CFR Cluj – Argeş Στατιστικά αγώνα
Ενημερώθηκε
CFR Cluj — Argeş, Σάβ 13 Φεβ 02:00
CFR Cluj
Argeş
Παίκτες
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Stefan DrazicDrazicΚ. επιθ. | 10 | 6 | 1 | 6 | 22 | 8 | 4 | 2 | 8 | 3 | 1 | 66% | 2 | 4 | 9 | 0 | 52 | 46% | 1 | 0 | 0 | 9 | 13 | 0 | 0 | 4 | 15 | 0 | 7,15 |
Andrei CordeaCordeaΔεξ. εξτρέμ | 11 | 5 | 3 | 5 | 35 | 10 | 4 | 17 | 26 | 7 | 9 | 77% | 11 | 6 | 4 | 0 | 37 | 42% | 1 | 0 | 0 | 7 | 7 | 0 | 0 | 4 | 17 | 0 | 7,37 |
| Lorenzo BilibocBilibocΔεξ. εξτρέμ | 10 | 2 | 0 | 2 | 16 | 7 | 3 | 14 | 6 | 1 | 1 | 84% | 4 | 2 | 3 | 1 | 29 | 52% | 0 | 0 | 0 | 5 | 10 | 0 | 0 | 4 | 7 | 0 | 6,84 |
Mário Camora CamoraΑρ. οπισθ. | 10 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 5 | 5 | 0 | 2 | 80% | 14 | 13 | 15 | 1 | 29 | 58% | 2 | 0 | 0 | 4 | 9 | 0 | 0 | 3 | 12 | 0 | 6,73 |
| Ovidiu PerianuPerianuΑμ. χαφ | 8 | 1 | 0 | 1 | 6 | 3 | 0 | 8 | 5 | 0 | 2 | 84% | 16 | 4 | 9 | 0 | 42 | 57% | 0 | 0 | 0 | 13 | 9 | 0 | 0 | 3 | 10 | 0 | 6,93 |
Anton KresicKresicΚ. αμυν. | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 4 | 4 | 25 | 5 | 11 | 42% | 1 | 0 | 0 | 8 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 7,02 |
| Sergiu BuşBuşΚ. επιθ. | 4 | 1 | 0 | 1 | 7 | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,73 |
| Octavian VâlceanuVâlceanuΤερμ. | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 52% | 1 | 0 | 6 | 0 | 3 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 35 | 18 | 4 | 17 | 0 | 6,76 |
| Christopher BraunBraunΔεξ. οπισθ. | 10 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 1 | 7 | 7 | 3 | 1 | 78% | 23 | 5 | 35 | 2 | 51 | 57% | 1 | 0 | 0 | 17 | 7 | 0 | 0 | 3 | 17 | 0 | 6,70 |
Simão RochaRochaΑρ. οπισθ. | 9 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 4 | 8 | 1 | 3 | 82% | 10 | 21 | 44 | 4 | 32 | 56% | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 0 | 0 | 3 | 12 | 0 | 6,82 |
| Viktor KunKunΔεξ. οπισθ. | 7 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 | 1 | 78% | 12 | 10 | 20 | 0 | 31 | 51% | 1 | 0 | 0 | 12 | 4 | 0 | 0 | 4 | 7 | 0 | 6,64 |
Renato PantalonPantalonΚ. αμυν. | 6 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 90% | 6 | 1 | 27 | 2 | 22 | 67% | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 2 | 6 | 0 | 6,69 |
| Meriton KorenicaKorenicaΑρ. εξτρέμ | 5 | 0 | 1 | 0 | 10 | 3 | 1 | 5 | 6 | 1 | 3 | 83% | 9 | 2 | 3 | 0 | 21 | 32% | 0 | 0 | 0 | 8 | 6 | 0 | 0 | 1 | 6 | 0 | 6,76 |
Andres SfaitSfaitΑρ. εξτρέμ | 11 | 0 | 2 | 0 | 13 | 3 | 1 | 12 | 7 | 2 | 4 | 75% | 10 | 0 | 2 | 1 | 25 | 40% | 2 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | 9 | 0 | 6,61 |
Ίβα ΓκελασβίλιΓκελασβίλιΚ. αμυν. | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 3 | 8 | 22 | 1 | 6 | — | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 6,73 |
| Karlo MuharMuharΑμ. χαφ | 3 | 0 | 0 | 0 | 7 | 2 | 1 | 6 | 3 | 0 | 0 | 88% | 8 | 1 | 5 | 2 | 18 | 55% | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 5 | 0 | 6,96 |
Alin FicăFicăΚ. μέσος | 3 | 0 | 0 | 0 | 8 | 2 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 | 93% | 2 | 1 | 2 | 1 | 15 | 58% | 0 | 0 | 0 | 2 | 8 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 7,17 |
Ervin OmicOmicΑμ. χαφ | 3 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | — | 6 | 4 | 5 | 0 | 11 | 38% | 0 | 0 | 0 | 5 | 3 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 6,79 |
Adi NalicNalicΕπ. χαφ | 4 | 0 | 1 | 0 | 4 | 2 | 0 | 1 | 6 | 1 | 0 | — | 2 | 5 | 1 | 1 | 6 | — | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 1 | 6 | 0 | 6,87 |
| Cristian IgnatIgnatΚ. αμυν. | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 85% | 3 | 0 | 8 | 1 | 10 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,59 |
Adrian PăunPăunΚ. μέσος | 7 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 6,52 |
| Amin ZiblimZiblimΚ. μέσος | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | — | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,71 |
Francisco BarriosBarriosΚ. μέσος | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 3 | 0 | 5 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 6,72 |
Ernest KommeyKommey | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,72 |
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Robert MoldoveanuMoldoveanuΑρ. εξτρέμ | 7 | 3 | 0 | 3 | 16 | 5 | 0 | 2 | 6 | 0 | 0 | 55% | 5 | 4 | 3 | 0 | 39 | 49% | 1 | 0 | 0 | 4 | 9 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 7,05 |
