Crowborough Athletic – Wimborne Town Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Crowborough Athletic — Wimborne Town, Σάβ 03 Οκτ 17:00

Crowborough AthleticΙΝΙΝΗΙΝΙΝΗ

Κύπελλο Αγγλίας

1–2

Ημίχρονο 0–0

Wimborne TownΙΝΙΙΝΙΝΙΙΝ

Ομάδες

Crowborough Athletic7 αγώνεςWimborne Town5 αγώνες
Crowborough Athletic3 αγώνεςWimborne Town2 αγώνες
Crowborough Athletic4 αγώνεςWimborne Town3 αγώνες
77Αγώνες55
4-2-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-3-0
57%57%Νίκες40%40%
2,7119ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,41,47
00ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (7/4)—
0,574Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,360,42
2,1415Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,0515
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 10κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,4κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
00ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (7/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,7κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 10,7κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (7/4)—
33Αγώνες22
1-1-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-2-0
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,62κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,43κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,2κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
44Αγώνες33
3-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-1-0
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,37κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,35κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,02κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 9,4κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 10,9κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,01κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
0,292Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,170,21
1,299Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,960,84
00ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (7/4)—
00ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (7/4)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,21κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,65κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,17κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,96κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 10,7κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,86κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (7/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,11κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 10,4κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,06κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (1/0)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Crowborough Athletic7 αγώνεςWimborne Town5 αγώνες
Crowborough Athletic3 αγώνεςWimborne Town2 αγώνες
Crowborough Athletic4 αγώνεςWimborne Town3 αγώνες

Γκολ ομάδας

100%Over 0,580%
71%Over 1,540%
71%Over 2,520%

Γκολ αγώνα

100%Over 1,580%
86%Over 2,540%
57%Over 3,520%
43%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

29%Over 0,5 α′ ημιχρόνου40%
14%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
100%Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
71%Over 1,5 β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

57%Νίκη & Over 1,540%
0%Νίκη & Under 1,50%
57%Νίκη & Over 2,540%
0%Νίκη & Under 2,50%
29%G/G & Νίκη40%

Γκολ ομάδας

3 αγ.Over 0,52 αγ.
3 αγ.Over 1,52 αγ.
3 αγ.Over 2,52 αγ.

Γκολ αγώνα

3 αγ.Over 1,52 αγ.
3 αγ.Over 2,52 αγ.
3 αγ.Over 3,52 αγ.
3 αγ.Over 4,52 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

3 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου2 αγ.
3 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου2 αγ.
3 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου2 αγ.
3 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου2 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Νίκη & Over 1,52 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 1,52 αγ.
3 αγ.Νίκη & Over 2,52 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 2,52 αγ.
3 αγ.G/G & Νίκη2 αγ.

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,53 αγ.
4 αγ.Over 1,53 αγ.
4 αγ.Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,53 αγ.
4 αγ.Over 2,53 αγ.
4 αγ.Over 3,53 αγ.
4 αγ.Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,53 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 1,53 αγ.
4 αγ.Νίκη & Over 2,53 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 2,53 αγ.
4 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.

Βασική αγορά

71%Γκολ/Γκολ80%

G/G ανά ημίχρονο

14%G/G α′ ημιχρόνου40%
57%G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

29%G/G & Νίκη40%
29%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Βασική αγορά

3 αγ.Γκολ/Γκολ2 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

3 αγ.G/G α′ ημιχρόνου2 αγ.
3 αγ.G/G β′ ημιχρόνου2 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.G/G & Νίκη2 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό2 αγ.

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

57%Νίκη40%
29%Ισοπαλία60%
86%Νίκη ή ισοπαλία100%
80%Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
29%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

3 αγ.Νίκη2 αγ.
3 αγ.Ισοπαλία2 αγ.
3 αγ.Νίκη ή ισοπαλία2 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία—
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό2 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη3 αγ.
4 αγ.Ισοπαλία3 αγ.
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία3 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

1 αγ.Over 9,5—
1 αγ.Over 10,5—
1 αγ.Over 11,5—
1 αγ.Over 12,5—

Κόρνερ ομάδας

1 αγ.Over 4,5 υπέρ—
1 αγ.Over 5,5 υπέρ—
1 αγ.Over 6,5 υπέρ—
1 αγ.Over 4,5 κατά—
1 αγ.Over 5,5 κατά—
1 αγ.Over 6,5 κατά—

Συνδυασμοί

1 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ—
1 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ—

Κόρνερ αγώνα

—Over 9,5—
—Over 10,5—
—Over 11,5—
—Over 12,5—

Κόρνερ ομάδας

—Over 4,5 υπέρ—
—Over 5,5 υπέρ—
—Over 6,5 υπέρ—
—Over 4,5 κατά—
—Over 5,5 κατά—
—Over 6,5 κατά—

Συνδυασμοί

—Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ—
—Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ—

Κόρνερ αγώνα

1 αγ.Over 9,5—
1 αγ.Over 10,5—
1 αγ.Over 11,5—
1 αγ.Over 12,5—

Κόρνερ ομάδας

1 αγ.Over 4,5 υπέρ—
1 αγ.Over 5,5 υπέρ—
1 αγ.Over 6,5 υπέρ—
1 αγ.Over 4,5 κατά—
1 αγ.Over 5,5 κατά—
1 αγ.Over 6,5 κατά—

Συνδυασμοί

1 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ—
1 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ—

Κάρτες αγώνα

1 αγ.Over 1,5—
1 αγ.Over 2,5—
1 αγ.Over 3,5—
1 αγ.Over 4,5—
1 αγ.Over 5,5—
1 αγ.Over 6,5—

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

1 αγ.Over 15 πόντοι—
1 αγ.Over 25 πόντοι—
1 αγ.Over 35 πόντοι—

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

1 αγ.Over 15 πόντοι—
1 αγ.Over 25 πόντοι—
1 αγ.Over 35 πόντοι—

Κάρτες αγώνα

—Over 1,5—
—Over 2,5—
—Over 3,5—
—Over 4,5—
—Over 5,5—
—Over 6,5—

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

—Over 15 πόντοι—
—Over 25 πόντοι—
—Over 35 πόντοι—

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

—Over 15 πόντοι—
—Over 25 πόντοι—
—Over 35 πόντοι—

Κάρτες αγώνα

1 αγ.Over 1,5—
1 αγ.Over 2,5—
1 αγ.Over 3,5—
1 αγ.Over 4,5—
1 αγ.Over 5,5—
1 αγ.Over 6,5—

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

1 αγ.Over 15 πόντοι—
1 αγ.Over 25 πόντοι—
1 αγ.Over 35 πόντοι—

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

1 αγ.Over 15 πόντοι—
1 αγ.Over 25 πόντοι—
1 αγ.Over 35 πόντοι—

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.