Burton Albion – AFC Rushden & Diamonds Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Burton Albion — AFC Rushden & Diamonds, Σάβ 07 Νοε 17:00

Κύπελλο Αγγλίας

AFC Rushden & DiamondsΙΝΝΝΝΙΝΝΝΝ

Πιθανότητες 1Χ2

νίκη γηπεδούχου 1 61,9%ισοπαλία Χ 18,4%νίκη φιλοξενούμενου 2 19,7%

Παίκτες

Burton Albion — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2025/2026
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#17Σεν Κιτς και Νέβις26 ετώνShade TyreseShadeΔεξ. εξτρέμ35058503111—01103—00030001107,81
Πορτογαλία25 ετώνTavares FábioTavaresΚ. επιθ.33131100000—00000—00000002007,17
EN22 ετώνWebster CharlieWebsterΚ. μέσος12120000000—00000—00000001007,48
EN26 ετώνLofthouse KyranLofthouseΔεξ. οπισθ.41213214403—40911537%00041002206,78
#20EN23 ετώνWilliams DylanWilliamsΑρ. οπισθ.21012101000—500010—10013001007,45
EN24 ετώνMcKiernan JJMcKiernanΚ. μέσος21011100000—31005—00002001007,05
EN27 ετώνSibbick TobySibbickΚ. αμυν.40001000000—711021033%10031002206,47
EN31 ετώνEvans GeorgeEvansΑμ. χαφ4000211110175%621201560%00012002106,77
Ηνωμένο Βασίλειο25 ετώνArmer JackArmerΑρ. οπισθ.4000310131263%311621771%10044002206,82
Γουιάνα28 ετώνVancooten TerenceVancootenΚ. αμυν.3010000111074%172041248%10034001207,21
EN23 ετώνChauke KegsChaukeΑμ. χαφ4000421010180%54101033%10034002206,49
EN29 ετώνBeesley JakeBeesleyΚ. επιθ.20204001410—40522050%00033000207,58
EN26 ετώνGodwin-Malife U.Godwin-MalifeΚ. αμυν.20000000002—10724—00002001106,76
#40EN29 ετώνCollins BradCollinsΤερμ.20000000000—00401—10001530206,54
21 ετώνDudek KamilDudekΤερμ.20000000000—00201—00000412006,97
EN18 ετώνKrubally SulymanKruballyΚ. μέσος40001000100—61401048%10022002006,62
EN27 ετώνHartridge AlexHartridgeΚ. αμυν.20000000212—20506—00030001106,66
EN25 ετώνAdom KainAdomΔεξ. εξτρέμ20105210310—30008—10011001107,03
EN30 ετώνCannon AndyCannonΚ. μέσος10000001302—02101—00010000106,79
#23EN23 ετώνRevan SebastianRevanΑρ. οπισθ.10001000001—10001—00000000006,70
EN25 ετώνMoon JasperMoonΚ. αμυν.20001000000—00001—00000001006,43
EN18 ετώνScutt ZacScuttΚ. επιθ.10001100000—00000—0001000100—
AFC Rushden & Diamonds — αναλυτικά στατιστικά παικτών
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.

Δεν έχουμε καταγραφή σεζόν για το ρόστερ.

Δεν έχουμε τερματοφύλακα με συμμετοχές σε αυτό το ρόστερ.

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Burton Albion0 αγώνεςAFC Rushden & Diamonds7 αγώνες
Burton Albion0 αγώνεςAFC Rushden & Diamonds4 αγώνες
Burton Albion0 αγώνεςAFC Rushden & Diamonds3 αγώνες
00Αγώνες77
—Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)5-2-0
—Νίκες71%71%
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,4κάτω από 5 αγώνες (0/7)2,4317
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (0/7)00
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,37κάτω από 5 αγώνες (0/7)0,715
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,03κάτω από 5 αγώνες (0/7)1,7112
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 10,5κάτω από 5 αγώνες (0/2)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,5κάτω από 5 αγώνες (0/2)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (0/7)00
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,8κάτω από 5 αγώνες (0/3)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (0/7)00
00Αγώνες44
—Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-1-0
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,62κάτω από 5 αγώνες (0/4)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (0/4)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,45κάτω από 5 αγώνες (0/4)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,17κάτω από 5 αγώνες (0/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 11,7κάτω από 5 αγώνες (0/2)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,1κάτω από 5 αγώνες (0/2)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (0/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,5κάτω από 5 αγώνες (0/2)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (0/4)—
00Αγώνες33
—Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-1-0
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,36κάτω από 5 αγώνες (0/3)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (0/3)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,35κάτω από 5 αγώνες (0/3)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,01κάτω από 5 αγώνες (0/3)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (0/3)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (0/1)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (0/3)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,17κάτω από 5 αγώνες (0/7)0,292
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,95κάτω από 5 αγώνες (0/7)0,715
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (0/7)00
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (0/7)00
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,22κάτω από 5 αγώνες (0/4)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,64κάτω από 5 αγώνες (0/4)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (0/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (0/4)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,17κάτω από 5 αγώνες (0/3)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,98κάτω από 5 αγώνες (0/3)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (0/3)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (0/3)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,86κάτω από 5 αγώνες (0/3)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (0/7)00
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1κάτω από 5 αγώνες (0/3)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,72κάτω από 5 αγώνες (0/2)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (0/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,06κάτω από 5 αγώνες (0/2)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,98κάτω από 5 αγώνες (0/1)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (0/3)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,13κάτω από 5 αγώνες (0/1)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Burton Albion0 αγώνεςAFC Rushden & Diamonds7 αγώνες
Burton Albion0 αγώνεςAFC Rushden & Diamonds4 αγώνες
Burton Albion0 αγώνεςAFC Rushden & Diamonds3 αγώνες

