CFR Cluj – Corvinul Hunedoara Στατιστικά αγώνα

CFR Cluj — Corvinul Hunedoara, Σάβ 19 Δεκ 02:00

CFR ClujΙΗΝΗΝΙΗΝΗΝ
Corvinul HunedoaraΙΗΗΝΝΙΗΗΝΝ

Παίκτες

CFR Cluj — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Σερβία34 ετώνStefan DrazicDrazicΚ. επιθ.106162284283166%24905246%1009130041507,15
#11Ρουμανία27 ετώνAndrei CordeaCordeaΔεξ. εξτρέμ115353510417267977%116403742%100770041707,37
#17Ιταλία19 ετώνLorenzo BilibocBilibocΔεξ. εξτρέμ1020216731461184%42312952%000510004706,84
#45Ρουμανία39 ετώνMário Camora CamoraΑρ. οπισθ.10111110550280%14131512958%200490031206,73
#6Ρουμανία24 ετώνOvidiu PerianuPerianuΑμ. χαφ8101630850284%164904257%0001390031006,93
#41Κροατία30 ετώνAnton KresicKresicΚ. αμυν.41012100100—442551142%10081003207,02
#19Ρουμανία33 ετώνSergiu BuşBuşΚ. επιθ.41017520110—00004—00013001106,73
#31Ρουμανία30 ετώνOctavian VâlceanuVâlceanuΤερμ.11000000000052%10603—00001351841706,76
#47Γερμανία35 ετώνChristopher BraunBraunΔεξ. οπισθ.10000411773178%2353525157%1001770031706,70
#14Πορτογαλία25 ετώνSimão RochaRochaΑρ. οπισθ.9010300481382%10214443256%000570031206,82
#86Ρουμανία22 ετώνViktor KunKunΔεξ. οπισθ.7000220500178%12102003151%100124004706,64
#42Κροατία28 ετώνRenato PantalonPantalonΚ. αμυν.6000200000090%612722267%00033002606,69
#7Κοσσυφοπέδιο29 ετώνMeriton KorenicaKorenicaΑρ. εξτρέμ50101031561383%92302132%00086001606,76
#77Ρουμανία21 ετώνAndres SfaitSfaitΑρ. εξτρέμ1102013311272475%100212540%20051004906,61
#3Γεωργία25 ετώνΊβα ΓκελασβίλιΓκελασβίλιΚ. αμυν.30000000100—382216—10021001406,73
#73Κροατία30 ετώνKarlo MuharMuharΑμ. χαφ3000721630088%81521855%00022001506,96
#8Ρουμανία25 ετώνAlin FicăFicăΚ. μέσος3000820440093%21211558%00028001207,17
#18Αυστρία23 ετώνErvin OmicOmicΑμ. χαφ30004200101—64501138%00053001306,79
#7Βοσνία - Ερζεγοβίνη28 ετώνAdi NalicNalicΕπ. χαφ40104201610—25116—00042001606,87
#21Ρουμανία23 ετώνCristian IgnatIgnatΚ. αμυν.2000200010085%308110—00011000406,59
#10Ρουμανία31 ετώνAdrian PăunPăunΚ. μέσος70003201200—30005—00001003206,52
#2320 ετώνAmin ZiblimZiblimΚ. μέσος20001100001—21003—10021001006,71
#5Ουρουγουάη24 ετώνFrancisco BarriosBarriosΚ. μέσος20000000100—21305—00022002006,72
#29Αλγερία33 ετώνErnest KommeyKommey20002000200—10002—00001000006,72
Corvinul Hunedoara — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#20Πορτογαλία30 ετώνSérgio RibeiroRibeiroΔεξ. εξτρέμ11202146021811289%85732441%3001110004906,96
#19Ρουμανία29 ετώνDaniel PîrvulescuPîrvulescuΑρ. εξτρέμ11212331068104780%95903141%3001012004806,86
#4721 ετώνG. GoodladGoodladΕπ. χαφ102028511200—41001345%10025004206,72
#99Γκάνα23 ετώνEmmanuel YeboahYeboahΕπιθ.11111256216142563%22121318047%30026100041106,91
#30Ρουμανία26 ετώνAntoniu ManolacheManolacheΚ. αμυν.10111310451086%1194443655%100550041006,88
#22Σλοβακία29 ετώνAndrej FabryFabryΕπ. χαφ11121215442341384%186202846%00082004707,04
#9Περού28 ετώνRenato EspinosaEspinosaΚ. επιθ.1110114434620—01712444%000811004806,60
#23Μολδαβία30 ετώνIon CărărușCărărușΑμ. χαφ9101331120089%1051662841%201119003706,58
#15Σερβία27 ετώνMihajlo IvančevićIvančevićΚ. αμυν.7101410231088%1294362754%20091003407,17
#32Αργεντινή24 ετώνÁ. GillardGillardΑρ. εξτρέμ1111113444921—41302136%100126004306,73
#41Ρουμανία24 ετώνMario BratuBratuΔεξ. εξτρέμ610111200402—21204—00031004106,73
#21Ρουμανία20 ετώνC. SanduSanduΤερμ.11000000020066%101004—00003362341117,08
#13Ρουμανία25 ετώνFlavius IacobIacobΔεξ. οπισθ.11000103181221381%3463975551%20017110041107,00
#10Ρουμανία35 ετώνAlexandru NeacșaNeacșaΑρ. οπισθ.110103007124978%18152814549%3001710004906,85
#97Ρουμανία24 ετώνDenis HrezdacHrezdacΑμ. χαφ7000312120081%1441652653%20056003406,67
#18Ρουμανία34 ετώνFlorin IlieIlieΚ. αμυν.8000410140086%224921048%10030003706,64
#5Ιορδανία25 ετώνMohammad AbualnadiAbualnadiΚ. αμυν.4000101100086%581201244%11071002306,27
#12Ρουμανία21 ετώνC. FrănculescuFrănculescuΤερμ.20000000000—00000—00000630007,24
#14Νιγηρία19 ετώνMuhammed HayatuHayatuΑρ. εξτρέμ60002002000—23007—00023001006,49
#70Ρουμανία29 ετώνRonaldo DeaconuDeaconuΕπ. χαφ40001101313—10102—00010001206,62
#11Βραζιλία30 ετώνR. FerreiraFerreiraΕπ. χαφ20001000100—20003—00001000006,72
#29Νίγηρας19 ετώνEmmanuel OkoroOkoroΚ. επιθ.10001000000—00001—00010000006,51
#8Ρουμανία25 ετώνDragoș AlbuAlbuΑμ. χαφ10000000000—10001—0000000000—

