Dinamo Bucureşti – Farul Constanța Στατιστικά αγώνα

Dinamo Bucureşti — Farul Constanța, Κυρ 20 Σεπ 20:30

Dinamo BucureştiΙΝΝΝΝΙΝΝΝΝ

Σουπερλίγκα Ρουμανίας

4–0

Ημίχρονο 2–0

Farul ConstanțaΙΙΝΗΝΙΙΝΗΝ

Παίκτες

Dinamo Bucureşti — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#44Ισπανία27 ετώνMartín PascualPascualΚ. αμυν.115051873020093%12135546467%3001610004707,37
#29Ισπανία27 ετώνAlberto SoroSoroΕπ. χαφ1142415713112288%1831033552%3001011004707,29
#77Ηνωμένο Βασίλειο29 ετώνDanny ArmstrongArmstrongΔεξ. εξτρέμ114104341221731112776%53303749%300714004607,78
#10Ρουμανία23 ετώνCătălin CîrjanCîrjanΚ. μέσος10222267471731087%114702435%210155004507,08
#7Ρουμανία22 ετώνA. MusiMusiΑρ. εξτρέμ72021544550072%40201738%21077002206,64
#9Γαλλία27 ετώνMamoudou KaramokoKaramokoΚ. επιθ.822218701672186%20603453%000311003207,16
#90Ρουμανία25 ετώνAndrei MărgineanMărgineanΑμ. χαφ1110118301132189%23122224958%200167004607,21
#97Κάτω Χώρες25 ετώνDean Zandbergen ZandbergenΚ. επιθ.41118412721—001010—00021002207,30
#18Σουηδία25 ετώνO. HintsaHintsaΚ. επιθ.91212101320—2021945%10034004206,77
#8Πορτογαλία27 ετώνDiogo PintoPintoΕπ. χαφ51017334521—12209—10023002206,85
#26Ρουμανία21 ετώνAdrian MaziluMaziluΔεξ. εξτρέμ51015201100—40205—10030002106,71
#36Μαρόκο24 ετώνAlaa BellaarouchBellaarouchΤερμ.11010000021084%0027010—3000334204707,29
#31Ρουμανία28 ετώνRaul OpruțOpruțΑρ. οπισθ.110007002183986%2683075362%100810004707,00
#15Ισραήλ21 ετώνNikita StoinovStoinovΚ. αμυν.10000000010093%573461752%00036003706,75
#20Ρουμανία20 ετώνDavid IrimiaIrimiaΔεξ. οπισθ.100102107100389%1871503655%200129004506,85
#6Βέλγιο28 ετώνMatthias VerrethVerrethΑμ. χαφ7000420010293%32724—00010003206,77
#23Ρουμανία20 ετώνIanis TârbăTârbăΔεξ. εξτρέμ70106015511—21001343%10043003006,62
#5Βόρεια Μακεδονία24 ετώνImran FetaiFetaiΚ. αμυν.20000000000—10702—10010001006,77
#22Ισπανία23 ετώνDarío BenavidesBenavidesΔεξ. οπισθ.60000000000—13402—00001003106,47
#30Ρουμανία20 ετώνMatteo DuțuDuțuΚ. αμυν.20000000000—00300—00000002006,49
#1920 ετώνRăzvan RaduRaduΑρ. οπισθ.20000000100—00000—00000000006,57
#21Ρουμανία22 ετώνC. MihaiMihaiΑμ. χαφ20001000000—11101—00000000006,48
#6619 ετώνStefan OprisOprisΔεξ. οπισθ.30000000000—00001—0000100000—
Farul Constanța — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#20Ρουμανία22 ετώνE. RadaslavescuRadaslavescuΕπ. χαφ115352714213236782%63102738%200590031007,39
#70Μπενίν27 ετώνMattéo AhlinviAhlinviΚ. μέσος11414198113132283%2471135460%00011130031307,20
#53Ρουμανία19 ετώνIustin DoicaruDoicaruΔεξ. εξτρέμ6313191126510—41202034%00088001807,08
#7Ρουμανία35 ετώνDenis AlibecAlibecΚ. επιθ.7121231080733—30201239%00148003706,59
#2819 ετώνCristian SimaSimaΑρ. εξτρέμ7101540820182%144602347%10081002606,86
#11Ρουμανία34 ετώνCristian GaneaGaneaΑρ. οπισθ.5111810260381%247010—00004002507,06
#9917 ετώνRăzvan MarinceanMarinceanΑρ. εξτρέμ61015303100—00008—00012002206,70
#2917 ετώνAlexandru GoncearGoncearΕπ. χαφ51012205213—10108—00021002206,71
#12Ρουμανία20 ετώνR. MunteanuMunteanuΤερμ.11000000000067%011804—10000261531516,69
#23Γαλλία28 ετώνTony NjikéNjikéΑμ. χαφ110108105141291%21161364257%200850031407,02
#6Ρουμανία26 ετώνVictor DicanDicanΑμ. χαφ10000611100092%905982547%500850021406,65
#24Γαλλία26 ετώνS. BouzamouchaBouzamouchaΚ. αμυν.9000411431189%12104813557%0009110021106,76
#4Βραζιλία24 ετώνGustavo MarinsMarinsΚ. αμυν.9000201130090%9115072967%10062003706,96
#3Ρουμανία26 ετώνValentin ȚicuȚicuΑρ. οπισθ.9000610593382%1251022852%200960021206,77
#10Γαλλία27 ετώνEddy SylvestreSylvestreΕπ. χαφ100106321260382%62602948%000611003706,69
#22Ρουμανία23 ετώνDan SîrbuSîrbuΔεξ. οπισθ.70101003100385%1762422854%00064002806,91
#17Ρουμανία39 ετώνIonuț LarieLarieΚ. αμυν.6000200100189%2218011—00033001506,48
#5Γαλλία24 ετώνNabil AberdinAberdinΚ. αμυν.3000000000094%35656—00000001606,82
#71Ρουμανία23 ετώνRăzvan TănasăTănasăΑρ. εξτρέμ70106223500—53501441%10045002206,59
#8Ρουμανία31 ετώνIonuț VînăVînăΚ. μέσος30105205303—10216—00010000207,01
#30Αρμενία25 ετώνNarek GrigoryanGrigoryanΔεξ. εξτρέμ20004200312—12001—10010000107,03
#80Ρουμανία23 ετώνN. PopescuPopescuΑμ. χαφ60000002200—12206—00002001206,53
#9Κοσσυφοπέδιο25 ετώνMuhamet HyseniHyseniΚ. επιθ.10001010100—10113—00012000106,58
#18Ρουμανία21 ετώνLuca BanuBanuΑμ. χαφ30001110001—11101—00010001106,36

