CF Montréal – Nashville SC Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

CF Montréal — Nashville SC, Σάβ 24 Οκτ 20:30

CF MontréalΗΗΗΝΗΗΗΗΝΗ

MLS

Nashville SCΗΙΝΝΝΗΙΝΝΝ

Παίκτες

CF Montréal — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Γερμανία29 ετώνPrince OwusuOwusuΚ. επιθ.26156156933131640161068%22718510537%60053320035007,20
#14Μεξικό31 ετώνDaniel RíosRíosΚ. επιθ.24616281452102383%51824244%3009190041506,75
#16Βενεζουέλα23 ετώνW. TorresTorresΕπ. χαφ184242790102841079%219605344%10013180022907,04
#8EN26 ετώνMatty LongstaffLongstaffΚ. μέσος2723235113112631486%23112267250%70017220044706,93
#22Καναδάς25 ετώνVictor LoturiLoturiΚ. μέσος27111102012110186%35322679350%50025340044006,65
#4Κολομβία27 ετώνBrayan VeraVeraΚ. αμυν.2311121100340081%3134123106752%60126110034606,66
#18Ουκρανία20 ετώνGennadiy SynchukSynchukΔεξ. εξτρέμ181114617716144975%1713836351%30017230012506,89
#23Ελβετία21 ετώνNoah StreitStreitΜέσος22111185424181579%136805841%1001570042306,57
Ισπανία26 ετώνIván JaimeJaimeΕπ. χαφ121112780211821576%82205451%10014220031506,96
#21Γερμανία33 ετώνFabian HerbersHerbersΚ. μέσος171016203143482%1591013547%20012110021406,72
#3Ισλανδία26 ετώνD. ThórhallssonThórhallssonΔεξ. οπισθ.10101730671485%831532958%000890021806,73
#13Καναδάς26 ετώνLuca PetrassoPetrassoΑρ. οπισθ.260301140153983483%36224387249%20012110044706,79
#27Πολωνία22 ετώνDawid Bugaj BugajΔεξ. οπισθ.22010162015801080%382345107955%20023130033606,59
#2Ηνωμένες Πολιτείες23 ετώνJalen NealNealΚ. αμυν.17000200331090%27217185958%2002180022306,76
#24Βολιβία22 ετώνEfraín Morales MoralesΚ. αμυν.180201032371089%272567247165%00017120033306,87
#6Καναδάς31 ετώνSamuel Piette  PietteΑμ. χαφ18000110090190%311617105051%50018110041906,71
#1Καναδάς28 ετώνSébastian BrezaBrezaΤερμ.9000000000077%40908—10002241801406,78
#5Ηνωμένες Πολιτείες22 ετώνBrandan CraigCraigΚ. αμυν.14000610010384%893752256%400760011606,58
#10Χιλή37 ετώνAlexis SánchezSánchezΔευτ. επιθ.90007218120877%65102852%0005130001106,89
#7Βενεζουέλα26 ετώνDaniel PereiraPereiraΚ. μέσος7000320550493%52421846%100670011106,71
#29Γουατεμάλα20 ετώνOlger EscobarEscobarΕπ. χαφ190001021160269%55411544%200960041006,55
#3Κολομβία25 ετώνBrayan CeballosCeballosΚ. αμυν.7000101300187%60611534%30094000406,40
#19Ηνωμένες Πολιτείες24 ετώνBode HidalgoHidalgoΔεξ. οπισθ.4000100210181%04707—00014001906,22
Ηνωμένες Πολιτείες23 ετώνDante SealySealyΔεξ. εξτρέμ40006500210—3120627%10082000706,58
Nashville SC — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9EN28 ετώνSam SurridgeSurridgeΚ. επιθ.2216116593199134371%1071317745%30015260091607,27
#10Γερμανία31 ετώνHany Mukhtar MukhtarΕπ. χαφ281471488349254382287%1531018343%400194000132107,37
#41Κόστα Ρίκα22 ετώνWarren MadrigalMadrigalΑρ. εξτρέμ1553524829123381%112605746%0001726006607,06
#7Αργεντινή31 ετώνCristian EspinozaEspinozaΔεξ. εξτρέμ244124341332464184880%1510615542%100221600111807,40
#14Γκάνα23 ετώνShak MohammedMohammedΔεξ. εξτρέμ184141573562386%132302942%300148009406,89
#6Ονδούρα32 ετώνBryan AcostaAcostaΚ. μέσος17313530272489%1181532447%300155008606,92
#3Γκάνα25 ετώνMaxwell WoledziWoledziΚ. αμυν.282127311750094%41311291910667%100171200132007,10
#31Ονδούρα33 ετώνAndy NájarNájarΔεξ. οπισθ.25252135229304887%24245078249%500211800131706,96
#27Ηνωμένες Πολιτείες21 ετώνReed Baker-WhitingBaker-WhitingΑρ. οπισθ.2122210515112985%26143355260%100960081106,85
#37Ιράκ23 ετώνAhmed QasemQasemΑρ. εξτρέμ2221217721342282%193304940%300211300111106,60
#4Κολομβία32 ετώνJeison PalaciosPalaciosΚ. αμυν.221111343670093%33231041811167%300152500101807,21
#20Νορβηγία25 ετώνEdvard TagsethTagsethΚ. μέσος231014103212391%35162285748%200201100111106,86
#8Αυστραλία24 ετώνPatrick YazbekYazbekΚ. μέσος1813112538133191%1872263547%1002580091006,96
#11Τυνησία26 ετώνElias SaadSaadΑρ. εξτρέμ11141207111163286%127213541%1001411005407,05
#99Ηνωμένες Πολιτείες25 ετώνBrian SchwakeSchwakeΤερμ.27010000111074%0035011—200127555122227,07
#16Ηνωμένες Πολιτείες20 ετώνMatthew CorcoranCorcoranΑμ. χαφ2500016504131189%57132358655%410251000121906,90
#2Ηνωμένες Πολιτείες35 ετώνDaniel LovitzLovitzΑρ. οπισθ.270107229102780%36194357354%600271400121606,68
#19Ηνωμένες Πολιτείες31 ετώνAlex MuylMuylΔεξ. εξτρέμ22010632781281%1616724142%30014130010606,54
#5Ηνωμένες Πολιτείες26 ετώνJack MaherMaherΚ. αμυν.10000311110093%685182056%10061005606,98
#22Ηνωμένες Πολιτείες28 ετώνJosh BauerBauerΚ. αμυν.18000400230182%1572313162%10052009206,67
#1Ηνωμένες Πολιτείες38 ετώνJoe WillisWillisΤερμ.10000000000—00000—00000311007,30
#23Καναδάς24 ετώνJordan KnightKnightΑρ. οπισθ.40000000201—40105—00021003106,60

