Bootle FC – Northwich Victoria Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Bootle FC — Northwich Victoria, Τετ 26 Αυγ 21:45

Bootle FCΙΗΙΗ

Κύπελλο Αγγλίας

0–1

Ημίχρονο 0–1

Northwich VictoriaΙΝΙΝΗΙΝΙΝΗ

Ομάδες

Bootle FC2 αγώνεςNorthwich Victoria5 αγώνες
Bootle FC1 αγώναςNorthwich Victoria3 αγώνες
Bootle FC1 αγώναςNorthwich Victoria2 αγώνες
22Αγώνες55
0-1-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-2-1
—Νίκες40%40%
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,4κάτω από 5 αγώνες (2/5)1,68
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,36κάτω από 5 αγώνες (2/5)15
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,05κάτω από 5 αγώνες (2/5)0,63
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,7κάτω από 5 αγώνες (2/2)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
11Αγώνες33
0-0-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-1-1
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,62κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,43κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,2κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,3κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
11Αγώνες22
0-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-1-0
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,37κάτω από 5 αγώνες (1/2)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,35κάτω από 5 αγώνες (1/2)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,02κάτω από 5 αγώνες (1/2)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,01κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,17κάτω από 5 αγώνες (2/5)0,63
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,96κάτω από 5 αγώνες (2/5)1,47
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,21κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,65κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,17κάτω από 5 αγώνες (1/2)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,96κάτω από 5 αγώνες (1/2)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,86κάτω από 5 αγώνες (2/2)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,11κάτω από 5 αγώνες (2/2)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,66κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,08κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,06κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (1/1)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Bootle FC2 αγώνεςNorthwich Victoria5 αγώνες
Bootle FC1 αγώναςNorthwich Victoria3 αγώνες
Bootle FC1 αγώναςNorthwich Victoria2 αγώνες

Γκολ ομάδας

2 αγ.Over 0,580%
2 αγ.Over 1,540%
2 αγ.Over 2,520%

Γκολ αγώνα

2 αγ.Over 1,540%
2 αγ.Over 2,540%
2 αγ.Over 3,540%
2 αγ.Over 4,540%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

2 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου80%
2 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου20%
2 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου40%
2 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

2 αγ.Νίκη & Over 1,50%
2 αγ.Νίκη & Under 1,540%
2 αγ.Νίκη & Over 2,50%
2 αγ.Νίκη & Under 2,540%
2 αγ.G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

1 αγ.Over 0,53 αγ.
1 αγ.Over 1,53 αγ.
1 αγ.Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

1 αγ.Over 1,53 αγ.
1 αγ.Over 2,53 αγ.
1 αγ.Over 3,53 αγ.
1 αγ.Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

1 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
1 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
1 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
1 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

1 αγ.Νίκη & Over 1,53 αγ.
1 αγ.Νίκη & Under 1,53 αγ.
1 αγ.Νίκη & Over 2,53 αγ.
1 αγ.Νίκη & Under 2,53 αγ.
1 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.

Γκολ ομάδας

1 αγ.Over 0,52 αγ.
1 αγ.Over 1,52 αγ.
1 αγ.Over 2,52 αγ.

Γκολ αγώνα

1 αγ.Over 1,52 αγ.
1 αγ.Over 2,52 αγ.
1 αγ.Over 3,52 αγ.
1 αγ.Over 4,52 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

1 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου2 αγ.
1 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου2 αγ.
1 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου2 αγ.
1 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου2 αγ.

Συνδυασμοί

1 αγ.Νίκη & Over 1,52 αγ.
1 αγ.Νίκη & Under 1,52 αγ.
1 αγ.Νίκη & Over 2,52 αγ.
1 αγ.Νίκη & Under 2,52 αγ.
1 αγ.G/G & Νίκη2 αγ.

Βασική αγορά

2 αγ.Γκολ/Γκολ40%

G/G ανά ημίχρονο

2 αγ.G/G α′ ημιχρόνου20%
2 αγ.G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

2 αγ.G/G & Νίκη0%
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό40%

Βασική αγορά

1 αγ.Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

1 αγ.G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
1 αγ.G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

1 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.
1 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Βασική αγορά

1 αγ.Γκολ/Γκολ2 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

1 αγ.G/G α′ ημιχρόνου2 αγ.
1 αγ.G/G β′ ημιχρόνου2 αγ.

