Deeping Rangers – Barton Town Old Boys Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Deeping Rangers — Barton Town Old Boys, Σάβ 08 Αυγ 16:00

Κύπελλο Αγγλίας

3–7

Ημίχρονο 0–2

Barton Town Old BoysΝΙΝΝΗΝΙΝΝΗ

Ομάδες

Deeping Rangers1 αγώναςBarton Town Old Boys6 αγώνες
Deeping Rangers1 αγώναςBarton Town Old Boys3 αγώνες
Deeping Rangers0 αγώνεςBarton Town Old Boys3 αγώνες
11Αγώνες66
0-0-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-1-1
—Νίκες67%67%
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,4κάτω από 5 αγώνες (1/6)2,515
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/5)00
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,36κάτω από 5 αγώνες (1/6)0,674
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,05κάτω από 5 αγώνες (1/6)1,8311
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 10κάτω από 5 αγώνες (0/2)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,4κάτω από 5 αγώνες (0/2)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/5)00
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,7κάτω από 5 αγώνες (0/2)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 10,7κάτω από 5 αγώνες (0/2)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (1/5)00
11Αγώνες33
0-0-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-0-1
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,62κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,43κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,2κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 11,2κάτω από 5 αγώνες (0/2)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,9κάτω από 5 αγώνες (0/2)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,3κάτω από 5 αγώνες (0/2)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 10,6κάτω από 5 αγώνες (0/2)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
00Αγώνες33
—Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-1-0
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,37κάτω από 5 αγώνες (0/3)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (0/2)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,35κάτω από 5 αγώνες (0/3)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,02κάτω από 5 αγώνες (0/3)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (0/2)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,01κάτω από 5 αγώνες (0/2)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,17κάτω από 5 αγώνες (1/6)0,53
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,96κάτω από 5 αγώνες (1/6)1,338
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/5)00
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/5)00
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,21κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,65κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,17κάτω από 5 αγώνες (0/3)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,96κάτω από 5 αγώνες (0/3)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (0/2)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (0/2)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 10,7κάτω από 5 αγώνες (0/2)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,86κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/5)00
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,11κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11κάτω από 5 αγώνες (0/2)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,66κάτω από 5 αγώνες (1/2)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,08κάτω από 5 αγώνες (1/2)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,06κάτω από 5 αγώνες (0/1)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (0/2)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (0/1)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Deeping Rangers1 αγώναςBarton Town Old Boys6 αγώνες
Deeping Rangers1 αγώναςBarton Town Old Boys3 αγώνες
Deeping Rangers0 αγώνεςBarton Town Old Boys3 αγώνες

Γκολ ομάδας

1 αγ.Over 0,583%
1 αγ.Over 1,567%
1 αγ.Over 2,533%

Γκολ αγώνα

1 αγ.Over 1,583%
1 αγ.Over 2,550%
1 αγ.Over 3,550%
1 αγ.Over 4,533%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

1 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
1 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου17%
1 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου83%
1 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου50%

Συνδυασμοί

1 αγ.Νίκη & Over 1,567%
1 αγ.Νίκη & Under 1,50%
1 αγ.Νίκη & Over 2,533%
1 αγ.Νίκη & Under 2,533%
1 αγ.G/G & Νίκη33%

Γκολ ομάδας

1 αγ.Over 0,53 αγ.
1 αγ.Over 1,53 αγ.
1 αγ.Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

1 αγ.Over 1,53 αγ.
1 αγ.Over 2,53 αγ.
1 αγ.Over 3,53 αγ.
1 αγ.Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

1 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
1 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
1 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
1 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

1 αγ.Νίκη & Over 1,53 αγ.
1 αγ.Νίκη & Under 1,53 αγ.
1 αγ.Νίκη & Over 2,53 αγ.
1 αγ.Νίκη & Under 2,53 αγ.
1 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.

Γκολ ομάδας

—Over 0,53 αγ.
—Over 1,53 αγ.
—Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

—Over 1,53 αγ.
—Over 2,53 αγ.
—Over 3,53 αγ.
—Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

—Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
—Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
—Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
—Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

—Νίκη & Over 1,53 αγ.
—Νίκη & Under 1,53 αγ.
—Νίκη & Over 2,53 αγ.
—Νίκη & Under 2,53 αγ.
—G/G & Νίκη3 αγ.

