Deportivo Riestra – Instituto Στατιστικά αγώνα
Ενημερώθηκε
Deportivo Riestra — Instituto, Σάβ 11 Απρ 21:00
Deportivo Riestra
Instituto01
Παίκτες
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Antony AlonsoAlonsoΚ. επιθ. | 27 | 4 | 1 | 4 | 35 | 20 | 4 | 9 | 22 | 3 | 0 | 56% | 21 | 13 | 26 | 3 | 106 | 39% | 3 | 0 | 0 | 27 | 10 | 0 | 0 | 10 | 15 | 0 | 6,76 |
Alexander DíazDíazΚ. επιθ. | 21 | 2 | 0 | 2 | 21 | 9 | 3 | 12 | 19 | 1 | 6 | 63% | 18 | 4 | 2 | 3 | 96 | 42% | 2 | 0 | 0 | 29 | 41 | 0 | 0 | 7 | 14 | 0 | 6,74 |
Milton CélizCélizΚ. μέσος | 12 | 2 | 0 | 2 | 30 | 14 | 3 | 15 | 9 | 0 | 5 | 62% | 24 | 8 | 25 | 6 | 92 | 49% | 3 | 0 | 0 | 24 | 23 | 0 | 0 | 4 | 12 | 0 | 7,01 |
Tomás GonzálezGonzálezΚ. επιθ. | 12 | 2 | 0 | 2 | 19 | 7 | 1 | 3 | 7 | 0 | 5 | 58% | 10 | 0 | 5 | 0 | 45 | 41% | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | 0 | 0 | 4 | 6 | 0 | 6,73 |
Pedro RamírezRamírezΑρ. οπισθ. | 19 | 1 | 0 | 1 | 19 | 3 | 1 | 16 | 11 | 0 | 10 | 62% | 38 | 15 | 32 | 5 | 78 | 40% | 3 | 0 | 0 | 19 | 10 | 0 | 0 | 9 | 9 | 0 | 6,58 |
Mariano BracamonteBracamonteΔεξ. οπισθ. | 17 | 1 | 1 | 1 | 17 | 4 | 0 | 7 | 14 | 3 | 16 | 50% | 37 | 20 | 33 | 3 | 81 | 54% | 6 | 0 | 0 | 30 | 19 | 0 | 0 | 6 | 13 | 0 | 6,78 |
Nicolás BenegasBenegasΚ. επιθ. | 19 | 1 | 0 | 1 | 34 | 15 | 2 | 9 | 8 | 2 | 0 | 46% | 13 | 3 | 11 | 5 | 67 | 36% | 6 | 0 | 0 | 32 | 10 | 0 | 0 | 6 | 7 | 0 | 6,69 |
Braian SánchezSánchezΕπ. χαφ | 9 | 1 | 0 | 1 | 7 | 2 | 0 | 17 | 1 | 0 | 1 | 64% | 20 | 8 | 4 | 2 | 54 | 54% | 1 | 0 | 0 | 6 | 7 | 0 | 0 | 2 | 6 | 0 | 6,80 |
Ignacio ArceArceΤερμ. | 28 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | 3 | 1 | 0 | 44% | 1 | 1 | 26 | 0 | 23 | 85% | 4 | 0 | 0 | 1 | 7 | 88 | 47 | 10 | 24 | 0 | 7,13 |
Cristian PazPazΚ. αμυν. | 27 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 3 | 0 | 1 | 68% | 57 | 40 | 184 | 14 | 115 | 58% | 4 | 0 | 0 | 31 | 11 | 0 | 0 | 10 | 22 | 0 | 6,79 |
Nicolás SansotreSansotreΔεξ. οπισθ. | 25 | 0 | 1 | 0 | 5 | 1 | 2 | 2 | 17 | 4 | 11 | 62% | 27 | 24 | 88 | 5 | 64 | 54% | 2 | 0 | 0 | 16 | 4 | 0 | 0 | 8 | 21 | 0 | 6,62 |
Pablo MonjeMonjeΚ. μέσος | 25 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 4 | 26 | 5 | 17 | 59% | 30 | 23 | 30 | 1 | 65 | 52% | 1 | 0 | 0 | 18 | 7 | 0 | 0 | 9 | 17 | 0 | 6,68 |
Facundo MiñoMiñoΚ. αμυν. | 23 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 3 | 5 | 1 | 1 | 55% | 38 | 32 | 93 | 10 | 80 | 57% | 9 | 0 | 0 | 27 | 15 | 0 | 0 | 10 | 15 | 0 | 6,68 |
Yonatan GoitíaGoitíaΑμ. χαφ | 25 | 0 | 1 | 0 | 20 | 2 | 0 | 4 | 3 | 1 | 4 | 60% | 34 | 18 | 28 | 3 | 71 | 48% | 7 | 0 | 1 | 36 | 21 | 0 | 0 | 9 | 6 | 0 | 6,60 |
Juan RandazzoRandazzoΚ. αμυν. | 14 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 60% | 10 | 14 | 70 | 6 | 44 | 46% | 3 | 0 | 0 | 23 | 9 | 0 | 0 | 6 | 10 | 0 | 6,65 |