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

CF Montréal28 αγώνεςNashville SC28 αγώνες
CF Montréal14 αγώνεςNashville SC14 αγώνες
CF Montréal14 αγώνεςNashville SC14 αγώνες
2828Αγώνες2828
6-6-16Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)19-6-3
21%21%Νίκες68%68%
1,2535ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,632,1159
0,5415ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,991,3237
0,6418Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,740,9326
0,6117Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,891,1833
13,3371ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,213363
4,9138Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,95,1144
0,298ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,3911
5,1142ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 55,4150
11,7327Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,89,9278
0,298ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,150,113
1414Αγώνες1414
4-5-5Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)13-1-0
29%29%Νίκες93%93%
1,3619ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,862,9341
0,649ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,122,1430
0,649Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,851,2918
0,7110Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 11,6423
14,4201ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,314,3200
5,172Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,46,388
0,213ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,440,365
6,591ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,65,881
11,1156Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,710140
0,294ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,170,142
1414Αγώνες1414
2-1-11Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)6-5-3
14%14%Νίκες43%43%
1,1416ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,41,2918
0,436ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,850,57
0,649Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,630,578
0,57Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,770,7110
12,1170ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 12,111,6163
4,766Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,3456
0,365ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,380,436
3,651ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,54,969
12,2171Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,89,9138
0,294ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,120,071
0,144Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,20,4613
256Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,630,7922
14392ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 1514,7411
9,5266ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 9,27,6214
0,213Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,250,436
1,2918Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,410,8612
13,8193ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 1514,9208
7,7108ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,96,794
0,071Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,160,57
2,7138Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,850,7110
14,2199ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 1514,5203
11,3158ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 9,48,6120
12,5351Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,811,7327
2,2162Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,091,7950
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,040,041
0,072Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,090,041
12,8179Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,811,9166
2,1430Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,991,521
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0400
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0700
12,3172Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,811,5161
2,2932Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,192,0729
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,040,071
0,142Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,110,071

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

CF Montréal28 αγώνεςNashville SC28 αγώνες
CF Montréal14 αγώνεςNashville SC14 αγώνες
CF Montréal14 αγώνεςNashville SC14 αγώνες

Γκολ ομάδας

64%Over 0,582%
36%Over 1,564%
18%Over 2,539%

Γκολ αγώνα

82%Over 1,568%
64%Over 2,561%
36%Over 3,543%
18%Over 4,525%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

50%Over 0,5 α′ ημιχρόνου61%
14%Over 1,5 α′ ημιχρόνου29%
39%Over 0,5 β′ ημιχρόνου71%
18%Over 1,5 β′ ημιχρόνου32%

Συνδυασμοί

18%Νίκη & Over 1,554%
4%Νίκη & Under 1,514%
14%Νίκη & Over 2,546%
7%Νίκη & Under 2,521%
11%G/G & Νίκη32%

Γκολ ομάδας

71%Over 0,5100%
43%Over 1,586%
14%Over 2,564%

Γκολ αγώνα

79%Over 1,586%
50%Over 2,579%
36%Over 3,564%
7%Over 4,543%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

50%Over 0,5 α′ ημιχρόνου79%
14%Over 1,5 α′ ημιχρόνου43%
43%Over 0,5 β′ ημιχρόνου93%
29%Over 1,5 β′ ημιχρόνου50%

