CFR Cluj – Csikszereda Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

CFR Cluj — Csikszereda, Σάβ 23 Ιαν 02:00

CFR ClujΙΗΝΗΝΙΗΝΗΝ
CsikszeredaΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

Παίκτες

CFR Cluj — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Σερβία34 ετώνStefan DrazicDrazicΚ. επιθ.106162284283166%24905246%1009130041507,15
#11Ρουμανία27 ετώνAndrei CordeaCordeaΔεξ. εξτρέμ115353510417267977%116403742%100770041707,37
#17Ιταλία19 ετώνLorenzo BilibocBilibocΔεξ. εξτρέμ1020216731461184%42312952%000510004706,84
#45Ρουμανία39 ετώνMário Camora CamoraΑρ. οπισθ.10111110550280%14131512958%200490031206,73
#6Ρουμανία24 ετώνOvidiu PerianuPerianuΑμ. χαφ8101630850284%164904257%0001390031006,93
#41Κροατία30 ετώνAnton KresicKresicΚ. αμυν.41012100100—442551142%10081003207,02
#19Ρουμανία33 ετώνSergiu BuşBuşΚ. επιθ.41017520110—00004—00013001106,73
#31Ρουμανία30 ετώνOctavian VâlceanuVâlceanuΤερμ.11000000000052%10603—00001351841706,76
#47Γερμανία35 ετώνChristopher BraunBraunΔεξ. οπισθ.10000411773178%2353525157%1001770031706,70
#14Πορτογαλία25 ετώνSimão RochaRochaΑρ. οπισθ.9010300481382%10214443256%000570031206,82
#86Ρουμανία22 ετώνViktor KunKunΔεξ. οπισθ.7000220500178%12102003151%100124004706,64
#42Κροατία28 ετώνRenato PantalonPantalonΚ. αμυν.6000200000090%612722267%00033002606,69
#7Κοσσυφοπέδιο29 ετώνMeriton KorenicaKorenicaΑρ. εξτρέμ50101031561383%92302132%00086001606,76
#77Ρουμανία21 ετώνAndres SfaitSfaitΑρ. εξτρέμ1102013311272475%100212540%20051004906,61
#3Γεωργία25 ετώνΊβα ΓκελασβίλιΓκελασβίλιΚ. αμυν.30000000100—382216—10021001406,73
#73Κροατία30 ετώνKarlo MuharMuharΑμ. χαφ3000721630088%81521855%00022001506,96
#8Ρουμανία25 ετώνAlin FicăFicăΚ. μέσος3000820440093%21211558%00028001207,17
#18Αυστρία23 ετώνErvin OmicOmicΑμ. χαφ30004200101—64501138%00053001306,79
#7Βοσνία - Ερζεγοβίνη28 ετώνAdi NalicNalicΕπ. χαφ40104201610—25116—00042001606,87
#21Ρουμανία23 ετώνCristian IgnatIgnatΚ. αμυν.2000200010085%308110—00011000406,59
#10Ρουμανία31 ετώνAdrian PăunPăunΚ. μέσος70003201200—30005—00001003206,52
#2320 ετώνAmin ZiblimZiblimΚ. μέσος20001100001—21003—10021001006,71
#5Ουρουγουάη24 ετώνFrancisco BarriosBarriosΚ. μέσος20000000100—21305—00022002006,72
#29Αλγερία33 ετώνErnest KommeyKommey20002000200—10002—00001000006,72
Csikszereda — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#27Ουγγαρία34 ετώνMárton EppelEppelΚ. επιθ.1040422104091054%211414143%00013100012006,96
#17Ουγγαρία23 ετώνÁdám CzékusCzékusΚ. επιθ.9212530251276%114813146%20011130011606,76
#94Ρουμανία32 ετώνEduard PapPapΤερμ.11000000000061%001003—00002533712407,09
#6Ουγγαρία30 ετώνLóránd PászkaPászkaΑρ. οπισθ.11020103072052278%20122015352%20011170012406,86
#3Ρουμανία30 ετώνRaul Ioan PalmesPalmesΚ. αμυν.10000512440187%13135154868%10016130012206,68
#8Ρουμανία30 ετώνSzilard VeresVeresΚ. μέσος10000300361078%21141364950%4002270011606,65
#4Ουγγαρία28 ετώνAlex SzabóSzabóΚ. αμυν.8000210120377%1264842753%300810011806,47
#13Ρουμανία31 ετώνAttila CsurosCsurosΚ. αμυν.9000301110084%1221462140%2001540011006,51
#24Ουγγαρία30 ετώνJános HegedűsHegedűsΚ. αμυν.8010320141085%881941752%000330001806,51
#29Ρουμανία29 ετώνRăzvan Alin TrifTrifΑρ. οπισθ.8000642041568%1061902252%100670011406,50
#77Ρουμανία27 ετώνAlbert StahlStahlΔεξ. εξτρέμ100004206110—16201133%200540011106,45
#22Ουγγαρία25 ετώνMáté ÓdorÓdorΔεξ. οπισθ.7000000521376%541611937%201102001506,21
#55Ρουμανία17 ετώνDarius BotaBotaΕπ. χαφ90004002201—12101845%200311001606,44
#16Ρουμανία19 ετώνElőd Tóth-PálTóth-PálΚ. επιθ.60104102211—00106—20054001406,56
#11Ουγγαρία23 ετώνArtúr HorváthHorváthΑμ. χαφ50000000301—53219—00034000806,56
#79Ουγγαρία24 ετώνSzabolcs SzalaySzalayΚ. επιθ.70006402100—30101662%000490001106,64
#18Ουγγαρία28 ετώνMátyás TajtiTajtiΚ. μέσος60001104001—90201956%10073000706,50
#20Βραζιλία26 ετώνGabriel AraujoAraujoΔεξ. εξτρέμ30007308200—22101657%00035000406,93
#30Ουγγαρία25 ετώνZ. MagyarMagyarΕπ. χαφ30000000000—30104—00041001306,42
#9Σλοβενία25 ετώνN. KukovecKukovecΚ. επιθ.30000010000—10002—00011000106,44
#7Μαυροβούνιο23 ετώνDusan VukovicVukovicΕπ. χαφ20003100000—20003—00001000106,42

