Chicago Fire – Columbus Crew Στατιστικά αγώνα
Ενημερώθηκε
Chicago Fire — Columbus Crew, Σάβ 07 Νοε 23:00
Chicago Fire
Columbus Crew
Παίκτες
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M. Haile-SelassieHaile-SelassieΔεξ. μέσος | 28 | 10 | 6 | 10 | 53 | 24 | 5 | 25 | 51 | 11 | 10 | 85% | 21 | 20 | 19 | 1 | 70 | 41% | 1 | 0 | 0 | 19 | 18 | 0 | 0 | 7 | 32 | 0 | 7,21 |
P. ZinckernagelZinckernagelΔεξ. εξτρέμ | 27 | 6 | 9 | 6 | 83 | 26 | 7 | 40 | 61 | 15 | 47 | 78% | 51 | 8 | 6 | 3 | 151 | 46% | 5 | 0 | 0 | 44 | 52 | 0 | 0 | 7 | 32 | 0 | 7,34 |
Robert LewandowskiLewandowskiΚ. επιθ. | 13 | 6 | 3 | 6 | 28 | 11 | 3 | 11 | 10 | 2 | 1 | 81% | 3 | 3 | 10 | 1 | 53 | 48% | 1 | 0 | 0 | 16 | 21 | 0 | 0 | 0 | 18 | 0 | 7,16 |
Robin LodLodΚ. μέσος | 24 | 4 | 3 | 4 | 22 | 10 | 5 | 6 | 26 | 3 | 3 | 77% | 26 | 13 | 8 | 3 | 64 | 38% | 3 | 0 | 0 | 33 | 16 | 0 | 0 | 6 | 20 | 0 | 6,77 |
Jonathan BambaBambaΑρ. εξτρέμ | 21 | 3 | 2 | 3 | 41 | 14 | 9 | 18 | 21 | 7 | 3 | 83% | 26 | 7 | 11 | 3 | 76 | 45% | 2 | 0 | 0 | 13 | 21 | 0 | 0 | 5 | 21 | 0 | 6,89 |
Puso DithejaneDithejaneΔεξ. εξτρέμ | 21 | 2 | 1 | 2 | 22 | 10 | 5 | 12 | 12 | 2 | 2 | 81% | 6 | 6 | 0 | 1 | 35 | 44% | 2 | 0 | 0 | 5 | 10 | 0 | 0 | 3 | 12 | 0 | 6,66 |
Djé D'AvillaD'AvillaΑμ. χαφ | 27 | 1 | 0 | 1 | 13 | 7 | 0 | 20 | 8 | 1 | 1 | 89% | 33 | 28 | 28 | 3 | 89 | 51% | 8 | 1 | 0 | 39 | 27 | 0 | 0 | 6 | 32 | 0 | 6,76 |
Anton SalétrosSalétrosΚ. μέσος | 23 | 1 | 1 | 1 | 25 | 7 | 1 | 7 | 27 | 7 | 16 | 86% | 31 | 14 | 24 | 7 | 53 | 46% | 5 | 0 | 0 | 24 | 6 | 0 | 0 | 5 | 31 | 0 | 6,95 |
Andrew GutmanGutmanΑρ. οπισθ. | 21 | 1 | 4 | 1 | 15 | 2 | 3 | 5 | 21 | 4 | 10 | 78% | 26 | 17 | 72 | 5 | 72 | 61% | 3 | 0 | 0 | 22 | 12 | 0 | 0 | 5 | 29 | 0 | 6,80 |
Joel WatermanWatermanΚ. αμυν. | 15 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 1 | 0 | 90% | 14 | 11 | 57 | 11 | 37 | 54% | 5 | 0 | 0 | 14 | 8 | 0 | 0 | 4 | 19 | 0 | 6,73 |
Johan GómezGómezΕπ. χαφ | 6 | 1 | 0 | 1 | 6 | 3 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 2 | 0 | 11 | 44% | 0 | 0 | 0 | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 5 | 0 | 6,77 |
Chris BradyBradyΤερμ. | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 75% | 0 | 1 | 28 | 0 | 11 | — | 1 | 0 | 0 | 1 | 6 | 74 | 37 | 6 | 39 | 0 | 6,84 |
Jack Elliott ElliottΚ. αμυν. | 26 | 0 | 2 | 0 | 19 | 2 | 5 | 5 | 8 | 2 | 0 | 86% | 29 | 25 | 162 | 25 | 89 | 63% | 5 | 0 | 0 | 17 | 6 | 0 | 0 | 7 | 34 | 0 | 6,89 |
Jonathan DeanDeanΔεξ. οπισθ. | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 14 | 1 | 9 | 82% | 36 | 23 | 71 | 6 | 83 | 58% | 3 | 0 | 1 | 14 | 13 | 0 | 0 | 5 | 30 | 0 | 6,60 |
Mbekezeli MbokaziMbokaziΚ. αμυν. | 15 | 0 | 0 | 0 | 8 | 3 | 2 | 7 | 6 | 0 | 0 | 85% | 27 | 17 | 102 | 14 | 65 | 69% | 3 | 0 | 0 | 9 | 15 | 0 | 0 | 6 | 15 | 0 | 7,06 |
Leonardo BarrosoBarrosoΔεξ. οπισθ. | 16 | 0 | 2 | 0 | 6 | 3 | 0 | 12 | 6 | 3 | 4 | 80% | 30 | 12 | 25 | 3 | 49 | 53% | 2 | 0 | 0 | 16 | 2 | 0 | 0 | 5 | 12 | 0 | 6,73 |
