CFR Cluj – Dinamo Bucureşti Στατιστικά αγώνα

CFR Cluj — Dinamo Bucureşti, Σάβ 24 Οκτ 21:00

CFR ClujΙΗΝΗΝΙΗΝΗΝ
Dinamo BucureştiΙΝΝΝΝΙΝΝΝΝ

Παίκτες

CFR Cluj — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Σερβία34 ετώνStefan DrazicDrazicΚ. επιθ.106162284283166%24905246%1009130041507,15
#11Ρουμανία27 ετώνAndrei CordeaCordeaΔεξ. εξτρέμ115353510417267977%116403742%100770041707,37
#17Ιταλία19 ετώνLorenzo BilibocBilibocΔεξ. εξτρέμ1020216731461184%42312952%000510004706,84
#45Ρουμανία39 ετώνMário Camora CamoraΑρ. οπισθ.10111110550280%14131512958%200490031206,73
#6Ρουμανία24 ετώνOvidiu PerianuPerianuΑμ. χαφ8101630850284%164904257%0001390031006,93
#41Κροατία30 ετώνAnton KresicKresicΚ. αμυν.41012100100—442551142%10081003207,02
#19Ρουμανία33 ετώνSergiu BuşBuşΚ. επιθ.41017520110—00004—00013001106,73
#31Ρουμανία30 ετώνOctavian VâlceanuVâlceanuΤερμ.11000000000052%10603—00001351841706,76
#47Γερμανία35 ετώνChristopher BraunBraunΔεξ. οπισθ.10000411773178%2353525157%1001770031706,70
#14Πορτογαλία25 ετώνSimão RochaRochaΑρ. οπισθ.9010300481382%10214443256%000570031206,82
#86Ρουμανία22 ετώνViktor KunKunΔεξ. οπισθ.7000220500178%12102003151%100124004706,64
#42Κροατία28 ετώνRenato PantalonPantalonΚ. αμυν.6000200000090%612722267%00033002606,69
#7Κοσσυφοπέδιο29 ετώνMeriton KorenicaKorenicaΑρ. εξτρέμ50101031561383%92302132%00086001606,76
#77Ρουμανία21 ετώνAndres SfaitSfaitΑρ. εξτρέμ1102013311272475%100212540%20051004906,61
#3Γεωργία25 ετώνΊβα ΓκελασβίλιΓκελασβίλιΚ. αμυν.30000000100—382216—10021001406,73
#73Κροατία30 ετώνKarlo MuharMuharΑμ. χαφ3000721630088%81521855%00022001506,96
#8Ρουμανία25 ετώνAlin FicăFicăΚ. μέσος3000820440093%21211558%00028001207,17
#18Αυστρία23 ετώνErvin OmicOmicΑμ. χαφ30004200101—64501138%00053001306,79
#7Βοσνία - Ερζεγοβίνη28 ετώνAdi NalicNalicΕπ. χαφ40104201610—25116—00042001606,87
#21Ρουμανία23 ετώνCristian IgnatIgnatΚ. αμυν.2000200010085%308110—00011000406,59
#10Ρουμανία31 ετώνAdrian PăunPăunΚ. μέσος70003201200—30005—00001003206,52
#2320 ετώνAmin ZiblimZiblimΚ. μέσος20001100001—21003—10021001006,71
#5Ουρουγουάη24 ετώνFrancisco BarriosBarriosΚ. μέσος20000000100—21305—00022002006,72
#29Αλγερία33 ετώνErnest KommeyKommey20002000200—10002—00001000006,72
Dinamo Bucureşti — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#44Ισπανία27 ετώνMartín PascualPascualΚ. αμυν.115051873020093%12135546467%3001610004707,37
#29Ισπανία27 ετώνAlberto SoroSoroΕπ. χαφ1142415713112288%1831033552%3001011004707,29
#77Ηνωμένο Βασίλειο29 ετώνDanny ArmstrongArmstrongΔεξ. εξτρέμ114104341221731112776%53303749%300714004607,78
#10Ρουμανία23 ετώνCătălin CîrjanCîrjanΚ. μέσος10222267471731087%114702435%210155004507,08
#7Ρουμανία22 ετώνA. MusiMusiΑρ. εξτρέμ72021544550072%40201738%21077002206,64
#9Γαλλία27 ετώνMamoudou KaramokoKaramokoΚ. επιθ.822218701672186%20603453%000311003207,16
#90Ρουμανία25 ετώνAndrei MărgineanMărgineanΑμ. χαφ1110118301132189%23122224958%200167004607,21
#97Κάτω Χώρες25 ετώνDean Zandbergen ZandbergenΚ. επιθ.41118412721—001010—00021002207,30
#18Σουηδία25 ετώνO. HintsaHintsaΚ. επιθ.91212101320—2021945%10034004206,77
#8Πορτογαλία27 ετώνDiogo PintoPintoΕπ. χαφ51017334521—12209—10023002206,85
#26Ρουμανία21 ετώνAdrian MaziluMaziluΔεξ. εξτρέμ51015201100—40205—10030002106,71
#36Μαρόκο24 ετώνAlaa BellaarouchBellaarouchΤερμ.11010000021084%0027010—3000334204707,29
#31Ρουμανία28 ετώνRaul OpruțOpruțΑρ. οπισθ.110007002183986%2683075362%100810004707,00
#15Ισραήλ21 ετώνNikita StoinovStoinovΚ. αμυν.10000000010093%573461752%00036003706,75
#20Ρουμανία20 ετώνDavid IrimiaIrimiaΔεξ. οπισθ.100102107100389%1871503655%200129004506,85
#6Βέλγιο28 ετώνMatthias VerrethVerrethΑμ. χαφ7000420010293%32724—00010003206,77
#23Ρουμανία20 ετώνIanis TârbăTârbăΔεξ. εξτρέμ70106015511—21001343%10043003006,62
#5Βόρεια Μακεδονία24 ετώνImran FetaiFetaiΚ. αμυν.20000000000—10702—10010001006,77
#22Ισπανία23 ετώνDarío BenavidesBenavidesΔεξ. οπισθ.60000000000—13402—00001003106,47
#30Ρουμανία20 ετώνMatteo DuțuDuțuΚ. αμυν.20000000000—00300—00000002006,49
#1920 ετώνRăzvan RaduRaduΑρ. οπισθ.20000000100—00000—00000000006,57
#21Ρουμανία22 ετώνC. MihaiMihaiΑμ. χαφ20001000000—11101—00000000006,48
#6619 ετώνStefan OprisOprisΔεξ. οπισθ.30000000000—00001—0000100000—

