DC United – CF Montréal Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

DC United — CF Montréal, Κυρ 24 Μαΐ 02:30

DC UnitedΝΙΗΙΗΝΙΗΙΗ

MLS

4–4

Ημίχρονο 2–1

CF MontréalΗΗΗΝΗΗΗΗΝΗ

Παίκτες

DC United — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Ισραήλ28 ετώνTai BariboBariboΚ. επιθ.2114014482298171074%18610010240%30029240043007,15
#11Ρουμανία24 ετώνLouis MunteanuMunteanuΚ. επιθ.21636652457203869%63106238%20033280042806,99
#3Ηνωμένες Πολιτείες29 ετώνLucas BartlettBartlettΚ. αμυν.264042595291074%27271913015361%50038250064506,91
#25Ηνωμένες Πολιτείες22 ετώνJackson HopkinsHopkinsΕπ. χαφ272223318626214880%34814310448%40028240063306,77
#2Ιαπωνία24 ετώνK. NonoNonoΔεξ. οπισθ.922218523164479%1681454056%1005150021607,17
#7Βραζιλία24 ετώνPeglowPeglowΑρ. εξτρέμ241414272124791877%652318311043%80037180053906,99
#5Ελβετία28 ετώνSilvan HeftiHeftiΔεξ. οπισθ.2412192051521176%65265759951%5102880053206,63
#4Φινλανδία24 ετώνMatti PeltolaPeltolaΑμ. χαφ26101213010201081%5832441111562%10021380063506,86
#15Αυστραλία28 ετώνKye RowlesRowlesΚ. αμυν.211011353242079%3936153268953%4001290053406,93
#8Ηνωμένες Πολιτείες30 ετώνJared StroudStroudΑρ. εξτρέμ191011060461367%155913042%4001510003906,59
#1Ηνωμένες Πολιτείες37 ετώνSean JohnsonJohnsonΤερμ.27000100010054%102805—10001996264616,82
#6Ιαπωνία29 ετώνKeisuke KurokawaKurokawaΑρ. οπισθ.27060621253063981%39405459054%50019130064606,73
#23Ηνωμένες Πολιτείες27 ετώνBrandon ServaniaServaniaΚ. μέσος2600025705161479%601928510052%20020240053506,68
#21EN27 ετώνAndre DozzellDozzellΚ. μέσος120009303120287%1391732652%3001150022106,74
#12Βραζιλία24 ετώνGabriel PiraniPiraniΕπ. χαφ7000520150278%42101727%1001112002706,38
#27Καναδάς22 ετώνNikola MarkovićMarkovićΚ. αμυν.20010510330276%14102344547%1002190051106,52
#22Ελ Σαλβαδόρ22 ετώνNathan OrdazOrdazΚ. επιθ.120207200113280%12301131%00068002706,68
#13Ηνωμένες Πολιτείες29 ετώνSean NealisNealisΚ. αμυν.10000000000086%443121568%00043002606,57
#77Ιαπωνία24 ετώνHosei KijimaKijimaΚ. μέσος1201073012712—95602954%00036003806,72
#8Ηνωμένες Πολιτείες23 ετώνCaden ClarkClarkΕπ. χαφ70001000201—82111155%10042002206,58
#24Ηνωμένες Πολιτείες22 ετώνJacob MurrellMurrellΚ. επιθ.80101000211—20213—10021001306,66
#48Ηνωμένες Πολιτείες19 ετώνGavin TurnerTurnerΕπ. χαφ30001000100—11002—00000002006,58
#12Ηνωμένες Πολιτείες31 ετώνConner AntleyAntleyΔεξ. οπισθ.50000000100—41305—00040001206,37
CF Montréal — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Γερμανία29 ετώνPrince OwusuOwusuΚ. επιθ.26156156933131640161068%22718510537%60053320035007,20
#14Μεξικό31 ετώνDaniel RíosRíosΚ. επιθ.24616281452102383%51824244%3009190041506,75
#16Βενεζουέλα23 ετώνW. TorresTorresΕπ. χαφ184242790102841079%219605344%10013180022907,04
#8EN26 ετώνMatty LongstaffLongstaffΚ. μέσος2723235113112631486%23112267250%70017220044706,93
#22Καναδάς25 ετώνVictor LoturiLoturiΚ. μέσος27111102012110186%35322679350%50025340044006,65
#4Κολομβία27 ετώνBrayan VeraVeraΚ. αμυν.2311121100340081%3134123106752%60126110034606,66
#18Ουκρανία20 ετώνGennadiy SynchukSynchukΔεξ. εξτρέμ181114617716144975%1713836351%30017230012506,89
#23Ελβετία21 ετώνNoah StreitStreitΜέσος22111185424181579%136805841%1001570042306,57
Ισπανία26 ετώνIván JaimeJaimeΕπ. χαφ121112780211821576%82205451%10014220031506,96
#21Γερμανία33 ετώνFabian HerbersHerbersΚ. μέσος171016203143482%1591013547%20012110021406,72
#3Ισλανδία26 ετώνD. ThórhallssonThórhallssonΔεξ. οπισθ.10101730671485%831532958%000890021806,73
#13Καναδάς26 ετώνLuca PetrassoPetrassoΑρ. οπισθ.260301140153983483%36224387249%20012110044706,79
#27Πολωνία22 ετώνDawid Bugaj BugajΔεξ. οπισθ.22010162015801080%382345107955%20023130033606,59
#2Ηνωμένες Πολιτείες23 ετώνJalen NealNealΚ. αμυν.17000200331090%27217185958%2002180022306,76
#24Βολιβία22 ετώνEfraín Morales MoralesΚ. αμυν.180201032371089%272567247165%00017120033306,87
#6Καναδάς31 ετώνSamuel Piette  PietteΑμ. χαφ18000110090190%311617105051%50018110041906,71
#1Καναδάς28 ετώνSébastian BrezaBrezaΤερμ.9000000000077%40908—10002241801406,78
#5Ηνωμένες Πολιτείες22 ετώνBrandan CraigCraigΚ. αμυν.14000610010384%893752256%400760011606,58
#10Χιλή37 ετώνAlexis SánchezSánchezΔευτ. επιθ.90007218120877%65102852%0005130001106,89
#7Βενεζουέλα26 ετώνDaniel PereiraPereiraΚ. μέσος7000320550493%52421846%100670011106,71
#29Γουατεμάλα20 ετώνOlger EscobarEscobarΕπ. χαφ190001021160269%55411544%200960041006,55
#3Κολομβία25 ετώνBrayan CeballosCeballosΚ. αμυν.7000101300187%60611534%30094000406,40
#19Ηνωμένες Πολιτείες24 ετώνBode HidalgoHidalgoΔεξ. οπισθ.4000100210181%04707—00014001906,22
Ηνωμένες Πολιτείες23 ετώνDante SealySealyΔεξ. εξτρέμ40006500210—3120627%10082000706,58