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Dinamo Bucureşti11 αγώνεςFarul Constanța11 αγώνες
Dinamo Bucureşti5 αγώνεςFarul Constanța5 αγώνες
Dinamo Bucureşti6 αγώνεςFarul Constanța6 αγώνες
1111Αγώνες1111
8-2-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-5-2
73%73%Νίκες36%36%
2,2725ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,341,5517
222ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,931,0912
1,1813Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,59111
1,0912Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,750,556
17,7195ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,614,6161
5,864Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,76,167
0,556ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,182
5,560ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,74,448
10,8119Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,610,2112
0,273ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,180,182
55Αγώνες55
5-0-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-1-0
100%100%Νίκες80%80%
3,417ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,752,412
315ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,171,47
1,47Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,761,68
210Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,990,84
18,492ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,115,678
7,437Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,6840
0,21ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,21
5,829ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,3420
8,442Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,112,261
0,63ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,42
66Αγώνες66
3-2-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-4-2
50%50%Νίκες0%0%
1,338ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,920,835
1,177ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,680,835
16Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,53
0,332Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,50,332
17,2103ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,113,883
4,527Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,84,527
0,835ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,171
5,231ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,14,728
12,877Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,18,551
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,0600
0,364Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,273
0,647Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,341,3615
12,6138ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,914,3157
6,167ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,37,684
0,42Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,420,42
0,63Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,9115
15,477ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,913,668
840ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,6735
0,332Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,171
0,674Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,741,6710
10,261ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,914,889
4,527ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 88,249
10,8119Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,69,6105
2,6429Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,21,4516
0,182Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,182Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,120,091
10,452Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,28,241
3,216Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 21,26
0,42Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,42Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0700
11,267Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,110,764
2,1713Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,421,6710
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,180,171

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Dinamo Bucureşti11 αγώνεςFarul Constanța11 αγώνες
Dinamo Bucureşti5 αγώνεςFarul Constanța5 αγώνες
Dinamo Bucureşti6 αγώνεςFarul Constanța6 αγώνες

Γκολ ομάδας

91%Over 0,573%
64%Over 1,545%
36%Over 2,527%

Γκολ αγώνα

82%Over 1,582%
55%Over 2,555%
36%Over 3,545%
9%Over 4,518%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

73%Over 0,5 α′ ημιχρόνου45%
36%Over 1,5 α′ ημιχρόνου36%
64%Over 0,5 β′ ημιχρόνου45%
27%Over 1,5 β′ ημιχρόνου9%

