CF Montréal – Columbus Crew Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

CF Montréal — Columbus Crew, Κυρ 20 Σεπ 02:30

CF MontréalΗΗΗΝΗΗΗΗΝΗ

MLS

0–2

Ημίχρονο 0–0

Columbus CrewΗΗΝΝΗΗΗΝΝΗ

Παίκτες

CF Montréal — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Γερμανία29 ετώνPrince OwusuOwusuΚ. επιθ.26156156933131640161068%22718510537%60053320035007,20
#14Μεξικό31 ετώνDaniel RíosRíosΚ. επιθ.24616281452102383%51824244%3009190041506,75
#16Βενεζουέλα23 ετώνW. TorresTorresΕπ. χαφ184242790102841079%219605344%10013180022907,04
#8EN26 ετώνMatty LongstaffLongstaffΚ. μέσος2723235113112631486%23112267250%70017220044706,93
#22Καναδάς25 ετώνVictor LoturiLoturiΚ. μέσος27111102012110186%35322679350%50025340044006,65
#4Κολομβία27 ετώνBrayan VeraVeraΚ. αμυν.2311121100340081%3134123106752%60126110034606,66
#18Ουκρανία20 ετώνGennadiy SynchukSynchukΔεξ. εξτρέμ181114617716144975%1713836351%30017230012506,89
#23Ελβετία21 ετώνNoah StreitStreitΜέσος22111185424181579%136805841%1001570042306,57
Ισπανία26 ετώνIván JaimeJaimeΕπ. χαφ121112780211821576%82205451%10014220031506,96
#21Γερμανία33 ετώνFabian HerbersHerbersΚ. μέσος171016203143482%1591013547%20012110021406,72
#3Ισλανδία26 ετώνD. ThórhallssonThórhallssonΔεξ. οπισθ.10101730671485%831532958%000890021806,73
#13Καναδάς26 ετώνLuca PetrassoPetrassoΑρ. οπισθ.260301140153983483%36224387249%20012110044706,79
#27Πολωνία22 ετώνDawid Bugaj BugajΔεξ. οπισθ.22010162015801080%382345107955%20023130033606,59
#2Ηνωμένες Πολιτείες23 ετώνJalen NealNealΚ. αμυν.17000200331090%27217185958%2002180022306,76
#24Βολιβία22 ετώνEfraín Morales MoralesΚ. αμυν.180201032371089%272567247165%00017120033306,87
#6Καναδάς31 ετώνSamuel Piette  PietteΑμ. χαφ18000110090190%311617105051%50018110041906,71
#1Καναδάς28 ετώνSébastian BrezaBrezaΤερμ.9000000000077%40908—10002241801406,78
#5Ηνωμένες Πολιτείες22 ετώνBrandan CraigCraigΚ. αμυν.14000610010384%893752256%400760011606,58
#10Χιλή37 ετώνAlexis SánchezSánchezΔευτ. επιθ.90007218120877%65102852%0005130001106,89
#7Βενεζουέλα26 ετώνDaniel PereiraPereiraΚ. μέσος7000320550493%52421846%100670011106,71
#29Γουατεμάλα20 ετώνOlger EscobarEscobarΕπ. χαφ190001021160269%55411544%200960041006,55
#3Κολομβία25 ετώνBrayan CeballosCeballosΚ. αμυν.7000101300187%60611534%30094000406,40
#19Ηνωμένες Πολιτείες24 ετώνBode HidalgoHidalgoΔεξ. οπισθ.4000100210181%04707—00014001906,22
