Ερυθρός Αστέρας – Mladost Lučani Στατιστικά αγώνα

Ερυθρός Αστέρας — Mladost Lučani, Κυρ 18 Οκτ 17:00

Mladost LučaniΗΝΗΝΙΗΝΗΝΙ

Παίκτες

Ερυθρός Αστέρας — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#2218 ετώνVasilije KostovKostovΕπ. χαφ84241673252384%72311552%00036005307,17
#15Ισραήλ28 ετώνMohammed Abu FaniFaniΚ. μέσος8222194122331287%43302048%300514006107,47
#20Πορτογαλία25 ετώνTomás HändelHändelΑμ. χαφ7202640492387%104202563%10029006007,18
#4Μαυροβούνιο33 ετώνMirko IvanicIvanicΕπ. χαφ82221584685379%22611352%00011005207,09
#75Κύπρος23 ετώνLoizos LoizouLoizouΔεξ. εξτρέμ721212521082186%41101951%10046006007,09
#9Σενεγάλη26 ετώνBamba DiengDiengΚ. επιθ.620211420640—20402655%000815004206,98
#4520 ετώνStefan GudeljGudeljΚ. αμυν.9111420430093%15143935568%500106006307,25
#13Σερβία31 ετώνMilos VeljkovicVeljkovicΚ. αμυν.5101210220094%031342053%20078004107,32
#10Σερβία35 ετώνCristian ChambianChambian8141301676143273%20401646%00045006007,09
#14Γκάνα27 ετώνOsman BukariBukariΔεξ. εξτρέμ71216218102283%73602142%00084004206,93
#8Βουλγαρία20 ετώνKristiyan BalovBalovΑρ. εξτρέμ51112104634—42201241%00034004007,03
#1Βραζιλία34 ετώνMatheusMatheusΤερμ.10000000000081%00804—0000324157307,03
#60Βόρεια Μακεδονία19 ετώνMatej GashtarovGashtarovΑμ. χαφ8000610362390%1881524960%200721006207,11
#21Σλοβενία28 ετώνTimi Max ElsnikElsnikΚ. μέσος1001011213111287%1861213356%200101007206,96
#3Ιαπωνία29 ετώνYuta NakayamaNakayamaΚ. αμυν.5000110120193%841421845%000103004107,07
#70Αυστρία26 ετώνMuhammed ChamChamΕπ. χαφ80003204123683%91002760%100214005206,97
#32Γκάνα31 ετώνDerrick LuckassenLuckassenΚ. αμυν.4000200000093%521121761%10045003107,00
#6Γκάμπια22 ετώνMahmudu BajoBajoΑμ. χαφ5000210320088%43111452%10056003106,69
#7Νότια Κορέα27 ετώνYoung-woo SeolSeolΔεξ. οπισθ.3000300074589%14914—00032002107,34
#30Νιγηρία26 ετώνFranklin TeboTeboΚ. αμυν.4000000000093%5212110—00031002106,83
#27Σερβία17 ετώνMatej StrikaStrikaΑρ. οπισθ.4000310330188%73211250%20020004006,80
#37Σερβία24 ετώνVladimir LucicLucicΑρ. εξτρέμ5010621592484%92301768%00013004107,07
#16Σερβία25 ετώνStrahinja ErakovicErakovicΚ. αμυν.3000100110098%324211—20012002107,01
#5017 ετώνSavo RadanovicRadanovicΤερμ.20000000000—00100—00110322006,70
Mladost Lučani — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#88Σερβία19 ετώνVasil TasovskiTasovskiΕπ. χαφ1140419821660182%1510745148%10011190051006,95
#22Σερβία18 ετώνM. TodosijevićTodosijevićΚ. επιθ.113031752861366%103404737%100169005906,63
#30Σερβία34 ετώνNikola ĆirkovićĆirkovićΚ. αμυν.11202220211082%15107464265%100470051206,83
#25Σερβία19 ετώνJovan ĆirićĆirićΑρ. εξτρέμ111211981652176%45202438%0001112005606,71
#1Σερβία41 ετώνSaša StamenkovićStamenkovićΤερμ.11000000000055%001904—00002502751207,37
#7Σερβία34 ετώνNikola AndrićAndrićΔεξ. οπισθ.11000412030082%16186794255%2001060051206,94
#17Σερβία35 ετώνA. VarjačićVarjačićΔεξ. μέσος1104052061662565%13102644556%3008160051007,00
#29Σερβία35 ετώνDusan JovancicJovancicΑμ. χαφ9000500740080%21122117161%3001725004506,87
#12Σερβία36 ετώνMilan JoksimovićJoksimovićΚ. αμυν.9000000131277%264171335%20080004606,68
#5Σερβία27 ετώνV. KijevčaninKijevčaninΑμ. χαφ10020621761178%154933945%4002311004806,67
#39Καμερούν33 ετώνJ. UzuegbunamUzuegbunamΚ. επιθ.110001221540072%301313539%1001510005506,57
#44Σερβία36 ετώνMilos CvetkovicCvetkovicΔεξ. οπισθ.5000000230083%1061611565%00013002706,68
#33Σερβία30 ετώνVukasin JovanovicJovanovicΚ. αμυν.4000000020085%141829—00021002606,50
#18Σερβία24 ετώνFilip ŽunićŽunićΚ. μέσος7000310231071%21521444%10058003606,48
#9Σερβία35 ετώνPetar BojićBojićΔεξ. εξτρέμ80003110200—40101746%200610004506,44
#24Σερβία25 ετώνVukasin MarkovicMarkovicΕπ. χαφ70003101400—84521953%20086003406,69
#37Σερβία35 ετώνFilip MladenovicMladenovicΑρ. οπισθ.20000002205—236011—10025001106,91
#32Σερβία33 ετώνB. JovičićJovičićΑμ. χαφ20000000001—12202—10021001006,40
#3Σερβία34 ετώνNemanja PetrovićPetrovićΑρ. οπισθ.20000000201—12001—00000001106,51
#10Σερβία21 ετώνOgnjen KrsmanovićKrsmanovićΚ. επιθ.50001001100—20004—10011003006,60
#14Ουκρανία34 ετώνTaras BondarenkoBondarenkoΚ. αμυν.30000000000—10102—00000001106,26
#36Σερβία17 ετώνDavid DjokicDjokicΔεξ. εξτρέμ30001001001—00001—00000000206,42
#27Σερβία18 ετώνNenad RadicRadicΔεξ. οπισθ.20000000000—10002—00000001106,49