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

CFR Cluj11 αγώνεςDinamo Bucureşti11 αγώνες
CFR Cluj5 αγώνεςDinamo Bucureşti5 αγώνες
CFR Cluj6 αγώνεςDinamo Bucureşti6 αγώνες
1111Αγώνες1111
5-1-5Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)8-2-1
45%45%Νίκες73%73%
1,5517ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,342,2725
1,212ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,93222
0,829Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,591,1813
0,738Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,751,0912
15150ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,617,7195
5,353Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,75,864
0,55ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,556
550ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,75,560
10,4104Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,610,8119
0,11ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,180,273
55Αγώνες55
3-1-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)5-0-0
60%60%Νίκες100%100%
210ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,753,417
1,47ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,17315
1,26Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,761,47
0,84Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,99210
14,271ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,118,492
5,628Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,67,437
0,42ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,21
5,628ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,35,829
1155Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,18,442
0,21ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,63
66Αγώνες66
2-0-4Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-2-1
33%33%Νίκες50%50%
1,177ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,921,338
15ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,681,177
0,53Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,4116
0,674Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,50,332
15,879ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,117,2103
525Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,84,527
0,63ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,835
4,422ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,15,231
9,849Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,112,877
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,0600
0,364Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,364
1,5517Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,340,647
15,5155ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,912,6138
990ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,36,167
0,63Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,420,42
0,84Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,910,63
1680ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,915,477
9,447ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,6840
0,171Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,332
2,1713Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,740,674
1575ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,910,261
8,643ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 84,527
10,7107Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,610,8119
1,313Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,22,6429
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,050,182
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,120,182
11,658Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,210,452
1,26Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 23,216
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,050,42
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,070,42
9,849Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,111,267
1,47Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,422,1713
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1800

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

CFR Cluj11 αγώνεςDinamo Bucureşti11 αγώνες
CFR Cluj5 αγώνεςDinamo Bucureşti5 αγώνες
CFR Cluj6 αγώνεςDinamo Bucureşti6 αγώνες

Γκολ ομάδας

82%Over 0,591%
27%Over 1,564%
27%Over 2,536%

Γκολ αγώνα

73%Over 1,582%
73%Over 2,555%
55%Over 3,536%
18%Over 4,59%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

45%Over 0,5 α′ ημιχρόνου73%
27%Over 1,5 α′ ημιχρόνου36%
64%Over 0,5 β′ ημιχρόνου64%
9%Over 1,5 β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

27%Νίκη & Over 1,564%
18%Νίκη & Under 1,59%
27%Νίκη & Over 2,555%
18%Νίκη & Under 2,518%
18%G/G & Νίκη36%

Γκολ ομάδας

80%Over 0,5100%
40%Over 1,5100%
40%Over 2,560%

Γκολ αγώνα

60%Over 1,5100%
60%Over 2,5100%
60%Over 3,560%
20%Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