| Nicolás WatsonWatsonΑμ. χαφ | 21 | 0 | 1 | 0 | 5 | 1 | 0 | 3 | 10 | 1 | 8 | 61% | 40 | 11 | 14 | 2 | 90 | 57% | 5 | 0 | 0 | 30 | 30 | 0 | 0 | 9 | 13 | 0 | 6,59 |
Jonathan HerreraHerreraΚ. επιθ. | 16 | 0 | 0 | 0 | 26 | 11 | 8 | 6 | 8 | 2 | 1 | 55% | 8 | 5 | 8 | 0 | 48 | 36% | 4 | 0 | 0 | 23 | 11 | 0 | 0 | 6 | 5 | 0 | 6,60 |
Gabriel ObredorObredorΔεξ. εξτρέμ | 20 | 0 | 0 | 0 | 12 | 3 | 2 | 8 | 11 | 1 | 8 | 59% | 17 | 3 | 9 | 2 | 76 | 45% | 2 | 0 | 0 | 23 | 11 | 0 | 0 | 7 | 5 | 0 | 6,59 |
Carlos QuintanaQuintanaΚ. αμυν. | 6 | 0 | 1 | 0 | 6 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | — | 9 | 6 | 25 | 3 | 27 | 57% | 3 | 0 | 0 | 8 | 4 | 0 | 0 | 2 | 6 | 0 | 6,72 |
Rodrigo GalloGalloΑρ. οπισθ. | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 8 | 2 | 7 | 59% | 6 | 9 | 20 | 1 | 15 | 39% | 2 | 0 | 0 | 9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,55 |
Ignacio GariglioGariglioΚ. αμυν. | 6 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 6 | 4 | 20 | 2 | 13 | 45% | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 6,54 |
Mauro SmarraSmarraΕπ. χαφ | 5 | 0 | 0 | 0 | 6 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 5 | 2 | 1 | 0 | 11 | 35% | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 6,53 |
| Gonzalo FloresFloresΚ. επιθ. | 5 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 4 | 2 | 6 | 0 | 11 | 50% | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 6,57 |
Agustín GranerosGranerosΚ. επιθ. | 4 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | — | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6,54 |
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Alex LunaLunaΕπ. χαφ | 26 | 7 | 4 | 7 | 83 | 31 | 10 | 45 | 30 | 1 | 28 | 75% | 34 | 14 | 2 | 0 | 174 | 46% | 8 | 0 | 0 | 35 | 82 | 0 | 0 | 7 | 24 | 0 | 7,09 |
Giuliano CeratoCeratoΔεξ. οπισθ. | 28 | 6 | 1 | 6 | 26 | 15 | 1 | 9 | 39 | 6 | 38 | 65% | 56 | 24 | 75 | 5 | 88 | 50% | 7 | 0 | 0 | 25 | 8 | 0 | 0 | 9 | 25 | 0 | 7,00 |
Fernando Alarcón AlarcónΚ. αμυν. | 24 | 3 | 0 | 3 | 17 | 7 | 2 | 1 | 8 | 0 | 0 | 76% | 51 | 37 | 140 | 12 | 118 | 60% | 11 | 0 | 0 | 36 | 8 | 0 | 0 | 9 | 20 | 0 | 6,99 |
Leonel MosevichMosevichΚ. αμυν. | 28 | 2 | 1 | 2 | 19 | 6 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 85% | 47 | 36 | 161 | 15 | 146 | 65% | 8 | 0 | 0 | 26 | 9 | 0 | 0 | 9 | 27 | 0 | 6,89 |
Matías GallardoGallardoΕπ. χαφ | 20 | 2 | 1 | 2 | 16 | 3 | 1 | 9 | 9 | 0 | 5 | 78% | 54 | 14 | 10 | 3 | 98 | 58% | 5 | 1 | 0 | 20 | 18 | 0 | 0 | 7 | 11 | 0 | 6,89 |
Matías TisseraTisseraΚ. επιθ. | 18 | 2 | 1 | 2 | 25 | 11 | 9 | 1 | 9 | 1 | 3 | 72% | 4 | 0 | 7 | 1 | 30 | 29% | 2 | 0 | 0 | 10 | 12 | 0 | 0 | 7 | 8 | 0 | 6,55 |
Jeremías LázaroLázaroΕπ. χαφ | 23 | 2 | 5 | 2 | 21 | 5 | 1 | 19 | 27 | 9 | 11 | 75% | 23 | 7 | 5 | 0 | 65 | 49% | 2 | 0 | 0 | 8 | 18 | 0 | 0 | 8 | 9 | 0 | 6,92 |
