Columbus Crew – Atlanta United Στατιστικά αγώνα
Ενημερώθηκε
Columbus Crew — Atlanta United, Δευ 25 Μαΐ 00:00
Columbus Crew
Atlanta United20
Παίκτες
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wessam Abou Ali AliΚ. επιθ. | 7 | 5 | 1 | 5 | 20 | 9 | 3 | 2 | 5 | 0 | 0 | 71% | 5 | 0 | 4 | 0 | 23 | 33% | 1 | 0 | 0 | 8 | 12 | 0 | 0 | 1 | 9 | 0 | 6,98 |
Max ArfstenArfstenΑρ. εξτρέμ | 17 | 4 | 4 | 4 | 21 | 10 | 4 | 44 | 25 | 7 | 11 | 80% | 32 | 7 | 21 | 1 | 106 | 54% | 3 | 0 | 0 | 19 | 19 | 0 | 0 | 3 | 24 | 0 | 7,19 |
Brais MéndezMéndezΕπ. χαφ | 11 | 4 | 1 | 4 | 30 | 14 | 0 | 9 | 19 | 2 | 10 | 86% | 15 | 6 | 5 | 0 | 38 | 40% | 3 | 0 | 0 | 12 | 14 | 0 | 0 | 2 | 12 | 0 | 7,31 |
Taha HabrouneHabrouneΚ. μέσος | 27 | 3 | 3 | 3 | 24 | 9 | 1 | 25 | 44 | 8 | 6 | 85% | 56 | 23 | 12 | 7 | 112 | 47% | 4 | 0 | 0 | 32 | 26 | 0 | 0 | 5 | 34 | 0 | 7,03 |
Dániel GazdagGazdagΕπ. χαφ | 17 | 3 | 0 | 3 | 15 | 5 | 3 | 2 | 8 | 1 | 1 | 86% | 10 | 3 | 3 | 1 | 34 | 52% | 0 | 0 | 0 | 5 | 19 | 0 | 0 | 2 | 14 | 0 | 6,74 |
Mohamed FarsiFarsiΔεξ. μέσος | 17 | 2 | 3 | 2 | 7 | 4 | 0 | 13 | 17 | 3 | 8 | 90% | 11 | 14 | 14 | 5 | 35 | 51% | 0 | 0 | 0 | 5 | 10 | 0 | 0 | 4 | 17 | 0 | 6,94 |
Santiago RodríguezRodríguezΕπ. χαφ | 6 | 2 | 1 | 2 | 18 | 5 | 3 | 8 | 11 | 2 | 3 | 79% | 10 | 6 | 1 | 2 | 38 | 52% | 2 | 0 | 0 | 9 | 20 | 0 | 0 | 2 | 6 | 0 | 7,35 |
Jamal ThiaréThiaréΚ. επιθ. | 15 | 2 | 0 | 2 | 12 | 3 | 5 | 2 | 6 | 1 | 0 | — | 3 | 3 | 3 | 0 | 22 | 40% | 3 | 0 | 0 | 11 | 10 | 0 | 0 | 1 | 10 | 0 | 6,60 |
André GomesGomesΚ. μέσος | 20 | 1 | 0 | 1 | 14 | 4 | 0 | 23 | 12 | 1 | 5 | 92% | 28 | 10 | 17 | 2 | 72 | 45% | 3 | 0 | 0 | 26 | 16 | 0 | 0 | 3 | 22 | 0 | 6,85 |
| Sekou BangouraBangouraΚ. μέσος | 18 | 1 | 0 | 1 | 6 | 2 | 0 | 9 | 2 | 0 | 1 | 87% | 19 | 12 | 6 | 3 | 47 | 49% | 4 | 0 | 0 | 18 | 15 | 0 | 0 | 2 | 13 | 0 | 6,68 |
Josef MartínezMartínezΚ. επιθ. | 10 | 1 | 1 | 1 | 11 | 4 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 0 | 0 | 6 | 26% | 0 | 0 | 0 | 5 | 2 | 0 | 0 | 2 | 12 | 0 | 6,59 |
Gonzalo TapiaTapiaΚ. επιθ. | 6 | 1 | 1 | 1 | 13 | 5 | 4 | 0 | 3 | 2 | 0 | — | 3 | 0 | 0 | 1 | 11 | 39% | 0 | 0 | 0 | 10 | 5 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 6,81 |
Sean ZawadzkiZawadzkiΚ. αμυν. | 28 | 0 | 1 | 0 | 11 | 3 | 2 | 8 | 8 | 0 | 2 | 92% | 55 | 31 | 127 | 9 | 122 | 68% | 3 | 0 | 0 | 17 | 16 | 0 | 0 | 5 | 46 | 0 | 6,82 |
Patrick SchulteSchulteΤερμ. | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 81% | 0 | 1 | 23 | 0 | 5 | — | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 83 | 50 | 5 | 46 | 0 | 6,72 |
Steven MoreiraMoreiraΔεξ. οπισθ. | 26 | 0 | 0 | 0 | 12 | 3 | 0 | 10 | 20 | 2 | 4 | 91% | 20 | 22 | 31 | 3 | 48 | 42% | 3 | 0 | 0 | 13 | 11 | 0 | 0 | 5 | 37 | 0 | 6,58 |
Malte AmundsenAmundsenΚ. αμυν. | 23 | 0 | 1 | 0 | 10 | 0 | 0 | 14 | 12 | 3 | 7 | 89% | 32 | 39 | 65 | 6 | 75 | 57% | 2 | 0 | 0 | 12 | 8 | 0 | 0 | 4 | 31 | 0 | 6,81 |
