CF Montréal – DC United Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

CF Montréal — DC United, Κυρ 16 Αυγ 02:30

CF MontréalΗΗΗΝΗΗΗΗΝΗ

MLS

1–1

Ημίχρονο 0–0

DC UnitedΝΙΗΙΗΝΙΗΙΗ

Παίκτες

CF Montréal — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Γερμανία29 ετώνPrince OwusuOwusuΚ. επιθ.26156156933131640161068%22718510537%60053320035007,20
#14Μεξικό31 ετώνDaniel RíosRíosΚ. επιθ.24616281452102383%51824244%3009190041506,75
#16Βενεζουέλα23 ετώνW. TorresTorresΕπ. χαφ184242790102841079%219605344%10013180022907,04
#8EN26 ετώνMatty LongstaffLongstaffΚ. μέσος2723235113112631486%23112267250%70017220044706,93
#22Καναδάς25 ετώνVictor LoturiLoturiΚ. μέσος27111102012110186%35322679350%50025340044006,65
#4Κολομβία27 ετώνBrayan VeraVeraΚ. αμυν.2311121100340081%3134123106752%60126110034606,66
#18Ουκρανία20 ετώνGennadiy SynchukSynchukΔεξ. εξτρέμ181114617716144975%1713836351%30017230012506,89
#23Ελβετία21 ετώνNoah StreitStreitΜέσος22111185424181579%136805841%1001570042306,57
Ισπανία26 ετώνIván JaimeJaimeΕπ. χαφ121112780211821576%82205451%10014220031506,96
#21Γερμανία33 ετώνFabian HerbersHerbersΚ. μέσος171016203143482%1591013547%20012110021406,72
#3Ισλανδία26 ετώνD. ThórhallssonThórhallssonΔεξ. οπισθ.10101730671485%831532958%000890021806,73
#13Καναδάς26 ετώνLuca PetrassoPetrassoΑρ. οπισθ.260301140153983483%36224387249%20012110044706,79
#27Πολωνία22 ετώνDawid Bugaj BugajΔεξ. οπισθ.22010162015801080%382345107955%20023130033606,59
#2Ηνωμένες Πολιτείες23 ετώνJalen NealNealΚ. αμυν.17000200331090%27217185958%2002180022306,76
#24Βολιβία22 ετώνEfraín Morales MoralesΚ. αμυν.180201032371089%272567247165%00017120033306,87
#6Καναδάς31 ετώνSamuel Piette  PietteΑμ. χαφ18000110090190%311617105051%50018110041906,71
#1Καναδάς28 ετώνSébastian BrezaBrezaΤερμ.9000000000077%40908—10002241801406,78
#5Ηνωμένες Πολιτείες22 ετώνBrandan CraigCraigΚ. αμυν.14000610010384%893752256%400760011606,58
#10Χιλή37 ετώνAlexis SánchezSánchezΔευτ. επιθ.90007218120877%65102852%0005130001106,89
#7Βενεζουέλα26 ετώνDaniel PereiraPereiraΚ. μέσος7000320550493%52421846%100670011106,71
#29Γουατεμάλα20 ετώνOlger EscobarEscobarΕπ. χαφ190001021160269%55411544%200960041006,55
#3Κολομβία25 ετώνBrayan CeballosCeballosΚ. αμυν.7000101300187%60611534%30094000406,40
#19Ηνωμένες Πολιτείες24 ετώνBode HidalgoHidalgoΔεξ. οπισθ.4000100210181%04707—00014001906,22
Ηνωμένες Πολιτείες23 ετώνDante SealySealyΔεξ. εξτρέμ40006500210—3120627%10082000706,58
DC United — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Ισραήλ28 ετώνTai BariboBariboΚ. επιθ.2114014482298171074%18610010240%30029240043007,15
#11Ρουμανία24 ετώνLouis MunteanuMunteanuΚ. επιθ.21636652457203869%63106238%20033280042806,99
#3Ηνωμένες Πολιτείες29 ετώνLucas BartlettBartlettΚ. αμυν.264042595291074%27271913015361%50038250064506,91
#25Ηνωμένες Πολιτείες22 ετώνJackson HopkinsHopkinsΕπ. χαφ272223318626214880%34814310448%40028240063306,77
#2Ιαπωνία24 ετώνK. NonoNonoΔεξ. οπισθ.922218523164479%1681454056%1005150021607,17
#7Βραζιλία24 ετώνPeglowPeglowΑρ. εξτρέμ241414272124791877%652318311043%80037180053906,99
#5Ελβετία28 ετώνSilvan HeftiHeftiΔεξ. οπισθ.2412192051521176%65265759951%5102880053206,63
#4Φινλανδία24 ετώνMatti PeltolaPeltolaΑμ. χαφ26101213010201081%5832441111562%10021380063506,86
#15Αυστραλία28 ετώνKye RowlesRowlesΚ. αμυν.211011353242079%3936153268953%4001290053406,93
#8Ηνωμένες Πολιτείες30 ετώνJared StroudStroudΑρ. εξτρέμ191011060461367%155913042%4001510003906,59
#1Ηνωμένες Πολιτείες37 ετώνSean JohnsonJohnsonΤερμ.27000100010054%102805—10001996264616,82
#6Ιαπωνία29 ετώνKeisuke KurokawaKurokawaΑρ. οπισθ.27060621253063981%39405459054%50019130064606,73
#23Ηνωμένες Πολιτείες27 ετώνBrandon ServaniaServaniaΚ. μέσος2600025705161479%601928510052%20020240053506,68
#21EN27 ετώνAndre DozzellDozzellΚ. μέσος120009303120287%1391732652%3001150022106,74
#12Βραζιλία24 ετώνGabriel PiraniPiraniΕπ. χαφ7000520150278%42101727%1001112002706,38
#27Καναδάς22 ετώνNikola MarkovićMarkovićΚ. αμυν.20010510330276%14102344547%1002190051106,52
#22Ελ Σαλβαδόρ22 ετώνNathan OrdazOrdazΚ. επιθ.120207200113280%12301131%00068002706,68
#13Ηνωμένες Πολιτείες29 ετώνSean NealisNealisΚ. αμυν.10000000000086%443121568%00043002606,57
#77Ιαπωνία24 ετώνHosei KijimaKijimaΚ. μέσος1201073012712—95602954%00036003806,72
#8Ηνωμένες Πολιτείες23 ετώνCaden ClarkClarkΕπ. χαφ70001000201—82111155%10042002206,58
#24Ηνωμένες Πολιτείες22 ετώνJacob MurrellMurrellΚ. επιθ.80101000211—20213—10021001306,66
#48Ηνωμένες Πολιτείες19 ετώνGavin TurnerTurnerΕπ. χαφ30001000100—11002—00000002006,58
#12Ηνωμένες Πολιτείες31 ετώνConner AntleyAntleyΔεξ. οπισθ.50000000100—41305—00040001206,37

