CFR Cluj – FCSB Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

CFR Cluj — FCSB, Κυρ 23 Αυγ 21:30

CFR ClujΙΗΝΗΝΙΗΝΗΝ

Σουπερλίγκα Ρουμανίας

1–0

Ημίχρονο 0–0

FCSBΗΗΙΗΝΗΗΙΗΝ

Παίκτες

CFR Cluj — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Σερβία34 ετώνStefan DrazicDrazicΚ. επιθ.106162284283166%24905246%1009130041507,15
#11Ρουμανία27 ετώνAndrei CordeaCordeaΔεξ. εξτρέμ115353510417267977%116403742%100770041707,37
#17Ιταλία19 ετώνLorenzo BilibocBilibocΔεξ. εξτρέμ1020216731461184%42312952%000510004706,84
#45Ρουμανία39 ετώνMário Camora CamoraΑρ. οπισθ.10111110550280%14131512958%200490031206,73
#6Ρουμανία24 ετώνOvidiu PerianuPerianuΑμ. χαφ8101630850284%164904257%0001390031006,93
#41Κροατία30 ετώνAnton KresicKresicΚ. αμυν.41012100100—442551142%10081003207,02
#19Ρουμανία33 ετώνSergiu BuşBuşΚ. επιθ.41017520110—00004—00013001106,73
#31Ρουμανία30 ετώνOctavian VâlceanuVâlceanuΤερμ.11000000000052%10603—00001351841706,76
#47Γερμανία35 ετώνChristopher BraunBraunΔεξ. οπισθ.10000411773178%2353525157%1001770031706,70
#14Πορτογαλία25 ετώνSimão RochaRochaΑρ. οπισθ.9010300481382%10214443256%000570031206,82
#86Ρουμανία22 ετώνViktor KunKunΔεξ. οπισθ.7000220500178%12102003151%100124004706,64
#42Κροατία28 ετώνRenato PantalonPantalonΚ. αμυν.6000200000090%612722267%00033002606,69
#7Κοσσυφοπέδιο29 ετώνMeriton KorenicaKorenicaΑρ. εξτρέμ50101031561383%92302132%00086001606,76
#77Ρουμανία21 ετώνAndres SfaitSfaitΑρ. εξτρέμ1102013311272475%100212540%20051004906,61
#3Γεωργία25 ετώνΊβα ΓκελασβίλιΓκελασβίλιΚ. αμυν.30000000100—382216—10021001406,73
#73Κροατία30 ετώνKarlo MuharMuharΑμ. χαφ3000721630088%81521855%00022001506,96
#8Ρουμανία25 ετώνAlin FicăFicăΚ. μέσος3000820440093%21211558%00028001207,17
#18Αυστρία23 ετώνErvin OmicOmicΑμ. χαφ30004200101—64501138%00053001306,79
#7Βοσνία - Ερζεγοβίνη28 ετώνAdi NalicNalicΕπ. χαφ40104201610—25116—00042001606,87
#21Ρουμανία23 ετώνCristian IgnatIgnatΚ. αμυν.2000200010085%308110—00011000406,59
#10Ρουμανία31 ετώνAdrian PăunPăunΚ. μέσος70003201200—30005—00001003206,52
#2320 ετώνAmin ZiblimZiblimΚ. μέσος20001100001—21003—10021001006,71
#5Ουρουγουάη24 ετώνFrancisco BarriosBarriosΚ. μέσος20000000100—21305—00022002006,72
#29Αλγερία33 ετώνErnest KommeyKommey20002000200—10002—00001000006,72
FCSB — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#11Ρουμανία26 ετώνDaniel BîrligeaBîrligeaΚ. επιθ.630322114591168%22412939%200108003507,19
#18Πράσινο Ακρωτήριο28 ετώνJoão PauloPauloΑμ. χαφ102021592430388%1171343558%3005130031206,82
#90Ρουμανία18 ετώνAlexandru StoianStoianΚ. επιθ.1020211224612—20411345%00040004606,77
#5Καμερούν30 ετώνJoyskim DawaDawaΚ. αμυν.91011133040088%1454623462%000750031406,62
#11Ρουμανία25 ετώνDavid MiculescuMiculescuΔεξ. εξτρέμ611111315211—52511647%00023001806,79
#33Μαυροβούνιο34 ετώνRisto RadunovicRadunovicΑρ. οπισθ.5101420150589%65901653%00023003307,02
#15Ισραήλ28 ετώνOfri AradAradΑμ. χαφ7101621360285%85402351%10035001706,70
#7Κοσσυφοπέδιο29 ετώνMeriton KorenicaKorenicaΑρ. εξτρέμ41011641170785%42201338%00025001807,01
#20Ρουμανία26 ετώνDennis PoliticPoliticΑρ. εξτρέμ61015301310—31101148%10032003106,78
#419 ετώνRicardo PădurariuPădurariuΑρ. οπισθ.11000731171311285%2441636456%30010170041706,84
#31Ιταλία33 ετώνJuri CisottiCisottiΚ. μέσος1102015434192877%881454045%10016190041606,84
#32Ρουμανία26 ετώνȘtefan TârnovanuTârnovanuΤερμ.8000000000062%01802—10012321631317,09
#3Πορτογαλία29 ετώνAndré DuarteDuarteΚ. αμυν.8000510131088%1354793971%001510004607,04
#21Κονγκό - Κινσάσα30 ετώνDylan BatubinsikaBatubinsikaΚ. αμυν.7000510211092%5112943370%100620011506,78
#2Ρουμανία37 ετώνValentin CrețuCrețuΔεξ. οπισθ.701052021101176%792242960%30057003507,02
#28Αλγερία25 ετώνAymen BoutoutaouBoutoutaouΔεξ. εξτρέμ800018301175782%113103556%1005130011006,88
#14Γαλλία31 ετώνArnold GaritaGaritaΚ. επιθ.60009333211—10302136%00086001806,50
#30Ρουμανία23 ετώνΟκτάβιαν ΠοπέσκουΠοπέσκουΑρ. εξτρέμ60207207135674%20101635%10017003206,97
#97Μαρτινίκα29 ετώνRonny LabonneLabonneΔεξ. οπισθ.5000111030386%6661945%20031002606,59
#1319 ετώνMatei PopaPopaΤερμ.30000000000—00400—00000741406,69
#8Γαλλία32 ετώνEddy GnahoréGnahoréΑμ. χαφ7000000260190%46411050%00012002506,72
#73Κροατία30 ετώνKarlo MuharMuharΑμ. χαφ3000200051192%40411246%10044001606,91
#22Ρουμανία19 ετώνMihai TomaTomaΑρ. μέσος50102000200—22515—10022003206,63
#98Ρουμανία19 ετώνDavid PopaPopaΔεξ. εξτρέμ30006312000—30106—00001002006,91