Ηνωμένες Πολιτείες23 ετώνDante SealySealyΔεξ. εξτρέμ40006500210—3120627%10082000706,58
Columbus Crew — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Δανία27 ετώνWessam Abou Ali AliΚ. επιθ.75152093250071%50402333%100812001906,98
#17Ηνωμένες Πολιτείες25 ετώνMax ArfstenArfstenΑρ. εξτρέμ1744421104442571180%32721110654%30019190032407,19
#10Ισπανία29 ετώνBrais MéndezMéndezΕπ. χαφ114143014091921086%156503840%30012140021207,31
#16Ηνωμένες Πολιτείες20 ετώνTaha HabrouneHabrouneΚ. μέσος27333249125448685%562312711247%40032260053407,03
#16Ουγγαρία30 ετώνDániel GazdagGazdagΕπ. χαφ173031553281186%103313452%0005190021406,74
#23Καναδάς26 ετώνMohamed FarsiFarsiΔεξ. μέσος1723274013173890%11141453551%0005100041706,94
#23Ουρουγουάη26 ετώνSantiago RodríguezRodríguezΕπ. χαφ621218538112379%106123852%200920002607,35
#19Σενεγάλη33 ετώνJamal ThiaréThiaréΚ. επιθ.1520212352610—33302240%30011100011006,60
#20Πορτογαλία33 ετώνAndré GomesGomesΚ. μέσος20101144023121592%28101727245%30026160032206,85
#17Γουινέα24 ετώνSekou BangouraBangouraΚ. μέσος18101620920187%1912634749%40018150021306,68
#77Βενεζουέλα33 ετώνJosef MartínezMartínezΚ. επιθ.1011111440600—1000626%000520021206,59
#14Χιλή24 ετώνGonzalo TapiaTapiaΚ. επιθ.611113540320—30011139%000105002206,81
#25Ηνωμένες Πολιτείες26 ετώνSean ZawadzkiZawadzkiΚ. αμυν.280101132880292%5531127912268%30017160054606,82
#28Ηνωμένες Πολιτείες25 ετώνPatrick SchulteSchulteΤερμ.28000000000081%012305—20003835054606,72
#31Πράσινο Ακρωτήριο32 ετώνSteven MoreiraMoreiraΔεξ. οπισθ.26000123010202491%20223134842%30013110053706,58
#18Δανία28 ετώνMalte AmundsenAmundsenΚ. αμυν.23010100014123789%32396567557%2001280043106,81
#4Γαλλία35 ετώνRudy CamachoCamachoΚ. αμυν.19000642530092%183084114943%6002040032706,76
#7Γαλλία29 ετώνDylan ChambostChambostΚ. μέσος24020184122641190%28192224448%4001850033206,91
#2Αργεντινή27 ετώνAndrés HerreraHerreraΔεξ. οπισθ.1901014523102587%21141904253%20011100041806,67
#50Ηνωμένες Πολιτείες23 ετώνTarun KarumanchiKarumanchiΑμ. χαφ10000100251091%2151033747%30014100021106,69
#11Ηνωμένες Πολιτείες29 ετώνBrooks LennonLennonΔεξ. οπισθ.8010520271388%20901134%10053002906,58
#12Ηνωμένες Πολιτείες25 ετώνCesar RuvalcabaRuvalcabaΚ. αμυν.7000200110092%5612315—200220021006,60
#21Μαρόκο25 ετώνΑνάς ΖαρουρίΖαρουρίΑρ. εξτρέμ300010405201—231010—00013001307,08
#3Ακτή Ελεφαντοστού32 ετώνEric BaillyBaillyΚ. αμυν.30000000000—23715—10020001406,45

