Csikszereda – Corvinul Hunedoara Στατιστικά αγώνα
Ενημερώθηκε
Csikszereda — Corvinul Hunedoara, Σάβ 21 Νοε 02:00
Csikszereda
Corvinul Hunedoara
Παίκτες
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Márton EppelEppelΚ. επιθ. | 10 | 4 | 0 | 4 | 22 | 10 | 4 | 0 | 9 | 1 | 0 | 54% | 2 | 1 | 14 | 1 | 41 | 43% | 0 | 0 | 0 | 13 | 10 | 0 | 0 | 1 | 20 | 0 | 6,96 |
| Ádám CzékusCzékusΚ. επιθ. | 9 | 2 | 1 | 2 | 5 | 3 | 0 | 2 | 5 | 1 | 2 | 76% | 11 | 4 | 8 | 1 | 31 | 46% | 2 | 0 | 0 | 11 | 13 | 0 | 0 | 1 | 16 | 0 | 6,76 |
Eduard PapPapΤερμ. | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 61% | 0 | 0 | 10 | 0 | 3 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 53 | 37 | 1 | 24 | 0 | 7,09 |
Lóránd PászkaPászkaΑρ. οπισθ. | 11 | 0 | 2 | 0 | 10 | 3 | 0 | 7 | 20 | 5 | 22 | 78% | 20 | 12 | 20 | 1 | 53 | 52% | 2 | 0 | 0 | 11 | 17 | 0 | 0 | 1 | 24 | 0 | 6,86 |
| Raul Ioan PalmesPalmesΚ. αμυν. | 10 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 2 | 4 | 4 | 0 | 1 | 87% | 13 | 13 | 51 | 5 | 48 | 68% | 1 | 0 | 0 | 16 | 13 | 0 | 0 | 1 | 22 | 0 | 6,68 |
Szilard VeresVeresΚ. μέσος | 10 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 6 | 1 | 0 | 78% | 21 | 14 | 13 | 6 | 49 | 50% | 4 | 0 | 0 | 22 | 7 | 0 | 0 | 1 | 16 | 0 | 6,65 |
| Alex SzabóSzabóΚ. αμυν. | 8 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 3 | 77% | 12 | 6 | 48 | 4 | 27 | 53% | 3 | 0 | 0 | 8 | 1 | 0 | 0 | 1 | 18 | 0 | 6,47 |
| Attila CsurosCsurosΚ. αμυν. | 9 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 84% | 12 | 2 | 14 | 6 | 21 | 40% | 2 | 0 | 0 | 15 | 4 | 0 | 0 | 1 | 10 | 0 | 6,51 |
János HegedűsHegedűsΚ. αμυν. | 8 | 0 | 1 | 0 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 1 | 0 | 85% | 8 | 8 | 19 | 4 | 17 | 52% | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 18 | 0 | 6,51 |
| Răzvan Alin TrifTrifΑρ. οπισθ. | 8 | 0 | 0 | 0 | 6 | 4 | 2 | 0 | 4 | 1 | 5 | 68% | 10 | 6 | 19 | 0 | 22 | 52% | 1 | 0 | 0 | 6 | 7 | 0 | 0 | 1 | 14 | 0 | 6,50 |
| Albert StahlStahlΔεξ. εξτρέμ | 10 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 6 | 1 | 1 | 0 | — | 1 | 6 | 2 | 0 | 11 | 33% | 2 | 0 | 0 | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 11 | 0 | 6,45 |
Máté ÓdorÓdorΔεξ. οπισθ. | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 2 | 1 | 3 | 76% | 5 | 4 | 16 | 1 | 19 | 37% | 2 | 0 | 1 | 10 | 2 | 0 | 0 | 1 | 5 | 0 | 6,21 |
| Darius BotaBotaΕπ. χαφ | 9 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | — | 1 | 2 | 1 | 0 | 18 | 45% | 2 | 0 | 0 | 3 | 11 | 0 | 0 | 1 | 6 | 0 | 6,44 |
| Előd Tóth-PálTóth-PálΚ. επιθ. | 6 | 0 | 1 | 0 | 4 | 1 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | — | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | — | 2 | 0 | 0 | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 6,56 |
Artúr HorváthHorváthΑμ. χαφ | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | — | 5 | 3 | 2 | 1 | 9 | — | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 6,56 |
Szabolcs SzalaySzalayΚ. επιθ. | 7 | 0 | 0 | 0 | 6 | 4 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 1 | 0 | 16 | 62% | 0 | 0 | 0 | 4 | 9 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0 | 6,64 |
Mátyás TajtiTajtiΚ. μέσος | 6 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 9 | 0 | 2 | 0 | 19 | 56% | 1 | 0 | 0 | 7 | 3 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 6,50 |
| Gabriel AraujoAraujoΔεξ. εξτρέμ | 3 | 0 | 0 | 0 | 7 | 3 | 0 | 8 | 2 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 1 | 0 | 16 | 57% | 0 | 0 | 0 | 3 | 5 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,93 |
| Z. MagyarMagyarΕπ. χαφ | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 1 | 0 | 4 | — | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 6,42 |
| N. KukovecKukovecΚ. επιθ. | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,44 |
| Dusan VukovicVukovicΕπ. χαφ | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,42 |