Συνδυασμοί

1 αγ.G/G & Νίκη2 αγ.
1 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό2 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

2 αγ.Νίκη40%
2 αγ.Ισοπαλία40%
2 αγ.Νίκη ή ισοπαλία80%
1 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό40%

Αποτέλεσμα αγώνα

1 αγ.Νίκη3 αγ.
1 αγ.Ισοπαλία3 αγ.
1 αγ.Νίκη ή ισοπαλία3 αγ.
1 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
1 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

1 αγ.Νίκη2 αγ.
1 αγ.Ισοπαλία2 αγ.
1 αγ.Νίκη ή ισοπαλία2 αγ.
—Νίκη χωρίς την ισοπαλία1 αγ.
1 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό2 αγ.

Κόρνερ αγώνα

2 αγ.Over 9,52 αγ.
2 αγ.Over 10,52 αγ.
2 αγ.Over 11,52 αγ.
2 αγ.Over 12,52 αγ.

Κόρνερ ομάδας

2 αγ.Over 4,5 υπέρ2 αγ.
2 αγ.Over 5,5 υπέρ2 αγ.
2 αγ.Over 6,5 υπέρ2 αγ.
2 αγ.Over 4,5 κατά2 αγ.
2 αγ.Over 5,5 κατά2 αγ.
2 αγ.Over 6,5 κατά2 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ2 αγ.
2 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ2 αγ.

Κόρνερ αγώνα

1 αγ.Over 9,51 αγ.
1 αγ.Over 10,51 αγ.
1 αγ.Over 11,51 αγ.
1 αγ.Over 12,51 αγ.

Κόρνερ ομάδας

1 αγ.Over 4,5 υπέρ1 αγ.
1 αγ.Over 5,5 υπέρ1 αγ.
1 αγ.Over 6,5 υπέρ1 αγ.
1 αγ.Over 4,5 κατά1 αγ.
1 αγ.Over 5,5 κατά1 αγ.
1 αγ.Over 6,5 κατά1 αγ.

Συνδυασμοί

1 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ1 αγ.
1 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ1 αγ.

Κόρνερ αγώνα

1 αγ.Over 9,51 αγ.
1 αγ.Over 10,51 αγ.
1 αγ.Over 11,51 αγ.
1 αγ.Over 12,51 αγ.

Κόρνερ ομάδας

1 αγ.Over 4,5 υπέρ1 αγ.
1 αγ.Over 5,5 υπέρ1 αγ.
1 αγ.Over 6,5 υπέρ1 αγ.
1 αγ.Over 4,5 κατά1 αγ.
1 αγ.Over 5,5 κατά1 αγ.
1 αγ.Over 6,5 κατά1 αγ.

Συνδυασμοί

1 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ1 αγ.
1 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ1 αγ.

Κάρτες αγώνα

2 αγ.Over 1,52 αγ.
2 αγ.Over 2,52 αγ.
2 αγ.Over 3,52 αγ.
2 αγ.Over 4,52 αγ.
2 αγ.Over 5,52 αγ.
2 αγ.Over 6,52 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

2 αγ.Over 15 πόντοι2 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι2 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι2 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

2 αγ.Over 15 πόντοι2 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι2 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι2 αγ.

Κάρτες αγώνα

1 αγ.Over 1,51 αγ.
1 αγ.Over 2,51 αγ.
1 αγ.Over 3,51 αγ.
1 αγ.Over 4,51 αγ.
1 αγ.Over 5,51 αγ.
1 αγ.Over 6,51 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

1 αγ.Over 15 πόντοι1 αγ.
1 αγ.Over 25 πόντοι1 αγ.
1 αγ.Over 35 πόντοι1 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

1 αγ.Over 15 πόντοι1 αγ.
1 αγ.Over 25 πόντοι1 αγ.
1 αγ.Over 35 πόντοι1 αγ.

Κάρτες αγώνα

1 αγ.Over 1,51 αγ.
1 αγ.Over 2,51 αγ.
1 αγ.Over 3,51 αγ.
1 αγ.Over 4,51 αγ.
1 αγ.Over 5,51 αγ.
1 αγ.Over 6,51 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

1 αγ.Over 15 πόντοι1 αγ.
1 αγ.Over 25 πόντοι1 αγ.
1 αγ.Over 35 πόντοι1 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

1 αγ.Over 15 πόντοι1 αγ.
1 αγ.Over 25 πόντοι1 αγ.
1 αγ.Over 35 πόντοι1 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.