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

DC United27 αγώνεςCF Montréal28 αγώνες
DC United14 αγώνεςCF Montréal14 αγώνες
DC United13 αγώνεςCF Montréal14 αγώνες
2727Αγώνες2828
6-12-9Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)6-6-16
22%22%Νίκες21%21%
1,2634ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,631,2535
0,5615ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,990,5415
0,4813Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,740,6418
0,7821Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,890,6117
13,2357ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,213,3371
4,5121Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,94,9138
0,3710ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,298
4,9133ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 55,1142
11298Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,811,7327
0,113ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,150,298
1414Αγώνες1414
4-5-5Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-5-5
29%29%Νίκες29%29%
1,2918ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,861,3619
0,578ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,120,649
0,578Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,850,649
0,7110Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 10,7110
14,4201ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,314,4201
5,374Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,45,172
0,57ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,440,213
5,476ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,66,591
10,8151Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,711,1156
0,071ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,170,294
1313Αγώνες1414
2-7-4Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-1-11
15%15%Νίκες14%14%
1,2316ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,41,1416
0,547ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,850,436
0,385Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,630,649
0,8511Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,770,57
12156ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 12,112,1170
3,647Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,34,766
0,233ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,380,365
4,457ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,53,651
11,3147Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,812,2171
0,152ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,120,294
0,226Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,20,144
1,746Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,63256
18,6502ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 1514392
9,6259ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 9,29,5266
0,213Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,250,213
1,7925Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,411,2918
18,3256ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 1513,8193
8,1113ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,97,7108
0,233Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,160,071
1,6221Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,852,7138
18,9246ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 1514,2199
11,2146ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 9,411,3158
13350Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,812,5351
2,2153Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,092,2162
0,041Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0400
0,041Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,090,072
13,9194Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,812,8179
2,0827Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,992,1430
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0400
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0700
12156Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,812,3172
2,3626Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,192,2932
0,081Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0400
0,091Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,110,142

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

DC United27 αγώνεςCF Montréal28 αγώνες
DC United14 αγώνεςCF Montréal14 αγώνες
DC United13 αγώνεςCF Montréal14 αγώνες

Γκολ ομάδας

67%Over 0,564%
37%Over 1,536%
15%Over 2,518%

Γκολ αγώνα

74%Over 1,582%
59%Over 2,564%
37%Over 3,536%
15%Over 4,518%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

37%Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
11%Over 1,5 α′ ημιχρόνου14%
52%Over 0,5 β′ ημιχρόνου39%
22%Over 1,5 β′ ημιχρόνου18%

Συνδυασμοί

19%Νίκη & Over 1,518%
4%Νίκη & Under 1,54%
15%Νίκη & Over 2,514%
7%Νίκη & Under 2,57%
15%G/G & Νίκη11%

Γκολ ομάδας

71%Over 0,571%
36%Over 1,543%
14%Over 2,514%

Γκολ αγώνα

79%Over 1,579%
71%Over 2,550%
36%Over 3,536%
14%Over 4,57%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

43%Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
14%Over 1,5 α′ ημιχρόνου14%
50%Over 0,5 β′ ημιχρόνου43%
21%Over 1,5 β′ ημιχρόνου29%

