Corvinul Hunedoara – Rapid Bucuresti Στατιστικά αγώνα

Corvinul Hunedoara — Rapid Bucuresti, Σάβ 20 Φεβ 02:00

Corvinul HunedoaraΙΗΗΝΝΙΗΗΝΝ
Rapid BucurestiΙΝΝΝΝΙΝΝΝΝ

Παίκτες

Corvinul Hunedoara — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#20Πορτογαλία30 ετώνSérgio RibeiroRibeiroΔεξ. εξτρέμ11202146021811289%85732441%3001110004906,96
#19Ρουμανία29 ετώνDaniel PîrvulescuPîrvulescuΑρ. εξτρέμ11212331068104780%95903141%3001012004806,86
#4721 ετώνG. GoodladGoodladΕπ. χαφ102028511200—41001345%10025004206,72
#99Γκάνα23 ετώνEmmanuel YeboahYeboahΕπιθ.11111256216142563%22121318047%30026100041106,91
#30Ρουμανία26 ετώνAntoniu ManolacheManolacheΚ. αμυν.10111310451086%1194443655%100550041006,88
#22Σλοβακία29 ετώνAndrej FabryFabryΕπ. χαφ11121215442341384%186202846%00082004707,04
#9Περού28 ετώνRenato EspinosaEspinosaΚ. επιθ.1110114434620—01712444%000811004806,60
#23Μολδαβία30 ετώνIon CărărușCărărușΑμ. χαφ9101331120089%1051662841%201119003706,58
#15Σερβία27 ετώνMihajlo IvančevićIvančevićΚ. αμυν.7101410231088%1294362754%20091003407,17
#32Αργεντινή24 ετώνÁ. GillardGillardΑρ. εξτρέμ1111113444921—41302136%100126004306,73
#41Ρουμανία24 ετώνMario BratuBratuΔεξ. εξτρέμ610111200402—21204—00031004106,73
#21Ρουμανία20 ετώνC. SanduSanduΤερμ.11000000020066%101004—00003362341117,08
#13Ρουμανία25 ετώνFlavius IacobIacobΔεξ. οπισθ.11000103181221381%3463975551%20017110041107,00
#10Ρουμανία35 ετώνAlexandru NeacșaNeacșaΑρ. οπισθ.110103007124978%18152814549%3001710004906,85
#97Ρουμανία24 ετώνDenis HrezdacHrezdacΑμ. χαφ7000312120081%1441652653%20056003406,67
#18Ρουμανία34 ετώνFlorin IlieIlieΚ. αμυν.8000410140086%224921048%10030003706,64
#5Ιορδανία25 ετώνMohammad AbualnadiAbualnadiΚ. αμυν.4000101100086%581201244%11071002306,27
#12Ρουμανία21 ετώνC. FrănculescuFrănculescuΤερμ.20000000000—00000—00000630007,24
#14Νιγηρία19 ετώνMuhammed HayatuHayatuΑρ. εξτρέμ60002002000—23007—00023001006,49
#70Ρουμανία29 ετώνRonaldo DeaconuDeaconuΕπ. χαφ40001101313—10102—00010001206,62
#11Βραζιλία30 ετώνR. FerreiraFerreiraΕπ. χαφ20001000100—20003—00001000006,72
#29Νίγηρας19 ετώνEmmanuel OkoroOkoroΚ. επιθ.10001000000—00001—00010000006,51
#8Ρουμανία25 ετώνDragoș AlbuAlbuΑμ. χαφ10000000000—10001—0000000000—
Rapid Bucuresti — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#29Ρουμανία28 ετώνAlexandru DobreDobreΔεξ. εξτρέμ11303338227191879%108326558%300714004807,33
#9Ελβετία26 ετώνFilip StojilkovicStojilkovicΚ. επιθ.8313311353621—10601131%10082003707,03
#8Ρουμανία23 ετώνConstantin GrameniGrameniΚ. μέσος112229311114377%18161834655%1001819004907,12
#80Ρουμανία27 ετώνOlimpiu MoruțanMoruțanΔεξ. εξτρέμ1127224901842112378%153404444%100811004807,71
#5Ρουμανία28 ετώνAlexandru PașcanuPașcanuΚ. αμυν.7202850140086%622421855%20183003207,07
#6Κάτω Χώρες27 ετώνLars Kramer KramerΚ. αμυν.11101522060089%17177775358%20063004907,14
#19Ρουμανία28 ετώνRăzvan OneaOneaΔεξ. οπισθ.101016301101277%1372222348%10036004606,87
#7Λιβερία28 ετώνMohammed KamaraKamaraΑρ. εξτρέμ81111131752081%10412140%10054003406,81
#10Ρουμανία25 ετώνClaudiu PetrilaPetrilaΑρ. εξτρέμ51016512314—12125—10011001106,78
#15Ρουμανία22 ετώνC. VulturarVulturarΑμ. χαφ10000410150379%16101834351%3001812004506,79
#16Ρουμανία26 ετώνMarian AioaniAioaniΤερμ.7000000000067%101003—100122263406,92
#22Μαυροβούνιο27 ετώνVladan BubanjaBubanjaΑμ. χαφ110201452171471%1451955051%200150004406,82
#13Ρουμανία28 ετώνDenis CiobotariuCiobotariuΚ. αμυν.6000301111177%651941441%20054001206,63
#99Ρουμανία19 ετώνBogdan UngureanuUngureanuΤερμ.4000000000058%00601—000001251506,69
#21Ρουμανία22 ετώνRobert SălceanuSălceanuΑρ. οπισθ.50002100100—631821346%20031002306,55
#3Βοσνία - Ερζεγοβίνη33 ετώνDaniel GraovacGraovacΚ. αμυν.5000100100091%241719—10021002206,68
#44Μπουρκίνα Φάσο18 ετώνChec Bebel DoumbiaDoumbiaΚ. μέσος4000100100081%931431963%00031002406,73
#27Γκάνα24 ετώνEbenezer AnnanAnnanΑρ. οπισθ.3000000200080%43611260%00020001206,89
#66Μπουρκίνα Φάσο18 ετώνLatif OuedraogoOuedraogoΑρ. οπισθ.60001001101—55621155%10013001406,52
#55Ρουμανία21 ετώνRareș PopPopΔεξ. εξτρέμ50005101111—6040832%00021002106,51
#18Γκάμπια30 ετώνSheriff SinyanSinyanΚ. αμυν.20001100000—221318—10010000406,33
#77Ρουμανία20 ετώνJason KodorKodorΚ. επιθ.60005202100—50311342%00042003006,59
#23Ρουμανία29 ετώνCristian Manea ManeaΔεξ. οπισθ.30004000200—32415—00011002106,69
#90Σλοβακία23 ετώνTimotej JamborJamborΚ. επιθ.30101101100—01208—00024001106,71

