Dinamo Bucureşti – CFR Cluj Στατιστικά αγώνα

Dinamo Bucureşti — CFR Cluj, Σάβ 27 Φεβ 02:00

Dinamo BucureştiΙΝΝΝΝΙΝΝΝΝ
CFR ClujΙΗΝΗΝΙΗΝΗΝ

Παίκτες

Dinamo Bucureşti — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#44Ισπανία27 ετώνMartín PascualPascualΚ. αμυν.115051873020093%12135546467%3001610004707,37
#29Ισπανία27 ετώνAlberto SoroSoroΕπ. χαφ1142415713112288%1831033552%3001011004707,29
#77Ηνωμένο Βασίλειο29 ετώνDanny ArmstrongArmstrongΔεξ. εξτρέμ114104341221731112776%53303749%300714004607,78
#10Ρουμανία23 ετώνCătălin CîrjanCîrjanΚ. μέσος10222267471731087%114702435%210155004507,08
#7Ρουμανία22 ετώνA. MusiMusiΑρ. εξτρέμ72021544550072%40201738%21077002206,64
#9Γαλλία27 ετώνMamoudou KaramokoKaramokoΚ. επιθ.822218701672186%20603453%000311003207,16
#90Ρουμανία25 ετώνAndrei MărgineanMărgineanΑμ. χαφ1110118301132189%23122224958%200167004607,21
#97Κάτω Χώρες25 ετώνDean Zandbergen ZandbergenΚ. επιθ.41118412721—001010—00021002207,30
#18Σουηδία25 ετώνO. HintsaHintsaΚ. επιθ.91212101320—2021945%10034004206,77
#8Πορτογαλία27 ετώνDiogo PintoPintoΕπ. χαφ51017334521—12209—10023002206,85
#26Ρουμανία21 ετώνAdrian MaziluMaziluΔεξ. εξτρέμ51015201100—40205—10030002106,71
#36Μαρόκο24 ετώνAlaa BellaarouchBellaarouchΤερμ.11010000021084%0027010—3000334204707,29
#31Ρουμανία28 ετώνRaul OpruțOpruțΑρ. οπισθ.110007002183986%2683075362%100810004707,00
#15Ισραήλ21 ετώνNikita StoinovStoinovΚ. αμυν.10000000010093%573461752%00036003706,75
#20Ρουμανία20 ετώνDavid IrimiaIrimiaΔεξ. οπισθ.100102107100389%1871503655%200129004506,85
#6Βέλγιο28 ετώνMatthias VerrethVerrethΑμ. χαφ7000420010293%32724—00010003206,77
#23Ρουμανία20 ετώνIanis TârbăTârbăΔεξ. εξτρέμ70106015511—21001343%10043003006,62
#5Βόρεια Μακεδονία24 ετώνImran FetaiFetaiΚ. αμυν.20000000000—10702—10010001006,77
#22Ισπανία23 ετώνDarío BenavidesBenavidesΔεξ. οπισθ.60000000000—13402—00001003106,47
#30Ρουμανία20 ετώνMatteo DuțuDuțuΚ. αμυν.20000000000—00300—00000002006,49
#1920 ετώνRăzvan RaduRaduΑρ. οπισθ.20000000100—00000—00000000006,57
#21Ρουμανία22 ετώνC. MihaiMihaiΑμ. χαφ20001000000—11101—00000000006,48
#6619 ετώνStefan OprisOprisΔεξ. οπισθ.30000000000—00001—0000100000—
CFR Cluj — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Σερβία34 ετώνStefan DrazicDrazicΚ. επιθ.106162284283166%24905246%1009130041507,15
#11Ρουμανία27 ετώνAndrei CordeaCordeaΔεξ. εξτρέμ115353510417267977%116403742%100770041707,37
#17Ιταλία19 ετώνLorenzo BilibocBilibocΔεξ. εξτρέμ1020216731461184%42312952%000510004706,84
#45Ρουμανία39 ετώνMário Camora CamoraΑρ. οπισθ.10111110550280%14131512958%200490031206,73
#6Ρουμανία24 ετώνOvidiu PerianuPerianuΑμ. χαφ8101630850284%164904257%0001390031006,93
#41Κροατία30 ετώνAnton KresicKresicΚ. αμυν.41012100100—442551142%10081003207,02
#19Ρουμανία33 ετώνSergiu BuşBuşΚ. επιθ.41017520110—00004—00013001106,73
#31Ρουμανία30 ετώνOctavian VâlceanuVâlceanuΤερμ.11000000000052%10603—00001351841706,76
#47Γερμανία35 ετώνChristopher BraunBraunΔεξ. οπισθ.10000411773178%2353525157%1001770031706,70
#14Πορτογαλία25 ετώνSimão RochaRochaΑρ. οπισθ.9010300481382%10214443256%000570031206,82
#86Ρουμανία22 ετώνViktor KunKunΔεξ. οπισθ.7000220500178%12102003151%100124004706,64
#42Κροατία28 ετώνRenato PantalonPantalonΚ. αμυν.6000200000090%612722267%00033002606,69
#7Κοσσυφοπέδιο29 ετώνMeriton KorenicaKorenicaΑρ. εξτρέμ50101031561383%92302132%00086001606,76
#77Ρουμανία21 ετώνAndres SfaitSfaitΑρ. εξτρέμ1102013311272475%100212540%20051004906,61
#3Γεωργία25 ετώνΊβα ΓκελασβίλιΓκελασβίλιΚ. αμυν.30000000100—382216—10021001406,73
#73Κροατία30 ετώνKarlo MuharMuharΑμ. χαφ3000721630088%81521855%00022001506,96
#8Ρουμανία25 ετώνAlin FicăFicăΚ. μέσος3000820440093%21211558%00028001207,17
#18Αυστρία23 ετώνErvin OmicOmicΑμ. χαφ30004200101—64501138%00053001306,79
#7Βοσνία - Ερζεγοβίνη28 ετώνAdi NalicNalicΕπ. χαφ40104201610—25116—00042001606,87
#21Ρουμανία23 ετώνCristian IgnatIgnatΚ. αμυν.2000200010085%308110—00011000406,59
#10Ρουμανία31 ετώνAdrian PăunPăunΚ. μέσος70003201200—30005—00001003206,52
#2320 ετώνAmin ZiblimZiblimΚ. μέσος20001100001—21003—10021001006,71
#5Ουρουγουάη24 ετώνFrancisco BarriosBarriosΚ. μέσος20000000100—21305—00022002006,72
#29Αλγερία33 ετώνErnest KommeyKommey20002000200—10002—00001000006,72