Συνδυασμοί

21%Νίκη & Over 1,521%
7%Νίκη & Under 1,57%
21%Νίκη & Over 2,514%
7%Νίκη & Under 2,514%
21%G/G & Νίκη14%

Γκολ ομάδας

62%Over 0,557%
38%Over 1,529%
15%Over 2,521%

Γκολ αγώνα

69%Over 1,586%
46%Over 2,579%
38%Over 3,536%
15%Over 4,529%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

31%Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
8%Over 1,5 α′ ημιχρόνου14%
54%Over 0,5 β′ ημιχρόνου36%
23%Over 1,5 β′ ημιχρόνου7%

Συνδυασμοί

15%Νίκη & Over 1,514%
0%Νίκη & Under 1,50%
8%Νίκη & Over 2,514%
8%Νίκη & Under 2,50%
8%G/G & Νίκη7%

Βασική αγορά

59%Γκολ/Γκολ54%

G/G ανά ημίχρονο

11%G/G α′ ημιχρόνου32%
37%G/G β′ ημιχρόνου25%

Συνδυασμοί

15%G/G & Νίκη11%
7%Νίκη χωρίς παθητικό11%

Βασική αγορά

64%Γκολ/Γκολ57%

G/G ανά ημίχρονο

7%G/G α′ ημιχρόνου21%
36%G/G β′ ημιχρόνου29%

Συνδυασμοί

21%G/G & Νίκη14%
7%Νίκη χωρίς παθητικό14%

Βασική αγορά

54%Γκολ/Γκολ50%

G/G ανά ημίχρονο

15%G/G α′ ημιχρόνου43%
38%G/G β′ ημιχρόνου21%

Συνδυασμοί

8%G/G & Νίκη7%
8%Νίκη χωρίς παθητικό7%

Αποτέλεσμα αγώνα

22%Νίκη21%
44%Ισοπαλία21%
67%Νίκη ή ισοπαλία43%
40%Νίκη χωρίς την ισοπαλία27%
7%Νίκη χωρίς παθητικό11%

Αποτέλεσμα αγώνα

29%Νίκη29%
36%Ισοπαλία36%
64%Νίκη ή ισοπαλία64%
44%Νίκη χωρίς την ισοπαλία44%
7%Νίκη χωρίς παθητικό14%

Αποτέλεσμα αγώνα

15%Νίκη14%
54%Ισοπαλία7%
69%Νίκη ή ισοπαλία21%
33%Νίκη χωρίς την ισοπαλία15%
8%Νίκη χωρίς παθητικό7%

Κόρνερ αγώνα

48%Over 9,550%
44%Over 10,543%
41%Over 11,536%
37%Over 12,525%

Κόρνερ ομάδας

48%Over 4,5 υπέρ50%
37%Over 5,5 υπέρ36%
30%Over 6,5 υπέρ18%
56%Over 4,5 κατά50%
37%Over 5,5 κατά36%
33%Over 6,5 κατά18%

Συνδυασμοί

81%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ61%
48%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ32%

Κόρνερ αγώνα

57%Over 9,557%
50%Over 10,550%
43%Over 11,536%
36%Over 12,529%

Κόρνερ ομάδας

64%Over 4,5 υπέρ71%
50%Over 5,5 υπέρ50%
36%Over 6,5 υπέρ29%
64%Over 4,5 κατά36%
36%Over 5,5 κατά29%
36%Over 6,5 κατά14%

Συνδυασμοί

86%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ71%
57%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ29%

Κόρνερ αγώνα

38%Over 9,543%
38%Over 10,536%
38%Over 11,536%
38%Over 12,521%

Κόρνερ ομάδας

31%Over 4,5 υπέρ29%
23%Over 5,5 υπέρ21%
23%Over 6,5 υπέρ7%
46%Over 4,5 κατά64%
38%Over 5,5 κατά43%
31%Over 6,5 κατά21%

Συνδυασμοί

77%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ50%
38%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ36%

Κάρτες αγώνα

96%Over 1,593%
83%Over 2,575%
63%Over 3,550%
54%Over 4,543%
29%Over 5,532%
17%Over 6,521%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

71%Over 15 πόντοι64%
42%Over 25 πόντοι46%
17%Over 35 πόντοι25%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

63%Over 15 πόντοι61%
38%Over 25 πόντοι29%
17%Over 35 πόντοι18%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,593%
85%Over 2,571%
69%Over 3,543%
62%Over 4,536%
31%Over 5,529%
31%Over 6,521%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

69%Over 15 πόντοι64%
31%Over 25 πόντοι36%
8%Over 35 πόντοι21%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

77%Over 15 πόντοι64%
46%Over 25 πόντοι29%
31%Over 35 πόντοι14%

Κάρτες αγώνα

91%Over 1,593%
82%Over 2,579%
55%Over 3,557%
45%Over 4,550%
27%Over 5,536%
0%Over 6,521%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

73%Over 15 πόντοι64%
55%Over 25 πόντοι57%
27%Over 35 πόντοι29%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

45%Over 15 πόντοι57%
27%Over 25 πόντοι29%
0%Over 35 πόντοι21%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.