CF Montréal – Charlotte Στατιστικά αγώνα
Ενημερώθηκε
CF Montréal — Charlotte, Πέμ 10 Σεπ 02:30
CF Montréal
Charlotte12
Παίκτες
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Prince OwusuOwusuΚ. επιθ. | 26 | 15 | 6 | 15 | 69 | 33 | 13 | 16 | 40 | 16 | 10 | 68% | 22 | 7 | 18 | 5 | 105 | 37% | 6 | 0 | 0 | 53 | 32 | 0 | 0 | 3 | 50 | 0 | 7,20 |
Daniel RíosRíosΚ. επιθ. | 24 | 6 | 1 | 6 | 28 | 14 | 5 | 2 | 10 | 2 | 3 | 83% | 5 | 1 | 8 | 2 | 42 | 44% | 3 | 0 | 0 | 9 | 19 | 0 | 0 | 4 | 15 | 0 | 6,75 |
W. TorresTorresΕπ. χαφ | 18 | 4 | 2 | 4 | 27 | 9 | 0 | 10 | 28 | 4 | 10 | 79% | 21 | 9 | 6 | 0 | 53 | 44% | 1 | 0 | 0 | 13 | 18 | 0 | 0 | 2 | 29 | 0 | 7,04 |
Matty LongstaffLongstaffΚ. μέσος | 27 | 2 | 3 | 2 | 35 | 11 | 3 | 11 | 26 | 3 | 14 | 86% | 23 | 11 | 22 | 6 | 72 | 50% | 7 | 0 | 0 | 17 | 22 | 0 | 0 | 4 | 47 | 0 | 6,93 |
Victor LoturiLoturiΚ. μέσος | 27 | 1 | 1 | 1 | 10 | 2 | 0 | 12 | 11 | 0 | 1 | 86% | 35 | 32 | 26 | 7 | 93 | 50% | 5 | 0 | 0 | 25 | 34 | 0 | 0 | 4 | 40 | 0 | 6,65 |
Brayan VeraVeraΚ. αμυν. | 23 | 1 | 1 | 1 | 21 | 10 | 0 | 3 | 4 | 0 | 0 | 81% | 31 | 34 | 123 | 10 | 67 | 52% | 6 | 0 | 1 | 26 | 11 | 0 | 0 | 3 | 46 | 0 | 6,66 |
Gennadiy SynchukSynchukΔεξ. εξτρέμ | 18 | 1 | 1 | 1 | 46 | 17 | 7 | 16 | 14 | 4 | 9 | 75% | 17 | 13 | 8 | 3 | 63 | 51% | 3 | 0 | 0 | 17 | 23 | 0 | 0 | 1 | 25 | 0 | 6,89 |
| Noah StreitStreitΜέσος | 22 | 1 | 1 | 1 | 18 | 5 | 4 | 24 | 18 | 1 | 5 | 79% | 13 | 6 | 8 | 0 | 58 | 41% | 1 | 0 | 0 | 15 | 7 | 0 | 0 | 4 | 23 | 0 | 6,57 |
Iván JaimeJaimeΕπ. χαφ | 12 | 1 | 1 | 1 | 27 | 8 | 0 | 21 | 18 | 2 | 15 | 76% | 8 | 2 | 2 | 0 | 54 | 51% | 1 | 0 | 0 | 14 | 22 | 0 | 0 | 3 | 15 | 0 | 6,96 |
Fabian HerbersHerbersΚ. μέσος | 17 | 1 | 0 | 1 | 6 | 2 | 0 | 3 | 14 | 3 | 4 | 82% | 15 | 9 | 10 | 1 | 35 | 47% | 2 | 0 | 0 | 12 | 11 | 0 | 0 | 2 | 14 | 0 | 6,72 |
D. ThórhallssonThórhallssonΔεξ. οπισθ. | 10 | 1 | 0 | 1 | 7 | 3 | 0 | 6 | 7 | 1 | 4 | 85% | 8 | 3 | 15 | 3 | 29 | 58% | 0 | 0 | 0 | 8 | 9 | 0 | 0 | 2 | 18 | 0 | 6,73 |
Luca PetrassoPetrassoΑρ. οπισθ. | 26 | 0 | 3 | 0 | 11 | 4 | 0 | 15 | 39 | 8 | 34 | 83% | 36 | 22 | 43 | 8 | 72 | 49% | 2 | 0 | 0 | 12 | 11 | 0 | 0 | 4 | 47 | 0 | 6,79 |
Dawid Bugaj BugajΔεξ. οπισθ. | 22 | 0 | 1 | 0 | 16 | 2 | 0 | 15 | 8 | 0 | 10 | 80% | 38 | 23 | 45 | 10 | 79 | 55% | 2 | 0 | 0 | 23 | 13 | 0 | 0 | 3 | 36 | 0 | 6,59 |
Jalen NealNealΚ. αμυν. | 17 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 0 | 90% | 27 | 21 | 71 | 8 | 59 | 58% | 2 | 0 | 0 | 21 | 8 | 0 | 0 | 2 | 23 | 0 | 6,76 |
Efraín Morales MoralesΚ. αμυν. | 18 | 0 | 2 | 0 | 10 | 3 | 2 | 3 | 7 | 1 | 0 | 89% | 27 | 25 | 67 | 24 | 71 | 65% | 0 | 0 | 0 | 17 | 12 | 0 | 0 | 3 | 33 | 0 | 6,87 |
Samuel Piette PietteΑμ. χαφ | 18 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 9 | 0 | 1 | 90% | 31 | 16 | 17 | 10 | 50 | 51% | 5 | 0 | 0 | 18 | 11 | 0 | 0 | 4 | 19 | 0 | 6,71 |
