Čukarički – IMT Novi Beograd Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Čukarički — IMT Novi Beograd, Κυρ 19 Ιουλ 20:00

ČukaričkiΗΗΙΗΙΗΗΙΗΙ

Σούπερ Λίγκα Σερβίας

0–1

Ημίχρονο 0–1

IMT Novi BeogradΝΙΗΙΝΝΙΗΙΝ

Παίκτες

Čukarički — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#10Σερβία22 ετώνUros MiladinovicMiladinovicΕπ. χαφ104343011122123374%122825540%60020170031607,13
#3Σερβία26 ετώνZlatan SehovicSehovicΑρ. οπισθ.11121620082667%13162534749%20018180031706,68
#5Σερβία33 ετώνMarko DocicDocicΚ. μέσος11101136121011076%12102852955%3106100031206,83
#26Σερβία23 ετώνMilan DjokovicDjokovicΚ. αμυν.8101410010078%8145073154%3001430031006,82
#20Σενεγάλη22 ετώνAboubacar CisséCisséΑρ. εξτρέμ910110215504—87601938%20085003606,63
#72Σερβία32 ετώνUros NikolicNikolicΕπ. χαφ7101411060075%6030840%000310011406,50
#99Σερβία27 ετώνDjordje JovanovicJovanovicΚ. επιθ.41015300200—0251517%10063000506,68
#25Ελλάδα29 ετώνFiorin DurmishajDurmishajΚ. επιθ.41012100300—12302356%00068003006,85
#18Εσθονία21 ετώνKarel MustmaaMustmaaΚ. επιθ.41017301401—50212251%000211000207,04
#51EN20 ετώνRemy Rees-DottinRees-DottinΑρ. εξτρέμ31113102512—43101034%10071000206,94
#23Ακτή Ελεφαντοστού22 ετώνIsmael MaigaMaigaΚ. αμυν.11000410121083%18126265365%1009110032006,69
#14Μάλι26 ετώνSambou SissokoSissokoΑμ. χαφ10000512520079%24102244753%4001530031806,67
#73Σερβία35 ετώνNemanja MiletićMiletićΚ. αμυν.100102004121583%683132043%1001060031606,61
#81Σερβία19 ετώνVladan CarapicCarapicΤερμ.6000000000067%20804—00002221011406,77
#1Σερβία29 ετώνĐorđe NikolićNikolićΤερμ.5010000011156%00602—0000018142617,33
#8621 ετώνV. RadosavljevicRadosavljevicΑρ. εξτρέμ600010400200—34312254%10043003106,77
#24Σερβία23 ετώνNikola StankovicStankovicΔεξ. οπισθ.30102001112—54809—00022000506,64
#920 ετώνLuka DjordjevicDjordjevicΚ. επιθ.50004201300—12411441%10097000506,63
#7Μαυροβούνιο23 ετώνLazar MijovićMijovićΔεξ. εξτρέμ40005311102—10105—00043002506,31
#77Μαυροβούνιο23 ετώνAndrej BajovicBajovicΚ. μέσος60004110200—5651630%10091001906,51
#50Σερβία32 ετώνMilan PavkovPavkovΚ. επιθ.70002101000—20508—20063003306,52
#16Σερβία18 ετώνStrahinja AndjelicAndjelicΑρ. οπισθ.30000001000—00003—00011000406,28
#19Ακτή Ελεφαντοστού20 ετώνAssane OuedraogoOuedraogoΚ. αμυν.20000000000—11402—00021000406,21
#4Σερβία39 ετώνNenad TomovicTomovicΚ. αμυν.20001000000—12215—00011000306,47
IMT Novi Beograd — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#7Σερβία27 ετώνNikola GlisicGlisicΔεξ. οπισθ.102222282992670%1041414045%1001312005406,93
#19Σερβία17 ετώνTadija CojićCojićΕπ. χαφ1022215603130174%123502145%00095004507,00
#99Γαλλία27 ετώνCharly KeitaKeitaΚ. επιθ.10222197511010—21105955%2102019005306,87
#2218 ετώνVasilije Novicic NovicicΑμ. χαφ11121136121841381%21111635259%200146005707,29
#3Ισπανία29 ετώνIván MartosMartosΑρ. οπισθ.10101710151673%20122024960%4001719004706,85
#65Σερβία29 ετώνStefan SapicSapicΚ. αμυν.10101322250089%12114594269%20064004707,07
#1823 ετώνJosué TiendrébéogoTiendrébéogoΕπ. χαφ1010118402140376%1912414944%4002921005506,90
Σερβία19 ετώνDusan ZagarZagarΑρ. εξτρέμ610118804604—32301031%100113003306,98
#29Μαρτινίκα26 ετώνKarl Fabien FabienΔεξ. εξτρέμ41014204201—101001650%00061001206,83
#1Αρμενία37 ετώνOgnjen CancarevicCancarevicΤερμ.11000000000059%10505—0000323135706,72
#5Μάλι25 ετώνMoussa SissakoSissakoΚ. αμυν.11000500410084%12134985668%100610005706,92
#27Σερβία27 ετώνVladimir RadocajRadocajΔεξ. εξτρέμ100001030790664%1691223343%200163005406,83
#2Ισπανία31 ετώνJulián DelmásDelmásΔεξ. οπισθ.7000200680271%2101302261%10037003406,82
#45Ισπανία25 ετώνIsmael CasasCasasΔεξ. οπισθ.5000200120285%46621548%00037003106,70
#8Σερβία30 ετώνLuka LukovicLukovicΕπ. χαφ70008204101281%83201944%100112004106,88
#14Μάλι26 ετώνIbrahima KébéKébéΑμ. χαφ5000710190082%93101542%00063002306,93
#9Σερβία17 ετώνAleksa MiticMiticΚ. επιθ.50004111100—40302039%00033001206,63
#15Σερβία34 ετώνAleksandar SedlarSedlarΚ. αμυν.20000001000—02404—10031001006,55
#50Σερβία18 ετώνLazar CvijeticCvijeticΚ. επιθ.30003220100—10001139%00036001106,48
#2018 ετώνD. RadivojevicRadivojevicΕπ. χαφ50002105101—2431838%10071003106,66
#1120 ετώνR. JuniorJuniorΔεξ. εξτρέμ50003003300—10108—00026002106,56
#23Γκάνα19 ετώνDaniel AkrofiAkrofiΑμ. χαφ40000000000—12113—00011002106,38
#28Σερβία18 ετώνAndrej MilanovicMilanovicΚ. αμυν.20000000000—00202—00000001006,55
#94Γαλλία25 ετώνVicky KiankauluaKiankauluaΑρ. εξτρέμ20000001000—22113—00020001106,51

