Csikszereda – CFR Cluj Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Csikszereda — CFR Cluj, Σάβ 29 Αυγ 16:00

CsikszeredaΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

Σουπερλίγκα Ρουμανίας

2–3

Ημίχρονο 1–2

CFR ClujΙΗΝΗΝΙΗΝΗΝ

Παίκτες

Csikszereda — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#27Ουγγαρία34 ετώνMárton EppelEppelΚ. επιθ.1040422104091054%211414143%00013100012006,96
#17Ουγγαρία23 ετώνÁdám CzékusCzékusΚ. επιθ.9212530251276%114813146%20011130011606,76
#94Ρουμανία32 ετώνEduard PapPapΤερμ.11000000000061%001003—00002533712407,09
#6Ουγγαρία30 ετώνLóránd PászkaPászkaΑρ. οπισθ.11020103072052278%20122015352%20011170012406,86
#3Ρουμανία30 ετώνRaul Ioan PalmesPalmesΚ. αμυν.10000512440187%13135154868%10016130012206,68
#8Ρουμανία30 ετώνSzilard VeresVeresΚ. μέσος10000300361078%21141364950%4002270011606,65
#4Ουγγαρία28 ετώνAlex SzabóSzabóΚ. αμυν.8000210120377%1264842753%300810011806,47
#13Ρουμανία31 ετώνAttila CsurosCsurosΚ. αμυν.9000301110084%1221462140%2001540011006,51
#24Ουγγαρία30 ετώνJános HegedűsHegedűsΚ. αμυν.8010320141085%881941752%000330001806,51
#29Ρουμανία29 ετώνRăzvan Alin TrifTrifΑρ. οπισθ.8000642041568%1061902252%100670011406,50
#77Ρουμανία27 ετώνAlbert StahlStahlΔεξ. εξτρέμ100004206110—16201133%200540011106,45
#22Ουγγαρία25 ετώνMáté ÓdorÓdorΔεξ. οπισθ.7000000521376%541611937%201102001506,21
#55Ρουμανία17 ετώνDarius BotaBotaΕπ. χαφ90004002201—12101845%200311001606,44
#16Ρουμανία19 ετώνElőd Tóth-PálTóth-PálΚ. επιθ.60104102211—00106—20054001406,56
#11Ουγγαρία23 ετώνArtúr HorváthHorváthΑμ. χαφ50000000301—53219—00034000806,56
#79Ουγγαρία24 ετώνSzabolcs SzalaySzalayΚ. επιθ.70006402100—30101662%000490001106,64
#18Ουγγαρία28 ετώνMátyás TajtiTajtiΚ. μέσος60001104001—90201956%10073000706,50
#20Βραζιλία26 ετώνGabriel AraujoAraujoΔεξ. εξτρέμ30007308200—22101657%00035000406,93
#30Ουγγαρία25 ετώνZ. MagyarMagyarΕπ. χαφ30000000000—30104—00041001306,42
#9Σλοβενία25 ετώνN. KukovecKukovecΚ. επιθ.30000010000—10002—00011000106,44
#7Μαυροβούνιο23 ετώνDusan VukovicVukovicΕπ. χαφ20003100000—20003—00001000106,42
CFR Cluj — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Σερβία34 ετώνStefan DrazicDrazicΚ. επιθ.106162284283166%24905246%1009130041507,15
#11Ρουμανία27 ετώνAndrei CordeaCordeaΔεξ. εξτρέμ115353510417267977%116403742%100770041707,37
#17Ιταλία19 ετώνLorenzo BilibocBilibocΔεξ. εξτρέμ1020216731461184%42312952%000510004706,84
#45Ρουμανία39 ετώνMário Camora CamoraΑρ. οπισθ.10111110550280%14131512958%200490031206,73
#6Ρουμανία24 ετώνOvidiu PerianuPerianuΑμ. χαφ8101630850284%164904257%0001390031006,93
#41Κροατία30 ετώνAnton KresicKresicΚ. αμυν.41012100100—442551142%10081003207,02
#19Ρουμανία33 ετώνSergiu BuşBuşΚ. επιθ.41017520110—00004—00013001106,73
#31Ρουμανία30 ετώνOctavian VâlceanuVâlceanuΤερμ.11000000000052%10603—00001351841706,76
#47Γερμανία35 ετώνChristopher BraunBraunΔεξ. οπισθ.10000411773178%2353525157%1001770031706,70
#14Πορτογαλία25 ετώνSimão RochaRochaΑρ. οπισθ.9010300481382%10214443256%000570031206,82
#86Ρουμανία22 ετώνViktor KunKunΔεξ. οπισθ.7000220500178%12102003151%100124004706,64
#42Κροατία28 ετώνRenato PantalonPantalonΚ. αμυν.6000200000090%612722267%00033002606,69
#7Κοσσυφοπέδιο29 ετώνMeriton KorenicaKorenicaΑρ. εξτρέμ50101031561383%92302132%00086001606,76
#77Ρουμανία21 ετώνAndres SfaitSfaitΑρ. εξτρέμ1102013311272475%100212540%20051004906,61
#3Γεωργία25 ετώνΊβα ΓκελασβίλιΓκελασβίλιΚ. αμυν.30000000100—382216—10021001406,73
#73Κροατία30 ετώνKarlo MuharMuharΑμ. χαφ3000721630088%81521855%00022001506,96
#8Ρουμανία25 ετώνAlin FicăFicăΚ. μέσος3000820440093%21211558%00028001207,17
#18Αυστρία23 ετώνErvin OmicOmicΑμ. χαφ30004200101—64501138%00053001306,79
#7Βοσνία - Ερζεγοβίνη28 ετώνAdi NalicNalicΕπ. χαφ40104201610—25116—00042001606,87
#21Ρουμανία23 ετώνCristian IgnatIgnatΚ. αμυν.2000200010085%308110—00011000406,59
#10Ρουμανία31 ετώνAdrian PăunPăunΚ. μέσος70003201200—30005—00001003206,52
#2320 ετώνAmin ZiblimZiblimΚ. μέσος20001100001—21003—10021001006,71
#5Ουρουγουάη24 ετώνFrancisco BarriosBarriosΚ. μέσος20000000100—21305—00022002006,72
#29Αλγερία33 ετώνErnest KommeyKommey20002000200—10002—00001000006,72