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

CF Montréal28 αγώνεςDC United27 αγώνες
CF Montréal14 αγώνεςDC United14 αγώνες
CF Montréal14 αγώνεςDC United13 αγώνες
2828Αγώνες2727
6-6-16Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)6-12-9
21%21%Νίκες22%22%
1,2535ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,631,2634
0,5415ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,990,5615
0,6418Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,740,4813
0,6117Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,890,7821
13,3371ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,213,2357
4,9138Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,94,5121
0,298ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,3710
5,1142ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 54,9133
11,7327Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,811298
0,298ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,150,113
1414Αγώνες1414
4-5-5Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-5-5
29%29%Νίκες29%29%
1,3619ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,861,2918
0,649ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,120,578
0,649Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,850,578
0,7110Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 10,7110
14,4201ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,314,4201
5,172Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,45,374
0,213ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,440,57
6,591ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,65,476
11,1156Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,710,8151
0,294ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,170,071
1414Αγώνες1313
2-1-11Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-7-4
14%14%Νίκες15%15%
1,1416ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,41,2316
0,436ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,850,547
0,649Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,630,385
0,57Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,770,8511
12,1170ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 12,112156
4,766Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,33,647
0,365ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,380,233
3,651ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,54,457
12,2171Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,811,3147
0,294ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,120,152
0,144Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,20,226
256Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,631,746
14392ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 1518,6502
9,5266ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 9,29,6259
0,213Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,250,213
1,2918Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,411,7925
13,8193ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 1518,3256
7,7108ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,98,1113
0,071Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,160,233
2,7138Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,851,6221
14,2199ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 1518,9246
11,3158ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 9,411,2146
12,5351Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,813350
2,2162Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,092,2153
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,040,041
0,072Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,090,041
12,8179Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,813,9194
2,1430Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,992,0827
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0400
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0700
12,3172Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,812156
2,2932Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,192,3626
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,040,081
0,142Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,110,091

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

CF Montréal28 αγώνεςDC United27 αγώνες
CF Montréal14 αγώνεςDC United14 αγώνες
CF Montréal14 αγώνεςDC United13 αγώνες

Γκολ ομάδας

64%Over 0,567%
36%Over 1,537%
18%Over 2,515%

Γκολ αγώνα

82%Over 1,574%
64%Over 2,559%
36%Over 3,537%
18%Over 4,515%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

50%Over 0,5 α′ ημιχρόνου37%
14%Over 1,5 α′ ημιχρόνου11%
39%Over 0,5 β′ ημιχρόνου52%
18%Over 1,5 β′ ημιχρόνου22%

Συνδυασμοί

18%Νίκη & Over 1,519%
4%Νίκη & Under 1,54%
14%Νίκη & Over 2,515%
7%Νίκη & Under 2,57%
11%G/G & Νίκη15%

Γκολ ομάδας

71%Over 0,571%
43%Over 1,536%
14%Over 2,514%

Γκολ αγώνα

79%Over 1,579%
50%Over 2,571%
36%Over 3,536%
7%Over 4,514%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

50%Over 0,5 α′ ημιχρόνου43%
14%Over 1,5 α′ ημιχρόνου14%
43%Over 0,5 β′ ημιχρόνου50%
29%Over 1,5 β′ ημιχρόνου21%