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

CFR Cluj11 αγώνεςFCSB11 αγώνες
CFR Cluj5 αγώνεςFCSB6 αγώνες
CFR Cluj6 αγώνεςFCSB5 αγώνες
1111Αγώνες1111
5-1-5Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-3-4
45%45%Νίκες36%36%
1,5517ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,341,2714
1,212ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,930,647
0,829Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,647
0,738Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,750,647
15150ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,617,6193
5,353Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,75,965
0,55ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,273
550ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,76,369
10,4104Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,613,6150
0,11ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,180,273
55Αγώνες66
3-1-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-2-1
60%60%Νίκες50%50%
210ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,751,8311
1,47ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,1716
1,26Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,760,835
0,84Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,9916
14,271ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,120,3122
5,628Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,66,539
0,42ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,332
5,628ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,37,746
1155Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,113,581
0,21ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,53
66Αγώνες55
2-0-4Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-1-3
33%33%Νίκες20%20%
1,177ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,920,63
15ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,680,21
0,53Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,42
0,674Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,50,21
15,879ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,114,271
525Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,85,226
0,63ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,21
4,422ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,14,623
9,849Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,113,869
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,0600
0,364Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,364
1,5517Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,341,5517
15,5155ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,913,9153
990ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,37,583
0,63Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,420,332
0,84Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,911,59
1680ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,912,575
9,447ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,67,243
0,171Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,42
2,1713Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,741,68
1575ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,915,678
8,643ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8840
10,7107Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,610,4115
1,313Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,22,1824
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,120,091
11,658Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,29,356
1,26Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 22,1713
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0700
9,849Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,111,859
1,47Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,422,211
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,180,21

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

CFR Cluj11 αγώνεςFCSB11 αγώνες
CFR Cluj5 αγώνεςFCSB6 αγώνες
CFR Cluj6 αγώνεςFCSB5 αγώνες

Γκολ ομάδας

82%Over 0,573%
27%Over 1,545%
27%Over 2,59%

Γκολ αγώνα

73%Over 1,573%
73%Over 2,555%
55%Over 3,545%
18%Over 4,518%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

45%Over 0,5 α′ ημιχρόνου36%
27%Over 1,5 α′ ημιχρόνου27%
64%Over 0,5 β′ ημιχρόνου45%
9%Over 1,5 β′ ημιχρόνου18%

Συνδυασμοί

27%Νίκη & Over 1,527%
18%Νίκη & Under 1,59%
27%Νίκη & Over 2,59%
18%Νίκη & Under 2,527%
18%G/G & Νίκη9%