H. de la Fuentede la FuenteΔεξ. οπισθ. | 5 | 2 | 0 | 2 | 4 | 3 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | — | 4 | 3 | 2 | 0 | 8 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 6,91 |
| Diego SosaSosaΑρ. οπισθ. | 28 | 1 | 4 | 1 | 31 | 8 | 3 | 13 | 35 | 11 | 39 | 75% | 45 | 26 | 67 | 4 | 84 | 53% | 3 | 0 | 0 | 21 | 13 | 0 | 0 | 9 | 25 | 0 | 7,01 |
Jonatan GalvánGalvánΚ. αμυν. | 25 | 1 | 1 | 1 | 15 | 3 | 0 | 3 | 8 | 3 | 5 | 74% | 31 | 29 | 110 | 7 | 110 | 57% | 6 | 0 | 0 | 25 | 8 | 0 | 0 | 9 | 18 | 0 | 6,79 |
Jhon CórdobaCórdobaΔεξ. εξτρέμ | 23 | 1 | 0 | 1 | 23 | 10 | 0 | 7 | 14 | 4 | 8 | 64% | 34 | 7 | 16 | 1 | 74 | 38% | 3 | 0 | 0 | 36 | 17 | 0 | 0 | 9 | 12 | 0 | 6,70 |
| Nicolás GuerraGuerraΚ. επιθ. | 19 | 1 | 0 | 1 | 23 | 4 | 2 | 4 | 4 | 0 | 0 | 75% | 8 | 2 | 5 | 0 | 32 | 30% | 4 | 0 | 0 | 24 | 9 | 0 | 0 | 6 | 7 | 0 | 6,50 |
Matías FonsecaFonsecaΚ. επιθ. | 17 | 1 | 0 | 1 | 16 | 3 | 2 | 2 | 1 | 0 | 3 | 59% | 5 | 1 | 2 | 1 | 26 | 33% | 2 | 0 | 0 | 22 | 6 | 0 | 0 | 6 | 7 | 0 | 6,56 |
| Luca Rafaelli RafaelliΑρ. εξτρέμ | 9 | 1 | 1 | 1 | 6 | 2 | 0 | 7 | 5 | 1 | 3 | — | 5 | 1 | 3 | 0 | 20 | 41% | 2 | 0 | 0 | 6 | 5 | 0 | 0 | 1 | 7 | 0 | 6,75 |
Facundo SuárezSuárezΚ. επιθ. | 9 | 1 | 0 | 1 | 8 | 3 | 2 | 1 | 6 | 0 | 1 | — | 0 | 1 | 3 | 0 | 24 | 46% | 1 | 0 | 0 | 5 | 2 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 6,68 |
| Gustavo AbregúAbregúΑμ. χαφ | 26 | 0 | 3 | 0 | 9 | 1 | 0 | 5 | 18 | 3 | 0 | 82% | 27 | 23 | 31 | 4 | 86 | 57% | 3 | 0 | 0 | 18 | 13 | 0 | 0 | 9 | 19 | 0 | 6,79 |
Marcos LedesmaLedesmaΤερμ. | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 60% | 0 | 1 | 11 | 0 | 3 | — | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 21 | 13 | 5 | 10 | 0 | 6,68 |
J. MéndezMéndezΑμ. χαφ | 22 | 0 | 1 | 0 | 7 | 0 | 0 | 7 | 5 | 0 | 1 | 77% | 18 | 10 | 15 | 2 | 38 | 54% | 3 | 0 | 0 | 11 | 4 | 0 | 0 | 6 | 10 | 0 | 6,63 |
| Agustín MassaccesiMassaccesiΚ. αμυν. | 11 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 69% | 12 | 12 | 35 | 2 | 38 | 63% | 1 | 0 | 0 | 11 | 8 | 0 | 0 | 5 | 6 | 0 | 6,70 |
Jonás AcevedoAcevedoΑρ. εξτρέμ | 13 | 0 | 0 | 0 | 6 | 1 | 1 | 3 | 8 | 1 | 4 | 80% | 6 | 2 | 2 | 1 | 14 | 48% | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 5 | 4 | 0 | 6,63 |
Franco Moyano MoyanoΚ. μέσος | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,44 |
Agustín BravoBravoΚ. αμυν. | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 5 | 0 | 5 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,35 |
Lucas SansevieroSansevieroΔεξ. εξτρέμ | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,57 |
Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.
Ομάδες
Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.
Στοιχήματα
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.









