Γκολ ομάδας

—Over 0,5100%
—Over 1,571%
—Over 2,543%

Γκολ αγώνα

—Over 1,5100%
—Over 2,571%
—Over 3,529%
—Over 4,514%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

—Over 0,5 α′ ημιχρόνου43%
—Over 1,5 α′ ημιχρόνου29%
—Over 0,5 β′ ημιχρόνου86%
—Over 1,5 β′ ημιχρόνου29%

Συνδυασμοί

—Νίκη & Over 1,571%
—Νίκη & Under 1,50%
—Νίκη & Over 2,571%
—Νίκη & Under 2,50%
—G/G & Νίκη43%

Γκολ ομάδας

—Over 0,54 αγ.
—Over 1,54 αγ.
—Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

—Over 1,54 αγ.
—Over 2,54 αγ.
—Over 3,54 αγ.
—Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

—Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
—Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
—Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
—Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

—Νίκη & Over 1,54 αγ.
—Νίκη & Under 1,54 αγ.
—Νίκη & Over 2,54 αγ.
—Νίκη & Under 2,54 αγ.
—G/G & Νίκη4 αγ.

Γκολ ομάδας

—Over 0,53 αγ.
—Over 1,53 αγ.
—Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

—Over 1,53 αγ.
—Over 2,53 αγ.
—Over 3,53 αγ.
—Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

—Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
—Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
—Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
—Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

—Νίκη & Over 1,53 αγ.
—Νίκη & Under 1,53 αγ.
—Νίκη & Over 2,53 αγ.
—Νίκη & Under 2,53 αγ.
—G/G & Νίκη3 αγ.

Βασική αγορά

—Γκολ/Γκολ71%

G/G ανά ημίχρονο

—G/G α′ ημιχρόνου29%
—G/G β′ ημιχρόνου29%

Συνδυασμοί

—G/G & Νίκη43%
—Νίκη χωρίς παθητικό29%

Βασική αγορά

—Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

—G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
—G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

—G/G & Νίκη4 αγ.
—Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Βασική αγορά

—Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

—G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
—G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

—G/G & Νίκη3 αγ.
—Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

—Νίκη71%
—Ισοπαλία29%
—Νίκη ή ισοπαλία100%
—Νίκη χωρίς την ισοπαλία100%
—Νίκη χωρίς παθητικό29%

Αποτέλεσμα αγώνα

—Νίκη4 αγ.
—Ισοπαλία4 αγ.
—Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
—Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
—Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

—Νίκη3 αγ.
—Ισοπαλία3 αγ.
—Νίκη ή ισοπαλία3 αγ.
—Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
—Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

—Over 9,53 αγ.
—Over 10,53 αγ.
—Over 11,53 αγ.
—Over 12,53 αγ.

Κόρνερ ομάδας

—Over 4,5 υπέρ3 αγ.
—Over 5,5 υπέρ3 αγ.
—Over 6,5 υπέρ3 αγ.
—Over 4,5 κατά3 αγ.
—Over 5,5 κατά3 αγ.
—Over 6,5 κατά3 αγ.

Συνδυασμοί

—Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ3 αγ.
—Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

—Over 9,52 αγ.
—Over 10,52 αγ.
—Over 11,52 αγ.
—Over 12,52 αγ.

Κόρνερ ομάδας

—Over 4,5 υπέρ2 αγ.
—Over 5,5 υπέρ2 αγ.
—Over 6,5 υπέρ2 αγ.
—Over 4,5 κατά2 αγ.
—Over 5,5 κατά2 αγ.
—Over 6,5 κατά2 αγ.

Συνδυασμοί

—Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ2 αγ.
—Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ2 αγ.

Κόρνερ αγώνα

—Over 9,51 αγ.
—Over 10,51 αγ.
—Over 11,51 αγ.
—Over 12,51 αγ.

Κόρνερ ομάδας

—Over 4,5 υπέρ1 αγ.
—Over 5,5 υπέρ1 αγ.
—Over 6,5 υπέρ1 αγ.
—Over 4,5 κατά1 αγ.
—Over 5,5 κατά1 αγ.
—Over 6,5 κατά1 αγ.

Συνδυασμοί

—Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ1 αγ.
—Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ1 αγ.

Κάρτες αγώνα

—Over 1,53 αγ.
—Over 2,53 αγ.
—Over 3,53 αγ.
—Over 4,53 αγ.
—Over 5,53 αγ.
—Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

—Over 15 πόντοι3 αγ.
—Over 25 πόντοι3 αγ.
—Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

—Over 15 πόντοι3 αγ.
—Over 25 πόντοι3 αγ.
—Over 35 πόντοι3 αγ.

Κάρτες αγώνα

—Over 1,52 αγ.
—Over 2,52 αγ.
—Over 3,52 αγ.
—Over 4,52 αγ.
—Over 5,52 αγ.
—Over 6,52 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

—Over 15 πόντοι2 αγ.
—Over 25 πόντοι2 αγ.
—Over 35 πόντοι2 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

—Over 15 πόντοι2 αγ.
—Over 25 πόντοι2 αγ.
—Over 35 πόντοι2 αγ.

Κάρτες αγώνα

—Over 1,51 αγ.
—Over 2,51 αγ.
—Over 3,51 αγ.
—Over 4,51 αγ.
—Over 5,51 αγ.
—Over 6,51 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

—Over 15 πόντοι1 αγ.
—Over 25 πόντοι1 αγ.
—Over 35 πόντοι1 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

—Over 15 πόντοι1 αγ.
—Over 25 πόντοι1 αγ.
—Over 35 πόντοι1 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.