Corvinul Hunedoara – Voluntari Στατιστικά αγώνα

Corvinul Hunedoara — Voluntari, Παρ 09 Οκτ 18:00

Corvinul HunedoaraΙΗΗΝΝΙΗΗΝΝ

Σουπερλίγκα Ρουμανίας

3–2

Ημίχρονο 2–1

VoluntariΙΝΗΗΗΙΝΗΗΗ

Παίκτες

Corvinul Hunedoara — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#20Πορτογαλία30 ετώνSérgio RibeiroRibeiroΔεξ. εξτρέμ11202146021811289%85732441%3001110004906,96
#19Ρουμανία29 ετώνDaniel PîrvulescuPîrvulescuΑρ. εξτρέμ11212331068104780%95903141%3001012004806,86
#4721 ετώνG. GoodladGoodladΕπ. χαφ102028511200—41001345%10025004206,72
#99Γκάνα23 ετώνEmmanuel YeboahYeboahΕπιθ.11111256216142563%22121318047%30026100041106,91
#30Ρουμανία26 ετώνAntoniu ManolacheManolacheΚ. αμυν.10111310451086%1194443655%100550041006,88
#22Σλοβακία29 ετώνAndrej FabryFabryΕπ. χαφ11121215442341384%186202846%00082004707,04
#9Περού28 ετώνRenato EspinosaEspinosaΚ. επιθ.1110114434620—01712444%000811004806,60
#23Μολδαβία30 ετώνIon CărărușCărărușΑμ. χαφ9101331120089%1051662841%201119003706,58
#15Σερβία27 ετώνMihajlo IvančevićIvančevićΚ. αμυν.7101410231088%1294362754%20091003407,17
#32Αργεντινή24 ετώνÁ. GillardGillardΑρ. εξτρέμ1111113444921—41302136%100126004306,73
#41Ρουμανία24 ετώνMario BratuBratuΔεξ. εξτρέμ610111200402—21204—00031004106,73
#21Ρουμανία20 ετώνC. SanduSanduΤερμ.11000000020066%101004—00003362341117,08
#13Ρουμανία25 ετώνFlavius IacobIacobΔεξ. οπισθ.11000103181221381%3463975551%20017110041107,00
#10Ρουμανία35 ετώνAlexandru NeacșaNeacșaΑρ. οπισθ.110103007124978%18152814549%3001710004906,85
#97Ρουμανία24 ετώνDenis HrezdacHrezdacΑμ. χαφ7000312120081%1441652653%20056003406,67
#18Ρουμανία34 ετώνFlorin IlieIlieΚ. αμυν.8000410140086%224921048%10030003706,64
#5Ιορδανία25 ετώνMohammad AbualnadiAbualnadiΚ. αμυν.4000101100086%581201244%11071002306,27
#12Ρουμανία21 ετώνC. FrănculescuFrănculescuΤερμ.20000000000—00000—00000630007,24
#14Νιγηρία19 ετώνMuhammed HayatuHayatuΑρ. εξτρέμ60002002000—23007—00023001006,49
#70Ρουμανία29 ετώνRonaldo DeaconuDeaconuΕπ. χαφ40001101313—10102—00010001206,62
#11Βραζιλία30 ετώνR. FerreiraFerreiraΕπ. χαφ20001000100—20003—00001000006,72
#29Νίγηρας19 ετώνEmmanuel OkoroOkoroΚ. επιθ.10001000000—00001—00010000006,51
#8Ρουμανία25 ετώνDragoș AlbuAlbuΑμ. χαφ10000000000—10001—0000000000—
Voluntari — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#11Ρουμανία19 ετώνRemus GuțeaGuțeaΑρ. εξτρέμ11404241212071380%197716650%0005260022007,04
#90Ρουμανία34 ετώνMihai RomanRomanΚ. επιθ.92021543494171%63223741%201990011006,75
#9Κροατία28 ετώνMatko BabićBabićΚ. επιθ.1110124861060074%72514340%2009150021806,58
#19Ρουμανία30 ετώνMarvin SchiebSchiebΔεξ. εξτρέμ111014101642180%681413249%000160022206,41
#40Κροατία31 ετώνLovro CvekCvekΑμ. χαφ7101810141079%1531872246%000710011406,74
#10Ρουμανία26 ετώνCristian MerloiMerloiΔεξ. εξτρέμ91119303201—21201847%100413001606,73
#31Σλοβενία28 ετώνMetod JurharJurharΤερμ.11000000100062%002204—10010372222516,70
#27Ρουμανία30 ετώνRadu CrişanCrişanΚ. αμυν.11000501121182%181471134052%4001230022406,61
#30Ρουμανία22 ετώνAlexandru ȘuteuȘuteuΑρ. οπισθ.1101011209122575%27162365554%10010150022206,78
#8Ρουμανία27 ετώνIon GheorgheGheorgheΑρ. εξτρέμ11030157052551282%1191932643%20015100022007,04
#5Ρουμανία27 ετώνDenis HaruțHaruțΚ. αμυν.11000210241185%20112733256%100660022006,51
#44Ρουμανία26 ετώνMihael OnișaOnișaΑρ. οπισθ.10010411151279%1262572166%100510021406,71
#4Μολδαβία25 ετώνDaniel DumbrăvanuDumbrăvanuΚ. αμυν.10000202210079%8144442247%200820022006,37
#23Κροατία24 ετώνM. MamićMamićΔεξ. οπισθ.100102124101280%421101246%00000002906,57
#29Ρουμανία28 ετώνAdi Chică-RoșăChică-RoșăΚ. επιθ.80007301100—11001036%30025001806,60
#6Σερβία25 ετώνS. CesticCesticΚ. αμυν.10000001000—10408—00003000306,28
#25Μπενίν32 ετώνDavid KikiKikiΑρ. οπισθ.30000001102—32208—00021001306,72
#21Ρουμανία19 ετώνRobert PetculescuPetculescuΑρ. εξτρέμ30000000000—10002—00011001006,44
#22Πορτογαλία31 ετώνNuno RodriguesRodriguesΔεξ. εξτρέμ30001000000—00001—00001000105,91