Rudy CamachoCamachoΚ. αμυν. | 19 | 0 | 0 | 0 | 6 | 4 | 2 | 5 | 3 | 0 | 0 | 92% | 18 | 30 | 84 | 11 | 49 | 43% | 6 | 0 | 0 | 20 | 4 | 0 | 0 | 3 | 27 | 0 | 6,76 |
Dylan ChambostChambostΚ. μέσος | 24 | 0 | 2 | 0 | 18 | 4 | 1 | 2 | 26 | 4 | 11 | 90% | 28 | 19 | 22 | 2 | 44 | 48% | 4 | 0 | 0 | 18 | 5 | 0 | 0 | 3 | 32 | 0 | 6,91 |
Andrés HerreraHerreraΔεξ. οπισθ. | 19 | 0 | 1 | 0 | 14 | 5 | 2 | 3 | 10 | 2 | 5 | 87% | 21 | 14 | 19 | 0 | 42 | 53% | 2 | 0 | 0 | 11 | 10 | 0 | 0 | 4 | 18 | 0 | 6,67 |
| Tarun KarumanchiKarumanchiΑμ. χαφ | 10 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 5 | 1 | 0 | 91% | 21 | 5 | 10 | 3 | 37 | 47% | 3 | 0 | 0 | 14 | 10 | 0 | 0 | 2 | 11 | 0 | 6,69 |
Brooks LennonLennonΔεξ. οπισθ. | 8 | 0 | 1 | 0 | 5 | 2 | 0 | 2 | 7 | 1 | 3 | 88% | 2 | 0 | 9 | 0 | 11 | 34% | 1 | 0 | 0 | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 9 | 0 | 6,58 |
Cesar RuvalcabaRuvalcabaΚ. αμυν. | 7 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 92% | 5 | 6 | 12 | 3 | 15 | — | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 10 | 0 | 6,60 |
Ανάς ΖαρουρίΖαρουρίΑρ. εξτρέμ | 3 | 0 | 0 | 0 | 10 | 4 | 0 | 5 | 2 | 0 | 1 | — | 2 | 3 | 1 | 0 | 10 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 7,08 |
Eric BaillyBaillyΚ. αμυν. | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 2 | 3 | 7 | 1 | 5 | — | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 6,45 |
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Aleksey MiranchukMiranchukΕπ. χαφ | 26 | 6 | 7 | 6 | 45 | 16 | 3 | 17 | 47 | 6 | 17 | 82% | 10 | 8 | 14 | 1 | 54 | 44% | 1 | 0 | 0 | 11 | 20 | 0 | 0 | 3 | 40 | 0 | 7,15 |
Miguel Almirón AlmirónΔεξ. εξτρέμ | 21 | 5 | 5 | 5 | 56 | 22 | 8 | 29 | 49 | 10 | 19 | 82% | 18 | 19 | 6 | 1 | 79 | 53% | 0 | 0 | 0 | 11 | 34 | 0 | 0 | 3 | 33 | 0 | 7,43 |
Tristan MuyumbaMuyumbaΑμ. χαφ | 28 | 4 | 1 | 4 | 27 | 9 | 2 | 16 | 22 | 2 | 4 | 91% | 59 | 27 | 27 | 8 | 99 | 52% | 5 | 0 | 0 | 31 | 11 | 0 | 0 | 3 | 39 | 0 | 6,99 |
Tomás JacobJacobΚ. αμυν. | 25 | 3 | 2 | 3 | 15 | 3 | 1 | 10 | 21 | 4 | 14 | 84% | 52 | 28 | 73 | 5 | 110 | 60% | 8 | 0 | 0 | 28 | 23 | 0 | 0 | 3 | 40 | 0 | 6,84 |
Fafà PicaultPicaultΑρ. εξτρέμ | 19 | 3 | 2 | 3 | 10 | 4 | 2 | 10 | 9 | 0 | 2 | 75% | 9 | 5 | 12 | 1 | 51 | 48% | 1 | 0 | 0 | 6 | 12 | 0 | 0 | 2 | 17 | 0 | 6,78 |
Ajani Fortune FortuneΚ. μέσος | 15 | 3 | 0 | 3 | 14 | 7 | 0 | 5 | 10 | 1 | 1 | 87% | 11 | 4 | 4 | 1 | 28 | 54% | 0 | 0 | 0 | 7 | 7 | 0 | 0 | 2 | 10 | 0 | 6,86 |
E. LathLathΚ. επιθ. | 14 | 2 | 2 | 2 | 24 | 5 | 4 | 5 | 6 | 2 | 0 | 80% | 9 | 0 | 9 | 2 | 35 | 41% | 2 | 0 | 0 | 10 | 7 | 0 | 0 | 1 | 14 | 0 | 6,73 |
Saba LobjanidzeLobjanidzeΑρ. εξτρέμ | 13 | 2 | 0 | 2 | 24 | 11 | 2 | 8 | 13 | 1 | 6 | 76% | 4 | 3 | 1 | 0 | 14 | 40% | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 10 | 0 | 6,86 |
| Elías BáezBáezΑρ. οπισθ. | 25 | 1 | 3 | 1 | 25 | 8 | 1 | 10 | 24 | 4 | 13 | 82% | 47 | 25 | 59 | 8 | 107 | 51% | 6 | 0 | 0 | 20 | 17 | 0 | 0 | 3 | 41 | 0 | 6,78 |