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Corvinul Hunedoara11 αγώνεςRapid Bucuresti11 αγώνες
Corvinul Hunedoara6 αγώνεςRapid Bucuresti6 αγώνες
Corvinul Hunedoara5 αγώνεςRapid Bucuresti5 αγώνες
1111Αγώνες1111
4-4-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)7-3-1
36%36%Νίκες64%64%
1,2714ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,341,6418
0,647ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,931,212
0,556Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,647
0,738Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,75111
15,8174ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,617,3173
4,853Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,76,161
0,273ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,44
4,853ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,76,767
10,4114Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,69,494
0,182ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,1800
66Αγώνες66
3-2-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-1-1
50%50%Νίκες67%67%
1,8311ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,751,6710
0,835ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,171,338
0,835Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,760,674
16Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,9916
16,8101ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,119,3116
5,734Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,6742
0,332ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,332
4,527ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,37,545
954Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,110,261
0,332ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,3100
55Αγώνες55
1-2-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-2-0
20%20%Νίκες60%60%
0,63ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,921,68
0,42ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,68κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
0,21Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,63
0,42Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,515
14,673ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,1κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
3,819Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,8κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
0,21ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,4κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
5,226ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,1κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
1260Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,1κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,06κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
0,364Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,364
111Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,340,829
16,1177ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,915,3153
7,684ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,38,787
0,332Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,420,171
0,835Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,910,835
1590ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,915,593
8,752ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,69,859
0,42Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,63
1,26Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,740,84
17,487ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,9κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
6,432ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
14,4159Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,612,2122
2,3626Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,22,424
0,091Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,182Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,120,11
1378Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,210,764
1,338Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2212
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0700
16,281Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,1κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
3,618Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,42κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
0,21Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,05κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
0,42Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,18κάτω από 5 αγώνες (5/4)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Corvinul Hunedoara11 αγώνεςRapid Bucuresti11 αγώνες
Corvinul Hunedoara6 αγώνεςRapid Bucuresti6 αγώνες
Corvinul Hunedoara5 αγώνεςRapid Bucuresti5 αγώνες

Γκολ ομάδας

55%Over 0,582%
36%Over 1,545%
36%Over 2,527%

Γκολ αγώνα

73%Over 1,564%
36%Over 2,536%
18%Over 3,527%
18%Over 4,59%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

45%Over 0,5 α′ ημιχρόνου36%
9%Over 1,5 α′ ημιχρόνου18%
36%Over 0,5 β′ ημιχρόνου64%
27%Over 1,5 β′ ημιχρόνου36%

Συνδυασμοί

36%Νίκη & Over 1,545%
0%Νίκη & Under 1,518%
36%Νίκη & Over 2,536%
0%Νίκη & Under 2,527%
18%G/G & Νίκη36%

Γκολ ομάδας

83%Over 0,583%
50%Over 1,550%
50%Over 2,533%

Γκολ αγώνα

83%Over 1,567%
50%Over 2,550%
17%Over 3,533%
17%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