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Corvinul Hunedoara11 αγώνεςVoluntari11 αγώνες
Corvinul Hunedoara6 αγώνεςVoluntari6 αγώνες
Corvinul Hunedoara5 αγώνεςVoluntari5 αγώνες
1111Αγώνες1111
4-4-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-2-7
36%36%Νίκες18%18%
1,2714ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,34111
0,647ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,930,647
0,556Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,647
0,738Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,750,364
15,8174ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,612,3135
4,853Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,7444
0,273ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,364
4,853ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,73,437
10,4114Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,612,1133
0,182ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,180,091
66Αγώνες66
3-2-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-2-2
50%50%Νίκες33%33%
1,8311ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,751,177
0,835ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,170,674
0,835Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,760,835
16Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,990,332
16,8101ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,115,291
5,734Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,65,231
0,332ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,53
4,527ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,34,829
954Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,111,770
0,332ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,3100
55Αγώνες55
1-2-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-0-5
20%20%Νίκες0%0%
0,63ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,920,84
0,42ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,680,63
0,21Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,42
0,42Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,50,42
14,673ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,18,844
3,819Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,82,613
0,21ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,21
5,226ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,11,68
1260Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,112,663
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,060,21
0,364Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,182
111Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,342,2725
16,1177ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,915165
7,684ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,38,695
0,332Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,420,332
0,835Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,911,338
1590ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,914,788
8,752ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,67,746
0,42Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,2100
1,26Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,743,417
17,487ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,915,477
6,432ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 89,849
14,4159Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,69,4104
2,3626Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,22,222
0,091Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,182Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,120,11
1378Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,29,758
1,338Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 22,412
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0700
16,281Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,19,246
3,618Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,42210
0,21Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,42Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,180,21

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Corvinul Hunedoara11 αγώνεςVoluntari11 αγώνες
Corvinul Hunedoara6 αγώνεςVoluntari6 αγώνες
Corvinul Hunedoara5 αγώνεςVoluntari5 αγώνες

Γκολ ομάδας

55%Over 0,573%
36%Over 1,527%
36%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

73%Over 1,582%
36%Over 2,573%
18%Over 3,555%
18%Over 4,518%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

45%Over 0,5 α′ ημιχρόνου55%
9%Over 1,5 α′ ημιχρόνου9%
36%Over 0,5 β′ ημιχρόνου36%
27%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

36%Νίκη & Over 1,50%
0%Νίκη & Under 1,518%
36%Νίκη & Over 2,50%
0%Νίκη & Under 2,518%
18%G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

83%Over 0,583%
50%Over 1,533%
50%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

83%Over 1,567%
50%Over 2,550%
17%Over 3,533%
17%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

67%Over 0,5 α′ ημιχρόνου67%
17%Over 1,5 α′ ημιχρόνου17%
50%Over 0,5 β′ ημιχρόνου33%
33%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

50%Νίκη & Over 1,50%
0%Νίκη & Under 1,533%
50%Νίκη & Over 2,50%
0%Νίκη & Under 2,533%
17%G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

20%Over 0,560%
20%Over 1,520%
20%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

60%Over 1,5100%
20%Over 2,5100%
20%Over 3,580%
20%Over 4,540%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

20%Over 0,5 α′ ημιχρόνου40%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
20%Over 0,5 β′ ημιχρόνου40%
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