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

CFR Cluj11 αγώνεςCsikszereda11 αγώνες
CFR Cluj5 αγώνεςCsikszereda5 αγώνες
CFR Cluj6 αγώνεςCsikszereda6 αγώνες
1111Αγώνες1111
5-1-5Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-1-10
45%45%Νίκες0%0%
1,5517ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,340,556
1,212ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,930,364
0,829Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,273
0,738Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,750,273
15150ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,69,2101
5,353Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,73,538
0,55ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,182
550ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,72,629
10,4104Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,613,4147
0,11ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,1800
55Αγώνες55
3-1-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-1-4
60%60%Νίκες0%0%
210ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,750,63
1,47ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,170,42
1,26Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,760,42
0,84Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,990,21
14,271ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,11155
5,628Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,63,417
0,42ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,21
5,628ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,3315
1155Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,112,864
0,21ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,3100
66Αγώνες66
2-0-4Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-0-6
33%33%Νίκες0%0%
1,177ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,920,53
15ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,680,332
0,53Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,171
0,674Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,50,332
15,879ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,17,746
525Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,83,521
0,63ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,171
4,422ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,12,314
9,849Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,113,883
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,0600
0,364Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,091
1,5517Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,342,1824
15,5155ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,913,3146
990ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,37,785
0,63Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,420,21
0,84Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,911,89
1680ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,912,261
9,447ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,68,844
0,171Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,2100
2,1713Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,742,515
1575ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,914,285
8,643ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 86,841
10,7107Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,614,6161
1,313Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,22,4527
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,120,091
11,658Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,213,266
1,26Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2210
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0700
9,849Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,115,895
1,47Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,422,8317
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,180,171

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

CFR Cluj11 αγώνεςCsikszereda11 αγώνες
CFR Cluj5 αγώνεςCsikszereda5 αγώνες
CFR Cluj6 αγώνεςCsikszereda6 αγώνες

Γκολ ομάδας

82%Over 0,536%
27%Over 1,518%
27%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

73%Over 1,564%
73%Over 2,545%
55%Over 3,536%
18%Over 4,527%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

45%Over 0,5 α′ ημιχρόνου27%
27%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
64%Over 0,5 β′ ημιχρόνου27%
9%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

27%Νίκη & Over 1,50%
18%Νίκη & Under 1,50%
27%Νίκη & Over 2,50%
18%Νίκη & Under 2,50%
18%G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