Taylor LuvamboLuvamboΑρ. εξτρέμ | 10 | 1 | 1 | 1 | 21 | 4 | 3 | 8 | 6 | 1 | 3 | 72% | 9 | 4 | 2 | 0 | 42 | 50% | 3 | 0 | 0 | 6 | 15 | 0 | 0 | 3 | 8 | 0 | 6,70 |
| Yanis PîrvuPîrvuΑρ. εξτρέμ | 10 | 1 | 1 | 1 | 18 | 10 | 1 | 3 | 6 | 1 | 0 | 62% | 16 | 2 | 4 | 0 | 33 | 49% | 1 | 0 | 0 | 10 | 7 | 0 | 0 | 3 | 9 | 0 | 6,81 |
| Dorinel OanceaOanceaΔεξ. οπισθ. | 9 | 1 | 1 | 1 | 4 | 1 | 0 | 12 | 13 | 1 | 8 | 66% | 15 | 4 | 13 | 1 | 42 | 54% | 3 | 0 | 0 | 12 | 11 | 0 | 0 | 2 | 8 | 0 | 6,77 |
Florin BorțaBorțaΑρ. οπισθ. | 11 | 0 | 0 | 0 | 15 | 2 | 0 | 3 | 10 | 3 | 7 | 79% | 18 | 14 | 44 | 2 | 37 | 51% | 3 | 0 | 0 | 11 | 7 | 0 | 0 | 3 | 10 | 0 | 6,89 |
Vadim RațăRațăΚ. μέσος | 11 | 0 | 0 | 0 | 9 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 1 | 78% | 23 | 8 | 8 | 1 | 46 | 46% | 2 | 0 | 0 | 22 | 4 | 0 | 0 | 3 | 10 | 0 | 6,60 |
| Cătălin CăbuzCăbuzΤερμ. | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50% | 0 | 0 | 11 | 0 | 7 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 23 | 12 | 3 | 7 | 0 | 6,89 |
Leard SadriuSadriuΚ. αμυν. | 8 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 86% | 10 | 11 | 47 | 7 | 43 | 60% | 4 | 0 | 0 | 10 | 5 | 0 | 0 | 3 | 8 | 0 | 6,94 |
| Costinel TofanTofanΔεξ. οπισθ. | 9 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0 | 2 | 4 | 3 | 1 | 4 | 66% | 8 | 15 | 34 | 3 | 30 | 48% | 2 | 0 | 0 | 12 | 9 | 0 | 0 | 3 | 7 | 0 | 6,67 |
| M. TudoseTudoseΚ. αμυν. | 8 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 83% | 9 | 12 | 46 | 2 | 41 | 55% | 1 | 0 | 0 | 6 | 7 | 0 | 0 | 3 | 6 | 0 | 6,91 |
Rober SierraSierraΑμ. χαφ | 6 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 7 | 5 | 1 | 0 | 75% | 7 | 10 | 19 | 1 | 25 | 60% | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 6,96 |
O. AlagbeAlagbeΑμ. χαφ | 9 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | 4 | 6 | 1 | 1 | 74% | 10 | 8 | 17 | 4 | 26 | 51% | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0 | 6,86 |
| Guilherme GaruttiGaruttiΑμυν. | 7 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 76% | 4 | 12 | 40 | 2 | 34 | 65% | 0 | 0 | 0 | 3 | 5 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 6,91 |
| Ricardo MatosMatosΚ. επιθ. | 6 | 0 | 0 | 0 | 15 | 1 | 1 | 3 | 5 | 1 | 2 | — | 2 | 1 | 3 | 0 | 12 | 26% | 0 | 0 | 1 | 5 | 3 | 0 | 0 | 1 | 6 | 0 | 6,59 |
Silviu BalaureBalaureΔεξ. μέσος | 8 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 8 | 1 | 6 | 77% | 10 | 2 | 3 | 0 | 14 | 44% | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0 | 6,57 |
| Ionuț RădescuRădescuΚ. μέσος | 9 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 3 | — | 8 | 3 | 2 | 5 | 20 | 41% | 1 | 0 | 0 | 8 | 7 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 6,54 |
Tiago GonçalvesGonçalvesΑρ. οπισθ. | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 4 | 10 | 2 | 6 | — | 8 | 4 | 5 | 1 | 14 | 52% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 7,05 |
| Claudiu MicovschiMicovschiΔεξ. εξτρέμ | 8 | 0 | 0 | 0 | 7 | 1 | 2 | 3 | 6 | 0 | 8 | — | 2 | 6 | 1 | 0 | 8 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 | 6,60 |
| P. DulceaDulceaΕπ. χαφ | 4 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 5 | 3 | 0 | 1 | — | 5 | 0 | 0 | 0 | 16 | 48% | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,66 |
Igor NikicNikicΤερμ. | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 5 | 0 | 4 | 0 | 6,90 |
| Michael IdowuIdowuΔεξ. εξτρέμ | 4 | 0 | 0 | 0 | 5 | 2 | 1 | 7 | 6 | 1 | 4 | — | 2 | 1 | 0 | 0 | 10 | 40% | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,82 |
| Xian EmmersEmmersΕπ. χαφ | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 2 | 3 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6,70 |
G. CharpentierCharpentierΚ. επιθ. | 4 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 2 | 3 | 1 | 0 | — | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | 31% | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,58 |
Cătălin StratonStratonΤερμ. | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,93 |
Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.
Ομάδες
Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.
Στοιχήματα
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.


