20%Νίκη & Over 1,50%
0%Νίκη & Under 1,50%
20%Νίκη & Over 2,50%
0%Νίκη & Under 2,50%
20%G/G & Νίκη0%

Βασική αγορά

36%Γκολ/Γκολ55%

G/G ανά ημίχρονο

18%G/G α′ ημιχρόνου36%
18%G/G β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

18%G/G & Νίκη0%
18%Νίκη χωρίς παθητικό18%

Βασική αγορά

50%Γκολ/Γκολ50%

G/G ανά ημίχρονο

33%G/G α′ ημιχρόνου50%
17%G/G β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

17%G/G & Νίκη0%
33%Νίκη χωρίς παθητικό33%

Βασική αγορά

20%Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου20%
20%G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

20%G/G & Νίκη0%
0%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

36%Νίκη18%
36%Ισοπαλία18%
73%Νίκη ή ισοπαλία36%
57%Νίκη χωρίς την ισοπαλία22%
18%Νίκη χωρίς παθητικό18%

Αποτέλεσμα αγώνα

50%Νίκη33%
33%Ισοπαλία33%
83%Νίκη ή ισοπαλία67%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
33%Νίκη χωρίς παθητικό33%

Αποτέλεσμα αγώνα

20%Νίκη0%
40%Ισοπαλία0%
60%Νίκη ή ισοπαλία0%
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία0%
0%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

36%Over 9,536%
27%Over 10,527%
27%Over 11,527%
27%Over 12,518%

Κόρνερ ομάδας

36%Over 4,5 υπέρ27%
36%Over 5,5 υπέρ18%
36%Over 6,5 υπέρ18%
45%Over 4,5 κατά45%
45%Over 5,5 κατά36%
18%Over 6,5 κατά36%

Συνδυασμοί

55%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ45%
27%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ27%

Κόρνερ αγώνα

17%Over 9,550%
17%Over 10,550%
17%Over 11,550%
17%Over 12,533%

Κόρνερ ομάδας

33%Over 4,5 υπέρ50%
33%Over 5,5 υπέρ33%
33%Over 6,5 υπέρ33%
33%Over 4,5 κατά33%
33%Over 5,5 κατά33%
0%Over 6,5 κατά33%

Συνδυασμοί

33%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ67%
17%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ50%

Κόρνερ αγώνα

60%Over 9,520%
40%Over 10,50%
40%Over 11,50%
40%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

40%Over 4,5 υπέρ0%
40%Over 5,5 υπέρ0%
40%Over 6,5 υπέρ0%
60%Over 4,5 κατά60%
60%Over 5,5 κατά40%
40%Over 6,5 κατά40%

Συνδυασμοί

80%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ20%
40%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ0%

Κάρτες αγώνα

82%Over 1,590%
82%Over 2,570%
64%Over 3,560%
64%Over 4,540%
36%Over 5,510%
27%Over 6,510%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

64%Over 15 πόντοι90%
45%Over 25 πόντοι30%
36%Over 35 πόντοι10%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

73%Over 15 πόντοι60%
55%Over 25 πόντοι20%
27%Over 35 πόντοι10%

Κάρτες αγώνα

67%Over 1,580%
67%Over 2,560%
33%Over 3,560%
33%Over 4,540%
0%Over 5,520%
0%Over 6,520%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

50%Over 15 πόντοι80%
17%Over 25 πόντοι20%
0%Over 35 πόντοι20%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

50%Over 15 πόντοι60%
50%Over 25 πόντοι40%
0%Over 35 πόντοι20%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
100%Over 2,580%
100%Over 3,560%
100%Over 4,540%
80%Over 5,50%
60%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

80%Over 15 πόντοι100%
80%Over 25 πόντοι40%
80%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

100%Over 15 πόντοι60%
60%Over 25 πόντοι0%
60%Over 35 πόντοι0%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.

Διαιτητής

  • ΔιαιτητήςM. Barbu
  • Α΄ βοηθόςM. Grigoriu
  • Β΄ βοηθόςN. Marin
  • ΤέταρτοςF. Mazilu

Ρεκόρ σεζόν 2026/2027–2026/2027 · 10 αγώνες

Ρεκόρ σεζόν του διαιτητή του αγώνα, 2026/2027–2026/2027
ΣτοιχείοΣύνολοΑνά αγώναΕντόςΕκτός
Κίτρινες κάρτες393,91,82,1
Δεύτερες κίτρινες10,10,10
Κόκκινες κάρτες50,50,30,2
Πέναλτι60,60,60
Φάουλ24024——
Παρεμβάσεις VAR50,5——

Σύνολα και μέσοι όροι από 10 καταγεγραμμένους αγώνες σε 3 σεζόν.