Cambridge City – Maldon & Tiptree Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Cambridge City — Maldon & Tiptree, Σάβ 05 Σεπ 17:00

Cambridge CityΝΝΝΝΗΝΝΝΝΗ

Κύπελλο Αγγλίας

6–1

Ημίχρονο 2–0

Ομάδες

Cambridge City5 αγώνεςMaldon & Tiptree1 αγώνας
Cambridge City4 αγώνεςMaldon & Tiptree0 αγώνες
Cambridge City1 αγώναςMaldon & Tiptree1 αγώνας
55Αγώνες11
4-0-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-0-1
80%80%Νίκες—
3,216ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,4κάτω από 5 αγώνες (5/1)—
00ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (5/1)—
1,26Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,36κάτω από 5 αγώνες (5/1)—
210Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,05κάτω από 5 αγώνες (5/1)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 10κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,4κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
00ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (5/1)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,7κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (5/1)—
44Αγώνες00
3-0-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)—
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,62κάτω από 5 αγώνες (4/0)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/0)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,43κάτω από 5 αγώνες (4/0)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,2κάτω από 5 αγώνες (4/0)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 11,2κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,9κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/0)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,3κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (4/0)—
11Αγώνες11
1-0-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-0-1
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,37κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,35κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,02κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 9,4κάτω από 5 αγώνες (0/1)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4κάτω από 5 αγώνες (0/1)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (0/1)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,01κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
00Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,17κάτω από 5 αγώνες (5/1)—
1,26Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,96κάτω από 5 αγώνες (5/1)—
00ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (5/1)—
00ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (5/1)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,21κάτω από 5 αγώνες (4/0)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,65κάτω από 5 αγώνες (4/0)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/0)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/0)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,17κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,96κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,86κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (5/1)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,11κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,66κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/0)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,08κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,06κάτω από 5 αγώνες (0/1)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (0/1)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Cambridge City5 αγώνεςMaldon & Tiptree1 αγώνας
Cambridge City4 αγώνεςMaldon & Tiptree0 αγώνες
Cambridge City1 αγώναςMaldon & Tiptree1 αγώνας

Γκολ ομάδας

100%Over 0,51 αγ.
80%Over 1,51 αγ.
60%Over 2,51 αγ.

Γκολ αγώνα

100%Over 1,51 αγ.
100%Over 2,51 αγ.
60%Over 3,51 αγ.
40%Over 4,51 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

60%Over 0,5 α′ ημιχρόνου1 αγ.
40%Over 1,5 α′ ημιχρόνου1 αγ.
60%Over 0,5 β′ ημιχρόνου1 αγ.
60%Over 1,5 β′ ημιχρόνου1 αγ.

Συνδυασμοί

80%Νίκη & Over 1,51 αγ.
0%Νίκη & Under 1,51 αγ.
80%Νίκη & Over 2,51 αγ.
0%Νίκη & Under 2,51 αγ.
80%G/G & Νίκη1 αγ.

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,5—
4 αγ.Over 1,5—
4 αγ.Over 2,5—

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,5—
4 αγ.Over 2,5—
4 αγ.Over 3,5—
4 αγ.Over 4,5—

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου—
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου—
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου—
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου—

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,5—
4 αγ.Νίκη & Under 1,5—
4 αγ.Νίκη & Over 2,5—
4 αγ.Νίκη & Under 2,5—
4 αγ.G/G & Νίκη—

Γκολ ομάδας

1 αγ.Over 0,51 αγ.
1 αγ.Over 1,51 αγ.
1 αγ.Over 2,51 αγ.

Γκολ αγώνα

1 αγ.Over 1,51 αγ.
1 αγ.Over 2,51 αγ.
1 αγ.Over 3,51 αγ.
1 αγ.Over 4,51 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

1 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου1 αγ.
1 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου1 αγ.
1 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου1 αγ.
1 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου1 αγ.

Συνδυασμοί

1 αγ.Νίκη & Over 1,51 αγ.
1 αγ.Νίκη & Under 1,51 αγ.
1 αγ.Νίκη & Over 2,51 αγ.
1 αγ.Νίκη & Under 2,51 αγ.
1 αγ.G/G & Νίκη1 αγ.

Βασική αγορά

100%Γκολ/Γκολ1 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

20%G/G α′ ημιχρόνου1 αγ.
60%G/G β′ ημιχρόνου1 αγ.

