Dinamo City – Partizani Tirana Στατιστικά αγώνα

Dinamo City — Partizani Tirana, Σάβ 28 Νοε 02:00

Dinamo CityΝΝΝΝΗΝΝΝΝΗ
Partizani TiranaΗΝΗΗΗΗΝΗΗΗ

Παίκτες

Dinamo City — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#10Αλβανία27 ετώνLorenco VilaVilaΚ. μέσος62029401040287%13103348%00027001606,86
#2921 ετώνHekuran BerishaBerishaΕπιθ.52127304200—11202343%00072001506,95
#11Καναδάς22 ετώνR. Silva-RichardsSilva-RichardsΚ. επιθ.61018408400—01112648%00035001506,85
#5Αλβανία30 ετώνErion HoxhallariHoxhallariΑρ. οπισθ.3101310130194%11512259%100210001207,06
#8Αλβανία26 ετώνEridon QardakuQardakuΚ. μέσος3101320230086%23101348%21040001206,98
#47Βραζιλία30 ετώνLorranLorranΑρ. οπισθ.21011101202—00005—00003000206,75
#24Αλβανία25 ετώνFlorenc FarrukuFarrukuΚ. επιθ.51018331000—11311229%00036001106,54
#88Αλβανία24 ετώνFlamur RuciRuciΕπ. χαφ41012102111—10201862%00042000106,74
#77Αλβανία31 ετώνAldo TeqjaTeqjaΤερμ.6000000000094%03302—000001571206,70
#2Αλβανία24 ετώνYsni IsmailiIsmailiΔεξ. οπισθ.6010100740881%171014155%10024001506,61
#20Νιγηρία22 ετώνMalomo AyodejiAyodejiΕπ. χαφ5020600161284%04501938%20065001506,73
#21Αλβανία22 ετώνKlevi QefalijaQefalijaΚ. μέσος6010200350090%08203253%00095001406,73
#6Νιγηρία25 ετώνAdamu AlhassanAlhassanΑμ. χαφ6000000001091%02802857%30049001306,58
#27Αλβανία32 ετώνNaser AlijiAlijiΚ. αμυν.5010000040294%03931867%10033000606,74
#22Αλβανία33 ετώνBruno Dita DitaΚ. αμυν.4000100000089%001110—10011001306,38
#28Αλβανία28 ετώνIsi ManellariManellariΑμ. χαφ30001000301—00103—00000001106,51
#19Νιγηρία30 ετώνIbrahim MustaphaMustaphaΚ. επιθ.40002210000—0031732%10030001006,38
#18Αλβανία20 ετώνDejvi MetajMetajΔεξ. εξτρέμ20000000000—00005—00003000106,49
#4520 ετώνBright JamesJamesΔεξ. οπισθ.10001001001—00205—00001000106,21
Partizani Tirana — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#7Κοσσυφοπέδιο26 ετώνAltin AliuAliuΑρ. εξτρέμ5303126110503—02121634%000530001206,72
#33Νιγηρία25 ετώνDavid FadairoFadairoΔεξ. εξτρέμ32025201401—0300723%00022000806,71
#18Νότια Αφρική25 ετώνRowan HumanHumanΕπ. χαφ5101710271179%00001141%001430011106,62
#21Αλβανία30 ετώνValentino MuratajMuratajΑμ. χαφ5101410160178%03413149%20044001906,71
#1417 ετώνElson HimallariHimallariΚ. επιθ.31017101000—201012—00014000406,53
#60Αλβανία27 ετώνPano QirkoQirkoΤερμ.6000000000079%07303—0000131111507,15
#44Αλβανία25 ετώνAlesio MijaMijaΚ. αμυν.6000100100088%1101724161%200480011306,40
#26Ακτή Ελεφαντοστού21 ετώνArafat DoumbiaDoumbiaΚ. μέσος5000400140086%012013854%1007140011006,74
#1917 ετώνDion VataVataΚ. αμυν.5000100000090%0141031648%00013001906,40
#22Αλβανία25 ετώνAlbion MarkuMarkuΔεξ. οπισθ.50002005105—33803250%001370011006,23
#3Βόρεια Μακεδονία29 ετώνDavid AtanaskoskiAtanaskoskiΑρ. οπισθ.4000310230278%05221856%00031001706,59
#4Κοσσυφοπέδιο24 ετώνAndi JanjevaJanjevaΚ. αμυν.50000000000—137212—10011001506,26
#8Κοσσυφοπέδιο23 ετώνRedon IsmailiIsmailiΑμ. χαφ40000000000—04011774%00023001406,61
#24Κονγκό - Μπραζαβίλ23 ετώνArchange BintsoukaBintsoukaΚ. επιθ.50108121200—01202248%00035001706,51
#10Αλβανία28 ετώνXhuliano SkukaSkukaΚ. επιθ.30002103000—00104—00011001406,47
#26Αλβανία23 ετώνPaulo BuxhelajBuxhelajΑρ. οπισθ.20001000204—236011—10011000606,34
#39Νιγηρία20 ετώνKazeem OgunleyeOgunleyeΕπ. χαφ50004204100—01201464%20012001406,70
#9Αλβανία25 ετώνAlbers KekoKekoΚ. επιθ.30002102100—0101831%00023001206,43
#51Βέλγιο25 ετώνSekou SidibeSidibeΔεξ. εξτρέμ30000000000—10201—00011001006,20
#620 ετώνBaboucarr JattaJattaΚ. μέσος20000000001—02007—00013001006,51
#25Αλβανία22 ετώνRrok TomaTomaΕπιθ.30000000101—00006—00010000006,34
#17Αλβανία22 ετώνEndri ÇelajÇelajΔεξ. εξτρέμ10000000000—11002—10010000106,21