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sérgio RibeiroRibeiroΔεξ. εξτρέμ | 11 | 2 | 0 | 2 | 14 | 6 | 0 | 2 | 18 | 1 | 12 | 89% | 8 | 5 | 7 | 3 | 24 | 41% | 3 | 0 | 0 | 11 | 10 | 0 | 0 | 4 | 9 | 0 | 6,96 |
Daniel PîrvulescuPîrvulescuΑρ. εξτρέμ | 11 | 2 | 1 | 2 | 33 | 10 | 6 | 8 | 10 | 4 | 7 | 80% | 9 | 5 | 9 | 0 | 31 | 41% | 3 | 0 | 0 | 10 | 12 | 0 | 0 | 4 | 8 | 0 | 6,86 |
| G. GoodladGoodladΕπ. χαφ | 10 | 2 | 0 | 2 | 8 | 5 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | — | 4 | 1 | 0 | 0 | 13 | 45% | 1 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 6,72 |
Emmanuel YeboahYeboahΕπιθ. | 11 | 1 | 1 | 1 | 25 | 6 | 2 | 16 | 14 | 2 | 5 | 63% | 22 | 12 | 13 | 1 | 80 | 47% | 3 | 0 | 0 | 26 | 10 | 0 | 0 | 4 | 11 | 0 | 6,91 |
Antoniu ManolacheManolacheΚ. αμυν. | 10 | 1 | 1 | 1 | 3 | 1 | 0 | 4 | 5 | 1 | 0 | 86% | 11 | 9 | 44 | 4 | 36 | 55% | 1 | 0 | 0 | 5 | 5 | 0 | 0 | 4 | 10 | 0 | 6,88 |
| Andrej FabryFabryΕπ. χαφ | 11 | 1 | 2 | 1 | 21 | 5 | 4 | 4 | 23 | 4 | 13 | 84% | 18 | 6 | 2 | 0 | 28 | 46% | 0 | 0 | 0 | 8 | 2 | 0 | 0 | 4 | 7 | 0 | 7,04 |
Renato EspinosaEspinosaΚ. επιθ. | 11 | 1 | 0 | 1 | 14 | 4 | 3 | 4 | 6 | 2 | 0 | — | 0 | 1 | 7 | 1 | 24 | 44% | 0 | 0 | 0 | 8 | 11 | 0 | 0 | 4 | 8 | 0 | 6,60 |
Ion CărărușCărărușΑμ. χαφ | 9 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 89% | 10 | 5 | 16 | 6 | 28 | 41% | 2 | 0 | 1 | 11 | 9 | 0 | 0 | 3 | 7 | 0 | 6,58 |
Mihajlo IvančevićIvančevićΚ. αμυν. | 7 | 1 | 0 | 1 | 4 | 1 | 0 | 2 | 3 | 1 | 0 | 88% | 12 | 9 | 43 | 6 | 27 | 54% | 2 | 0 | 0 | 9 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 7,17 |
| Á. GillardGillardΑρ. εξτρέμ | 11 | 1 | 1 | 1 | 13 | 4 | 4 | 4 | 9 | 2 | 1 | — | 4 | 1 | 3 | 0 | 21 | 36% | 1 | 0 | 0 | 12 | 6 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 6,73 |
| Mario BratuBratuΔεξ. εξτρέμ | 6 | 1 | 0 | 1 | 11 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 2 | — | 2 | 1 | 2 | 0 | 4 | — | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 6,73 |
| C. SanduSanduΤερμ. | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 66% | 1 | 0 | 10 | 0 | 4 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 36 | 23 | 4 | 11 | 1 | 7,08 |
| Flavius IacobIacobΔεξ. οπισθ. | 11 | 0 | 0 | 0 | 10 | 3 | 1 | 8 | 12 | 2 | 13 | 81% | 34 | 6 | 39 | 7 | 55 | 51% | 2 | 0 | 0 | 17 | 11 | 0 | 0 | 4 | 11 | 0 | 7,00 |
Alexandru NeacșaNeacșaΑρ. οπισθ. | 11 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 7 | 12 | 4 | 9 | 78% | 18 | 15 | 28 | 1 | 45 | 49% | 3 | 0 | 0 | 17 | 10 | 0 | 0 | 4 | 9 | 0 | 6,85 |
| Denis HrezdacHrezdacΑμ. χαφ | 7 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 81% | 14 | 4 | 16 | 5 | 26 | 53% | 2 | 0 | 0 | 5 | 6 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 6,67 |
| Florin IlieIlieΚ. αμυν. | 8 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 86% | 2 | 2 | 49 | 2 | 10 | 48% | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 7 | 0 | 6,64 |
Mohammad AbualnadiAbualnadiΚ. αμυν. | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 86% | 5 | 8 | 12 | 0 | 12 | 44% | 1 | 1 | 0 | 7 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 6,27 |
| C. FrănculescuFrănculescuΤερμ. | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 3 | 0 | 0 | 0 | 7,24 |
| Muhammed HayatuHayatuΑρ. εξτρέμ | 6 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 2 | 3 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,49 |
| Ronaldo DeaconuDeaconuΕπ. χαφ | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | 3 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6,62 |
| R. FerreiraFerreiraΕπ. χαφ | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,72 |
| Emmanuel OkoroOkoroΚ. επιθ. | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,51 |
| Dragoș AlbuAlbuΑμ. χαφ | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — |
Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.
Ομάδες
Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.
Στοιχήματα
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.


