Sébastian BrezaBrezaΤερμ. | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 77% | 4 | 0 | 9 | 0 | 8 | — | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 24 | 18 | 0 | 14 | 0 | 6,78 |
Brandan CraigCraigΚ. αμυν. | 14 | 0 | 0 | 0 | 6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 84% | 8 | 9 | 37 | 5 | 22 | 56% | 4 | 0 | 0 | 7 | 6 | 0 | 0 | 1 | 16 | 0 | 6,58 |
Alexis SánchezSánchezΔευτ. επιθ. | 9 | 0 | 0 | 0 | 7 | 2 | 1 | 8 | 12 | 0 | 8 | 77% | 6 | 5 | 1 | 0 | 28 | 52% | 0 | 0 | 0 | 5 | 13 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0 | 6,89 |
Daniel PereiraPereiraΚ. μέσος | 7 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 5 | 5 | 0 | 4 | 93% | 5 | 2 | 4 | 2 | 18 | 46% | 1 | 0 | 0 | 6 | 7 | 0 | 0 | 1 | 11 | 0 | 6,71 |
Olger EscobarEscobarΕπ. χαφ | 19 | 0 | 0 | 0 | 10 | 2 | 1 | 1 | 6 | 0 | 2 | 69% | 5 | 5 | 4 | 1 | 15 | 44% | 2 | 0 | 0 | 9 | 6 | 0 | 0 | 4 | 10 | 0 | 6,55 |
Brayan CeballosCeballosΚ. αμυν. | 7 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 87% | 6 | 0 | 6 | 1 | 15 | 34% | 3 | 0 | 0 | 9 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,40 |
Bode HidalgoHidalgoΔεξ. οπισθ. | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 81% | 0 | 4 | 7 | 0 | 7 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 1 | 9 | 0 | 6,22 |
Dante SealySealyΔεξ. εξτρέμ | 4 | 0 | 0 | 0 | 6 | 5 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | 27% | 1 | 0 | 0 | 8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 6,58 |
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pep BielBielΕπ. χαφ | 28 | 12 | 8 | 12 | 59 | 23 | 4 | 27 | 55 | 13 | 27 | 85% | 24 | 11 | 12 | 5 | 82 | 41% | 4 | 0 | 0 | 22 | 24 | 0 | 0 | 5 | 39 | 0 | 7,30 |
Idan ToklomatiToklomatiΚ. επιθ. | 27 | 11 | 3 | 11 | 43 | 21 | 9 | 14 | 22 | 5 | 1 | 82% | 16 | 8 | 18 | 6 | 110 | 48% | 1 | 0 | 0 | 19 | 32 | 0 | 0 | 5 | 31 | 0 | 6,94 |
Liel AbadaAbadaΔεξ. εξτρέμ | 21 | 5 | 5 | 5 | 34 | 21 | 9 | 10 | 17 | 6 | 3 | 78% | 11 | 6 | 1 | 1 | 31 | 28% | 2 | 0 | 0 | 12 | 6 | 0 | 0 | 4 | 18 | 0 | 6,74 |
Ashley WestwoodWestwoodΑμ. χαφ | 25 | 3 | 4 | 3 | 15 | 7 | 3 | 6 | 41 | 6 | 28 | 87% | 16 | 15 | 29 | 12 | 47 | 56% | 10 | 1 | 0 | 17 | 22 | 0 | 0 | 5 | 31 | 0 | 7,09 |
Kerwin VargasVargasΔεξ. εξτρέμ | 17 | 3 | 4 | 3 | 22 | 10 | 4 | 12 | 12 | 2 | 6 | 88% | 16 | 8 | 11 | 0 | 64 | 56% | 0 | 0 | 0 | 5 | 28 | 0 | 0 | 3 | 17 | 0 | 6,92 |
| Archie GoodwinGoodwinΚ. επιθ. | 24 | 3 | 0 | 3 | 11 | 8 | 5 | 4 | 3 | 1 | 0 | — | 4 | 1 | 10 | 1 | 20 | 36% | 1 | 0 | 0 | 15 | 6 | 0 | 0 | 5 | 8 | 0 | 6,60 |
| Agyemang MorrisonMorrisonΚ. αμυν. | 22 | 2 | 0 | 2 | 17 | 5 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 | 92% | 21 | 25 | 98 | 16 | 83 | 63% | 3 | 0 | 0 | 21 | 15 | 0 | 0 | 3 | 27 | 0 | 6,96 |
