Charlotte – CF Montréal Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Charlotte — CF Montréal, Πέμ 29 Οκτ 01:30

CharlotteΝΙΝΗΝΝΙΝΗΝ

MLS

CF MontréalΗΗΗΝΗΗΗΗΝΗ

Παίκτες

Charlotte — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#16Ισπανία30 ετώνPep BielBielΕπ. χαφ2812812592342755132785%24111258241%40022240053907,30
#9Ισραήλ22 ετώνIdan ToklomatiToklomatiΚ. επιθ.27113114321914225182%16818611048%10019320053106,94
#11Ισραήλ25 ετώνLiel AbadaAbadaΔεξ. εξτρέμ215553421910176378%116113128%2001260041806,74
#8EN36 ετώνAshley WestwoodWestwoodΑμ. χαφ25343157364162887%161529124756%101017220053107,09
#18Κολομβία24 ετώνKerwin VargasVargasΔεξ. εξτρέμ173432210412122688%1681106456%0005280031706,92
#7Αυστραλία21 ετώνArchie GoodwinGoodwinΚ. επιθ.2430311854310—411012036%100156005806,60
#44Γκάνα21 ετώνAgyemang MorrisonMorrisonΚ. αμυν.222021753140092%212598168363%30021150032706,96
#23Αυστρία28 ετώνDavid SchneggSchneggΑρ. οπισθ.19232114012164979%16154565246%6102060031706,73
#15EN31 ετώνHarry ToffoloToffoloΑρ. οπισθ.161219203101985%26113925861%2008160022006,76
#22Ηνωμένες Πολιτείες28 ετώνHenry KesslerKesslerΚ. αμυν.12101520100092%9956244460%1007120031507,05
#13Ηνωμένες Πολιτείες31 ετώνBrandt BronicoBronicoΚ. μέσος24101320282385%23192033948%1002370051606,63
#35Ηνωμένες Πολιτείες23 ετώνWill ClearyClearyΔεξ. οπισθ.12111210341185%952162647%00026004806,65
#10Γαλλία29 ετώνA. Saint-MaximinSaint-MaximinΑρ. εξτρέμ101412410128238878%45105052%2006150021107,33
#37Μπενίν19 ετώνRodolfo AlokoAlokoΔεξ. εξτρέμ1712114321183774%205425045%10016110021006,69
#1Κροατία34 ετώνKristijan KahlinaKahlinaΤερμ.28000000000079%1119011—200031197454007,20
#14EN34 ετώνNathan ByrneByrneΔεξ. οπισθ.24000300970686%17175175454%3007190033406,55
#3Ηνωμένες Πολιτείες39 ετώνTim ReamReamΚ. αμυν.20010100621093%131489104263%210890042406,75
#28Γαλλία28 ετώνDjibril DianiDianiΑμ. χαφ250101224481093%28281945947%60031100051806,69
#17Ηνωμένες Πολιτείες28 ετώνLuca de la Torrede la TorreΚ. μέσος2401080010141588%17121723246%0001330042306,64
#4Ηνωμένες Πολιτείες26 ετώνAndrew PrivettPrivettΚ. αμυν.8000210021192%623981550%200420011506,53
#25EN24 ετώνTyger SmallsSmallsΔεξ. εξτρέμ130004324211—51301650%10045002406,56
#48Ηνωμένες Πολιτείες20 ετώνAron JohnJohnΚ. μέσος10000000000—00000—0000000000—
CF Montréal — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Γερμανία29 ετώνPrince OwusuOwusuΚ. επιθ.26156156933131640161068%22718510537%60053320035007,20
#14Μεξικό31 ετώνDaniel RíosRíosΚ. επιθ.24616281452102383%51824244%3009190041506,75
#16Βενεζουέλα23 ετώνW. TorresTorresΕπ. χαφ184242790102841079%219605344%10013180022907,04
#8EN26 ετώνMatty LongstaffLongstaffΚ. μέσος2723235113112631486%23112267250%70017220044706,93
#22Καναδάς25 ετώνVictor LoturiLoturiΚ. μέσος27111102012110186%35322679350%50025340044006,65
#4Κολομβία27 ετώνBrayan VeraVeraΚ. αμυν.2311121100340081%3134123106752%60126110034606,66
#18Ουκρανία20 ετώνGennadiy SynchukSynchukΔεξ. εξτρέμ181114617716144975%1713836351%30017230012506,89
#23Ελβετία21 ετώνNoah StreitStreitΜέσος22111185424181579%136805841%1001570042306,57
Ισπανία26 ετώνIván JaimeJaimeΕπ. χαφ121112780211821576%82205451%10014220031506,96
#21Γερμανία33 ετώνFabian HerbersHerbersΚ. μέσος171016203143482%1591013547%20012110021406,72
#3Ισλανδία26 ετώνD. ThórhallssonThórhallssonΔεξ. οπισθ.10101730671485%831532958%000890021806,73
#13Καναδάς26 ετώνLuca PetrassoPetrassoΑρ. οπισθ.260301140153983483%36224387249%20012110044706,79
#27Πολωνία22 ετώνDawid Bugaj BugajΔεξ. οπισθ.22010162015801080%382345107955%20023130033606,59
#2Ηνωμένες Πολιτείες23 ετώνJalen NealNealΚ. αμυν.17000200331090%27217185958%2002180022306,76
#24Βολιβία22 ετώνEfraín Morales MoralesΚ. αμυν.180201032371089%272567247165%00017120033306,87
#6Καναδάς31 ετώνSamuel Piette  PietteΑμ. χαφ18000110090190%311617105051%50018110041906,71
#1Καναδάς28 ετώνSébastian BrezaBrezaΤερμ.9000000000077%40908—10002241801406,78
#5Ηνωμένες Πολιτείες22 ετώνBrandan CraigCraigΚ. αμυν.14000610010384%893752256%400760011606,58
#10Χιλή37 ετώνAlexis SánchezSánchezΔευτ. επιθ.90007218120877%65102852%0005130001106,89
#7Βενεζουέλα26 ετώνDaniel PereiraPereiraΚ. μέσος7000320550493%52421846%100670011106,71
#29Γουατεμάλα20 ετώνOlger EscobarEscobarΕπ. χαφ190001021160269%55411544%200960041006,55
#3Κολομβία25 ετώνBrayan CeballosCeballosΚ. αμυν.7000101300187%60611534%30094000406,40
#19Ηνωμένες Πολιτείες24 ετώνBode HidalgoHidalgoΔεξ. οπισθ.4000100210181%04707—00014001906,22
Ηνωμένες Πολιτείες23 ετώνDante SealySealyΔεξ. εξτρέμ40006500210—3120627%10082000706,58