Γκολ ομάδας

80%Over 0,5100%
40%Over 1,567%
40%Over 2,517%

Γκολ αγώνα

60%Over 1,583%
60%Over 2,567%
60%Over 3,567%
20%Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

60%Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
40%Over 1,5 α′ ημιχρόνου33%
60%Over 0,5 β′ ημιχρόνου67%
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

40%Νίκη & Over 1,533%
20%Νίκη & Under 1,517%
40%Νίκη & Over 2,517%
20%Νίκη & Under 2,533%
20%G/G & Νίκη17%

Γκολ ομάδας

83%Over 0,540%
17%Over 1,520%
17%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

83%Over 1,560%
83%Over 2,540%
50%Over 3,520%
17%Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

33%Over 0,5 α′ ημιχρόνου20%
17%Over 1,5 α′ ημιχρόνου20%
67%Over 0,5 β′ ημιχρόνου20%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

17%Νίκη & Over 1,520%
17%Νίκη & Under 1,50%
17%Νίκη & Over 2,50%
17%Νίκη & Under 2,520%
17%G/G & Νίκη0%

Βασική αγορά

55%Γκολ/Γκολ45%

G/G ανά ημίχρονο

9%G/G α′ ημιχρόνου18%
27%G/G β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

18%G/G & Νίκη9%
27%Νίκη χωρίς παθητικό27%

Βασική αγορά

40%Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου33%
20%G/G β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

20%G/G & Νίκη17%
40%Νίκη χωρίς παθητικό33%

Βασική αγορά

67%Γκολ/Γκολ20%

G/G ανά ημίχρονο

17%G/G α′ ημιχρόνου0%
33%G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

17%G/G & Νίκη0%
17%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Αποτέλεσμα αγώνα

45%Νίκη36%
9%Ισοπαλία27%
55%Νίκη ή ισοπαλία64%
50%Νίκη χωρίς την ισοπαλία50%
27%Νίκη χωρίς παθητικό27%

Αποτέλεσμα αγώνα

60%Νίκη50%
20%Ισοπαλία33%
80%Νίκη ή ισοπαλία83%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
40%Νίκη χωρίς παθητικό33%

Αποτέλεσμα αγώνα

33%Νίκη20%
0%Ισοπαλία20%
33%Νίκη ή ισοπαλία40%
33%Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
17%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Κόρνερ αγώνα

40%Over 9,555%
20%Over 10,555%
10%Over 11,545%
10%Over 12,536%

Κόρνερ ομάδας

50%Over 4,5 υπέρ82%
40%Over 5,5 υπέρ55%
20%Over 6,5 υπέρ36%
40%Over 4,5 κατά45%
40%Over 5,5 κατά18%
20%Over 6,5 κατά18%

Συνδυασμοί

50%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ91%
40%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ55%

Κόρνερ αγώνα

40%Over 9,550%
20%Over 10,550%
0%Over 11,550%
0%Over 12,533%

Κόρνερ ομάδας

60%Over 4,5 υπέρ100%
40%Over 5,5 υπέρ67%
20%Over 6,5 υπέρ50%
20%Over 4,5 κατά33%
20%Over 5,5 κατά0%
0%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

60%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ100%
40%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ67%

Κόρνερ αγώνα

40%Over 9,560%
20%Over 10,560%
20%Over 11,540%
20%Over 12,540%

Κόρνερ ομάδας

40%Over 4,5 υπέρ60%
40%Over 5,5 υπέρ40%
20%Over 6,5 υπέρ20%
60%Over 4,5 κατά60%
60%Over 5,5 κατά40%
40%Over 6,5 κατά40%

Συνδυασμοί

40%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ80%
40%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κάρτες αγώνα

80%Over 1,591%
50%Over 2,582%
20%Over 3,573%
10%Over 4,555%
0%Over 5,536%
0%Over 6,59%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

40%Over 15 πόντοι82%
0%Over 25 πόντοι36%
0%Over 35 πόντοι18%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

40%Over 15 πόντοι73%
20%Over 25 πόντοι36%
10%Over 35 πόντοι27%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
60%Over 2,583%
40%Over 3,567%
20%Over 4,550%
0%Over 5,550%
0%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

20%Over 15 πόντοι83%
0%Over 25 πόντοι33%
0%Over 35 πόντοι17%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

80%Over 15 πόντοι67%
40%Over 25 πόντοι33%
20%Over 35 πόντοι33%

Κάρτες αγώνα

60%Over 1,580%
40%Over 2,580%
0%Over 3,580%
0%Over 4,560%
0%Over 5,520%
0%Over 6,520%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

60%Over 15 πόντοι80%
0%Over 25 πόντοι40%
0%Over 35 πόντοι20%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

0%Over 15 πόντοι80%
0%Over 25 πόντοι40%
0%Over 35 πόντοι20%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.