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

CFR Cluj11 αγώνεςCorvinul Hunedoara11 αγώνες
CFR Cluj5 αγώνεςCorvinul Hunedoara6 αγώνες
CFR Cluj6 αγώνεςCorvinul Hunedoara5 αγώνες
1111Αγώνες1111
5-1-5Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-4-3
45%45%Νίκες36%36%
1,5517ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,341,2714
1,212ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,930,647
0,829Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,556
0,738Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,750,738
15150ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,615,8174
5,353Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,74,853
0,55ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,273
550ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,74,853
10,4104Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,610,4114
0,11ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,180,182
55Αγώνες66
3-1-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-2-1
60%60%Νίκες50%50%
210ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,751,8311
1,47ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,170,835
1,26Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,760,835
0,84Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,9916
14,271ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,116,8101
5,628Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,65,734
0,42ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,332
5,628ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,34,527
1155Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,1954
0,21ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,332
66Αγώνες55
2-0-4Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-2-2
33%33%Νίκες20%20%
1,177ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,920,63
15ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,680,42
0,53Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,21
0,674Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,50,42
15,879ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,114,673
525Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,83,819
0,63ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,21
4,422ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,15,226
9,849Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,11260
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,0600
0,364Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,364
1,5517Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,34111
15,5155ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,916,1177
990ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,37,684
0,63Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,420,332
0,84Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,910,835
1680ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,91590
9,447ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,68,752
0,171Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,42
2,1713Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,741,26
1575ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,917,487
8,643ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 86,432
10,7107Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,614,4159
1,313Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,22,3626
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,050,091
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,120,182
11,658Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,21378
1,26Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 21,338
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0700
9,849Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,116,281
1,47Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,423,618
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,050,21
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,180,42

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

CFR Cluj11 αγώνεςCorvinul Hunedoara11 αγώνες
CFR Cluj5 αγώνεςCorvinul Hunedoara6 αγώνες
CFR Cluj6 αγώνεςCorvinul Hunedoara5 αγώνες

Γκολ ομάδας

82%Over 0,555%
27%Over 1,536%
27%Over 2,536%

Γκολ αγώνα

73%Over 1,573%
73%Over 2,536%
55%Over 3,518%
18%Over 4,518%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

45%Over 0,5 α′ ημιχρόνου45%
27%Over 1,5 α′ ημιχρόνου9%
64%Over 0,5 β′ ημιχρόνου36%
9%Over 1,5 β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

27%Νίκη & Over 1,536%
18%Νίκη & Under 1,50%
27%Νίκη & Over 2,536%
18%Νίκη & Under 2,50%
18%G/G & Νίκη18%

Γκολ ομάδας

80%Over 0,583%
40%Over 1,550%
40%Over 2,550%

Γκολ αγώνα

60%Over 1,583%
60%Over 2,550%
60%Over 3,517%
20%Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

