Corvinul Hunedoara – Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα Στατιστικά αγώνα

Corvinul Hunedoara — Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα, Κυρ 13 Σεπ 20:30

Corvinul HunedoaraΙΗΗΝΝΙΗΗΝΝ

Σουπερλίγκα Ρουμανίας

0–1

Ημίχρονο 0–0

Παίκτες

Corvinul Hunedoara — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#20Πορτογαλία30 ετώνSérgio RibeiroRibeiroΔεξ. εξτρέμ11202146021811289%85732441%3001110004906,96
#19Ρουμανία29 ετώνDaniel PîrvulescuPîrvulescuΑρ. εξτρέμ11212331068104780%95903141%3001012004806,86
#4721 ετώνG. GoodladGoodladΕπ. χαφ102028511200—41001345%10025004206,72
#99Γκάνα23 ετώνEmmanuel YeboahYeboahΕπιθ.11111256216142563%22121318047%30026100041106,91
#30Ρουμανία26 ετώνAntoniu ManolacheManolacheΚ. αμυν.10111310451086%1194443655%100550041006,88
#22Σλοβακία29 ετώνAndrej FabryFabryΕπ. χαφ11121215442341384%186202846%00082004707,04
#9Περού28 ετώνRenato EspinosaEspinosaΚ. επιθ.1110114434620—01712444%000811004806,60
#23Μολδαβία30 ετώνIon CărărușCărărușΑμ. χαφ9101331120089%1051662841%201119003706,58
#15Σερβία27 ετώνMihajlo IvančevićIvančevićΚ. αμυν.7101410231088%1294362754%20091003407,17
#32Αργεντινή24 ετώνÁ. GillardGillardΑρ. εξτρέμ1111113444921—41302136%100126004306,73
#41Ρουμανία24 ετώνMario BratuBratuΔεξ. εξτρέμ610111200402—21204—00031004106,73
#21Ρουμανία20 ετώνC. SanduSanduΤερμ.11000000020066%101004—00003362341117,08
#13Ρουμανία25 ετώνFlavius IacobIacobΔεξ. οπισθ.11000103181221381%3463975551%20017110041107,00
#10Ρουμανία35 ετώνAlexandru NeacșaNeacșaΑρ. οπισθ.110103007124978%18152814549%3001710004906,85
#97Ρουμανία24 ετώνDenis HrezdacHrezdacΑμ. χαφ7000312120081%1441652653%20056003406,67
#18Ρουμανία34 ετώνFlorin IlieIlieΚ. αμυν.8000410140086%224921048%10030003706,64
#5Ιορδανία25 ετώνMohammad AbualnadiAbualnadiΚ. αμυν.4000101100086%581201244%11071002306,27
#12Ρουμανία21 ετώνC. FrănculescuFrănculescuΤερμ.20000000000—00000—00000630007,24
#14Νιγηρία19 ετώνMuhammed HayatuHayatuΑρ. εξτρέμ60002002000—23007—00023001006,49
#70Ρουμανία29 ετώνRonaldo DeaconuDeaconuΕπ. χαφ40001101313—10102—00010001206,62
#11Βραζιλία30 ετώνR. FerreiraFerreiraΕπ. χαφ20001000100—20003—00001000006,72
#29Νίγηρας19 ετώνEmmanuel OkoroOkoroΚ. επιθ.10001000000—00001—00010000006,51
#8Ρουμανία25 ετώνDragoș AlbuAlbuΑμ. χαφ10000000000—10001—0000000000—
Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#22Γαλλία27 ετώνSimon ElisorElisorΚ. επιθ.660610800201—1001827%10045005107,19
#7Γαλλία30 ετώνSteven NsimbaNsimbaΚ. επιθ.9404148210801—00112146%10036004806,95
#9Παλαιστίνη25 ετώνAssad Al-HamlawiAl-HamlawiΚ. επιθ.7404291277510—11502651%10063004007,22
#20Ρουμανία29 ετώνAlexandru CicâldăuCicâldăuΚ. μέσος10202269381811687%85202660%00015006407,39
#12Νιγηρία27 ετώνMonday EtimEtimΔεξ. εξτρέμ922213633102287%32302348%200912005407,09
#10Ρουμανία23 ετώνȘtefan BaiaramBaiaramΑρ. εξτρέμ823216339143188%63203558%100712005207,27
#24Σερβία28 ετώνNikola StevanovicStevanovicΚ. αμυν.10101822030093%1686075367%00073006807,15
#6Ρουμανία26 ετώνVladimir ScreciuScreciuΚ. αμυν.10101310130090%15123304372%00059006207,20
#3Ουκρανία26 ετώνO. RomanchukRomanchukΚ. αμυν.9111610010086%1393652660%20052005407,03
#23Πορτογαλία29 ετώνSamuel TelesTelesΚ. μέσος81011130452082%95702745%20097003906,86
#11Ρουμανία34 ετώνNicușor Bancu BancuΑρ. οπισθ.11040821183382080%1992714550%200134006607,43
#17Κόστα Ρίκα25 ετώνCarlos MoraMoraΔεξ. μέσος11050820132091185%2291935360%00096006507,35
#8Ρουμανία27 ετώνTudor BăluțăBăluțăΑμ. χαφ903018501104282%15121653255%10081004507,21
#30Ρουμανία20 ετώνDavid MateiMateiΔεξ. εξτρέμ1001019635121582%195303451%20088006606,93
#90Ρουμανία24 ετώνRăzvan SavaSavaΤερμ.6000000000083%10302—10000822806,51
#21Ρουμανία29 ετώνLaurențiu PopescuPopescuΤερμ.5000000000073%00501—000001774107,26
#23Γεωργία25 ετώνA. MekvabishviliMekvabishviliΑμ. χαφ60109223111393%65411456%10054002507,05
#29Ρουμανία20 ετώνL. BăsceanuBăsceanuΑρ. εξτρέμ10010950472282%32301550%00009005206,77
#4Ρουμανία34 ετώνAlexandru CrețuCrețuΑμ. χαφ7000100020088%531501560%11044004506,32
#28Ρουμανία30 ετώνAdrian RusRusΚ. αμυν.3000200020188%4051838%10020001106,82
#19Πορτογαλία29 ετώνHeri TavaresTavaresΑρ. εξτρέμ50001000101—4120629%00032003406,15
#31Τζαμάικα25 ετώνRonaldo WebsterWebsterΑρ. οπισθ.10000000000—01003—00001000205,36
#16Πορτογαλία27 ετώνJoão LameiraLameiraΑμ. χαφ30000000100—30003—00030003006,56
#18Ρουμανία21 ετώνMihnea RădulescuRădulescuΔεξ. εξτρέμ10000001001—10002—00000000106,45

