Deportivo Riestra – Gimnasia y Esgrima Mendoza Στατιστικά αγώνα
Ενημερώθηκε
Deportivo Riestra — Gimnasia y Esgrima Mendoza, Πέμ 12 Μαρ 22:00
Deportivo Riestra
Gimnasia y Esgrima Mendoza00
Παίκτες
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Antony AlonsoAlonsoΚ. επιθ. | 27 | 4 | 1 | 4 | 35 | 20 | 4 | 9 | 22 | 3 | 0 | 56% | 21 | 13 | 26 | 3 | 106 | 39% | 3 | 0 | 0 | 27 | 10 | 0 | 0 | 10 | 15 | 0 | 6,76 |
Alexander DíazDíazΚ. επιθ. | 21 | 2 | 0 | 2 | 21 | 9 | 3 | 12 | 19 | 1 | 6 | 63% | 18 | 4 | 2 | 3 | 96 | 42% | 2 | 0 | 0 | 29 | 41 | 0 | 0 | 7 | 14 | 0 | 6,74 |
Milton CélizCélizΚ. μέσος | 12 | 2 | 0 | 2 | 30 | 14 | 3 | 15 | 9 | 0 | 5 | 62% | 24 | 8 | 25 | 6 | 92 | 49% | 3 | 0 | 0 | 24 | 23 | 0 | 0 | 4 | 12 | 0 | 7,01 |
Tomás GonzálezGonzálezΚ. επιθ. | 12 | 2 | 0 | 2 | 19 | 7 | 1 | 3 | 7 | 0 | 5 | 58% | 10 | 0 | 5 | 0 | 45 | 41% | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | 0 | 0 | 4 | 6 | 0 | 6,73 |
Pedro RamírezRamírezΑρ. οπισθ. | 19 | 1 | 0 | 1 | 19 | 3 | 1 | 16 | 11 | 0 | 10 | 62% | 38 | 15 | 32 | 5 | 78 | 40% | 3 | 0 | 0 | 19 | 10 | 0 | 0 | 9 | 9 | 0 | 6,58 |
Mariano BracamonteBracamonteΔεξ. οπισθ. | 17 | 1 | 1 | 1 | 17 | 4 | 0 | 7 | 14 | 3 | 16 | 50% | 37 | 20 | 33 | 3 | 81 | 54% | 6 | 0 | 0 | 30 | 19 | 0 | 0 | 6 | 13 | 0 | 6,78 |
Nicolás BenegasBenegasΚ. επιθ. | 19 | 1 | 0 | 1 | 34 | 15 | 2 | 9 | 8 | 2 | 0 | 46% | 13 | 3 | 11 | 5 | 67 | 36% | 6 | 0 | 0 | 32 | 10 | 0 | 0 | 6 | 7 | 0 | 6,69 |
Braian SánchezSánchezΕπ. χαφ | 9 | 1 | 0 | 1 | 7 | 2 | 0 | 17 | 1 | 0 | 1 | 64% | 20 | 8 | 4 | 2 | 54 | 54% | 1 | 0 | 0 | 6 | 7 | 0 | 0 | 2 | 6 | 0 | 6,80 |
Ignacio ArceArceΤερμ. | 28 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | 3 | 1 | 0 | 44% | 1 | 1 | 26 | 0 | 23 | 85% | 4 | 0 | 0 | 1 | 7 | 88 | 47 | 10 | 24 | 0 | 7,13 |
Cristian PazPazΚ. αμυν. | 27 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 3 | 0 | 1 | 68% | 57 | 40 | 184 | 14 | 115 | 58% | 4 | 0 | 0 | 31 | 11 | 0 | 0 | 10 | 22 | 0 | 6,79 |
Nicolás SansotreSansotreΔεξ. οπισθ. | 25 | 0 | 1 | 0 | 5 | 1 | 2 | 2 | 17 | 4 | 11 | 62% | 27 | 24 | 88 | 5 | 64 | 54% | 2 | 0 | 0 | 16 | 4 | 0 | 0 | 8 | 21 | 0 | 6,62 |
Pablo MonjeMonjeΚ. μέσος | 25 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 4 | 26 | 5 | 17 | 59% | 30 | 23 | 30 | 1 | 65 | 52% | 1 | 0 | 0 | 18 | 7 | 0 | 0 | 9 | 17 | 0 | 6,68 |
Facundo MiñoMiñoΚ. αμυν. | 23 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 3 | 5 | 1 | 1 | 55% | 38 | 32 | 93 | 10 | 80 | 57% | 9 | 0 | 0 | 27 | 15 | 0 | 0 | 10 | 15 | 0 | 6,68 |
Yonatan GoitíaGoitíaΑμ. χαφ | 25 | 0 | 1 | 0 | 20 | 2 | 0 | 4 | 3 | 1 | 4 | 60% | 34 | 18 | 28 | 3 | 71 | 48% | 7 | 0 | 1 | 36 | 21 | 0 | 0 | 9 | 6 | 0 | 6,60 |
Juan RandazzoRandazzoΚ. αμυν. | 14 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 60% | 10 | 14 | 70 | 6 | 44 | 46% | 3 | 0 | 0 | 23 | 9 | 0 | 0 | 6 | 10 | 0 | 6,65 |
| Nicolás WatsonWatsonΑμ. χαφ | 21 | 0 | 1 | 0 | 5 | 1 | 0 | 3 | 10 | 1 | 8 | 61% | 40 | 11 | 14 | 2 | 90 | 57% | 5 | 0 | 0 | 30 | 30 | 0 | 0 | 9 | 13 | 0 | 6,59 |