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

CF Montréal28 αγώνεςColumbus Crew28 αγώνες
CF Montréal14 αγώνεςColumbus Crew14 αγώνες
CF Montréal14 αγώνεςColumbus Crew14 αγώνες
2828Αγώνες2828
6-6-16Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)8-5-15
21%21%Νίκες29%29%
1,2535ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,631,4641
0,5415ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,990,6117
0,6418Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,740,7922
0,6117Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,890,6819
13,3371ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,212,4348
4,9138Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,94,3121
0,298ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,5415
5,1142ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 55,3148
11,7327Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,810,8303
0,298ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,150,144
1414Αγώνες1414
4-5-5Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)6-2-6
29%29%Νίκες43%43%
1,3619ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,861,3619
0,649ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,120,578
0,649Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,850,8612
0,7110Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 10,57
14,4201ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,311,6162
5,172Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,44,259
0,213ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,440,578
6,591ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,64,867
11,1156Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,711,3158
0,294ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,170,142
1414Αγώνες1414
2-1-11Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-3-9
14%14%Νίκες14%14%
1,1416ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,41,5722
0,436ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,850,649
0,649Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,630,7110
0,57Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,770,8612
12,1170ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 12,113,3186
4,766Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,34,462
0,365ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,380,57
3,651ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,55,881
12,2171Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,810,4145
0,294ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,120,142
0,144Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,20,185
256Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,631,6446
14392ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 1515,7440
9,5266ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 9,29,4263
0,213Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,250,294
1,2918Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,411,1416
13,8193ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 1516,6232
7,7108ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,99,6135
0,071Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,160,071
2,7138Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,852,1430
14,2199ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 1514,9208
11,3158ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 9,49,1128
12,5351Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,810,3289
2,2162Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,091,7950
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0400
0,072Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0900
12,8179Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,810,6148
2,1430Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,99228
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0400
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0700
12,3172Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,810,1141
2,2932Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,191,5722
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0400
0,142Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1100

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

CF Montréal28 αγώνεςColumbus Crew28 αγώνες
CF Montréal14 αγώνεςColumbus Crew14 αγώνες
CF Montréal14 αγώνεςColumbus Crew14 αγώνες

Γκολ ομάδας

64%Over 0,586%
36%Over 1,554%
18%Over 2,57%

Γκολ αγώνα

82%Over 1,589%
64%Over 2,571%
36%Over 3,536%
18%Over 4,518%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

50%Over 0,5 α′ ημιχρόνου64%
14%Over 1,5 α′ ημιχρόνου14%
39%Over 0,5 β′ ημιχρόνου50%
18%Over 1,5 β′ ημιχρόνου14%

Συνδυασμοί

18%Νίκη & Over 1,529%
4%Νίκη & Under 1,50%
14%Νίκη & Over 2,518%
7%Νίκη & Under 2,511%
11%G/G & Νίκη14%

Γκολ ομάδας

71%Over 0,579%
43%Over 1,550%
14%Over 2,57%

Γκολ αγώνα

79%Over 1,579%
50%Over 2,557%
36%Over 3,514%
7%Over 4,57%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

50%Over 0,5 α′ ημιχρόνου64%
14%Over 1,5 α′ ημιχρόνου21%
43%Over 0,5 β′ ημιχρόνου43%
29%Over 1,5 β′ ημιχρόνου7%

Συνδυασμοί

21%Νίκη & Over 1,543%
7%Νίκη & Under 1,50%
14%Νίκη & Over 2,529%
14%Νίκη & Under 2,514%
14%G/G & Νίκη21%

Γκολ ομάδας

57%Over 0,593%
29%Over 1,557%
21%Over 2,57%

Γκολ αγώνα

86%Over 1,5100%
79%Over 2,586%
36%Over 3,557%
29%Over 4,529%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

50%Over 0,5 α′ ημιχρόνου64%
14%Over 1,5 α′ ημιχρόνου7%
36%Over 0,5 β′ ημιχρόνου57%
7%Over 1,5 β′ ημιχρόνου21%

Συνδυασμοί

14%Νίκη & Over 1,514%
0%Νίκη & Under 1,50%
14%Νίκη & Over 2,57%
0%Νίκη & Under 2,57%
7%G/G & Νίκη7%

