CFR Cluj – Botoşani Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

CFR Cluj — Botoşani, Σάβ 19 Σεπ 17:30

CFR ClujΙΗΝΗΝΙΗΝΗΝ

Σουπερλίγκα Ρουμανίας

3–1

Ημίχρονο 2–0

BotoşaniΙΝΙΗΝΙΝΙΗΝ

Παίκτες

CFR Cluj — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Σερβία34 ετώνStefan DrazicDrazicΚ. επιθ.106162284283166%24905246%1009130041507,15
#11Ρουμανία27 ετώνAndrei CordeaCordeaΔεξ. εξτρέμ115353510417267977%116403742%100770041707,37
#17Ιταλία19 ετώνLorenzo BilibocBilibocΔεξ. εξτρέμ1020216731461184%42312952%000510004706,84
#45Ρουμανία39 ετώνMário Camora CamoraΑρ. οπισθ.10111110550280%14131512958%200490031206,73
#6Ρουμανία24 ετώνOvidiu PerianuPerianuΑμ. χαφ8101630850284%164904257%0001390031006,93
#41Κροατία30 ετώνAnton KresicKresicΚ. αμυν.41012100100—442551142%10081003207,02
#19Ρουμανία33 ετώνSergiu BuşBuşΚ. επιθ.41017520110—00004—00013001106,73
#31Ρουμανία30 ετώνOctavian VâlceanuVâlceanuΤερμ.11000000000052%10603—00001351841706,76
#47Γερμανία35 ετώνChristopher BraunBraunΔεξ. οπισθ.10000411773178%2353525157%1001770031706,70
#14Πορτογαλία25 ετώνSimão RochaRochaΑρ. οπισθ.9010300481382%10214443256%000570031206,82
#86Ρουμανία22 ετώνViktor KunKunΔεξ. οπισθ.7000220500178%12102003151%100124004706,64
#42Κροατία28 ετώνRenato PantalonPantalonΚ. αμυν.6000200000090%612722267%00033002606,69
#7Κοσσυφοπέδιο29 ετώνMeriton KorenicaKorenicaΑρ. εξτρέμ50101031561383%92302132%00086001606,76
#77Ρουμανία21 ετώνAndres SfaitSfaitΑρ. εξτρέμ1102013311272475%100212540%20051004906,61
#3Γεωργία25 ετώνΊβα ΓκελασβίλιΓκελασβίλιΚ. αμυν.30000000100—382216—10021001406,73
#73Κροατία30 ετώνKarlo MuharMuharΑμ. χαφ3000721630088%81521855%00022001506,96
#8Ρουμανία25 ετώνAlin FicăFicăΚ. μέσος3000820440093%21211558%00028001207,17
#18Αυστρία23 ετώνErvin OmicOmicΑμ. χαφ30004200101—64501138%00053001306,79
#7Βοσνία - Ερζεγοβίνη28 ετώνAdi NalicNalicΕπ. χαφ40104201610—25116—00042001606,87
#21Ρουμανία23 ετώνCristian IgnatIgnatΚ. αμυν.2000200010085%308110—00011000406,59
#10Ρουμανία31 ετώνAdrian PăunPăunΚ. μέσος70003201200—30005—00001003206,52
#2320 ετώνAmin ZiblimZiblimΚ. μέσος20001100001—21003—10021001006,71
#5Ουρουγουάη24 ετώνFrancisco BarriosBarriosΚ. μέσος20000000100—21305—00022002006,72
#29Αλγερία33 ετώνErnest KommeyKommey20002000200—10002—00001000006,72
Botoşani — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#41Ρουμανία27 ετώνAndrei DumiterDumiterΚ. επιθ.1160629141012121076%51605645%20018270051007,06
#7Ρουμανία28 ετώνSebastian MailatMailatΑρ. εξτρέμ942420627114481%90102143%00045005707,13
#11Ρουμανία24 ετώνZoran MitrovMitrovΔεξ. εξτρέμ923216629153966%71202736%000510005406,99
#21Βραζιλία26 ετώνLucas de Vegade VegaΚ. μέσος101114209101091%117753558%300613005807,08
#22Ουκρανία31 ετώνMykola KovtalyukKovtalyukΚ. επιθ.71018412400—30011856%00048004206,88
#77Βραζιλία23 ετώνGabriel GamaGamaΔεξ. εξτρέμ51014203312—01107—00004003306,88
#9Ρουμανία25 ετώνJovan MarkovićMarkovićΚ. επιθ.81016344000—0010938%10040003206,41
#99Ελλάδα35 ετώνGiannis AnestisAnestisΤερμ.11000000000063%00707—10005412051217,07
#4Ρουμανία32 ετώνAndrei MironMironΚ. αμυν.11000420121085%1695084462%2001570051106,77
#73Ρουμανία19 ετώνNarcis Cosmin IlasIlasΔεξ. οπισθ.10000000561475%23163055860%3101518005906,83
#2Γαλλία26 ετώνBrian BayeyeBayeyeΔεξ. οπισθ.10000100771387%11121333649%30085005906,63
#94Γαλλία28 ετώνMamadou DiarraDiarraΚ. αμυν.9000412841086%1084373862%30096004906,93
#67Αλβανία33 ετώνEnriko PapaPapaΚ. μέσος90201210252077%186443747%200128005706,90
#26Γαλλία31 ετώνHervin OngendaOngendaΕπ. χαφ902013205215976%187713650%100510003907,16
#3Μαλάουι25 ετώνCharles PetroPetroΑμ. χαφ90001111221182%18132242854%20073004906,81
#10Ρουμανία23 ετώνȘtefan BodișteanuBodișteanuΑρ. εξτρέμ1100012007112976%52402445%300711005706,65
#23Σενεγάλη31 ετώνPape Djibril DiawDiawΚ. αμυν.30003100100—211417—10012001406,57
#5Ρουμανία20 ετώνRăzvan CrețCrețΑρ. οπισθ.40000000000—52208—00131001305,99
#37Ρουμανία34 ετώνMihai BordeianuBordeianuΚ. μέσος40004000000—03612—00020003206,29
#8Ιρλανδία24 ετώνRoland IdowuIdowuΚ. μέσος20000001100—10212—10020001006,45
#44Βοσνία - Ερζεγοβίνη26 ετώνRijad SadikuSadikuΚ. αμυν.10000000000—01100—00010000106,03
#90Ρουμανία20 ετώνMario PredaPredaΚ. επιθ.10000000100—10001—00000000006,66
#1420 ετώνGeorge SorodocSorodocΚ. επιθ.20000001000—00001—0000000000—
#30Ρουμανία36 ετώνAlexandru ȚigănașuȚigănașuΑρ. οπισθ.10000000000—00000—00000001006,50

