CFR Cluj – Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα Στατιστικά αγώνα

CFR Cluj — Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα, Κυρ 08 Νοε 19:00

Πιθανότητες 1Χ2

νίκη γηπεδούχου 1 14,8%ισοπαλία Χ 22,5%νίκη φιλοξενούμενου 2 62,7%

Παίκτες

CFR Cluj — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Σερβία34 ετώνDrazic StefanDrazicΚ. επιθ.1371728105594166%351216544%10010150041907,07
#11Ρουμανία27 ετώνCordea AndreiCordeaΔεξ. εξτρέμ1364638124172881276%126504442%2009120042007,40
#17Ιταλία20 ετώνBiliboc LorenzoBilibocΔεξ. εξτρέμ12202209515112283%72313349%000510004906,83
#6Ρουμανία24 ετώνPerianu OvidiuPerianuΑμ. χαφ11101830860281%2281345257%10016120031406,89
#45Ρουμανία39 ετώνCamora MárioCamoraΑρ. οπισθ.12111210550279%15182213155%200690031406,69
#41Κροατία30 ετώνKresic AntonKresicΚ. αμυν.5101310010078%473261243%10091003306,90
#21Ρουμανία23 ετώνIgnat CristianIgnatΚ. αμυν.4101732020079%522041560%10022000706,83
#19Ρουμανία34 ετώνBuș SergiuBușΚ. επιθ.71018520110—20301152%00015001106,70
#31Ρουμανία30 ετώνVâlceanu OctavianVâlceanuΤερμ.14000000000051%10806—00001522842106,90
#47Γερμανία35 ετώνBraun ChristopherBraunΔεξ. οπισθ.1302051111105276%34115647158%1002190032006,83
#42Κροατία29 ετώνPantalon RenatoPantalonΚ. αμυν.9000200100087%1285333563%100640021006,75
#14Πορτογαλία25 ετώνRocha SimãoRochaΑρ. οπισθ.9010300481382%10214443256%000570031206,82
#77Ρουμανία21 ετώνSfait AndresSfaitΑρ. εξτρέμ14020133114122376%1721123842%400620041206,61
#3Μαυριτανία28 ετώνAbeid AlyAbeidΑρ. οπισθ.6020100131085%1293172353%100210021007,02
#3Γεωργία25 ετώνΓκελασβίλι ΊβαΓκελασβίλιΚ. αμυν.6000000010077%5154121146%10041001806,63
#86Ρουμανία22 ετώνKun ViktorKunΔεξ. οπισθ.7000220500178%12102003151%100124004706,64
#18Αυστρία23 ετώνOmic ErvinOmicΑμ. χαφ6010641041480%1341111940%10093001406,83
#7Κοσσυφοπέδιο29 ετώνKorenica MeritonKorenicaΑρ. εξτρέμ50101031561383%92302132%00086001606,76
#7Βοσνία - Ερζεγοβίνη28 ετώνNalic AdiNalicΕπ. χαφ7010520161077%47421146%10063001906,69
#88Κροατία36 ετώνDjokovic DamjanDjokovicΑμ. χαφ3000200020080%236112—10010000806,42
#73Κροατία30 ετώνMuhar KarloMuharΑμ. χαφ3000721630088%81521855%00022001506,96
#8Ρουμανία25 ετώνFică AlinFicăΚ. μέσος3000820440093%21211558%00028001207,17
#2320 ετώνZiblim AminZiblimΚ. μέσος40003202101—42309—10043001106,79
#10Ρουμανία31 ετώνPăun AdrianPăunΚ. μέσος9000320110079%4110938%10023003406,50
Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#22Γαλλία27 ετώνElisor SimonElisorΚ. επιθ.8909141200411—10011131%10048007107,45
#9Παλαιστίνη26 ετώνAl-Hamlawi AssadAl-HamlawiΚ. επιθ.1070734166861072%13402845%10073006007,25
#7Γαλλία30 ετώνNsimba StevenNsimbaΚ. επιθ.1040415811180168%00112646%10049004906,90
#3Ουκρανία26 ετώνRomanchuk O.RomanchukΚ. αμυν.12313830131087%17134263362%20062007507,20
#20Ρουμανία29 ετώνCicâldău AlexandruCicâldăuΚ. μέσος13232339482731887%128213564%00019008507,48
#10Ρουμανία23 ετώνBaiaram ȘtefanBaiaramΑρ. εξτρέμ11252226513194187%63404256%100813007307,20
#12Νιγηρία27 ετώνEtim MondayEtimΔεξ. εξτρέμ922213633102287%32302348%200912005407,09
#24Σερβία28 ετώνStevanovic NikolaStevanovicΚ. αμυν.13101922030093%21107676668%10093008907,09
#6Ρουμανία26 ετώνScreciu VladimirScreciuΚ. αμυν.13101410230090%20184005669%00069008307,15
#30Ρουμανία20 ετώνMatei DavidMateiΚ. μέσος13121271227171779%268305152%200911008707,05
#23Πορτογαλία29 ετώνTeles SamuelTelesΚ. μέσος91011130552082%115703247%20098004906,83
#11Ρουμανία34 ετώνBancu NicușorBancuΑρ. οπισθ.14040821224182179%23103015450%300164008707,37
#17Κόστα Ρίκα25 ετώνMora CarlosMoraΔεξ. μέσος1406012212225101184%25122337060%000138008607,36
#8Ρουμανία27 ετώνBăluță TudorBăluțăΑμ. χαφ1203022504123283%25181855058%200152006607,25
#21Ρουμανία29 ετώνPopescu LaurențiuPopescuΤερμ.8000000000076%00601—000002086207,01
#90Ρουμανία24 ετώνSava RăzvanSavaΤερμ.6000000000083%10202—10000822806,51
#5Γεωργία25 ετώνMekvabishvili A.MekvabishviliΑμ. χαφ60109223111393%65411456%10054002507,05
#29Ρουμανία20 ετώνBăsceanu L.BăsceanuΑρ. εξτρέμ110101161972284%32202151%100110006206,78
#4Ρουμανία34 ετώνCrețu AlexandruCrețuΑμ. χαφ7000100020088%511501560%11044004506,31
#28Ρουμανία30 ετώνRus AdrianRusΚ. αμυν.3000200020189%4051838%10020001106,82
#19Πορτογαλία29 ετώνTavares HeriTavaresΑρ. εξτρέμ70003111313—5130827%00042004406,26
#5Γαλλία26 ετώνRoux BaptisteRouxΚ. αμυν.20001000000—12302—00030002006,66
#31Τζαμάικα25 ετώνWebster RonaldoWebsterΑρ. οπισθ.20000000000—14005—00011001205,99
#16Πορτογαλία27 ετώνLameira JoãoLameiraΑμ. χαφ50002010200—60007—00050004006,59