Mauricio PinedaPinedaΚ. αμυν. | 20 | 0 | 0 | 0 | 7 | 1 | 1 | 5 | 6 | 0 | 0 | 89% | 25 | 9 | 11 | 2 | 42 | 54% | 1 | 0 | 0 | 9 | 10 | 0 | 0 | 6 | 11 | 0 | 6,54 |
Sam RogersRogersΚ. αμυν. | 8 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 92% | 4 | 6 | 29 | 4 | 10 | 45% | 2 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 8 | 0 | 6,54 |
Noah James AllenAllenΑρ. οπισθ. | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 90% | 5 | 2 | 15 | 4 | 10 | 45% | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 6,55 |
Sergio OregelOregelΚ. μέσος | 9 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 8 | 0 | 0 | 92% | 5 | 5 | 4 | 1 | 17 | 59% | 2 | 0 | 0 | 7 | 7 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0 | 6,80 |
Viktor RadojevićRadojevićΑρ. οπισθ. | 10 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 1 | 3 | 79% | 5 | 6 | 12 | 0 | 17 | 36% | 3 | 0 | 0 | 12 | 8 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 6,55 |
Josh CohenCohenΤερμ. | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 6,81 |
David PorebaPorebaΕπ. χαφ | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 2 | 0 | 5 | — | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,76 |
| Jason ShokalookShokalookΚ. επιθ. | 9 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 6,43 |
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wessam Abou Ali AliΚ. επιθ. | 7 | 5 | 1 | 5 | 20 | 9 | 3 | 2 | 5 | 0 | 0 | 71% | 5 | 0 | 4 | 0 | 23 | 33% | 1 | 0 | 0 | 8 | 12 | 0 | 0 | 1 | 9 | 0 | 6,98 |
Max ArfstenArfstenΑρ. εξτρέμ | 17 | 4 | 4 | 4 | 21 | 10 | 4 | 44 | 25 | 7 | 11 | 80% | 32 | 7 | 21 | 1 | 106 | 54% | 3 | 0 | 0 | 19 | 19 | 0 | 0 | 3 | 24 | 0 | 7,19 |
Brais MéndezMéndezΕπ. χαφ | 11 | 4 | 1 | 4 | 30 | 14 | 0 | 9 | 19 | 2 | 10 | 86% | 15 | 6 | 5 | 0 | 38 | 40% | 3 | 0 | 0 | 12 | 14 | 0 | 0 | 2 | 12 | 0 | 7,31 |
Taha HabrouneHabrouneΚ. μέσος | 27 | 3 | 3 | 3 | 24 | 9 | 1 | 25 | 44 | 8 | 6 | 85% | 56 | 23 | 12 | 7 | 112 | 47% | 4 | 0 | 0 | 32 | 26 | 0 | 0 | 5 | 34 | 0 | 7,03 |
Dániel GazdagGazdagΕπ. χαφ | 17 | 3 | 0 | 3 | 15 | 5 | 3 | 2 | 8 | 1 | 1 | 86% | 10 | 3 | 3 | 1 | 34 | 52% | 0 | 0 | 0 | 5 | 19 | 0 | 0 | 2 | 14 | 0 | 6,74 |
Mohamed FarsiFarsiΔεξ. μέσος | 17 | 2 | 3 | 2 | 7 | 4 | 0 | 13 | 17 | 3 | 8 | 90% | 11 | 14 | 14 | 5 | 35 | 51% | 0 | 0 | 0 | 5 | 10 | 0 | 0 | 4 | 17 | 0 | 6,94 |
Santiago RodríguezRodríguezΕπ. χαφ | 6 | 2 | 1 | 2 | 18 | 5 | 3 | 8 | 11 | 2 | 3 | 79% | 10 | 6 | 1 | 2 | 38 | 52% | 2 | 0 | 0 | 9 | 20 | 0 | 0 | 2 | 6 | 0 | 7,35 |
Jamal ThiaréThiaréΚ. επιθ. | 15 | 2 | 0 | 2 | 12 | 3 | 5 | 2 | 6 | 1 | 0 | — | 3 | 3 | 3 | 0 | 22 | 40% | 3 | 0 | 0 | 11 | 10 | 0 | 0 | 1 | 10 | 0 | 6,60 |
André GomesGomesΚ. μέσος | 20 | 1 | 0 | 1 | 14 | 4 | 0 | 23 | 12 | 1 | 5 | 92% | 28 | 10 | 17 | 2 | 72 | 45% | 3 | 0 | 0 | 26 | 16 | 0 | 0 | 3 | 22 | 0 | 6,85 |