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Ερυθρός Αστέρας11 αγώνεςMladost Lučani11 αγώνες
Ερυθρός Αστέρας6 αγώνεςMladost Lučani5 αγώνες
Ερυθρός Αστέρας5 αγώνεςMladost Lučani6 αγώνες
1111Αγώνες1111
10-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-5-2
91%91%Νίκες36%36%
2,4527ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,330,9110
1,9121ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,960,88
1,1813Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,364
1,2714Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,740,556
17,6193ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,99,393
7,582Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,63,333
0,556ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,450,22
4,651ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,33,131
14,2156Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 14,815,2152
0,182ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,110,11
66Αγώνες55
6-0-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-3-0
100%100%Νίκες40%40%
3,1719ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,591,26
2,515ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,15κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
1,8311Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,760,63
1,338Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,830,63
20120ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 15,6κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
8,853Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,1κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
0,53ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,54κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
530ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,8κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
11,368Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 14,3κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
0,171ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
55Αγώνες66
4-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-2-2
80%80%Νίκες33%33%
1,68ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,080,674
1,26ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,750,53
0,42Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,450,171
1,26Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,630,53
14,673ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 12,16,237
5,829Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,21,811
0,63ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,350,171
4,221ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 3,82,213
17,688Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 15,414,285
0,21ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,080,171
0,738Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,320,455
0,273Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,331,0912
14,4158ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,513,8138
7,785ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,7990
0,674Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,63
0,332Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,070,63
12,374ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,6κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
8,853ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 9,2κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
0,84Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,230,332
0,21Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,61,59
16,884ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,514,386
6,432ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,28,551
11,1122Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 14,814140
2,3626Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,682,424
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,091Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1400
11,871Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 15,4κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
318Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,82κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,01κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
0,171Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
10,251Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 14,11484
1,68Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,532,3314
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0900
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1400

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Ερυθρός Αστέρας11 αγώνεςMladost Lučani11 αγώνες
Ερυθρός Αστέρας6 αγώνεςMladost Lučani5 αγώνες
Ερυθρός Αστέρας5 αγώνεςMladost Lučani6 αγώνες

Γκολ ομάδας

91%Over 0,555%
82%Over 1,527%
45%Over 2,59%

Γκολ αγώνα

82%Over 1,555%
64%Over 2,536%
27%Over 3,527%
9%Over 4,59%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

73%Over 0,5 α′ ημιχρόνου27%
36%Over 1,5 α′ ημιχρόνου9%
73%Over 0,5 β′ ημιχρόνου36%
36%Over 1,5 β′ ημιχρόνου18%

Συνδυασμοί

82%Νίκη & Over 1,518%
9%Νίκη & Under 1,518%
64%Νίκη & Over 2,518%
27%Νίκη & Under 2,518%
27%G/G & Νίκη18%

Γκολ ομάδας

100%Over 0,560%
100%Over 1,540%
67%Over 2,520%

Γκολ αγώνα

100%Over 1,540%
83%Over 2,540%
50%Over 3,540%
17%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