Breel EmboloEmboloΚ. επιθ. | 6 | 1 | 1 | 1 | 13 | 6 | 4 | 6 | 6 | 0 | 0 | 85% | 4 | 0 | 5 | 0 | 40 | 51% | 0 | 0 | 0 | 5 | 23 | 0 | 0 | 2 | 10 | 0 | 6,88 |
Lucas HoyosHoyosΤερμ. | 28 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 74% | 5 | 1 | 24 | 0 | 21 | 88% | 3 | 0 | 0 | 1 | 10 | 68 | 48 | 3 | 48 | 0 | 6,70 |
| Cooper SanchezSanchezΚ. μέσος | 25 | 0 | 1 | 0 | 18 | 3 | 1 | 5 | 20 | 3 | 4 | 86% | 29 | 15 | 14 | 0 | 56 | 35% | 6 | 0 | 0 | 41 | 11 | 0 | 0 | 3 | 33 | 0 | 6,62 |
Enea MihajMihajΚ. αμυν. | 23 | 0 | 0 | 0 | 9 | 4 | 1 | 4 | 2 | 0 | 0 | 89% | 27 | 25 | 82 | 9 | 65 | 54% | 4 | 0 | 1 | 21 | 8 | 0 | 0 | 3 | 28 | 0 | 6,58 |
Júnior AlonsoAlonsoΚ. αμυν. | 12 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 2 | 6 | 0 | 2 | 89% | 16 | 9 | 57 | 6 | 33 | 54% | 1 | 0 | 0 | 8 | 1 | 0 | 0 | 2 | 22 | 0 | 6,85 |
Matthew EdwardsEdwardsΚ. αμυν. | 18 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 6 | 8 | 1 | 3 | 88% | 20 | 19 | 28 | 4 | 38 | 45% | 3 | 0 | 0 | 16 | 3 | 0 | 0 | 2 | 16 | 0 | 6,55 |
Juan BerrocalBerrocalΚ. αμυν. | 9 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 92% | 15 | 13 | 32 | 3 | 30 | 60% | 2 | 0 | 0 | 9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0 | 6,76 |
Will ReillyReillyΚ. μέσος | 11 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 0 | 89% | 13 | 6 | 8 | 2 | 21 | 46% | 3 | 0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 20 | 0 | 6,48 |
Matías GalarzaGalarzaΚ. μέσος | 10 | 0 | 0 | 0 | 18 | 5 | 1 | 4 | 12 | 0 | 5 | 77% | 27 | 4 | 6 | 0 | 58 | 52% | 2 | 0 | 0 | 18 | 15 | 0 | 0 | 1 | 7 | 0 | 6,93 |
Steven Alzate AlzateΚ. μέσος | 13 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 8 | 7 | 1 | 0 | 91% | 14 | 6 | 7 | 0 | 30 | 52% | 1 | 0 | 0 | 10 | 7 | 0 | 0 | 1 | 10 | 0 | 6,68 |
Luke BrennanBrennanΔεξ. μέσος | 17 | 0 | 0 | 0 | 11 | 2 | 3 | 1 | 7 | 0 | 4 | 84% | 11 | 4 | 5 | 0 | 20 | 32% | 2 | 0 | 0 | 13 | 4 | 0 | 0 | 1 | 13 | 0 | 6,45 |
| Mauricio AmaroAmaroΚ. μέσος | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 2 | 90% | 10 | 12 | 10 | 0 | 18 | 56% | 2 | 0 | 0 | 5 | 4 | 0 | 0 | 2 | 8 | 0 | 6,93 |
Paulo DíazDíazΚ. αμυν. | 6 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 | 89% | 5 | 7 | 31 | 6 | 18 | 51% | 0 | 0 | 0 | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 8 | 0 | 6,87 |
| Adrian GillGillΚ. μέσος | 6 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 89% | 4 | 9 | 4 | 2 | 13 | 50% | 2 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 6,77 |
Ronald HernándezHernándezΔεξ. οπισθ. | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 80% | 5 | 9 | 8 | 1 | 13 | 41% | 1 | 0 | 0 | 10 | 4 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6,54 |
Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.
Ομάδες
Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.
Στοιχήματα
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.











