| Sekou BangouraBangouraΚ. μέσος | 18 | 1 | 0 | 1 | 6 | 2 | 0 | 9 | 2 | 0 | 1 | 87% | 19 | 12 | 6 | 3 | 47 | 49% | 4 | 0 | 0 | 18 | 15 | 0 | 0 | 2 | 13 | 0 | 6,68 |
Josef MartínezMartínezΚ. επιθ. | 10 | 1 | 1 | 1 | 11 | 4 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 0 | 0 | 6 | 26% | 0 | 0 | 0 | 5 | 2 | 0 | 0 | 2 | 12 | 0 | 6,59 |
Gonzalo TapiaTapiaΚ. επιθ. | 6 | 1 | 1 | 1 | 13 | 5 | 4 | 0 | 3 | 2 | 0 | — | 3 | 0 | 0 | 1 | 11 | 39% | 0 | 0 | 0 | 10 | 5 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 6,81 |
Sean ZawadzkiZawadzkiΚ. αμυν. | 28 | 0 | 1 | 0 | 11 | 3 | 2 | 8 | 8 | 0 | 2 | 92% | 55 | 31 | 127 | 9 | 122 | 68% | 3 | 0 | 0 | 17 | 16 | 0 | 0 | 5 | 46 | 0 | 6,82 |
Patrick SchulteSchulteΤερμ. | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 81% | 0 | 1 | 23 | 0 | 5 | — | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 83 | 50 | 5 | 46 | 0 | 6,72 |
Steven MoreiraMoreiraΔεξ. οπισθ. | 26 | 0 | 0 | 0 | 12 | 3 | 0 | 10 | 20 | 2 | 4 | 91% | 20 | 22 | 31 | 3 | 48 | 42% | 3 | 0 | 0 | 13 | 11 | 0 | 0 | 5 | 37 | 0 | 6,58 |
Malte AmundsenAmundsenΚ. αμυν. | 23 | 0 | 1 | 0 | 10 | 0 | 0 | 14 | 12 | 3 | 7 | 89% | 32 | 39 | 65 | 6 | 75 | 57% | 2 | 0 | 0 | 12 | 8 | 0 | 0 | 4 | 31 | 0 | 6,81 |
Rudy CamachoCamachoΚ. αμυν. | 19 | 0 | 0 | 0 | 6 | 4 | 2 | 5 | 3 | 0 | 0 | 92% | 18 | 30 | 84 | 11 | 49 | 43% | 6 | 0 | 0 | 20 | 4 | 0 | 0 | 3 | 27 | 0 | 6,76 |
Dylan ChambostChambostΚ. μέσος | 24 | 0 | 2 | 0 | 18 | 4 | 1 | 2 | 26 | 4 | 11 | 90% | 28 | 19 | 22 | 2 | 44 | 48% | 4 | 0 | 0 | 18 | 5 | 0 | 0 | 3 | 32 | 0 | 6,91 |
Andrés HerreraHerreraΔεξ. οπισθ. | 19 | 0 | 1 | 0 | 14 | 5 | 2 | 3 | 10 | 2 | 5 | 87% | 21 | 14 | 19 | 0 | 42 | 53% | 2 | 0 | 0 | 11 | 10 | 0 | 0 | 4 | 18 | 0 | 6,67 |
| Tarun KarumanchiKarumanchiΑμ. χαφ | 10 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 5 | 1 | 0 | 91% | 21 | 5 | 10 | 3 | 37 | 47% | 3 | 0 | 0 | 14 | 10 | 0 | 0 | 2 | 11 | 0 | 6,69 |
Brooks LennonLennonΔεξ. οπισθ. | 8 | 0 | 1 | 0 | 5 | 2 | 0 | 2 | 7 | 1 | 3 | 88% | 2 | 0 | 9 | 0 | 11 | 34% | 1 | 0 | 0 | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 9 | 0 | 6,58 |
Cesar RuvalcabaRuvalcabaΚ. αμυν. | 7 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 92% | 5 | 6 | 12 | 3 | 15 | — | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 10 | 0 | 6,60 |
Ανάς ΖαρουρίΖαρουρίΑρ. εξτρέμ | 3 | 0 | 0 | 0 | 10 | 4 | 0 | 5 | 2 | 0 | 1 | — | 2 | 3 | 1 | 0 | 10 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 7,08 |
Eric BaillyBaillyΚ. αμυν. | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 2 | 3 | 7 | 1 | 5 | — | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 6,45 |
Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.
Ομάδες
Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.
Στοιχήματα
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.














