Συνδυασμοί

80%G/G & Νίκη1 αγ.
0%Νίκη χωρίς παθητικό1 αγ.

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ—

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου—
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου—

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη—
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό—

Βασική αγορά

1 αγ.Γκολ/Γκολ1 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

1 αγ.G/G α′ ημιχρόνου1 αγ.
1 αγ.G/G β′ ημιχρόνου1 αγ.

Συνδυασμοί

1 αγ.G/G & Νίκη1 αγ.
1 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό1 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

80%Νίκη1 αγ.
0%Ισοπαλία1 αγ.
80%Νίκη ή ισοπαλία1 αγ.
80%Νίκη χωρίς την ισοπαλία1 αγ.
0%Νίκη χωρίς παθητικό1 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη—
4 αγ.Ισοπαλία—
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία—
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία—
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό—

Αποτέλεσμα αγώνα

1 αγ.Νίκη1 αγ.
1 αγ.Ισοπαλία1 αγ.
1 αγ.Νίκη ή ισοπαλία1 αγ.
1 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία1 αγ.
1 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό1 αγ.

Κόρνερ αγώνα

2 αγ.Over 9,51 αγ.
2 αγ.Over 10,51 αγ.
2 αγ.Over 11,51 αγ.
2 αγ.Over 12,51 αγ.

Κόρνερ ομάδας

2 αγ.Over 4,5 υπέρ1 αγ.
2 αγ.Over 5,5 υπέρ1 αγ.
2 αγ.Over 6,5 υπέρ1 αγ.
2 αγ.Over 4,5 κατά1 αγ.
2 αγ.Over 5,5 κατά1 αγ.
2 αγ.Over 6,5 κατά1 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ1 αγ.
2 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ1 αγ.

Κόρνερ αγώνα

2 αγ.Over 9,5—
2 αγ.Over 10,5—
2 αγ.Over 11,5—
2 αγ.Over 12,5—

Κόρνερ ομάδας

2 αγ.Over 4,5 υπέρ—
2 αγ.Over 5,5 υπέρ—
2 αγ.Over 6,5 υπέρ—
2 αγ.Over 4,5 κατά—
2 αγ.Over 5,5 κατά—
2 αγ.Over 6,5 κατά—

Συνδυασμοί

2 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ—
2 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ—

Κόρνερ αγώνα

—Over 9,51 αγ.
—Over 10,51 αγ.
—Over 11,51 αγ.
—Over 12,51 αγ.

Κόρνερ ομάδας

—Over 4,5 υπέρ1 αγ.
—Over 5,5 υπέρ1 αγ.
—Over 6,5 υπέρ1 αγ.
—Over 4,5 κατά1 αγ.
—Over 5,5 κατά1 αγ.
—Over 6,5 κατά1 αγ.

Συνδυασμοί

—Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ1 αγ.
—Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ1 αγ.

Κάρτες αγώνα

2 αγ.Over 1,51 αγ.
2 αγ.Over 2,51 αγ.
2 αγ.Over 3,51 αγ.
2 αγ.Over 4,51 αγ.
2 αγ.Over 5,51 αγ.
2 αγ.Over 6,51 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

2 αγ.Over 15 πόντοι1 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι1 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι1 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

2 αγ.Over 15 πόντοι1 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι1 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι1 αγ.

Κάρτες αγώνα

2 αγ.Over 1,5—
2 αγ.Over 2,5—
2 αγ.Over 3,5—
2 αγ.Over 4,5—
2 αγ.Over 5,5—
2 αγ.Over 6,5—

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

2 αγ.Over 15 πόντοι—
2 αγ.Over 25 πόντοι—
2 αγ.Over 35 πόντοι—

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

2 αγ.Over 15 πόντοι—
2 αγ.Over 25 πόντοι—
2 αγ.Over 35 πόντοι—

Κάρτες αγώνα

—Over 1,51 αγ.
—Over 2,51 αγ.
—Over 3,51 αγ.
—Over 4,51 αγ.
—Over 5,51 αγ.
—Over 6,51 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

—Over 15 πόντοι1 αγ.
—Over 25 πόντοι1 αγ.
—Over 35 πόντοι1 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

—Over 15 πόντοι1 αγ.
—Over 25 πόντοι1 αγ.
—Over 35 πόντοι1 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.