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Corvinul Hunedoara11 αγώνεςΟυνιβερσιτάτεα Κραϊόβα11 αγώνες
Corvinul Hunedoara6 αγώνεςΟυνιβερσιτάτεα Κραϊόβα6 αγώνες
Corvinul Hunedoara5 αγώνεςΟυνιβερσιτάτεα Κραϊόβα5 αγώνες
1111Αγώνες1111
4-4-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)7-2-2
36%36%Νίκες64%64%
1,2714ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,342,2725
0,647ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,931,8220
0,556Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,556
0,738Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,751,7319
15,8174ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,619,2211
4,853Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,76,875
0,273ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,364
4,853ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,74,954
10,4114Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,69,6105
0,182ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,180,182
66Αγώνες66
3-2-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)5-0-1
50%50%Νίκες83%83%
1,8311ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,753,3320
0,835ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,172,6716
0,835Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,760,835
16Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,992,515
16,8101ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,122,2133
5,734Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,6848
0,332ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,53
4,527ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,36,338
954Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,1954
0,332ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,332
55Αγώνες55
1-2-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-2-1
20%20%Νίκες40%40%
0,63ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,9215
0,42ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,680,84
0,21Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,21
0,42Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,50,84
14,673ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,115,678
3,819Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,85,427
0,21ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,21
5,226ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,13,216
1260Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,110,251
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,0600
0,364Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,556
111Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,340,829
16,1177ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,915,7173
7,684ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,38,290
0,332Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,420,674
0,835Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,910,332
1590ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,915,392
8,752ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,68,249
0,42Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,42
1,26Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,741,47
17,487ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,916,281
6,432ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 88,241
14,4159Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,610,2112
2,3626Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,21,8220
0,091Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,050,091
0,182Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,120,182
1378Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,21166
1,338Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 21,59
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0700
16,281Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,19,246
3,618Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,422,211
0,21Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,050,21
0,42Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,180,42

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Corvinul Hunedoara11 αγώνεςΟυνιβερσιτάτεα Κραϊόβα11 αγώνες
Corvinul Hunedoara6 αγώνεςΟυνιβερσιτάτεα Κραϊόβα6 αγώνες
Corvinul Hunedoara5 αγώνεςΟυνιβερσιτάτεα Κραϊόβα5 αγώνες

Γκολ ομάδας

55%Over 0,591%
36%Over 1,545%
36%Over 2,545%

Γκολ αγώνα

73%Over 1,573%
36%Over 2,555%
18%Over 3,555%
18%Over 4,518%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

45%Over 0,5 α′ ημιχρόνου36%
9%Over 1,5 α′ ημιχρόνου18%
36%Over 0,5 β′ ημιχρόνου82%
27%Over 1,5 β′ ημιχρόνου45%

Συνδυασμοί

36%Νίκη & Over 1,545%
0%Νίκη & Under 1,518%
36%Νίκη & Over 2,545%
0%Νίκη & Under 2,518%
18%G/G & Νίκη9%