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Dinamo Bucureşti11 αγώνεςCFR Cluj11 αγώνες
Dinamo Bucureşti5 αγώνεςCFR Cluj5 αγώνες
Dinamo Bucureşti6 αγώνεςCFR Cluj6 αγώνες
1111Αγώνες1111
8-2-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)5-1-5
73%73%Νίκες45%45%
2,2725ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,341,5517
222ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,931,212
1,1813Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,829
1,0912Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,750,738
17,7195ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,615150
5,864Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,75,353
0,556ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,55
5,560ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,7550
10,8119Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,610,4104
0,273ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,180,11
55Αγώνες55
5-0-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-1-1
100%100%Νίκες60%60%
3,417ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,75210
315ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,171,47
1,47Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,761,26
210Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,990,84
18,492ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,114,271
7,437Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,65,628
0,21ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,42
5,829ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,35,628
8,442Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,11155
0,63ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,21
66Αγώνες66
3-2-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-0-4
50%50%Νίκες33%33%
1,338ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,921,177
1,177ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,6815
16Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,53
0,332Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,50,674
17,2103ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,115,879
4,527Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,8525
0,835ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,63
5,231ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,14,422
12,877Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,19,849
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,0600
0,364Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,364
0,647Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,341,5517
12,6138ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,915,5155
6,167ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,3990
0,42Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,420,63
0,63Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,910,84
15,477ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,91680
840ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,69,447
0,332Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,171
0,674Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,742,1713
10,261ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,91575
4,527ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 88,643
10,8119Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,610,7107
2,6429Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,21,313
0,182Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,182Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1200
10,452Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,211,658
3,216Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 21,26
0,42Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,42Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0700
11,267Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,19,849
2,1713Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,421,47
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1800

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Dinamo Bucureşti11 αγώνεςCFR Cluj11 αγώνες
Dinamo Bucureşti5 αγώνεςCFR Cluj5 αγώνες
Dinamo Bucureşti6 αγώνεςCFR Cluj6 αγώνες

Γκολ ομάδας

91%Over 0,582%
64%Over 1,527%
36%Over 2,527%

Γκολ αγώνα

82%Over 1,573%
55%Over 2,573%
36%Over 3,555%
9%Over 4,518%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

73%Over 0,5 α′ ημιχρόνου45%
36%Over 1,5 α′ ημιχρόνου27%
64%Over 0,5 β′ ημιχρόνου64%
27%Over 1,5 β′ ημιχρόνου9%

Συνδυασμοί

64%Νίκη & Over 1,527%
9%Νίκη & Under 1,518%
55%Νίκη & Over 2,527%
18%Νίκη & Under 2,518%
36%G/G & Νίκη18%