60%Over 0,5 α′ ημιχρόνου100%
40%Over 1,5 α′ ημιχρόνου40%
60%Over 0,5 β′ ημιχρόνου100%
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου60%

Συνδυασμοί

40%Νίκη & Over 1,5100%
20%Νίκη & Under 1,50%
40%Νίκη & Over 2,5100%
20%Νίκη & Under 2,50%
20%G/G & Νίκη60%

Γκολ ομάδας

83%Over 0,583%
17%Over 1,533%
17%Over 2,517%

Γκολ αγώνα

83%Over 1,567%
83%Over 2,517%
50%Over 3,517%
17%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

33%Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
17%Over 1,5 α′ ημιχρόνου33%
67%Over 0,5 β′ ημιχρόνου33%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

17%Νίκη & Over 1,533%
17%Νίκη & Under 1,517%
17%Νίκη & Over 2,517%
17%Νίκη & Under 2,533%
17%G/G & Νίκη17%

Βασική αγορά

55%Γκολ/Γκολ55%

G/G ανά ημίχρονο

9%G/G α′ ημιχρόνου9%
27%G/G β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

18%G/G & Νίκη36%
27%Νίκη χωρίς παθητικό36%

Βασική αγορά

40%Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου0%
20%G/G β′ ημιχρόνου60%

Συνδυασμοί

20%G/G & Νίκη60%
40%Νίκη χωρίς παθητικό40%

Βασική αγορά

67%Γκολ/Γκολ50%

G/G ανά ημίχρονο

17%G/G α′ ημιχρόνου17%
33%G/G β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

17%G/G & Νίκη17%
17%Νίκη χωρίς παθητικό33%

Αποτέλεσμα αγώνα

45%Νίκη73%
9%Ισοπαλία18%
55%Νίκη ή ισοπαλία91%
50%Νίκη χωρίς την ισοπαλία89%
27%Νίκη χωρίς παθητικό36%

Αποτέλεσμα αγώνα

60%Νίκη100%
20%Ισοπαλία0%
80%Νίκη ή ισοπαλία100%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία100%
40%Νίκη χωρίς παθητικό40%

Αποτέλεσμα αγώνα

33%Νίκη50%
0%Ισοπαλία33%
33%Νίκη ή ισοπαλία83%
33%Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
17%Νίκη χωρίς παθητικό33%

Κόρνερ αγώνα

40%Over 9,527%
20%Over 10,518%
10%Over 11,59%
10%Over 12,59%

Κόρνερ ομάδας

50%Over 4,5 υπέρ64%
40%Over 5,5 υπέρ45%
20%Over 6,5 υπέρ27%
40%Over 4,5 κατά18%
40%Over 5,5 κατά18%
20%Over 6,5 κατά9%

Συνδυασμοί

50%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ82%
40%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ27%

Κόρνερ αγώνα

40%Over 9,520%
20%Over 10,520%
0%Over 11,520%
0%Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

60%Over 4,5 υπέρ80%
40%Over 5,5 υπέρ40%
20%Over 6,5 υπέρ40%
20%Over 4,5 κατά20%
20%Over 5,5 κατά20%
0%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

60%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ80%
40%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ60%

Κόρνερ αγώνα

40%Over 9,533%
20%Over 10,517%
20%Over 11,50%
20%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

40%Over 4,5 υπέρ50%
40%Over 5,5 υπέρ50%
20%Over 6,5 υπέρ17%
60%Over 4,5 κατά17%
60%Over 5,5 κατά17%
40%Over 6,5 κατά17%

Συνδυασμοί

40%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ83%
40%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ0%

Κάρτες αγώνα

80%Over 1,5100%
50%Over 2,582%
20%Over 3,555%
10%Over 4,536%
0%Over 5,527%
0%Over 6,527%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

40%Over 15 πόντοι64%
0%Over 25 πόντοι45%
0%Over 35 πόντοι18%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

40%Over 15 πόντοι73%
20%Over 25 πόντοι45%
10%Over 35 πόντοι27%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
60%Over 2,580%
40%Over 3,560%
20%Over 4,540%
0%Over 5,540%
0%Over 6,540%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

20%Over 15 πόντοι60%
0%Over 25 πόντοι40%
0%Over 35 πόντοι40%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

80%Over 15 πόντοι100%
40%Over 25 πόντοι60%
20%Over 35 πόντοι40%

Κάρτες αγώνα

60%Over 1,5100%
40%Over 2,583%
0%Over 3,550%
0%Over 4,533%
0%Over 5,517%
0%Over 6,517%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

60%Over 15 πόντοι67%
0%Over 25 πόντοι50%
0%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

0%Over 15 πόντοι50%
0%Over 25 πόντοι33%
0%Over 35 πόντοι17%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.