Jonathan HerreraHerreraΚ. επιθ. | 16 | 0 | 0 | 0 | 26 | 11 | 8 | 6 | 8 | 2 | 1 | 55% | 8 | 5 | 8 | 0 | 48 | 36% | 4 | 0 | 0 | 23 | 11 | 0 | 0 | 6 | 5 | 0 | 6,60 |
Gabriel ObredorObredorΔεξ. εξτρέμ | 20 | 0 | 0 | 0 | 12 | 3 | 2 | 8 | 11 | 1 | 8 | 59% | 17 | 3 | 9 | 2 | 76 | 45% | 2 | 0 | 0 | 23 | 11 | 0 | 0 | 7 | 5 | 0 | 6,59 |
Carlos QuintanaQuintanaΚ. αμυν. | 6 | 0 | 1 | 0 | 6 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | — | 9 | 6 | 25 | 3 | 27 | 57% | 3 | 0 | 0 | 8 | 4 | 0 | 0 | 2 | 6 | 0 | 6,72 |
Rodrigo GalloGalloΑρ. οπισθ. | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 8 | 2 | 7 | 59% | 6 | 9 | 20 | 1 | 15 | 39% | 2 | 0 | 0 | 9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,55 |
Ignacio GariglioGariglioΚ. αμυν. | 6 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 6 | 4 | 20 | 2 | 13 | 45% | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 6,54 |
Mauro SmarraSmarraΕπ. χαφ | 5 | 0 | 0 | 0 | 6 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 5 | 2 | 1 | 0 | 11 | 35% | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 6,53 |
| Gonzalo FloresFloresΚ. επιθ. | 5 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 4 | 2 | 6 | 0 | 11 | 50% | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 6,57 |
Agustín GranerosGranerosΚ. επιθ. | 4 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | — | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6,54 |
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Agustín MódicaMódicaΚ. επιθ. | 24 | 13 | 1 | 13 | 54 | 25 | 7 | 30 | 9 | 0 | 0 | 68% | 15 | 4 | 26 | 3 | 120 | 41% | 6 | 0 | 0 | 37 | 32 | 0 | 0 | 8 | 18 | 0 | 7,03 |
Facundo LencioniLencioniΑρ. εξτρέμ | 27 | 4 | 7 | 4 | 67 | 21 | 4 | 42 | 58 | 11 | 33 | 75% | 39 | 12 | 19 | 5 | 125 | 46% | 5 | 0 | 0 | 20 | 30 | 0 | 0 | 8 | 30 | 0 | 7,18 |
Ezequiel MuñozMuñozΚ. αμυν. | 25 | 2 | 0 | 2 | 12 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 85% | 26 | 34 | 177 | 20 | 111 | 68% | 1 | 0 | 0 | 14 | 6 | 0 | 0 | 9 | 30 | 0 | 6,92 |
Esteban FernándezFernándezΕπ. χαφ | 20 | 2 | 3 | 2 | 11 | 5 | 1 | 25 | 29 | 2 | 8 | 85% | 27 | 10 | 6 | 0 | 85 | 51% | 4 | 0 | 0 | 13 | 26 | 0 | 0 | 7 | 13 | 0 | 6,98 |
| Luciano ParedesParedesΔεξ. οπισθ. | 24 | 1 | 0 | 1 | 14 | 3 | 1 | 15 | 10 | 1 | 9 | 68% | 34 | 26 | 66 | 6 | 83 | 50% | 2 | 0 | 0 | 18 | 11 | 0 | 0 | 8 | 25 | 0 | 6,65 |
Luciano CingolaniCingolaniΔεξ. εξτρέμ | 18 | 1 | 1 | 1 | 22 | 11 | 1 | 12 | 19 | 4 | 12 | 71% | 19 | 8 | 5 | 0 | 67 | 56% | 5 | 0 | 0 | 12 | 19 | 0 | 0 | 6 | 10 | 0 | 6,93 |
| Ignacio SabatiniSabatiniΔεξ. εξτρέμ | 14 | 1 | 2 | 1 | 19 | 6 | 3 | 6 | 10 | 2 | 4 | 73% | 5 | 0 | 19 | 2 | 50 | 36% | 1 | 0 | 1 | 14 | 23 | 0 | 0 | 5 | 11 | 0 | 6,60 |
Santiago RodríguezRodríguezΚ. επιθ. | 15 | 1 | 1 | 1 | 16 | 3 | 0 | 9 | 6 | 1 | 1 | 73% | 6 | 0 | 4 | 0 | 32 | 36% | 1 | 0 | 0 | 9 | 15 | 0 | 0 | 5 | 5 | 0 | 6,64 |