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

CFR Cluj14 αγώνεςΟυνιβερσιτάτεα Κραϊόβα14 αγώνες
CFR Cluj6 αγώνεςΟυνιβερσιτάτεα Κραϊόβα8 αγώνες
CFR Cluj8 αγώνεςΟυνιβερσιτάτεα Κραϊόβα6 αγώνες
1414Αγώνες1414
5-3-6Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)10-2-2
36%36%Νίκες71%71%
1,4320ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,372,4334
1,0715ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,96228
0,7911Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,7911
0,649Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,781,6423
13,4188ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,718,6261
4,867Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,86,996
0,578ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,440,578
4,462ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,64,462
9,8137Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,68,9125
0,071ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,180,213
66Αγώνες88
3-2-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)7-0-1
50%50%Νίκες88%88%
212ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,72324
1,59ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,162,520
1,177Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,7318
0,835Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,99216
13,581ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,219,8158
5,332Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,67,157
0,53ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,460,635
5,332ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,35,443
10,865Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,18,669
0,171ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,290,252
88Αγώνες66
2-1-5Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-2-1
25%25%Νίκες50%50%
18ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,021,6710
0,756ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,771,338
0,54Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,450,53
0,54Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,571,177
13,4107ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,217,2103
4,435Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 46,539
0,635ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,420,53
3,830ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 3,93,219
972Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 119,356
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,070,171
0,294Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,30,578
1,521Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,370,7110
16,5231ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,916224
10,6148ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,58,8123
0,53Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,635
16Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,010,383
1696ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,716,3130
9,356ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,68,971
0,131Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,53
1,8815Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,721,177
16,9135ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 15,115,794
11,592ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,48,752
11,1155Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,610,1142
1,7124Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,251,7124
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,060,071
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,140,142
11,267Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,111,592
1,6710Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 21,6313
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0400
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0800
1188Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 128,350
1,7514Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,51,8311
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,080,171
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,190,332

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

CFR Cluj14 αγώνεςΟυνιβερσιτάτεα Κραϊόβα14 αγώνες
CFR Cluj6 αγώνεςΟυνιβερσιτάτεα Κραϊόβα8 αγώνες
CFR Cluj8 αγώνεςΟυνιβερσιτάτεα Κραϊόβα6 αγώνες

Γκολ ομάδας

79%Over 0,593%
29%Over 1,557%
21%Over 2,543%

Γκολ αγώνα

71%Over 1,579%
64%Over 2,557%
50%Over 3,550%
14%Over 4,521%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

50%Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
21%Over 1,5 α′ ημιχρόνου29%
57%Over 0,5 β′ ημιχρόνου79%
7%Over 1,5 β′ ημιχρόνου43%

Συνδυασμοί

21%Νίκη & Over 1,557%
14%Νίκη & Under 1,514%
21%Νίκη & Over 2,550%
14%Νίκη & Under 2,521%
14%G/G & Νίκη14%

Γκολ ομάδας

83%Over 0,588%
50%Over 1,588%
33%Over 2,563%

Γκολ αγώνα

67%Over 1,588%
67%Over 2,575%
67%Over 3,563%
17%Over 4,513%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