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Čukarički11 αγώνεςIMT Novi Beograd11 αγώνες
Čukarički6 αγώνεςIMT Novi Beograd5 αγώνες
Čukarički5 αγώνεςIMT Novi Beograd6 αγώνες
1111Αγώνες1111
3-3-5Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)5-3-3
27%27%Νίκες45%45%
1,2714ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,331,1813
111ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,960,647
111Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,364
0,273Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,740,829
11,9131ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,915,4169
4,145Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,65,156
0,182ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,450,455
3,539ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,3555
12,4136Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 14,813,9153
0,182ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,110,182
66Αγώνες55
2-2-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-1-1
33%33%Νίκες60%60%
1,338ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,591,47
1,177ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,150,63
1,177Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,760,63
0,171Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,830,84
12,776ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 15,615,879
4,728Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,15,628
0,171ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,540,84
3,823ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,85,427
1484Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 14,310,452
0,171ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,140,42
55Αγώνες66
1-1-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-2-2
20%20%Νίκες33%33%
1,26ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,0816
0,84ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,750,674
0,84Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,450,171
0,42Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,630,835
1155ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 12,11590
3,417Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,24,728
0,21ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,350,171
3,216ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 3,84,728
10,452Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 15,416,8101
0,21ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,0800
0,273Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,320,455
1,8220Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,330,647
13,9153ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,515,6171
9,3102ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,79,8108
0,332Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,84
1,59Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,070,21
1378ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,616,482
6,841ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 9,28,442
0,21Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,230,171
2,211Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,616
1575ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,514,889
12,261ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,21166
15,4169Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 14,817,9197
2,9132Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,682,3626
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,050,091
0,091Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,140,091
15,593Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 15,41890
3,1719Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,821,68
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0100
0,171Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1400
15,276Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 14,117,8107
2,613Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,53318
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,090,171
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,140,171

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Čukarički11 αγώνεςIMT Novi Beograd11 αγώνες
Čukarički6 αγώνεςIMT Novi Beograd5 αγώνες
Čukarički5 αγώνεςIMT Novi Beograd6 αγώνες

Γκολ ομάδας

73%Over 0,573%
45%Over 1,527%
9%Over 2,59%

Γκολ αγώνα

91%Over 1,555%
64%Over 2,527%
45%Over 3,59%
9%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

64%Over 0,5 α′ ημιχρόνου36%
27%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
27%Over 0,5 β′ ημιχρόνου55%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου18%