| Valentino SimoniSimoniΚ. επιθ. | 18 | 1 | 0 | 1 | 9 | 8 | 0 | 5 | 9 | 0 | 0 | 66% | 6 | 3 | 11 | 0 | 39 | 36% | 1 | 0 | 0 | 5 | 5 | 0 | 0 | 5 | 12 | 0 | 6,62 |
Blas ArmoaArmoaΑρ. εξτρέμ | 12 | 1 | 0 | 1 | 7 | 2 | 2 | 2 | 6 | 1 | 4 | — | 0 | 0 | 2 | 1 | 21 | 43% | 1 | 0 | 0 | 5 | 10 | 0 | 0 | 4 | 10 | 0 | 6,57 |
| César RigamontiRigamontiΤερμ. | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 66% | 1 | 0 | 14 | 0 | 9 | — | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 86 | 60 | 9 | 32 | 2 | 7,04 |
Diego MondinoMondinoΚ. αμυν. | 21 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 78% | 30 | 35 | 123 | 15 | 94 | 63% | 4 | 0 | 0 | 8 | 7 | 0 | 0 | 7 | 24 | 0 | 6,80 |
| Fermín AntoniniAntoniniΑμ. χαφ | 23 | 0 | 2 | 0 | 13 | 3 | 0 | 4 | 13 | 0 | 3 | 80% | 49 | 19 | 36 | 9 | 106 | 49% | 6 | 0 | 0 | 43 | 30 | 0 | 0 | 7 | 17 | 0 | 6,70 |
| Matías RecaldeRecaldeΑρ. οπισθ. | 23 | 0 | 0 | 0 | 12 | 4 | 1 | 8 | 11 | 0 | 4 | 75% | 45 | 27 | 47 | 3 | 87 | 51% | 4 | 0 | 0 | 21 | 25 | 0 | 0 | 7 | 22 | 0 | 6,72 |
| Franco Saavedra SaavedraΑρ. οπισθ. | 13 | 0 | 1 | 0 | 10 | 1 | 0 | 13 | 11 | 2 | 5 | 69% | 20 | 14 | 40 | 2 | 60 | 50% | 2 | 0 | 2 | 19 | 18 | 0 | 0 | 3 | 13 | 0 | 6,56 |
Ulises SánchezSánchezΔεξ. εξτρέμ | 17 | 0 | 0 | 0 | 21 | 6 | 0 | 12 | 15 | 1 | 4 | 74% | 25 | 2 | 13 | 3 | 60 | 47% | 3 | 0 | 0 | 14 | 17 | 0 | 0 | 3 | 17 | 0 | 6,72 |
| Nahuel BarbozaBarbozaΚ. μέσος | 20 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0 | 0 | 87% | 12 | 16 | 14 | 3 | 27 | 41% | 4 | 0 | 0 | 20 | 8 | 0 | 0 | 8 | 17 | 0 | 6,57 |
| Julián CeballosCeballosΚ. μέσος | 13 | 0 | 1 | 0 | 10 | 2 | 0 | 8 | 6 | 1 | 6 | 82% | 25 | 9 | 8 | 2 | 41 | 46% | 2 | 0 | 0 | 13 | 6 | 0 | 0 | 4 | 6 | 0 | 6,72 |
Juan FrancoFrancoΔεξ. οπισθ. | 12 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | 2 | 0 | 2 | 75% | 9 | 8 | 13 | 2 | 24 | 41% | 3 | 0 | 1 | 11 | 8 | 0 | 0 | 5 | 7 | 0 | 6,42 |
Nicolás LinaresLinaresΑμ. χαφ | 8 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 76% | 14 | 11 | 17 | 5 | 28 | 41% | 2 | 0 | 0 | 14 | 2 | 0 | 0 | 2 | 7 | 0 | 6,63 |
Lautaro CarreraCarreraΚ. αμυν. | 14 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 68% | 20 | 10 | 51 | 5 | 39 | 53% | 1 | 0 | 0 | 10 | 5 | 0 | 0 | 5 | 9 | 0 | 6,60 |
| Imanol González GonzálezΚ. αμυν. | 7 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 77% | 4 | 11 | 53 | 2 | 32 | 55% | 0 | 0 | 0 | 5 | 6 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 6,92 |
Tomás O'ConnorO'ConnorΚ. μέσος | 10 | 0 | 2 | 0 | 4 | 1 | 1 | 3 | 7 | 2 | 1 | 83% | 11 | 8 | 3 | 0 | 25 | 43% | 2 | 0 | 0 | 12 | 9 | 0 | 0 | 3 | 6 | 0 | 6,71 |
| Brian AndradaAndradaΑρ. εξτρέμ | 9 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 6 | 7 | 1 | 4 | 80% | 7 | 5 | 4 | 0 | 18 | 49% | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 6,75 |
Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.
Ομάδες
Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.
Στοιχήματα
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.




































