CFR Cluj – Sepsi Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

CFR Cluj — Sepsi, Σάβ 06 Φεβ 02:00

CFR ClujΙΗΝΗΝΙΗΝΗΝ
SepsiΝΗΝΗΗΝΗΝΗΗ

Παίκτες

CFR Cluj — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Σερβία34 ετώνStefan DrazicDrazicΚ. επιθ.106162284283166%24905246%1009130041507,15
#11Ρουμανία27 ετώνAndrei CordeaCordeaΔεξ. εξτρέμ115353510417267977%116403742%100770041707,37
#17Ιταλία19 ετώνLorenzo BilibocBilibocΔεξ. εξτρέμ1020216731461184%42312952%000510004706,84
#45Ρουμανία39 ετώνMário Camora CamoraΑρ. οπισθ.10111110550280%14131512958%200490031206,73
#6Ρουμανία24 ετώνOvidiu PerianuPerianuΑμ. χαφ8101630850284%164904257%0001390031006,93
#41Κροατία30 ετώνAnton KresicKresicΚ. αμυν.41012100100—442551142%10081003207,02
#19Ρουμανία33 ετώνSergiu BuşBuşΚ. επιθ.41017520110—00004—00013001106,73
#31Ρουμανία30 ετώνOctavian VâlceanuVâlceanuΤερμ.11000000000052%10603—00001351841706,76
#47Γερμανία35 ετώνChristopher BraunBraunΔεξ. οπισθ.10000411773178%2353525157%1001770031706,70
#14Πορτογαλία25 ετώνSimão RochaRochaΑρ. οπισθ.9010300481382%10214443256%000570031206,82
#86Ρουμανία22 ετώνViktor KunKunΔεξ. οπισθ.7000220500178%12102003151%100124004706,64
#42Κροατία28 ετώνRenato PantalonPantalonΚ. αμυν.6000200000090%612722267%00033002606,69
#7Κοσσυφοπέδιο29 ετώνMeriton KorenicaKorenicaΑρ. εξτρέμ50101031561383%92302132%00086001606,76
#77Ρουμανία21 ετώνAndres SfaitSfaitΑρ. εξτρέμ1102013311272475%100212540%20051004906,61
#3Γεωργία25 ετώνΊβα ΓκελασβίλιΓκελασβίλιΚ. αμυν.30000000100—382216—10021001406,73
#73Κροατία30 ετώνKarlo MuharMuharΑμ. χαφ3000721630088%81521855%00022001506,96
#8Ρουμανία25 ετώνAlin FicăFicăΚ. μέσος3000820440093%21211558%00028001207,17
#18Αυστρία23 ετώνErvin OmicOmicΑμ. χαφ30004200101—64501138%00053001306,79
#7Βοσνία - Ερζεγοβίνη28 ετώνAdi NalicNalicΕπ. χαφ40104201610—25116—00042001606,87
#21Ρουμανία23 ετώνCristian IgnatIgnatΚ. αμυν.2000200010085%308110—00011000406,59
#10Ρουμανία31 ετώνAdrian PăunPăunΚ. μέσος70003201200—30005—00001003206,52
#2320 ετώνAmin ZiblimZiblimΚ. μέσος20001100001—21003—10021001006,71
#5Ουρουγουάη24 ετώνFrancisco BarriosBarriosΚ. μέσος20000000100—21305—00022002006,72
#29Αλγερία33 ετώνErnest KommeyKommey20002000200—10002—00001000006,72
Sepsi — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#2318 ετώνHunor BatzulaBatzulaΕπ. χαφ1110120621160386%1751334543%1001070041006,81
#17Ρουμανία23 ετώνDoru AndreiAndreiΕπ. χαφ10111216013172783%74313747%0005130041007,05
#31Μαυρίκιος34 ετώνLindsay RoseRoseΚ. αμυν.6101110010087%232341144%10074002906,46
#20Ισπανία29 ετώνNacho HerasHerasΚ. επιθ.5111942481181%10601456%10045001706,95
#10Ρουμανία35 ετώνCosmin MateiMateiΕπ. χαφ3101410151190%32421037%10035001107,16
#25Ρουμανία24 ετώνBogdan OtelițăOtelițăΔεξ. οπισθ.9111510282471%941301461%00013003506,80
#9Μαυροβούνιο30 ετώνBoris CmiljanićCmiljanićΚ. επιθ.610111223500—0020931%10081001206,68
#91Ρουμανία35 ετώνDavid LazarLazarΤερμ.11000000000070%002508—00002422441217,26
#3Πορτογαλία28 ετώνFábio ViannaViannaΑρ. οπισθ.110006309101578%10123733048%100950041106,78
#4Γαλλία27 ετώνSetigui KaramokoKaramokoΚ. αμυν.10000210561085%16174883664%300670041006,89
#2Βραζιλία29 ετώνGustavo CascardoCascardoΔεξ. οπισθ.11010410192581%20184425550%1001723004806,89
#7Ρουμανία24 ετώνRobert SilaghiSilaghiΕπ. χαφ11000300020092%1161791946%10086004906,73
#6Ρουμανία27 ετώνNicolae PăunPăunΑμ. χαφ8000410450282%20132263757%1001360021107,06
#82Ρουμανία28 ετώνD. VîrtejVîrtejΚ. αμυν.6000300200088%644241847%00060003406,77
#14Νορβηγία30 ετώνM. MawaMawaΚ. επιθ.80006233200—10202048%000910004406,48
#11Ελβετία29 ετώνDimitri OberlinOberlinΚ. επιθ.700073113620—62102455%10045003006,82
#70Νιγηρία27 ετώνFunsho BamgboyeBamgboyeΔεξ. εξτρέμ50105333601—73102147%20059003206,57
#88Γκάνα26 ετώνCarl DavordzieDavordzieΚ. επιθ.60106104510—20001444%00035002606,72
#2721 ετώνRaul CîmpeanCîmpeanΔεξ. εξτρέμ8000200310089%74911456%10022004206,66
#28Γαλλία26 ετώνVictor DaguinDaguinΑμ. χαφ8000000150086%31715—10020002406,55
#21Ρουμανία31 ετώνA. DobrosavleviciDobrosavleviciΚ. αμυν.30000000100—331038—20151000106,10
#5Ρουμανία33 ετώνBogdan VătăjeluVătăjeluΑρ. οπισθ.60002001101—51308—00030003206,36
#67Κάτω Χώρες34 ετώνJoeri de Kampsde KampsΑμ. χαφ10001000000—10001—00010000006,57
#8Ακτή Ελεφαντοστού28 ετώνAboubakar KeitaKeitaΑμ. χαφ10000000000—00000—00000000006,50