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

CFR Cluj11 αγώνεςBotoşani11 αγώνες
CFR Cluj5 αγώνεςBotoşani5 αγώνες
CFR Cluj6 αγώνεςBotoşani6 αγώνες
1111Αγώνες1111
5-1-5Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-5-3
45%45%Νίκες27%27%
1,5517ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,341,4516
1,212ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,930,9110
0,829Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,829
0,738Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,750,647
15150ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,613,7151
5,353Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,74,145
0,55ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,647
550ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,74,954
10,4104Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,614154
0,11ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,180,647
55Αγώνες55
3-1-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-2-0
60%60%Νίκες60%60%
210ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,751,89
1,47ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,170,84
1,26Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,761,26
0,84Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,990,63
14,271ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,116,884
5,628Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,65,829
0,42ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,63
5,628ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,37,638
1155Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,118,291
0,21ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,311,47
66Αγώνες66
2-0-4Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-3-3
33%33%Νίκες0%0%
1,177ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,921,177
15ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,6816
0,53Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,53
0,674Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,50,674
15,879ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,111,267
525Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,82,716
0,63ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,674
4,422ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,12,716
9,849Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,110,563
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,0600
0,364Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,455
1,5517Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,341,0912
15,5155ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,915165
990ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,37,785
0,63Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,420,84
0,84Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,910,21
1680ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,914,874
9,447ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,6840
0,171Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,171
2,1713Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,741,8311
1575ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,915,291
8,643ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 87,545
10,7107Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,611,6127
1,313Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,22,929
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,050,091
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,120,22
11,658Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,21260
1,26Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 22,613
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0700
9,849Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,111,267
1,47Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,423,216
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,050,171
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,180,42

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

CFR Cluj11 αγώνεςBotoşani11 αγώνες
CFR Cluj5 αγώνεςBotoşani5 αγώνες
CFR Cluj6 αγώνεςBotoşani6 αγώνες

Γκολ ομάδας

82%Over 0,582%
27%Over 1,536%
27%Over 2,59%

Γκολ αγώνα

73%Over 1,573%
73%Over 2,545%
55%Over 3,536%
18%Over 4,518%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

45%Over 0,5 α′ ημιχρόνου45%
27%Over 1,5 α′ ημιχρόνου18%
64%Over 0,5 β′ ημιχρόνου64%
9%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

27%Νίκη & Over 1,518%
18%Νίκη & Under 1,59%
27%Νίκη & Over 2,59%
18%Νίκη & Under 2,518%
18%G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

80%Over 0,580%
40%Over 1,540%
40%Over 2,520%

Γκολ αγώνα

60%Over 1,560%
60%Over 2,520%
60%Over 3,520%
20%Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