Βασική αγορά

1 αγ.Γκολ/Γκολ50%

G/G ανά ημίχρονο

1 αγ.G/G α′ ημιχρόνου17%
1 αγ.G/G β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

1 αγ.G/G & Νίκη33%
1 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό33%

Βασική αγορά

1 αγ.Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

1 αγ.G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
1 αγ.G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

1 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.
1 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Βασική αγορά

—Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

—G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
—G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

—G/G & Νίκη3 αγ.
—Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

1 αγ.Νίκη67%
1 αγ.Ισοπαλία17%
1 αγ.Νίκη ή ισοπαλία83%
1 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία80%
1 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό33%

Αποτέλεσμα αγώνα

1 αγ.Νίκη3 αγ.
1 αγ.Ισοπαλία3 αγ.
1 αγ.Νίκη ή ισοπαλία3 αγ.
1 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
1 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

—Νίκη3 αγ.
—Ισοπαλία3 αγ.
—Νίκη ή ισοπαλία3 αγ.
—Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
—Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

—Over 9,52 αγ.
—Over 10,52 αγ.
—Over 11,52 αγ.
—Over 12,52 αγ.

Κόρνερ ομάδας

—Over 4,5 υπέρ2 αγ.
—Over 5,5 υπέρ2 αγ.
—Over 6,5 υπέρ2 αγ.
—Over 4,5 κατά2 αγ.
—Over 5,5 κατά2 αγ.
—Over 6,5 κατά2 αγ.

Συνδυασμοί

—Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ2 αγ.
—Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ2 αγ.

Κόρνερ αγώνα

—Over 9,52 αγ.
—Over 10,52 αγ.
—Over 11,52 αγ.
—Over 12,52 αγ.

Κόρνερ ομάδας

—Over 4,5 υπέρ2 αγ.
—Over 5,5 υπέρ2 αγ.
—Over 6,5 υπέρ2 αγ.
—Over 4,5 κατά2 αγ.
—Over 5,5 κατά2 αγ.
—Over 6,5 κατά2 αγ.

Συνδυασμοί

—Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ2 αγ.
—Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ2 αγ.

Κόρνερ αγώνα

—Over 9,5—
—Over 10,5—
—Over 11,5—
—Over 12,5—

Κόρνερ ομάδας

—Over 4,5 υπέρ—
—Over 5,5 υπέρ—
—Over 6,5 υπέρ—
—Over 4,5 κατά—
—Over 5,5 κατά—
—Over 6,5 κατά—

Συνδυασμοί

—Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ—
—Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ—

Κάρτες αγώνα

1 αγ.Over 1,53 αγ.
1 αγ.Over 2,53 αγ.
1 αγ.Over 3,53 αγ.
1 αγ.Over 4,53 αγ.
1 αγ.Over 5,53 αγ.
1 αγ.Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

1 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
1 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
1 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

1 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
1 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
1 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Κάρτες αγώνα

1 αγ.Over 1,52 αγ.
1 αγ.Over 2,52 αγ.
1 αγ.Over 3,52 αγ.
1 αγ.Over 4,52 αγ.
1 αγ.Over 5,52 αγ.
1 αγ.Over 6,52 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

1 αγ.Over 15 πόντοι2 αγ.
1 αγ.Over 25 πόντοι2 αγ.
1 αγ.Over 35 πόντοι2 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

1 αγ.Over 15 πόντοι2 αγ.
1 αγ.Over 25 πόντοι2 αγ.
1 αγ.Over 35 πόντοι2 αγ.

Κάρτες αγώνα

—Over 1,51 αγ.
—Over 2,51 αγ.
—Over 3,51 αγ.
—Over 4,51 αγ.
—Over 5,51 αγ.
—Over 6,51 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

—Over 15 πόντοι1 αγ.
—Over 25 πόντοι1 αγ.
—Over 35 πόντοι1 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

—Over 15 πόντοι1 αγ.
—Over 25 πόντοι1 αγ.
—Over 35 πόντοι1 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.