80%Over 0,540%
40%Over 1,520%
40%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

60%Over 1,560%
60%Over 2,540%
60%Over 3,540%
20%Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

60%Over 0,5 α′ ημιχρόνου40%
40%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
60%Over 0,5 β′ ημιχρόνου20%
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

40%Νίκη & Over 1,50%
20%Νίκη & Under 1,50%
40%Νίκη & Over 2,50%
20%Νίκη & Under 2,50%
20%G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

83%Over 0,533%
17%Over 1,517%
17%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

83%Over 1,567%
83%Over 2,550%
50%Over 3,533%
17%Over 4,533%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

33%Over 0,5 α′ ημιχρόνου17%
17%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
67%Over 0,5 β′ ημιχρόνου33%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

17%Νίκη & Over 1,50%
17%Νίκη & Under 1,50%
17%Νίκη & Over 2,50%
17%Νίκη & Under 2,50%
17%G/G & Νίκη0%

Βασική αγορά

55%Γκολ/Γκολ36%

G/G ανά ημίχρονο

9%G/G α′ ημιχρόνου27%
27%G/G β′ ημιχρόνου18%

Συνδυασμοί

18%G/G & Νίκη0%
27%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Βασική αγορά

40%Γκολ/Γκολ40%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου40%
20%G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

20%G/G & Νίκη0%
40%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Βασική αγορά

67%Γκολ/Γκολ33%

G/G ανά ημίχρονο

17%G/G α′ ημιχρόνου17%
33%G/G β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

17%G/G & Νίκη0%
17%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

45%Νίκη0%
9%Ισοπαλία9%
55%Νίκη ή ισοπαλία9%
50%Νίκη χωρίς την ισοπαλία0%
27%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

60%Νίκη0%
20%Ισοπαλία20%
80%Νίκη ή ισοπαλία20%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
40%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

33%Νίκη0%
0%Ισοπαλία0%
33%Νίκη ή ισοπαλία0%
33%Νίκη χωρίς την ισοπαλία0%
17%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

40%Over 9,518%
20%Over 10,518%
10%Over 11,50%
10%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

50%Over 4,5 υπέρ0%
40%Over 5,5 υπέρ0%
20%Over 6,5 υπέρ0%
40%Over 4,5 κατά36%
40%Over 5,5 κατά27%
20%Over 6,5 κατά18%

Συνδυασμοί

50%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ36%
40%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ0%

Κόρνερ αγώνα

40%Over 9,520%
20%Over 10,520%
0%Over 11,50%
0%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

60%Over 4,5 υπέρ0%
40%Over 5,5 υπέρ0%
20%Over 6,5 υπέρ0%
20%Over 4,5 κατά60%
20%Over 5,5 κατά40%
0%Over 6,5 κατά20%

Συνδυασμοί

60%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ60%
40%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ0%

Κόρνερ αγώνα

40%Over 9,517%
20%Over 10,517%
20%Over 11,50%
20%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

40%Over 4,5 υπέρ0%
40%Over 5,5 υπέρ0%
20%Over 6,5 υπέρ0%
60%Over 4,5 κατά17%
60%Over 5,5 κατά17%
40%Over 6,5 κατά17%

Συνδυασμοί

40%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ17%
40%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ0%

Κάρτες αγώνα

80%Over 1,582%
50%Over 2,564%
20%Over 3,555%
10%Over 4,536%
0%Over 5,527%
0%Over 6,518%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

40%Over 15 πόντοι55%
0%Over 25 πόντοι45%
0%Over 35 πόντοι27%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

40%Over 15 πόντοι45%
20%Over 25 πόντοι9%
10%Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
60%Over 2,580%
40%Over 3,560%
20%Over 4,520%
0%Over 5,50%
0%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

20%Over 15 πόντοι60%
0%Over 25 πόντοι40%
0%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

80%Over 15 πόντοι60%
40%Over 25 πόντοι0%
20%Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

60%Over 1,567%
40%Over 2,550%
0%Over 3,550%
0%Over 4,550%
0%Over 5,550%
0%Over 6,533%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

60%Over 15 πόντοι50%
0%Over 25 πόντοι50%
0%Over 35 πόντοι50%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

0%Over 15 πόντοι33%
0%Over 25 πόντοι17%
0%Over 35 πόντοι0%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.