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Dinamo City6 αγώνεςPartizani Tirana6 αγώνες
Dinamo City3 αγώνεςPartizani Tirana4 αγώνες
Dinamo City3 αγώνεςPartizani Tirana2 αγώνες
66Αγώνες66
4-0-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-1-4
67%67%Νίκες17%17%
1,6710ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,41,338
00ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 000
0,835Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,70,674
0,835Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,70,674
10,362ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 10,71060
3,823Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,5318
0,332ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,250,171
5,533ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4530
14,889Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 13,412,877
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,20,171
33Αγώνες44
2-0-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-1-3
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,54κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,73κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,81κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 11,3κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,7κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,28κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,5κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,9κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,08κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
33Αγώνες22
2-0-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-0-1
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,34κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,73κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,61κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 10,2κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,5κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,24κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 3,6κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 13κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,28κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
0,171Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,20,171
16Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,42,1713
1,811ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 2,91,811
742ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 12,213,380
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,23κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,25κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 2,6κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 12,4κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,16κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,5κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 3,3κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 12,8κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
13,380Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13,41060
2,6716Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,31,8311
0,171Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0300
0,171Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,150,332
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13,7κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,34κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,03κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,16κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13,2κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,33κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,03κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,16κάτω από 5 αγώνες (3/2)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Dinamo City6 αγώνεςPartizani Tirana6 αγώνες
Dinamo City3 αγώνεςPartizani Tirana4 αγώνες
Dinamo City3 αγώνεςPartizani Tirana2 αγώνες

Γκολ ομάδας

67%Over 0,583%
50%Over 1,533%
33%Over 2,517%

Γκολ αγώνα

50%Over 1,583%
50%Over 2,583%
33%Over 3,550%
17%Over 4,533%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

50%Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
17%Over 1,5 α′ ημιχρόνου17%
67%Over 0,5 β′ ημιχρόνου67%
17%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

50%Νίκη & Over 1,517%
17%Νίκη & Under 1,50%
50%Νίκη & Over 2,517%
17%Νίκη & Under 2,50%
50%G/G & Νίκη17%

Γκολ ομάδας

3 αγ.Over 0,54 αγ.
3 αγ.Over 1,54 αγ.
3 αγ.Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

3 αγ.Over 1,54 αγ.
3 αγ.Over 2,54 αγ.
3 αγ.Over 3,54 αγ.
3 αγ.Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

3 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
3 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
3 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
3 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Νίκη & Over 1,54 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 1,54 αγ.
3 αγ.Νίκη & Over 2,54 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 2,54 αγ.
3 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.