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Charlotte28 αγώνεςCF Montréal28 αγώνες
Charlotte15 αγώνεςCF Montréal14 αγώνες
Charlotte13 αγώνεςCF Montréal14 αγώνες
2828Αγώνες2828
13-7-8Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)6-6-16
46%46%Νίκες21%21%
1,7950ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,631,2535
128ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,990,5415
0,7922Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,740,6418
128Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,890,6117
11,7327ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,213,3371
5139Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,94,9138
0,329ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,298
4,8135ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 55,1142
11,1312Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,811,7327
0,185ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,150,298
1515Αγώνες1414
8-4-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-5-5
53%53%Νίκες29%29%
1,9329ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,861,3619
0,9314ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,120,649
0,6710Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,850,649
1,2719Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 10,7110
13,1197ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,314,4201
5,785Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,45,172
0,477ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,440,213
5,887ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,66,591
13,1197Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,711,1156
0,274ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,170,294
1313Αγώνες1414
5-3-5Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-1-11
38%38%Νίκες14%14%
1,6221ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,41,1416
1,0814ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,850,436
0,9212Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,630,649
0,699Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,770,57
10130ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 12,112,1170
4,254Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,34,766
0,152ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,380,365
3,748ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,53,651
8,8115Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,812,2171
0,081ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,120,294
0,185Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,20,144
1,4340Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,63256
10,9304ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 1514392
7,4207ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 9,29,5266
0,23Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,250,213
1,0716Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,411,2918
10,3155ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 1513,8193
7,3110ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,97,7108
0,152Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,160,071
1,8524Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,852,7138
11,5149ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 1514,2199
7,597ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 9,411,3158
9,6269Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,812,5351
2,1159Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,092,2162
0,113Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0400
0,113Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,090,072
10,4156Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,812,8179
2,436Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,992,1430
0,23Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0400
0,23Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0700
8,7113Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,812,3172
1,7723Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,192,2932
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0400
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,110,142

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Charlotte28 αγώνεςCF Montréal28 αγώνες
Charlotte15 αγώνεςCF Montréal14 αγώνες
Charlotte13 αγώνεςCF Montréal14 αγώνες

Γκολ ομάδας

79%Over 0,564%
61%Over 1,536%
29%Over 2,518%

Γκολ αγώνα

79%Over 1,582%
68%Over 2,564%
43%Over 3,536%
21%Over 4,518%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

57%Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
21%Over 1,5 α′ ημιχρόνου14%
61%Over 0,5 β′ ημιχρόνου39%
21%Over 1,5 β′ ημιχρόνου18%

Συνδυασμοί

43%Νίκη & Over 1,518%
4%Νίκη & Under 1,54%
36%Νίκη & Over 2,514%
11%Νίκη & Under 2,57%
36%G/G & Νίκη11%

Γκολ ομάδας

73%Over 0,571%
60%Over 1,543%
40%Over 2,514%

Γκολ αγώνα

67%Over 1,579%
67%Over 2,550%
53%Over 3,536%
13%Over 4,57%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

47%Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
20%Over 1,5 α′ ημιχρόνου14%
60%Over 0,5 β′ ημιχρόνου43%
33%Over 1,5 β′ ημιχρόνου29%