Γκολ ομάδας

83%Over 0,583%
50%Over 1,583%
50%Over 2,583%

Γκολ αγώνα

83%Over 1,583%
50%Over 2,583%
17%Over 3,583%
17%Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

67%Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
17%Over 1,5 α′ ημιχρόνου33%
50%Over 0,5 β′ ημιχρόνου83%
33%Over 1,5 β′ ημιχρόνου83%

Συνδυασμοί

50%Νίκη & Over 1,583%
0%Νίκη & Under 1,50%
50%Νίκη & Over 2,583%
0%Νίκη & Under 2,50%
17%G/G & Νίκη17%

Γκολ ομάδας

20%Over 0,5100%
20%Over 1,50%
20%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

60%Over 1,560%
20%Over 2,520%
20%Over 3,520%
20%Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

20%Over 0,5 α′ ημιχρόνου20%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
20%Over 0,5 β′ ημιχρόνου80%
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

20%Νίκη & Over 1,50%
0%Νίκη & Under 1,540%
20%Νίκη & Over 2,50%
0%Νίκη & Under 2,540%
20%G/G & Νίκη0%

Βασική αγορά

36%Γκολ/Γκολ36%

G/G ανά ημίχρονο

18%G/G α′ ημιχρόνου0%
18%G/G β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

18%G/G & Νίκη9%
18%Νίκη χωρίς παθητικό55%

Βασική αγορά

50%Γκολ/Γκολ17%

G/G ανά ημίχρονο

33%G/G α′ ημιχρόνου0%
17%G/G β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

17%G/G & Νίκη17%
33%Νίκη χωρίς παθητικό67%

Βασική αγορά

20%Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου0%
20%G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

20%G/G & Νίκη0%
0%Νίκη χωρίς παθητικό40%

Αποτέλεσμα αγώνα

36%Νίκη64%
36%Ισοπαλία18%
73%Νίκη ή ισοπαλία82%
57%Νίκη χωρίς την ισοπαλία78%
18%Νίκη χωρίς παθητικό55%

Αποτέλεσμα αγώνα

50%Νίκη83%
33%Ισοπαλία0%
83%Νίκη ή ισοπαλία83%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία83%
33%Νίκη χωρίς παθητικό67%

Αποτέλεσμα αγώνα

20%Νίκη40%
40%Ισοπαλία40%
60%Νίκη ή ισοπαλία80%
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
0%Νίκη χωρίς παθητικό40%

Κόρνερ αγώνα

36%Over 9,527%
27%Over 10,518%
27%Over 11,518%
27%Over 12,518%

Κόρνερ ομάδας

36%Over 4,5 υπέρ55%
36%Over 5,5 υπέρ27%
36%Over 6,5 υπέρ18%
45%Over 4,5 κατά27%
45%Over 5,5 κατά18%
18%Over 6,5 κατά18%

Συνδυασμοί

55%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ36%
27%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ18%

Κόρνερ αγώνα

17%Over 9,533%
17%Over 10,517%
17%Over 11,517%
17%Over 12,517%

Κόρνερ ομάδας

33%Over 4,5 υπέρ67%
33%Over 5,5 υπέρ33%
33%Over 6,5 υπέρ33%
33%Over 4,5 κατά17%
33%Over 5,5 κατά0%
0%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

33%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ17%
17%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ17%

Κόρνερ αγώνα

60%Over 9,520%
40%Over 10,520%
40%Over 11,520%
40%Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

40%Over 4,5 υπέρ40%
40%Over 5,5 υπέρ20%
40%Over 6,5 υπέρ0%
60%Over 4,5 κατά40%
60%Over 5,5 κατά40%
40%Over 6,5 κατά40%

Συνδυασμοί

80%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ60%
40%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ20%

Κάρτες αγώνα

82%Over 1,591%
82%Over 2,582%
64%Over 3,564%
64%Over 4,527%
36%Over 5,527%
27%Over 6,518%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

64%Over 15 πόντοι55%
45%Over 25 πόντοι45%
36%Over 35 πόντοι9%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

73%Over 15 πόντοι82%
55%Over 25 πόντοι36%
27%Over 35 πόντοι9%

Κάρτες αγώνα

67%Over 1,583%
67%Over 2,567%
33%Over 3,550%
33%Over 4,517%
0%Over 5,517%
0%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

50%Over 15 πόντοι50%
17%Over 25 πόντοι33%
0%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

50%Over 15 πόντοι67%
50%Over 25 πόντοι17%
0%Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
100%Over 2,5100%
100%Over 3,580%
100%Over 4,540%
80%Over 5,540%
60%Over 6,540%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

80%Over 15 πόντοι60%
80%Over 25 πόντοι60%
80%Over 35 πόντοι20%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

100%Over 15 πόντοι100%
60%Over 25 πόντοι60%
60%Over 35 πόντοι20%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.