60%Over 0,5 α′ ημιχρόνου67%
40%Over 1,5 α′ ημιχρόνου17%
60%Over 0,5 β′ ημιχρόνου50%
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

40%Νίκη & Over 1,550%
20%Νίκη & Under 1,50%
40%Νίκη & Over 2,550%
20%Νίκη & Under 2,50%
20%G/G & Νίκη17%

Γκολ ομάδας

83%Over 0,520%
17%Over 1,520%
17%Over 2,520%

Γκολ αγώνα

83%Over 1,560%
83%Over 2,520%
50%Over 3,520%
17%Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

33%Over 0,5 α′ ημιχρόνου20%
17%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
67%Over 0,5 β′ ημιχρόνου20%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

17%Νίκη & Over 1,520%
17%Νίκη & Under 1,50%
17%Νίκη & Over 2,520%
17%Νίκη & Under 2,50%
17%G/G & Νίκη20%

Βασική αγορά

55%Γκολ/Γκολ36%

G/G ανά ημίχρονο

9%G/G α′ ημιχρόνου18%
27%G/G β′ ημιχρόνου18%

Συνδυασμοί

18%G/G & Νίκη18%
27%Νίκη χωρίς παθητικό18%

Βασική αγορά

40%Γκολ/Γκολ50%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου33%
20%G/G β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

20%G/G & Νίκη17%
40%Νίκη χωρίς παθητικό33%

Βασική αγορά

67%Γκολ/Γκολ20%

G/G ανά ημίχρονο

17%G/G α′ ημιχρόνου0%
33%G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

17%G/G & Νίκη20%
17%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

45%Νίκη36%
9%Ισοπαλία36%
55%Νίκη ή ισοπαλία73%
50%Νίκη χωρίς την ισοπαλία57%
27%Νίκη χωρίς παθητικό18%

Αποτέλεσμα αγώνα

60%Νίκη50%
20%Ισοπαλία33%
80%Νίκη ή ισοπαλία83%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
40%Νίκη χωρίς παθητικό33%

Αποτέλεσμα αγώνα

33%Νίκη20%
0%Ισοπαλία40%
33%Νίκη ή ισοπαλία60%
33%Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
17%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

40%Over 9,536%
20%Over 10,527%
10%Over 11,527%
10%Over 12,527%

Κόρνερ ομάδας

50%Over 4,5 υπέρ36%
40%Over 5,5 υπέρ36%
20%Over 6,5 υπέρ36%
40%Over 4,5 κατά45%
40%Over 5,5 κατά45%
20%Over 6,5 κατά18%

Συνδυασμοί

50%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ55%
40%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ27%

Κόρνερ αγώνα

40%Over 9,517%
20%Over 10,517%
0%Over 11,517%
0%Over 12,517%

Κόρνερ ομάδας

60%Over 4,5 υπέρ33%
40%Over 5,5 υπέρ33%
20%Over 6,5 υπέρ33%
20%Over 4,5 κατά33%
20%Over 5,5 κατά33%
0%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

60%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ33%
40%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ17%

Κόρνερ αγώνα

40%Over 9,560%
20%Over 10,540%
20%Over 11,540%
20%Over 12,540%

Κόρνερ ομάδας

40%Over 4,5 υπέρ40%
40%Over 5,5 υπέρ40%
20%Over 6,5 υπέρ40%
60%Over 4,5 κατά60%
60%Over 5,5 κατά60%
40%Over 6,5 κατά40%

Συνδυασμοί

40%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ80%
40%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κάρτες αγώνα

80%Over 1,582%
50%Over 2,582%
20%Over 3,564%
10%Over 4,564%
0%Over 5,536%
0%Over 6,527%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

40%Over 15 πόντοι64%
0%Over 25 πόντοι45%
0%Over 35 πόντοι36%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

40%Over 15 πόντοι73%
20%Over 25 πόντοι55%
10%Over 35 πόντοι27%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,567%
60%Over 2,567%
40%Over 3,533%
20%Over 4,533%
0%Over 5,50%
0%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

20%Over 15 πόντοι50%
0%Over 25 πόντοι17%
0%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

80%Over 15 πόντοι50%
40%Over 25 πόντοι50%
20%Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

60%Over 1,5100%
40%Over 2,5100%
0%Over 3,5100%
0%Over 4,5100%
0%Over 5,580%
0%Over 6,560%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

60%Over 15 πόντοι80%
0%Over 25 πόντοι80%
0%Over 35 πόντοι80%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

0%Over 15 πόντοι100%
0%Over 25 πόντοι60%
0%Over 35 πόντοι60%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.