100%Over 0,5 α′ ημιχρόνου40%
67%Over 1,5 α′ ημιχρόνου20%
83%Over 0,5 β′ ημιχρόνου40%
33%Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

100%Νίκη & Over 1,520%
0%Νίκη & Under 1,520%
83%Νίκη & Over 2,520%
17%Νίκη & Under 2,520%
33%G/G & Νίκη20%

Γκολ ομάδας

80%Over 0,550%
60%Over 1,517%
20%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

60%Over 1,567%
40%Over 2,533%
0%Over 3,517%
0%Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

40%Over 0,5 α′ ημιχρόνου17%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
60%Over 0,5 β′ ημιχρόνου33%
40%Over 1,5 β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

60%Νίκη & Over 1,517%
20%Νίκη & Under 1,517%
40%Νίκη & Over 2,517%
40%Νίκη & Under 2,517%
20%G/G & Νίκη17%

Βασική αγορά

27%Γκολ/Γκολ36%

G/G ανά ημίχρονο

27%G/G α′ ημιχρόνου0%
0%G/G β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

27%G/G & Νίκη18%
64%Νίκη χωρίς παθητικό18%

Βασική αγορά

33%Γκολ/Γκολ40%

G/G ανά ημίχρονο

33%G/G α′ ημιχρόνου0%
0%G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

33%G/G & Νίκη20%
67%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Βασική αγορά

20%Γκολ/Γκολ33%

G/G ανά ημίχρονο

20%G/G α′ ημιχρόνου0%
0%G/G β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

20%G/G & Νίκη17%
60%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Αποτέλεσμα αγώνα

91%Νίκη36%
9%Ισοπαλία45%
100%Νίκη ή ισοπαλία82%
100%Νίκη χωρίς την ισοπαλία67%
64%Νίκη χωρίς παθητικό18%

Αποτέλεσμα αγώνα

100%Νίκη40%
0%Ισοπαλία60%
100%Νίκη ή ισοπαλία100%
100%Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
67%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Αποτέλεσμα αγώνα

80%Νίκη33%
20%Ισοπαλία33%
100%Νίκη ή ισοπαλία67%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
60%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Κόρνερ αγώνα

18%Over 9,540%
0%Over 10,540%
0%Over 11,530%
0%Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

55%Over 4,5 υπέρ30%
45%Over 5,5 υπέρ20%
18%Over 6,5 υπέρ10%
27%Over 4,5 κατά70%
0%Over 5,5 κατά60%
0%Over 6,5 κατά30%

Συνδυασμοί

36%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ60%
18%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ20%

Κόρνερ αγώνα

17%Over 9,54 αγ.
0%Over 10,54 αγ.
0%Over 11,54 αγ.
0%Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

50%Over 4,5 υπέρ4 αγ.
50%Over 5,5 υπέρ4 αγ.
33%Over 6,5 υπέρ4 αγ.
33%Over 4,5 κατά4 αγ.
0%Over 5,5 κατά4 αγ.
0%Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

33%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
0%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

20%Over 9,533%
0%Over 10,533%
0%Over 11,533%
0%Over 12,517%

Κόρνερ ομάδας

60%Over 4,5 υπέρ17%
40%Over 5,5 υπέρ17%
0%Over 6,5 υπέρ0%
20%Over 4,5 κατά83%
0%Over 5,5 κατά67%
0%Over 6,5 κατά50%

Συνδυασμοί

40%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ50%
40%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ17%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,590%
82%Over 2,590%
55%Over 3,560%
45%Over 4,550%
36%Over 5,550%
18%Over 6,530%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

73%Over 15 πόντοι80%
36%Over 25 πόντοι50%
18%Over 35 πόντοι20%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

64%Over 15 πόντοι70%
27%Over 25 πόντοι40%
18%Over 35 πόντοι30%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,54 αγ.
83%Over 2,54 αγ.
67%Over 3,54 αγ.
50%Over 4,54 αγ.
33%Over 5,54 αγ.
17%Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

83%Over 15 πόντοι4 αγ.
50%Over 25 πόντοι4 αγ.
33%Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

50%Over 15 πόντοι4 αγ.
17%Over 25 πόντοι4 αγ.
17%Over 35 πόντοι4 αγ.

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,583%
80%Over 2,583%
40%Over 3,567%
40%Over 4,550%
40%Over 5,550%
20%Over 6,517%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

60%Over 15 πόντοι67%
20%Over 25 πόντοι50%
0%Over 35 πόντοι33%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

80%Over 15 πόντοι83%
40%Over 25 πόντοι33%
20%Over 35 πόντοι17%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.