Συνδυασμοί

21%Νίκη & Over 1,579%
7%Νίκη & Under 1,514%
14%Νίκη & Over 2,571%
14%Νίκη & Under 2,521%
14%G/G & Νίκη50%

Γκολ ομάδας

57%Over 0,564%
29%Over 1,543%
21%Over 2,514%

Γκολ αγώνα

86%Over 1,550%
79%Over 2,543%
36%Over 3,521%
29%Over 4,57%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

50%Over 0,5 α′ ημιχρόνου43%
14%Over 1,5 α′ ημιχρόνου14%
36%Over 0,5 β′ ημιχρόνου50%
7%Over 1,5 β′ ημιχρόνου14%

Συνδυασμοί

14%Νίκη & Over 1,529%
0%Νίκη & Under 1,514%
14%Νίκη & Over 2,521%
0%Νίκη & Under 2,521%
7%G/G & Νίκη14%

Βασική αγορά

54%Γκολ/Γκολ46%

G/G ανά ημίχρονο

32%G/G α′ ημιχρόνου21%
25%G/G β′ ημιχρόνου25%

Συνδυασμοί

11%G/G & Νίκη32%
11%Νίκη χωρίς παθητικό36%

Βασική αγορά

57%Γκολ/Γκολ57%

G/G ανά ημίχρονο

21%G/G α′ ημιχρόνου36%
29%G/G β′ ημιχρόνου29%

Συνδυασμοί

14%G/G & Νίκη50%
14%Νίκη χωρίς παθητικό43%

Βασική αγορά

50%Γκολ/Γκολ36%

G/G ανά ημίχρονο

43%G/G α′ ημιχρόνου7%
21%G/G β′ ημιχρόνου21%

Συνδυασμοί

7%G/G & Νίκη14%
7%Νίκη χωρίς παθητικό29%

Αποτέλεσμα αγώνα

21%Νίκη68%
21%Ισοπαλία21%
43%Νίκη ή ισοπαλία89%
27%Νίκη χωρίς την ισοπαλία86%
11%Νίκη χωρίς παθητικό36%

Αποτέλεσμα αγώνα

29%Νίκη93%
36%Ισοπαλία7%
64%Νίκη ή ισοπαλία100%
44%Νίκη χωρίς την ισοπαλία100%
14%Νίκη χωρίς παθητικό43%

Αποτέλεσμα αγώνα

14%Νίκη43%
7%Ισοπαλία36%
21%Νίκη ή ισοπαλία79%
15%Νίκη χωρίς την ισοπαλία67%
7%Νίκη χωρίς παθητικό29%

Κόρνερ αγώνα

50%Over 9,546%
43%Over 10,532%
36%Over 11,525%
25%Over 12,518%

Κόρνερ ομάδας

50%Over 4,5 υπέρ57%
36%Over 5,5 υπέρ46%
18%Over 6,5 υπέρ32%
50%Over 4,5 κατά32%
36%Over 5,5 κατά21%
18%Over 6,5 κατά14%

Συνδυασμοί

61%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ64%
32%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ32%

Κόρνερ αγώνα

57%Over 9,550%
50%Over 10,529%
36%Over 11,529%
29%Over 12,521%

Κόρνερ ομάδας

71%Over 4,5 υπέρ71%
50%Over 5,5 υπέρ50%
29%Over 6,5 υπέρ29%
36%Over 4,5 κατά21%
29%Over 5,5 κατά14%
14%Over 6,5 κατά14%

Συνδυασμοί

71%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ57%
29%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ36%

Κόρνερ αγώνα

43%Over 9,543%
36%Over 10,536%
36%Over 11,521%
21%Over 12,514%

Κόρνερ ομάδας

29%Over 4,5 υπέρ43%
21%Over 5,5 υπέρ43%
7%Over 6,5 υπέρ36%
64%Over 4,5 κατά43%
43%Over 5,5 κατά29%
21%Over 6,5 κατά14%

Συνδυασμοί

50%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ71%
36%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ29%

Κάρτες αγώνα

93%Over 1,586%
75%Over 2,561%
50%Over 3,536%
43%Over 4,532%
32%Over 5,514%
21%Over 6,54%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

64%Over 15 πόντοι50%
46%Over 25 πόντοι32%
25%Over 35 πόντοι11%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

61%Over 15 πόντοι43%
29%Over 25 πόντοι14%
18%Over 35 πόντοι4%

Κάρτες αγώνα

93%Over 1,586%
71%Over 2,550%
43%Over 3,529%
36%Over 4,521%
29%Over 5,57%
21%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

64%Over 15 πόντοι36%
36%Over 25 πόντοι21%
21%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

64%Over 15 πόντοι36%
29%Over 25 πόντοι14%
14%Over 35 πόντοι7%

Κάρτες αγώνα

93%Over 1,586%
79%Over 2,571%
57%Over 3,543%
50%Over 4,543%
36%Over 5,521%
21%Over 6,57%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

64%Over 15 πόντοι64%
57%Over 25 πόντοι43%
29%Over 35 πόντοι21%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

57%Over 15 πόντοι50%
29%Over 25 πόντοι14%
21%Over 35 πόντοι0%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.