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

CFR Cluj11 αγώνεςSepsi11 αγώνες
CFR Cluj5 αγώνεςSepsi5 αγώνες
CFR Cluj6 αγώνεςSepsi6 αγώνες
1111Αγώνες1111
5-1-5Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-4-4
45%45%Νίκες27%27%
1,5517ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,340,647
1,212ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,930,556
0,829Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,182
0,738Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,750,455
15150ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,611,6127
5,353Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,73,539
0,55ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,364
550ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,73,538
10,4104Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,611,6128
0,11ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,1800
55Αγώνες55
3-1-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-2-1
60%60%Νίκες40%40%
210ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,7515
1,47ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,170,84
1,26Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,760,21
0,84Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,990,84
14,271ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,11470
5,628Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,65,226
0,42ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,63
5,628ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,34,221
1155Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,110,452
0,21ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,3100
66Αγώνες66
2-0-4Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-2-3
33%33%Νίκες17%17%
1,177ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,920,332
15ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,680,332
0,53Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,171
0,674Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,50,171
15,879ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,19,557
525Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,82,213
0,63ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,171
4,422ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,12,817
9,849Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,112,776
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,0600
0,364Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,364
1,5517Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,341,0912
15,5155ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,914,2156
990ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,39,3102
0,63Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,420,42
0,84Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,910,84
1680ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,914,472
9,447ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,69,246
0,171Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,332
2,1713Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,741,338
1575ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,91484
8,643ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 89,356
10,7107Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,612132
1,313Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,21,7319
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,120,091
11,658Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,210,653
1,26Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 21,47
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0700
9,849Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,113,279
1,47Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,42212
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,180,171

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

CFR Cluj11 αγώνεςSepsi11 αγώνες
CFR Cluj5 αγώνεςSepsi5 αγώνες
CFR Cluj6 αγώνεςSepsi6 αγώνες

Γκολ ομάδας

82%Over 0,545%
27%Over 1,59%
27%Over 2,59%

Γκολ αγώνα

73%Over 1,545%
73%Over 2,518%
55%Over 3,518%
18%Over 4,59%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

45%Over 0,5 α′ ημιχρόνου18%
27%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
64%Over 0,5 β′ ημιχρόνου27%
9%Over 1,5 β′ ημιχρόνου9%

Συνδυασμοί

27%Νίκη & Over 1,59%
18%Νίκη & Under 1,518%
27%Νίκη & Over 2,59%
18%Νίκη & Under 2,518%
18%G/G & Νίκη9%