Γκολ ομάδας

100%Over 0,580%
100%Over 1,540%
60%Over 2,540%

Γκολ αγώνα

100%Over 1,560%
100%Over 2,560%
60%Over 3,560%
20%Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

100%Over 0,5 α′ ημιχρόνου60%
40%Over 1,5 α′ ημιχρόνου40%
100%Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
60%Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

100%Νίκη & Over 1,540%
0%Νίκη & Under 1,520%
100%Νίκη & Over 2,540%
0%Νίκη & Under 2,520%
60%G/G & Νίκη20%

Γκολ ομάδας

83%Over 0,583%
33%Over 1,517%
17%Over 2,517%

Γκολ αγώνα

67%Over 1,583%
17%Over 2,583%
17%Over 3,550%
0%Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

50%Over 0,5 α′ ημιχρόνου33%
33%Over 1,5 α′ ημιχρόνου17%
33%Over 0,5 β′ ημιχρόνου67%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

33%Νίκη & Over 1,517%
17%Νίκη & Under 1,517%
17%Νίκη & Over 2,517%
33%Νίκη & Under 2,517%
17%G/G & Νίκη17%

Βασική αγορά

55%Γκολ/Γκολ55%

G/G ανά ημίχρονο

9%G/G α′ ημιχρόνου9%
27%G/G β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

36%G/G & Νίκη18%
36%Νίκη χωρίς παθητικό27%

Βασική αγορά

60%Γκολ/Γκολ40%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου0%
60%G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

60%G/G & Νίκη20%
40%Νίκη χωρίς παθητικό40%

Βασική αγορά

50%Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

17%G/G α′ ημιχρόνου17%
0%G/G β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

17%G/G & Νίκη17%
33%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Αποτέλεσμα αγώνα

73%Νίκη45%
18%Ισοπαλία9%
91%Νίκη ή ισοπαλία55%
89%Νίκη χωρίς την ισοπαλία50%
36%Νίκη χωρίς παθητικό27%

Αποτέλεσμα αγώνα

100%Νίκη60%
0%Ισοπαλία20%
100%Νίκη ή ισοπαλία80%
100%Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
40%Νίκη χωρίς παθητικό40%

Αποτέλεσμα αγώνα

50%Νίκη33%
33%Ισοπαλία0%
83%Νίκη ή ισοπαλία33%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία33%
33%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Κόρνερ αγώνα

27%Over 9,540%
18%Over 10,520%
9%Over 11,510%
9%Over 12,510%

Κόρνερ ομάδας

64%Over 4,5 υπέρ50%
45%Over 5,5 υπέρ40%
27%Over 6,5 υπέρ20%
18%Over 4,5 κατά40%
18%Over 5,5 κατά40%
9%Over 6,5 κατά20%

Συνδυασμοί

82%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ50%
27%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κόρνερ αγώνα

20%Over 9,540%
20%Over 10,520%
20%Over 11,50%
20%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

80%Over 4,5 υπέρ60%
40%Over 5,5 υπέρ40%
40%Over 6,5 υπέρ20%
20%Over 4,5 κατά20%
20%Over 5,5 κατά20%
0%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

80%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ60%
60%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κόρνερ αγώνα

33%Over 9,540%
17%Over 10,520%
0%Over 11,520%
0%Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

50%Over 4,5 υπέρ40%
50%Over 5,5 υπέρ40%
17%Over 6,5 υπέρ20%
17%Over 4,5 κατά60%
17%Over 5,5 κατά60%
17%Over 6,5 κατά40%

Συνδυασμοί

83%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ40%
0%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,580%
82%Over 2,550%
55%Over 3,520%
36%Over 4,510%
27%Over 5,50%
27%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

64%Over 15 πόντοι40%
45%Over 25 πόντοι0%
18%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

73%Over 15 πόντοι40%
45%Over 25 πόντοι20%
27%Over 35 πόντοι10%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
80%Over 2,560%
60%Over 3,540%
40%Over 4,520%
40%Over 5,50%
40%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

60%Over 15 πόντοι20%
40%Over 25 πόντοι0%
40%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

100%Over 15 πόντοι80%
60%Over 25 πόντοι40%
40%Over 35 πόντοι20%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,560%
83%Over 2,540%
50%Over 3,50%
33%Over 4,50%
17%Over 5,50%
17%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

67%Over 15 πόντοι60%
50%Over 25 πόντοι0%
0%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

50%Over 15 πόντοι0%
33%Over 25 πόντοι0%
17%Over 35 πόντοι0%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.