Συνδυασμοί

21%Νίκη & Over 1,521%
7%Νίκη & Under 1,57%
14%Νίκη & Over 2,521%
14%Νίκη & Under 2,57%
14%G/G & Νίκη21%

Γκολ ομάδας

57%Over 0,562%
29%Over 1,538%
21%Over 2,515%

Γκολ αγώνα

86%Over 1,569%
79%Over 2,546%
36%Over 3,538%
29%Over 4,515%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

50%Over 0,5 α′ ημιχρόνου31%
14%Over 1,5 α′ ημιχρόνου8%
36%Over 0,5 β′ ημιχρόνου54%
7%Over 1,5 β′ ημιχρόνου23%

Συνδυασμοί

14%Νίκη & Over 1,515%
0%Νίκη & Under 1,50%
14%Νίκη & Over 2,58%
0%Νίκη & Under 2,58%
7%G/G & Νίκη8%

Βασική αγορά

54%Γκολ/Γκολ59%

G/G ανά ημίχρονο

32%G/G α′ ημιχρόνου11%
25%G/G β′ ημιχρόνου37%

Συνδυασμοί

11%G/G & Νίκη15%
11%Νίκη χωρίς παθητικό7%

Βασική αγορά

57%Γκολ/Γκολ64%

G/G ανά ημίχρονο

21%G/G α′ ημιχρόνου7%
29%G/G β′ ημιχρόνου36%

Συνδυασμοί

14%G/G & Νίκη21%
14%Νίκη χωρίς παθητικό7%

Βασική αγορά

50%Γκολ/Γκολ54%

G/G ανά ημίχρονο

43%G/G α′ ημιχρόνου15%
21%G/G β′ ημιχρόνου38%

Συνδυασμοί

7%G/G & Νίκη8%
7%Νίκη χωρίς παθητικό8%

Αποτέλεσμα αγώνα

21%Νίκη22%
21%Ισοπαλία44%
43%Νίκη ή ισοπαλία67%
27%Νίκη χωρίς την ισοπαλία40%
11%Νίκη χωρίς παθητικό7%

Αποτέλεσμα αγώνα

29%Νίκη29%
36%Ισοπαλία36%
64%Νίκη ή ισοπαλία64%
44%Νίκη χωρίς την ισοπαλία44%
14%Νίκη χωρίς παθητικό7%

Αποτέλεσμα αγώνα

14%Νίκη15%
7%Ισοπαλία54%
21%Νίκη ή ισοπαλία69%
15%Νίκη χωρίς την ισοπαλία33%
7%Νίκη χωρίς παθητικό8%

Κόρνερ αγώνα

50%Over 9,548%
43%Over 10,544%
36%Over 11,541%
25%Over 12,537%

Κόρνερ ομάδας

50%Over 4,5 υπέρ48%
36%Over 5,5 υπέρ37%
18%Over 6,5 υπέρ30%
50%Over 4,5 κατά56%
36%Over 5,5 κατά37%
18%Over 6,5 κατά33%

Συνδυασμοί

61%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ81%
32%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ48%

Κόρνερ αγώνα

57%Over 9,557%
50%Over 10,550%
36%Over 11,543%
29%Over 12,536%

Κόρνερ ομάδας

71%Over 4,5 υπέρ64%
50%Over 5,5 υπέρ50%
29%Over 6,5 υπέρ36%
36%Over 4,5 κατά64%
29%Over 5,5 κατά36%
14%Over 6,5 κατά36%

Συνδυασμοί

71%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ86%
29%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ57%

Κόρνερ αγώνα

43%Over 9,538%
36%Over 10,538%
36%Over 11,538%
21%Over 12,538%

Κόρνερ ομάδας

29%Over 4,5 υπέρ31%
21%Over 5,5 υπέρ23%
7%Over 6,5 υπέρ23%
64%Over 4,5 κατά46%
43%Over 5,5 κατά38%
21%Over 6,5 κατά31%

Συνδυασμοί

50%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ77%
36%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ38%

Κάρτες αγώνα

93%Over 1,596%
75%Over 2,583%
50%Over 3,563%
43%Over 4,554%
32%Over 5,529%
21%Over 6,517%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

64%Over 15 πόντοι71%
46%Over 25 πόντοι42%
25%Over 35 πόντοι17%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

61%Over 15 πόντοι63%
29%Over 25 πόντοι38%
18%Over 35 πόντοι17%

Κάρτες αγώνα

93%Over 1,5100%
71%Over 2,585%
43%Over 3,569%
36%Over 4,562%
29%Over 5,531%
21%Over 6,531%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

64%Over 15 πόντοι69%
36%Over 25 πόντοι31%
21%Over 35 πόντοι8%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

64%Over 15 πόντοι77%
29%Over 25 πόντοι46%
14%Over 35 πόντοι31%

Κάρτες αγώνα

93%Over 1,591%
79%Over 2,582%
57%Over 3,555%
50%Over 4,545%
36%Over 5,527%
21%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

64%Over 15 πόντοι73%
57%Over 25 πόντοι55%
29%Over 35 πόντοι27%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

57%Over 15 πόντοι45%
29%Over 25 πόντοι27%
21%Over 35 πόντοι0%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.