67%Over 0,5 α′ ημιχρόνου33%
17%Over 1,5 α′ ημιχρόνου17%
50%Over 0,5 β′ ημιχρόνου67%
33%Over 1,5 β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

50%Νίκη & Over 1,550%
0%Νίκη & Under 1,517%
50%Νίκη & Over 2,550%
0%Νίκη & Under 2,517%
17%G/G & Νίκη50%

Γκολ ομάδας

20%Over 0,580%
20%Over 1,540%
20%Over 2,520%

Γκολ αγώνα

60%Over 1,560%
20%Over 2,520%
20%Over 3,520%
20%Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

20%Over 0,5 α′ ημιχρόνου40%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου20%
20%Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

20%Νίκη & Over 1,540%
0%Νίκη & Under 1,520%
20%Νίκη & Over 2,520%
0%Νίκη & Under 2,540%
20%G/G & Νίκη20%

Βασική αγορά

36%Γκολ/Γκολ55%

G/G ανά ημίχρονο

18%G/G α′ ημιχρόνου9%
18%G/G β′ ημιχρόνου18%

Συνδυασμοί

18%G/G & Νίκη36%
18%Νίκη χωρίς παθητικό27%

Βασική αγορά

50%Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

33%G/G α′ ημιχρόνου0%
17%G/G β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

17%G/G & Νίκη50%
33%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Βασική αγορά

20%Γκολ/Γκολ40%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου20%
20%G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

20%G/G & Νίκη20%
0%Νίκη χωρίς παθητικό40%

Αποτέλεσμα αγώνα

36%Νίκη64%
36%Ισοπαλία27%
73%Νίκη ή ισοπαλία91%
57%Νίκη χωρίς την ισοπαλία88%
18%Νίκη χωρίς παθητικό27%

Αποτέλεσμα αγώνα

50%Νίκη67%
33%Ισοπαλία17%
83%Νίκη ή ισοπαλία83%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία80%
33%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Αποτέλεσμα αγώνα

20%Νίκη60%
40%Ισοπαλία40%
60%Νίκη ή ισοπαλία100%
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
0%Νίκη χωρίς παθητικό40%

Κόρνερ αγώνα

36%Over 9,550%
27%Over 10,540%
27%Over 11,540%
27%Over 12,530%

Κόρνερ ομάδας

36%Over 4,5 υπέρ70%
36%Over 5,5 υπέρ60%
36%Over 6,5 υπέρ60%
45%Over 4,5 κατά30%
45%Over 5,5 κατά20%
18%Over 6,5 κατά20%

Συνδυασμοί

55%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ60%
27%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κόρνερ αγώνα

17%Over 9,567%
17%Over 10,550%
17%Over 11,550%
17%Over 12,550%

Κόρνερ ομάδας

33%Over 4,5 υπέρ83%
33%Over 5,5 υπέρ67%
33%Over 6,5 υπέρ67%
33%Over 4,5 κατά17%
33%Over 5,5 κατά17%
0%Over 6,5 κατά17%

Συνδυασμοί

33%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ67%
17%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ33%

Κόρνερ αγώνα

60%Over 9,54 αγ.
40%Over 10,54 αγ.
40%Over 11,54 αγ.
40%Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

40%Over 4,5 υπέρ4 αγ.
40%Over 5,5 υπέρ4 αγ.
40%Over 6,5 υπέρ4 αγ.
60%Over 4,5 κατά4 αγ.
60%Over 5,5 κατά4 αγ.
40%Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

80%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
40%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κάρτες αγώνα

82%Over 1,5100%
82%Over 2,5100%
64%Over 3,570%
64%Over 4,550%
36%Over 5,540%
27%Over 6,530%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

64%Over 15 πόντοι60%
45%Over 25 πόντοι50%
36%Over 35 πόντοι20%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

73%Over 15 πόντοι90%
55%Over 25 πόντοι70%
27%Over 35 πόντοι40%

Κάρτες αγώνα

67%Over 1,5100%
67%Over 2,5100%
33%Over 3,567%
33%Over 4,550%
0%Over 5,533%
0%Over 6,517%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

50%Over 15 πόντοι50%
17%Over 25 πόντοι33%
0%Over 35 πόντοι17%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

50%Over 15 πόντοι100%
50%Over 25 πόντοι67%
0%Over 35 πόντοι17%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,54 αγ.
100%Over 2,54 αγ.
100%Over 3,54 αγ.
100%Over 4,54 αγ.
80%Over 5,54 αγ.
60%Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

80%Over 15 πόντοι4 αγ.
80%Over 25 πόντοι4 αγ.
80%Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

100%Over 15 πόντοι4 αγ.
60%Over 25 πόντοι4 αγ.
60%Over 35 πόντοι4 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.