Βασική αγορά

54%Γκολ/Γκολ71%

G/G ανά ημίχρονο

32%G/G α′ ημιχρόνου32%
25%G/G β′ ημιχρόνου29%

Συνδυασμοί

11%G/G & Νίκη14%
11%Νίκη χωρίς παθητικό14%

Βασική αγορά

57%Γκολ/Γκολ57%

G/G ανά ημίχρονο

21%G/G α′ ημιχρόνου29%
29%G/G β′ ημιχρόνου21%

Συνδυασμοί

14%G/G & Νίκη21%
14%Νίκη χωρίς παθητικό21%

Βασική αγορά

50%Γκολ/Γκολ86%

G/G ανά ημίχρονο

43%G/G α′ ημιχρόνου36%
21%G/G β′ ημιχρόνου36%

Συνδυασμοί

7%G/G & Νίκη7%
7%Νίκη χωρίς παθητικό7%

Αποτέλεσμα αγώνα

21%Νίκη29%
21%Ισοπαλία18%
43%Νίκη ή ισοπαλία46%
27%Νίκη χωρίς την ισοπαλία35%
11%Νίκη χωρίς παθητικό14%

Αποτέλεσμα αγώνα

29%Νίκη43%
36%Ισοπαλία14%
64%Νίκη ή ισοπαλία57%
44%Νίκη χωρίς την ισοπαλία50%
14%Νίκη χωρίς παθητικό21%

Αποτέλεσμα αγώνα

14%Νίκη14%
7%Ισοπαλία21%
21%Νίκη ή ισοπαλία36%
15%Νίκη χωρίς την ισοπαλία18%
7%Νίκη χωρίς παθητικό7%

Κόρνερ αγώνα

50%Over 9,543%
43%Over 10,521%
36%Over 11,518%
25%Over 12,514%

Κόρνερ ομάδας

50%Over 4,5 υπέρ54%
36%Over 5,5 υπέρ43%
18%Over 6,5 υπέρ39%
50%Over 4,5 κατά29%
36%Over 5,5 κατά14%
18%Over 6,5 κατά7%

Συνδυασμοί

61%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ54%
32%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ29%

Κόρνερ αγώνα

57%Over 9,536%
50%Over 10,50%
36%Over 11,50%
29%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

71%Over 4,5 υπέρ50%
50%Over 5,5 υπέρ36%
29%Over 6,5 υπέρ29%
36%Over 4,5 κατά21%
29%Over 5,5 κατά7%
14%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

71%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ50%
29%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ21%

Κόρνερ αγώνα

43%Over 9,550%
36%Over 10,543%
36%Over 11,536%
21%Over 12,529%

Κόρνερ ομάδας

29%Over 4,5 υπέρ57%
21%Over 5,5 υπέρ50%
7%Over 6,5 υπέρ50%
64%Over 4,5 κατά36%
43%Over 5,5 κατά21%
21%Over 6,5 κατά14%

Συνδυασμοί

50%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ57%
36%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ36%

Κάρτες αγώνα

93%Over 1,593%
75%Over 2,582%
50%Over 3,557%
43%Over 4,539%
32%Over 5,521%
21%Over 6,54%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

64%Over 15 πόντοι54%
46%Over 25 πόντοι25%
25%Over 35 πόντοι7%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

61%Over 15 πόντοι64%
29%Over 25 πόντοι46%
18%Over 35 πόντοι21%

Κάρτες αγώνα

93%Over 1,593%
71%Over 2,586%
43%Over 3,571%
36%Over 4,557%
29%Over 5,536%
21%Over 6,57%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

64%Over 15 πόντοι57%
36%Over 25 πόντοι36%
21%Over 35 πόντοι14%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

64%Over 15 πόντοι79%
29%Over 25 πόντοι57%
14%Over 35 πόντοι36%

Κάρτες αγώνα

93%Over 1,593%
79%Over 2,579%
57%Over 3,543%
50%Over 4,521%
36%Over 5,57%
21%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

64%Over 15 πόντοι50%
57%Over 25 πόντοι14%
29%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

57%Over 15 πόντοι50%
29%Over 25 πόντοι36%
21%Over 35 πόντοι7%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.