67%Over 0,5 α′ ημιχρόνου63%
33%Over 1,5 α′ ημιχρόνου38%
67%Over 0,5 β′ ημιχρόνου75%
17%Over 1,5 β′ ημιχρόνου63%

Συνδυασμοί

33%Νίκη & Over 1,588%
17%Νίκη & Under 1,50%
33%Νίκη & Over 2,575%
17%Νίκη & Under 2,513%
17%G/G & Νίκη25%

Γκολ ομάδας

75%Over 0,5100%
13%Over 1,517%
13%Over 2,517%

Γκολ αγώνα

75%Over 1,567%
63%Over 2,533%
38%Over 3,533%
13%Over 4,533%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

38%Over 0,5 α′ ημιχρόνου33%
13%Over 1,5 α′ ημιχρόνου17%
50%Over 0,5 β′ ημιχρόνου83%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

13%Νίκη & Over 1,517%
13%Νίκη & Under 1,533%
13%Νίκη & Over 2,517%
13%Νίκη & Under 2,533%
13%G/G & Νίκη0%

Βασική αγορά

57%Γκολ/Γκολ36%

G/G ανά ημίχρονο

14%G/G α′ ημιχρόνου0%
29%G/G β′ ημιχρόνου21%

Συνδυασμοί

14%G/G & Νίκη14%
21%Νίκη χωρίς παθητικό57%

Βασική αγορά

50%Γκολ/Γκολ25%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου0%
33%G/G β′ ημιχρόνου13%

Συνδυασμοί

17%G/G & Νίκη25%
33%Νίκη χωρίς παθητικό63%

Βασική αγορά

63%Γκολ/Γκολ50%

G/G ανά ημίχρονο

25%G/G α′ ημιχρόνου0%
25%G/G β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

13%G/G & Νίκη0%
13%Νίκη χωρίς παθητικό50%

Αποτέλεσμα αγώνα

36%Νίκη71%
21%Ισοπαλία14%
57%Νίκη ή ισοπαλία86%
45%Νίκη χωρίς την ισοπαλία83%
21%Νίκη χωρίς παθητικό57%

Αποτέλεσμα αγώνα

50%Νίκη88%
33%Ισοπαλία0%
83%Νίκη ή ισοπαλία88%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία88%
33%Νίκη χωρίς παθητικό63%

Αποτέλεσμα αγώνα

25%Νίκη50%
13%Ισοπαλία33%
38%Νίκη ή ισοπαλία83%
29%Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
13%Νίκη χωρίς παθητικό50%

Κόρνερ αγώνα

50%Over 9,521%
36%Over 10,514%
14%Over 11,514%
14%Over 12,514%

Κόρνερ ομάδας

36%Over 4,5 υπέρ43%
29%Over 5,5 υπέρ21%
14%Over 6,5 υπέρ14%
57%Over 4,5 κατά29%
57%Over 5,5 κατά14%
43%Over 6,5 κατά14%

Συνδυασμοί

57%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ29%
36%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ14%

Κόρνερ αγώνα

50%Over 9,525%
33%Over 10,513%
17%Over 11,513%
17%Over 12,513%

Κόρνερ ομάδας

50%Over 4,5 υπέρ50%
33%Over 5,5 υπέρ25%
17%Over 6,5 υπέρ25%
33%Over 4,5 κατά25%
33%Over 5,5 κατά0%
17%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

67%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ13%
50%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ13%

Κόρνερ αγώνα

50%Over 9,517%
38%Over 10,517%
13%Over 11,517%
13%Over 12,517%

Κόρνερ ομάδας

25%Over 4,5 υπέρ33%
25%Over 5,5 υπέρ17%
13%Over 6,5 υπέρ0%
75%Over 4,5 κατά33%
75%Over 5,5 κατά33%
63%Over 6,5 κατά33%

Συνδυασμοί

50%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ50%
25%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ17%

Κάρτες αγώνα

86%Over 1,593%
64%Over 2,571%
36%Over 3,557%
21%Over 4,521%
14%Over 5,521%
14%Over 6,514%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

57%Over 15 πόντοι57%
14%Over 25 πόντοι36%
7%Over 35 πόντοι7%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

50%Over 15 πόντοι79%
29%Over 25 πόντοι36%
21%Over 35 πόντοι7%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,588%
67%Over 2,563%
50%Over 3,550%
33%Over 4,513%
17%Over 5,513%
17%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

33%Over 15 πόντοι63%
17%Over 25 πόντοι25%
17%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

83%Over 15 πόντοι63%
50%Over 25 πόντοι13%
33%Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

75%Over 1,5100%
63%Over 2,583%
25%Over 3,567%
13%Over 4,533%
13%Over 5,533%
13%Over 6,533%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

75%Over 15 πόντοι50%
13%Over 25 πόντοι50%
0%Over 35 πόντοι17%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

25%Over 15 πόντοι100%
13%Over 25 πόντοι67%
13%Over 35 πόντοι17%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.