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Csikszereda11 αγώνεςCFR Cluj11 αγώνες
Csikszereda5 αγώνεςCFR Cluj5 αγώνες
Csikszereda6 αγώνεςCFR Cluj6 αγώνες
1111Αγώνες1111
0-1-10Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)5-1-5
0%0%Νίκες45%45%
0,556ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,341,5517
0,364ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,931,212
0,273Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,829
0,273Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,750,738
9,2101ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,615150
3,538Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,75,353
0,182ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,55
2,629ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,7550
13,4147Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,610,4104
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,180,11
55Αγώνες55
0-1-4Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-1-1
0%0%Νίκες60%60%
0,63ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,75210
0,42ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,171,47
0,42Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,761,26
0,21Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,990,84
1155ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,114,271
3,417Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,65,628
0,21ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,42
315ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,35,628
12,864Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,11155
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,21
66Αγώνες66
0-0-6Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-0-4
0%0%Νίκες33%33%
0,53ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,921,177
0,332ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,6815
0,171Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,53
0,332Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,50,674
7,746ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,115,879
3,521Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,8525
0,171ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,63
2,314ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,14,422
13,883Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,19,849
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,0600
0,091Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,364
2,1824Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,341,5517
13,3146ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,915,5155
7,785ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,3990
0,21Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,420,63
1,89Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,910,84
12,261ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,91680
8,844ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,69,447
00Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,171
2,515Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,742,1713
14,285ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,91575
6,841ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 88,643
14,6161Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,610,7107
2,4527Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,21,313
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,091Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1200
13,266Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,211,658
210Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 21,26
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0700
15,895Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,19,849
2,8317Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,421,47
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,171Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1800

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Csikszereda11 αγώνεςCFR Cluj11 αγώνες
Csikszereda5 αγώνεςCFR Cluj5 αγώνες
Csikszereda6 αγώνεςCFR Cluj6 αγώνες

Γκολ ομάδας

36%Over 0,582%
18%Over 1,527%
0%Over 2,527%

Γκολ αγώνα

64%Over 1,573%
45%Over 2,573%
36%Over 3,555%
27%Over 4,518%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

27%Over 0,5 α′ ημιχρόνου45%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου27%
27%Over 0,5 β′ ημιχρόνου64%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου9%

Συνδυασμοί

0%Νίκη & Over 1,527%
0%Νίκη & Under 1,518%
0%Νίκη & Over 2,527%
0%Νίκη & Under 2,518%
0%G/G & Νίκη18%