David SchneggSchneggΑρ. οπισθ. | 19 | 2 | 3 | 2 | 11 | 4 | 0 | 12 | 16 | 4 | 9 | 79% | 16 | 15 | 45 | 6 | 52 | 46% | 6 | 1 | 0 | 20 | 6 | 0 | 0 | 3 | 17 | 0 | 6,73 |
Harry ToffoloToffoloΑρ. οπισθ. | 16 | 1 | 2 | 1 | 9 | 2 | 0 | 3 | 10 | 1 | 9 | 85% | 26 | 11 | 39 | 2 | 58 | 61% | 2 | 0 | 0 | 8 | 16 | 0 | 0 | 2 | 20 | 0 | 6,76 |
Henry KesslerKesslerΚ. αμυν. | 12 | 1 | 0 | 1 | 5 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 92% | 9 | 9 | 56 | 24 | 44 | 60% | 1 | 0 | 0 | 7 | 12 | 0 | 0 | 3 | 15 | 0 | 7,05 |
Brandt BronicoBronicoΚ. μέσος | 24 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 0 | 2 | 8 | 2 | 3 | 85% | 23 | 19 | 20 | 3 | 39 | 48% | 1 | 0 | 0 | 23 | 7 | 0 | 0 | 5 | 16 | 0 | 6,63 |
| Will ClearyClearyΔεξ. οπισθ. | 12 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 3 | 4 | 1 | 1 | 85% | 9 | 5 | 21 | 6 | 26 | 47% | 0 | 0 | 0 | 2 | 6 | 0 | 0 | 4 | 8 | 0 | 6,65 |
A. Saint-MaximinSaint-MaximinΑρ. εξτρέμ | 10 | 1 | 4 | 1 | 24 | 10 | 1 | 28 | 23 | 8 | 8 | 78% | 4 | 5 | 1 | 0 | 50 | 52% | 2 | 0 | 0 | 6 | 15 | 0 | 0 | 2 | 11 | 0 | 7,33 |
Rodolfo AlokoAlokoΔεξ. εξτρέμ | 17 | 1 | 2 | 1 | 14 | 3 | 2 | 11 | 8 | 3 | 7 | 74% | 20 | 5 | 4 | 2 | 50 | 45% | 1 | 0 | 0 | 16 | 11 | 0 | 0 | 2 | 10 | 0 | 6,69 |
Kristijan KahlinaKahlinaΤερμ. | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 79% | 1 | 1 | 19 | 0 | 11 | — | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 119 | 74 | 5 | 40 | 0 | 7,20 |
Nathan ByrneByrneΔεξ. οπισθ. | 24 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 9 | 7 | 0 | 6 | 86% | 17 | 17 | 51 | 7 | 54 | 54% | 3 | 0 | 0 | 7 | 19 | 0 | 0 | 3 | 34 | 0 | 6,55 |
Tim ReamReamΚ. αμυν. | 20 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | 2 | 1 | 0 | 93% | 13 | 14 | 89 | 10 | 42 | 63% | 2 | 1 | 0 | 8 | 9 | 0 | 0 | 4 | 24 | 0 | 6,75 |
Djibril DianiDianiΑμ. χαφ | 25 | 0 | 1 | 0 | 12 | 2 | 4 | 4 | 8 | 1 | 0 | 93% | 28 | 28 | 19 | 4 | 59 | 47% | 6 | 0 | 0 | 31 | 10 | 0 | 0 | 5 | 18 | 0 | 6,69 |
Luca de la Torrede la TorreΚ. μέσος | 24 | 0 | 1 | 0 | 8 | 0 | 0 | 10 | 14 | 1 | 5 | 88% | 17 | 12 | 17 | 2 | 32 | 46% | 0 | 0 | 0 | 13 | 3 | 0 | 0 | 4 | 23 | 0 | 6,64 |
Andrew PrivettPrivettΚ. αμυν. | 8 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 92% | 6 | 2 | 39 | 8 | 15 | 50% | 2 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 1 | 15 | 0 | 6,53 |
Tyger SmallsSmallsΔεξ. εξτρέμ | 13 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 2 | 4 | 2 | 1 | 1 | — | 5 | 1 | 3 | 0 | 16 | 50% | 1 | 0 | 0 | 4 | 5 | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 | 6,56 |
| Aron JohnJohnΚ. μέσος | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — |
Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.
Ομάδες
Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.
Στοιχήματα
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.










