60%Over 0,5 α′ ημιχρόνου40%
40%Over 1,5 α′ ημιχρόνου40%
60%Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

40%Νίκη & Over 1,540%
20%Νίκη & Under 1,520%
40%Νίκη & Over 2,520%
20%Νίκη & Under 2,540%
20%G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

83%Over 0,583%
17%Over 1,533%
17%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

83%Over 1,583%
83%Over 2,567%
50%Over 3,550%
17%Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

33%Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
17%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
67%Over 0,5 β′ ημιχρόνου67%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

17%Νίκη & Over 1,50%
17%Νίκη & Under 1,50%
17%Νίκη & Over 2,50%
17%Νίκη & Under 2,50%
17%G/G & Νίκη0%

Βασική αγορά

55%Γκολ/Γκολ55%

G/G ανά ημίχρονο

9%G/G α′ ημιχρόνου18%
27%G/G β′ ημιχρόνου36%

Συνδυασμοί

18%G/G & Νίκη0%
27%Νίκη χωρίς παθητικό27%

Βασική αγορά

40%Γκολ/Γκολ20%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου0%
20%G/G β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

20%G/G & Νίκη0%
40%Νίκη χωρίς παθητικό60%

Βασική αγορά

67%Γκολ/Γκολ83%

G/G ανά ημίχρονο

17%G/G α′ ημιχρόνου33%
33%G/G β′ ημιχρόνου67%

Συνδυασμοί

17%G/G & Νίκη0%
17%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

45%Νίκη27%
9%Ισοπαλία45%
55%Νίκη ή ισοπαλία73%
50%Νίκη χωρίς την ισοπαλία50%
27%Νίκη χωρίς παθητικό27%

Αποτέλεσμα αγώνα

60%Νίκη60%
20%Ισοπαλία40%
80%Νίκη ή ισοπαλία100%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
40%Νίκη χωρίς παθητικό60%

Αποτέλεσμα αγώνα

33%Νίκη0%
0%Ισοπαλία50%
33%Νίκη ή ισοπαλία50%
33%Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
17%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

40%Over 9,545%
20%Over 10,545%
10%Over 11,527%
10%Over 12,527%

Κόρνερ ομάδας

50%Over 4,5 υπέρ64%
40%Over 5,5 υπέρ36%
20%Over 6,5 υπέρ27%
40%Over 4,5 κατά55%
40%Over 5,5 κατά45%
20%Over 6,5 κατά27%

Συνδυασμοί

50%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ45%
40%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ36%

Κόρνερ αγώνα

40%Over 9,560%
20%Over 10,560%
0%Over 11,540%
0%Over 12,540%

Κόρνερ ομάδας

60%Over 4,5 υπέρ100%
40%Over 5,5 υπέρ80%
20%Over 6,5 υπέρ60%
20%Over 4,5 κατά20%
20%Over 5,5 κατά20%
0%Over 6,5 κατά20%

Συνδυασμοί

60%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ60%
40%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κόρνερ αγώνα

40%Over 9,533%
20%Over 10,533%
20%Over 11,517%
20%Over 12,517%

Κόρνερ ομάδας

40%Over 4,5 υπέρ33%
40%Over 5,5 υπέρ0%
20%Over 6,5 υπέρ0%
60%Over 4,5 κατά83%
60%Over 5,5 κατά67%
40%Over 6,5 κατά33%

Συνδυασμοί

40%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ33%
40%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ33%

Κάρτες αγώνα

80%Over 1,5100%
50%Over 2,5100%
20%Over 3,580%
10%Over 4,580%
0%Over 5,570%
0%Over 6,540%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

40%Over 15 πόντοι90%
0%Over 25 πόντοι60%
0%Over 35 πόντοι40%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

40%Over 15 πόντοι80%
20%Over 25 πόντοι50%
10%Over 35 πόντοι40%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
60%Over 2,5100%
40%Over 3,580%
20%Over 4,580%
0%Over 5,580%
0%Over 6,560%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

20%Over 15 πόντοι80%
0%Over 25 πόντοι40%
0%Over 35 πόντοι20%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

80%Over 15 πόντοι100%
40%Over 25 πόντοι80%
20%Over 35 πόντοι80%

Κάρτες αγώνα

60%Over 1,5100%
40%Over 2,5100%
0%Over 3,580%
0%Over 4,580%
0%Over 5,560%
0%Over 6,520%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

60%Over 15 πόντοι100%
0%Over 25 πόντοι80%
0%Over 35 πόντοι60%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

0%Over 15 πόντοι60%
0%Over 25 πόντοι20%
0%Over 35 πόντοι0%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.