Συνδυασμοί

64%Νίκη & Over 1,536%
9%Νίκη & Under 1,50%
55%Νίκη & Over 2,527%
18%Νίκη & Under 2,59%
36%G/G & Νίκη27%

Γκολ ομάδας

100%Over 0,580%
100%Over 1,580%
60%Over 2,560%

Γκολ αγώνα

100%Over 1,580%
100%Over 2,560%
60%Over 3,560%
20%Over 4,540%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

100%Over 0,5 α′ ημιχρόνου60%
40%Over 1,5 α′ ημιχρόνου60%
100%Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
60%Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

100%Νίκη & Over 1,580%
0%Νίκη & Under 1,50%
100%Νίκη & Over 2,560%
0%Νίκη & Under 2,520%
60%G/G & Νίκη60%

Γκολ ομάδας

83%Over 0,567%
33%Over 1,517%
17%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

67%Over 1,583%
17%Over 2,550%
17%Over 3,533%
0%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

50%Over 0,5 α′ ημιχρόνου33%
33%Over 1,5 α′ ημιχρόνου17%
33%Over 0,5 β′ ημιχρόνου33%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

33%Νίκη & Over 1,50%
17%Νίκη & Under 1,50%
17%Νίκη & Over 2,50%
33%Νίκη & Under 2,50%
17%G/G & Νίκη0%

Βασική αγορά

55%Γκολ/Γκολ64%

G/G ανά ημίχρονο

9%G/G α′ ημιχρόνου36%
27%G/G β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

36%G/G & Νίκη27%
36%Νίκη χωρίς παθητικό9%

Βασική αγορά

60%Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου60%
60%G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

60%G/G & Νίκη60%
40%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Βασική αγορά

50%Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

17%G/G α′ ημιχρόνου17%
0%G/G β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

17%G/G & Νίκη0%
33%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

73%Νίκη36%
18%Ισοπαλία45%
91%Νίκη ή ισοπαλία82%
89%Νίκη χωρίς την ισοπαλία67%
36%Νίκη χωρίς παθητικό9%

Αποτέλεσμα αγώνα

100%Νίκη80%
0%Ισοπαλία20%
100%Νίκη ή ισοπαλία100%
100%Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
40%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Αποτέλεσμα αγώνα

50%Νίκη0%
33%Ισοπαλία67%
83%Νίκη ή ισοπαλία67%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
33%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

27%Over 9,545%
18%Over 10,536%
9%Over 11,59%
9%Over 12,59%

Κόρνερ ομάδας

64%Over 4,5 υπέρ45%
45%Over 5,5 υπέρ45%
27%Over 6,5 υπέρ9%
18%Over 4,5 κατά64%
18%Over 5,5 κατά9%
9%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

82%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ64%
27%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ55%

Κόρνερ αγώνα

20%Over 9,560%
20%Over 10,540%
20%Over 11,50%
20%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

80%Over 4,5 υπέρ60%
40%Over 5,5 υπέρ60%
40%Over 6,5 υπέρ0%
20%Over 4,5 κατά60%
20%Over 5,5 κατά0%
0%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

80%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ60%
60%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ60%

Κόρνερ αγώνα

33%Over 9,533%
17%Over 10,533%
0%Over 11,517%
0%Over 12,517%

Κόρνερ ομάδας

50%Over 4,5 υπέρ33%
50%Over 5,5 υπέρ33%
17%Over 6,5 υπέρ17%
17%Over 4,5 κατά67%
17%Over 5,5 κατά17%
17%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

83%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ67%
0%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ50%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
82%Over 2,564%
55%Over 3,555%
36%Over 4,545%
27%Over 5,527%
27%Over 6,59%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

64%Over 15 πόντοι55%
45%Over 25 πόντοι18%
18%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

73%Over 15 πόντοι64%
45%Over 25 πόντοι36%
27%Over 35 πόντοι36%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
80%Over 2,580%
60%Over 3,560%
40%Over 4,560%
40%Over 5,540%
40%Over 6,520%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

60%Over 15 πόντοι40%
40%Over 25 πόντοι0%
40%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

100%Over 15 πόντοι100%
60%Over 25 πόντοι60%
40%Over 35 πόντοι60%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
83%Over 2,550%
50%Over 3,550%
33%Over 4,533%
17%Over 5,517%
17%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

67%Over 15 πόντοι67%
50%Over 25 πόντοι33%
0%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

50%Over 15 πόντοι33%
33%Over 25 πόντοι17%
17%Over 35 πόντοι17%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.