Γκολ ομάδας

80%Over 0,560%
40%Over 1,520%
40%Over 2,520%

Γκολ αγώνα

60%Over 1,560%
60%Over 2,520%
60%Over 3,520%
20%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

60%Over 0,5 α′ ημιχρόνου20%
40%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
60%Over 0,5 β′ ημιχρόνου40%
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

40%Νίκη & Over 1,520%
20%Νίκη & Under 1,520%
40%Νίκη & Over 2,520%
20%Νίκη & Under 2,520%
20%G/G & Νίκη20%

Γκολ ομάδας

83%Over 0,533%
17%Over 1,50%
17%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

83%Over 1,533%
83%Over 2,517%
50%Over 3,517%
17%Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

33%Over 0,5 α′ ημιχρόνου17%
17%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
67%Over 0,5 β′ ημιχρόνου17%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

17%Νίκη & Over 1,50%
17%Νίκη & Under 1,517%
17%Νίκη & Over 2,50%
17%Νίκη & Under 2,517%
17%G/G & Νίκη0%

Βασική αγορά

55%Γκολ/Γκολ27%

G/G ανά ημίχρονο

9%G/G α′ ημιχρόνου9%
27%G/G β′ ημιχρόνου9%

Συνδυασμοί

18%G/G & Νίκη9%
27%Νίκη χωρίς παθητικό18%

Βασική αγορά

40%Γκολ/Γκολ40%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου0%
20%G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

20%G/G & Νίκη20%
40%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Βασική αγορά

67%Γκολ/Γκολ17%

G/G ανά ημίχρονο

17%G/G α′ ημιχρόνου17%
33%G/G β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

17%G/G & Νίκη0%
17%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Αποτέλεσμα αγώνα

45%Νίκη27%
9%Ισοπαλία36%
55%Νίκη ή ισοπαλία64%
50%Νίκη χωρίς την ισοπαλία43%
27%Νίκη χωρίς παθητικό18%

Αποτέλεσμα αγώνα

60%Νίκη40%
20%Ισοπαλία40%
80%Νίκη ή ισοπαλία80%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
40%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Αποτέλεσμα αγώνα

33%Νίκη17%
0%Ισοπαλία33%
33%Νίκη ή ισοπαλία50%
33%Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
17%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Κόρνερ αγώνα

40%Over 9,545%
20%Over 10,545%
10%Over 11,536%
10%Over 12,536%

Κόρνερ ομάδας

50%Over 4,5 υπέρ27%
40%Over 5,5 υπέρ27%
20%Over 6,5 υπέρ9%
40%Over 4,5 κατά82%
40%Over 5,5 κατά64%
20%Over 6,5 κατά45%

Συνδυασμοί

50%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ55%
40%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ27%

Κόρνερ αγώνα

40%Over 9,560%
20%Over 10,560%
0%Over 11,540%
0%Over 12,540%

Κόρνερ ομάδας

60%Over 4,5 υπέρ40%
40%Over 5,5 υπέρ40%
20%Over 6,5 υπέρ20%
20%Over 4,5 κατά100%
20%Over 5,5 κατά60%
0%Over 6,5 κατά40%

Συνδυασμοί

60%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ80%
40%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κόρνερ αγώνα

40%Over 9,533%
20%Over 10,533%
20%Over 11,533%
20%Over 12,533%

Κόρνερ ομάδας

40%Over 4,5 υπέρ17%
40%Over 5,5 υπέρ17%
20%Over 6,5 υπέρ0%
60%Over 4,5 κατά67%
60%Over 5,5 κατά67%
40%Over 6,5 κατά50%

Συνδυασμοί

40%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ33%
40%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ17%

Κάρτες αγώνα

80%Over 1,5100%
50%Over 2,582%
20%Over 3,555%
10%Over 4,527%
0%Over 5,59%
0%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

40%Over 15 πόντοι73%
0%Over 25 πόντοι27%
0%Over 35 πόντοι9%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

40%Over 15 πόντοι64%
20%Over 25 πόντοι45%
10%Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
60%Over 2,580%
40%Over 3,560%
20%Over 4,540%
0%Over 5,50%
0%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

20%Over 15 πόντοι60%
0%Over 25 πόντοι20%
0%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

80%Over 15 πόντοι80%
40%Over 25 πόντοι60%
20%Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

60%Over 1,5100%
40%Over 2,583%
0%Over 3,550%
0%Over 4,517%
0%Over 5,517%
0%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

60%Over 15 πόντοι83%
0%Over 25 πόντοι33%
0%Over 35 πόντοι17%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

0%Over 15 πόντοι50%
0%Over 25 πόντοι33%
0%Over 35 πόντοι0%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.