Γκολ ομάδας

40%Over 0,580%
20%Over 1,540%
0%Over 2,540%

Γκολ αγώνα

60%Over 1,560%
40%Over 2,560%
40%Over 3,560%
20%Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

40%Over 0,5 α′ ημιχρόνου60%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου40%
20%Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

0%Νίκη & Over 1,540%
0%Νίκη & Under 1,520%
0%Νίκη & Over 2,540%
0%Νίκη & Under 2,520%
0%G/G & Νίκη20%

Γκολ ομάδας

33%Over 0,583%
17%Over 1,517%
0%Over 2,517%

Γκολ αγώνα

67%Over 1,583%
50%Over 2,583%
33%Over 3,550%
33%Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

17%Over 0,5 α′ ημιχρόνου33%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου17%
33%Over 0,5 β′ ημιχρόνου67%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

0%Νίκη & Over 1,517%
0%Νίκη & Under 1,517%
0%Νίκη & Over 2,517%
0%Νίκη & Under 2,517%
0%G/G & Νίκη17%

Βασική αγορά

36%Γκολ/Γκολ55%

G/G ανά ημίχρονο

27%G/G α′ ημιχρόνου9%
18%G/G β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη18%
0%Νίκη χωρίς παθητικό27%

Βασική αγορά

40%Γκολ/Γκολ40%

G/G ανά ημίχρονο

40%G/G α′ ημιχρόνου0%
20%G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη20%
0%Νίκη χωρίς παθητικό40%

Βασική αγορά

33%Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

17%G/G α′ ημιχρόνου17%
17%G/G β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη17%
0%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Αποτέλεσμα αγώνα

0%Νίκη45%
9%Ισοπαλία9%
9%Νίκη ή ισοπαλία55%
0%Νίκη χωρίς την ισοπαλία50%
0%Νίκη χωρίς παθητικό27%

Αποτέλεσμα αγώνα

0%Νίκη60%
20%Ισοπαλία20%
20%Νίκη ή ισοπαλία80%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
0%Νίκη χωρίς παθητικό40%

Αποτέλεσμα αγώνα

0%Νίκη33%
0%Ισοπαλία0%
0%Νίκη ή ισοπαλία33%
0%Νίκη χωρίς την ισοπαλία33%
0%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Κόρνερ αγώνα

18%Over 9,540%
18%Over 10,520%
0%Over 11,510%
0%Over 12,510%

Κόρνερ ομάδας

0%Over 4,5 υπέρ50%
0%Over 5,5 υπέρ40%
0%Over 6,5 υπέρ20%
36%Over 4,5 κατά40%
27%Over 5,5 κατά40%
18%Over 6,5 κατά20%

Συνδυασμοί

36%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ50%
0%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κόρνερ αγώνα

20%Over 9,540%
20%Over 10,520%
0%Over 11,50%
0%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

0%Over 4,5 υπέρ60%
0%Over 5,5 υπέρ40%
0%Over 6,5 υπέρ20%
60%Over 4,5 κατά20%
40%Over 5,5 κατά20%
20%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

60%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ60%
0%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κόρνερ αγώνα

17%Over 9,540%
17%Over 10,520%
0%Over 11,520%
0%Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

0%Over 4,5 υπέρ40%
0%Over 5,5 υπέρ40%
0%Over 6,5 υπέρ20%
17%Over 4,5 κατά60%
17%Over 5,5 κατά60%
17%Over 6,5 κατά40%

Συνδυασμοί

17%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ40%
0%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κάρτες αγώνα

82%Over 1,580%
64%Over 2,550%
55%Over 3,520%
36%Over 4,510%
27%Over 5,50%
18%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

55%Over 15 πόντοι40%
45%Over 25 πόντοι0%
27%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

45%Over 15 πόντοι40%
9%Over 25 πόντοι20%
0%Over 35 πόντοι10%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
80%Over 2,560%
60%Over 3,540%
20%Over 4,520%
0%Over 5,50%
0%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

60%Over 15 πόντοι20%
40%Over 25 πόντοι0%
0%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

60%Over 15 πόντοι80%
0%Over 25 πόντοι40%
0%Over 35 πόντοι20%

Κάρτες αγώνα

67%Over 1,560%
50%Over 2,540%
50%Over 3,50%
50%Over 4,50%
50%Over 5,50%
33%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

50%Over 15 πόντοι60%
50%Over 25 πόντοι0%
50%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

33%Over 15 πόντοι0%
17%Over 25 πόντοι0%
0%Over 35 πόντοι0%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.