Συνδυασμοί

27%Νίκη & Over 1,527%
0%Νίκη & Under 1,518%
9%Νίκη & Over 2,518%
18%Νίκη & Under 2,527%
0%G/G & Νίκη9%

Γκολ ομάδας

67%Over 0,560%
50%Over 1,540%
17%Over 2,520%

Γκολ αγώνα

83%Over 1,540%
50%Over 2,520%
33%Over 3,520%
17%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

67%Over 0,5 α′ ημιχρόνου60%
33%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
17%Over 0,5 β′ ημιχρόνου40%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

33%Νίκη & Over 1,540%
0%Νίκη & Under 1,520%
17%Νίκη & Over 2,520%
17%Νίκη & Under 2,540%
0%G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

80%Over 0,583%
40%Over 1,517%
0%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

100%Over 1,567%
80%Over 2,533%
60%Over 3,50%
0%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

60%Over 0,5 α′ ημιχρόνου17%
20%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
40%Over 0,5 β′ ημιχρόνου67%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

20%Νίκη & Over 1,517%
0%Νίκη & Under 1,517%
0%Νίκη & Over 2,517%
20%Νίκη & Under 2,517%
0%G/G & Νίκη17%

Βασική αγορά

45%Γκολ/Γκολ36%

G/G ανά ημίχρονο

18%G/G α′ ημιχρόνου0%
9%G/G β′ ημιχρόνου18%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη9%
27%Νίκη χωρίς παθητικό36%

Βασική αγορά

33%Γκολ/Γκολ0%

G/G ανά ημίχρονο

33%G/G α′ ημιχρόνου0%
0%G/G β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη0%
33%Νίκη χωρίς παθητικό60%

Βασική αγορά

60%Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου0%
20%G/G β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη17%
20%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Αποτέλεσμα αγώνα

27%Νίκη45%
27%Ισοπαλία27%
55%Νίκη ή ισοπαλία73%
38%Νίκη χωρίς την ισοπαλία63%
27%Νίκη χωρίς παθητικό36%

Αποτέλεσμα αγώνα

33%Νίκη60%
33%Ισοπαλία20%
67%Νίκη ή ισοπαλία80%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
33%Νίκη χωρίς παθητικό60%

Αποτέλεσμα αγώνα

20%Νίκη33%
20%Ισοπαλία33%
40%Νίκη ή ισοπαλία67%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
20%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Κόρνερ αγώνα

45%Over 9,527%
27%Over 10,527%
27%Over 11,518%
18%Over 12,518%

Κόρνερ ομάδας

27%Over 4,5 υπέρ55%
18%Over 5,5 υπέρ9%
9%Over 6,5 υπέρ9%
55%Over 4,5 κατά27%
45%Over 5,5 κατά27%
27%Over 6,5 κατά9%

Συνδυασμοί

45%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ36%
27%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ27%

Κόρνερ αγώνα

33%Over 9,520%
17%Over 10,520%
17%Over 11,520%
17%Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

17%Over 4,5 υπέρ40%
17%Over 5,5 υπέρ20%
17%Over 6,5 υπέρ20%
33%Over 4,5 κατά20%
33%Over 5,5 κατά20%
17%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

33%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ40%
17%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ20%

Κόρνερ αγώνα

60%Over 9,533%
40%Over 10,533%
40%Over 11,517%
20%Over 12,517%

Κόρνερ ομάδας

40%Over 4,5 υπέρ67%
20%Over 5,5 υπέρ0%
0%Over 6,5 υπέρ0%
80%Over 4,5 κατά33%
60%Over 5,5 κατά33%
40%Over 6,5 κατά17%

Συνδυασμοί

60%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ33%
40%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ33%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,591%
100%Over 2,573%
91%Over 3,555%
55%Over 4,555%
45%Over 5,545%
36%Over 6,536%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

82%Over 15 πόντοι73%
55%Over 25 πόντοι45%
27%Over 35 πόντοι27%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

91%Over 15 πόντοι82%
45%Over 25 πόντοι64%
18%Over 35 πόντοι27%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,580%
100%Over 2,540%
100%Over 3,520%
50%Over 4,520%
33%Over 5,520%
33%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

100%Over 15 πόντοι60%
67%Over 25 πόντοι20%
17%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

83%Over 15 πόντοι60%
17%Over 25 πόντοι20%
17%Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
100%Over 2,5100%
80%Over 3,583%
60%Over 4,583%
60%Over 5,567%
40%Over 6,567%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

60%Over 15 πόντοι83%
40%Over 25 πόντοι67%
40%Over 35 πόντοι50%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

100%Over 15 πόντοι100%
80%Over 25 πόντοι100%
20%Over 35 πόντοι50%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.