Γκολ ομάδας

3 αγ.Over 0,52 αγ.
3 αγ.Over 1,52 αγ.
3 αγ.Over 2,52 αγ.

Γκολ αγώνα

3 αγ.Over 1,52 αγ.
3 αγ.Over 2,52 αγ.
3 αγ.Over 3,52 αγ.
3 αγ.Over 4,52 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

3 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου2 αγ.
3 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου2 αγ.
3 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου2 αγ.
3 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου2 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Νίκη & Over 1,52 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 1,52 αγ.
3 αγ.Νίκη & Over 2,52 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 2,52 αγ.
3 αγ.G/G & Νίκη2 αγ.

Βασική αγορά

50%Γκολ/Γκολ83%

G/G ανά ημίχρονο

50%G/G α′ ημιχρόνου50%
17%G/G β′ ημιχρόνου67%

Συνδυασμοί

50%G/G & Νίκη17%
17%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Βασική αγορά

3 αγ.Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

3 αγ.G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
3 αγ.G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Βασική αγορά

3 αγ.Γκολ/Γκολ2 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

3 αγ.G/G α′ ημιχρόνου2 αγ.
3 αγ.G/G β′ ημιχρόνου2 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.G/G & Νίκη2 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό2 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

67%Νίκη17%
0%Ισοπαλία17%
67%Νίκη ή ισοπαλία33%
67%Νίκη χωρίς την ισοπαλία20%
17%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

3 αγ.Νίκη4 αγ.
3 αγ.Ισοπαλία4 αγ.
3 αγ.Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

3 αγ.Νίκη2 αγ.
3 αγ.Ισοπαλία2 αγ.
3 αγ.Νίκη ή ισοπαλία2 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό2 αγ.

Κόρνερ αγώνα

50%Over 9,583%
33%Over 10,550%
0%Over 11,517%
0%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

50%Over 4,5 υπέρ50%
33%Over 5,5 υπέρ33%
33%Over 6,5 υπέρ33%
33%Over 4,5 κατά50%
33%Over 5,5 κατά50%
33%Over 6,5 κατά33%

Συνδυασμοί

67%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ83%
17%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ17%

Κόρνερ αγώνα

3 αγ.Over 9,54 αγ.
3 αγ.Over 10,54 αγ.
3 αγ.Over 11,54 αγ.
3 αγ.Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

3 αγ.Over 4,5 υπέρ4 αγ.
3 αγ.Over 5,5 υπέρ4 αγ.
3 αγ.Over 6,5 υπέρ4 αγ.
3 αγ.Over 4,5 κατά4 αγ.
3 αγ.Over 5,5 κατά4 αγ.
3 αγ.Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
3 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

3 αγ.Over 9,52 αγ.
3 αγ.Over 10,52 αγ.
3 αγ.Over 11,52 αγ.
3 αγ.Over 12,52 αγ.

Κόρνερ ομάδας

3 αγ.Over 4,5 υπέρ2 αγ.
3 αγ.Over 5,5 υπέρ2 αγ.
3 αγ.Over 6,5 υπέρ2 αγ.
3 αγ.Over 4,5 κατά2 αγ.
3 αγ.Over 5,5 κατά2 αγ.
3 αγ.Over 6,5 κατά2 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ2 αγ.
3 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ2 αγ.

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
100%Over 2,583%
100%Over 3,567%
67%Over 4,550%
17%Over 5,517%
17%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

100%Over 15 πόντοι83%
33%Over 25 πόντοι50%
17%Over 35 πόντοι17%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

100%Over 15 πόντοι67%
67%Over 25 πόντοι17%
0%Over 35 πόντοι17%

Κάρτες αγώνα

3 αγ.Over 1,54 αγ.
3 αγ.Over 2,54 αγ.
3 αγ.Over 3,54 αγ.
3 αγ.Over 4,54 αγ.
3 αγ.Over 5,54 αγ.
3 αγ.Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Κάρτες αγώνα

3 αγ.Over 1,52 αγ.
3 αγ.Over 2,52 αγ.
3 αγ.Over 3,52 αγ.
3 αγ.Over 4,52 αγ.
3 αγ.Over 5,52 αγ.
3 αγ.Over 6,52 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι2 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι2 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι2 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι2 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι2 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι2 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.