Συνδυασμοί

47%Νίκη & Over 1,521%
7%Νίκη & Under 1,57%
47%Νίκη & Over 2,514%
7%Νίκη & Under 2,514%
47%G/G & Νίκη14%

Γκολ ομάδας

85%Over 0,557%
62%Over 1,529%
15%Over 2,521%

Γκολ αγώνα

92%Over 1,586%
69%Over 2,579%
31%Over 3,536%
31%Over 4,529%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

69%Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
23%Over 1,5 α′ ημιχρόνου14%
62%Over 0,5 β′ ημιχρόνου36%
8%Over 1,5 β′ ημιχρόνου7%

Συνδυασμοί

38%Νίκη & Over 1,514%
0%Νίκη & Under 1,50%
23%Νίκη & Over 2,514%
15%Νίκη & Under 2,50%
23%G/G & Νίκη7%

Βασική αγορά

68%Γκολ/Γκολ54%

G/G ανά ημίχρονο

32%G/G α′ ημιχρόνου32%
39%G/G β′ ημιχρόνου25%

Συνδυασμοί

36%G/G & Νίκη11%
11%Νίκη χωρίς παθητικό11%

Βασική αγορά

67%Γκολ/Γκολ57%

G/G ανά ημίχρονο

20%G/G α′ ημιχρόνου21%
33%G/G β′ ημιχρόνου29%

Συνδυασμοί

47%G/G & Νίκη14%
7%Νίκη χωρίς παθητικό14%

Βασική αγορά

69%Γκολ/Γκολ50%

G/G ανά ημίχρονο

46%G/G α′ ημιχρόνου43%
46%G/G β′ ημιχρόνου21%

Συνδυασμοί

23%G/G & Νίκη7%
15%Νίκη χωρίς παθητικό7%

Αποτέλεσμα αγώνα

46%Νίκη21%
25%Ισοπαλία21%
71%Νίκη ή ισοπαλία43%
62%Νίκη χωρίς την ισοπαλία27%
11%Νίκη χωρίς παθητικό11%

Αποτέλεσμα αγώνα

53%Νίκη29%
27%Ισοπαλία36%
80%Νίκη ή ισοπαλία64%
73%Νίκη χωρίς την ισοπαλία44%
7%Νίκη χωρίς παθητικό14%

Αποτέλεσμα αγώνα

38%Νίκη14%
23%Ισοπαλία7%
62%Νίκη ή ισοπαλία21%
50%Νίκη χωρίς την ισοπαλία15%
15%Νίκη χωρίς παθητικό7%

Κόρνερ αγώνα

61%Over 9,550%
43%Over 10,543%
36%Over 11,536%
36%Over 12,525%

Κόρνερ ομάδας

46%Over 4,5 υπέρ50%
36%Over 5,5 υπέρ36%
25%Over 6,5 υπέρ18%
57%Over 4,5 κατά50%
54%Over 5,5 κατά36%
29%Over 6,5 κατά18%

Συνδυασμοί

71%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ61%
36%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ32%

Κόρνερ αγώνα

73%Over 9,557%
47%Over 10,550%
40%Over 11,536%
40%Over 12,529%

Κόρνερ ομάδας

53%Over 4,5 υπέρ71%
53%Over 5,5 υπέρ50%
40%Over 6,5 υπέρ29%
47%Over 4,5 κατά36%
40%Over 5,5 κατά29%
27%Over 6,5 κατά14%

Συνδυασμοί

73%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ71%
33%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ29%

Κόρνερ αγώνα

46%Over 9,543%
38%Over 10,536%
31%Over 11,536%
31%Over 12,521%

Κόρνερ ομάδας

38%Over 4,5 υπέρ29%
15%Over 5,5 υπέρ21%
8%Over 6,5 υπέρ7%
69%Over 4,5 κατά64%
69%Over 5,5 κατά43%
31%Over 6,5 κατά21%

Συνδυασμοί

69%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ50%
38%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ36%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,593%
89%Over 2,575%
64%Over 3,550%
46%Over 4,543%
36%Over 5,532%
29%Over 6,521%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

57%Over 15 πόντοι64%
36%Over 25 πόντοι46%
29%Over 35 πόντοι25%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

89%Over 15 πόντοι61%
54%Over 25 πόντοι29%
25%Over 35 πόντοι18%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,593%
93%Over 2,571%
73%Over 3,543%
53%Over 4,536%
33%Over 5,529%
33%Over 6,521%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

67%Over 15 πόντοι64%
47%Over 25 πόντοι36%
33%Over 35 πόντοι21%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

87%Over 15 πόντοι64%
67%Over 25 πόντοι29%
33%Over 35 πόντοι14%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,593%
85%Over 2,579%
54%Over 3,557%
38%Over 4,550%
38%Over 5,536%
23%Over 6,521%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

46%Over 15 πόντοι64%
23%Over 25 πόντοι57%
23%Over 35 πόντοι29%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

92%Over 15 πόντοι57%
38%Over 25 πόντοι29%
15%Over 35 πόντοι21%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.