Banfield – Atlético Tucumán Στατιστικά αγώνα
Ενημερώθηκε
Banfield — Atlético Tucumán, Σάβ 07 Νοε 03:00
Πιθανότητες 1Χ2
νίκη γηπεδούχου 1 35,0%ισοπαλία Χ 28,1%νίκη φιλοξενούμενου 2 36,9%
Banfield
Atlético Tucumán
Παίκτες
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Perrotta TizianoPerrottaΚ. επιθ. | 17 | 6 | 1 | 6 | 38 | 13 | 3 | 9 | 17 | 3 | 2 | 63% | 17 | 3 | 7 | 2 | 95 | 45% | 1 | 0 | 0 | 14 | 17 | 0 | 0 | 5 | 17 | 0 | 7,04 |
| Gómez LautaroGómezΕπ. χαφ | 28 | 5 | 1 | 5 | 24 | 10 | 0 | 32 | 16 | 1 | 5 | 69% | 51 | 9 | 7 | 0 | 127 | 48% | 4 | 0 | 0 | 28 | 35 | 0 | 0 | 5 | 23 | 0 | 6,75 |
Sepúlveda BrunoSepúlvedaΚ. επιθ. | 17 | 4 | 1 | 4 | 15 | 7 | 5 | 4 | 8 | 0 | 0 | 78% | 4 | 2 | 6 | 0 | 28 | 41% | 1 | 0 | 0 | 11 | 5 | 0 | 0 | 3 | 8 | 0 | 6,74 |
| García S.GarcíaΔεξ. μέσος | 29 | 2 | 5 | 2 | 12 | 4 | 0 | 17 | 30 | 4 | 17 | 75% | 47 | 33 | 59 | 7 | 115 | 59% | 4 | 0 | 0 | 14 | 32 | 0 | 0 | 6 | 34 | 0 | 6,85 |
Adoryán TomásAdoryánΔεξ. μέσος | 24 | 2 | 2 | 2 | 44 | 11 | 2 | 17 | 26 | 4 | 14 | 77% | 66 | 9 | 23 | 7 | 142 | 48% | 12 | 0 | 0 | 50 | 34 | 0 | 0 | 3 | 21 | 0 | 6,96 |
Zalazar DavidZalazarΑρ. εξτρέμ | 25 | 2 | 5 | 2 | 52 | 13 | 0 | 27 | 29 | 8 | 29 | 62% | 25 | 13 | 23 | 0 | 93 | 51% | 4 | 0 | 0 | 6 | 24 | 0 | 0 | 5 | 16 | 0 | 7,00 |
Balboa AdriánBalboaΚ. επιθ. | 7 | 2 | 1 | 2 | 14 | 5 | 5 | 4 | 7 | 0 | 0 | 60% | 3 | 1 | 6 | 0 | 32 | 37% | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 6,74 |
Daniele SantiagoDanieleΚ. αμυν. | 16 | 1 | 1 | 1 | 12 | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 75% | 39 | 28 | 120 | 11 | 85 | 63% | 1 | 0 | 0 | 15 | 12 | 0 | 0 | 4 | 16 | 0 | 7,02 |
Machado AlexanderMachadoΚ. επιθ. | 8 | 1 | 0 | 1 | 10 | 4 | 1 | 0 | 4 | 0 | 2 | — | 4 | 1 | 6 | 0 | 22 | 39% | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 11 | 0 | 6,67 |
| Moreno NeyderMorenoΕπ. χαφ | 9 | 1 | 0 | 1 | 11 | 5 | 2 | 2 | 4 | 1 | 1 | — | 7 | 2 | 1 | 0 | 17 | 43% | 1 | 0 | 0 | 6 | 3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 6,69 |
Hernández MatíasHernándezΚ. επιθ. | 7 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 4 | 1 | 2 | 0 | 7 | 29% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 6,62 |
Abraham IgnacioAbrahamΑρ. οπισθ. | 30 | 0 | 4 | 0 | 21 | 5 | 0 | 21 | 32 | 10 | 37 | 65% | 54 | 18 | 97 | 11 | 125 | 57% | 1 | 0 | 0 | 18 | 22 | 0 | 0 | 6 | 39 | 0 | 6,80 |
Meriano NicolásMerianoΚ. αμυν. | 27 | 0 | 0 | 0 | 15 | 4 | 2 | 5 | 5 | 2 | 0 | 70% | 30 | 50 | 155 | 19 | 101 | 60% | 4 | 1 | 1 | 15 | 6 | 0 | 0 | 6 | 28 | 0 | 6,71 |
| Pais IgnacioPaisΚ. μέσος | 21 | 0 | 0 | 0 | 19 | 4 | 0 | 6 | 10 | 0 | 2 | 74% | 53 | 20 | 24 | 9 | 82 | 45% | 4 | 0 | 0 | 37 | 11 | 0 | 0 | 6 | 24 | 0 | 6,70 |
Esquivel SantiagoEsquivelΚ. μέσος | 21 | 0 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | 9 | 10 | 1 | 0 | 83% | 46 | 24 | 22 | 4 | 74 | 46% | 4 | 1 | 0 | 24 | 9 | 0 | 0 | 3 | 18 | 0 | 6,67 |
| Villegas LautaroVillegasΚ. μέσος | 20 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 1 | 8 | 8 | 0 | 3 | 76% | 33 | 9 | 19 | 2 | 57 | 49% | 3 | 0 | 0 | 13 | 9 | 0 | 0 | 6 | 16 | 0 | 6,57 |
Piñero LisandroPiñeroΑρ. εξτρέμ | 25 | 0 | 1 | 0 | 14 | 0 | 0 | 24 | 12 | 3 | 7 | 72% | 16 | 10 | 11 | 0 | 80 | 51% | 3 | 0 | 0 | 12 | 34 | 0 | 0 | 4 | 15 | 0 | 6,65 |
| Rodríguez DiegoRodríguezΤερμ. | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 66% | 0 | 0 | 5 | 0 | 3 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 31 | 16 | 0 | 16 | 1 | 6,97 |
Oviedo BrandonOviedoΚ. αμυν. | 10 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 6 | 1 | 0 | 0 | 69% | 21 | 10 | 36 | 1 | 53 | 49% | 0 | 0 | 0 | 6 | 14 | 0 | 0 | 2 | 14 | 0 | 6,46 |
Alfaro JuanAlfaroΔεξ. οπισθ. | 10 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 7 | 11 | 0 | 7 | 64% | 30 | 13 | 34 | 7 | 51 | 60% | 2 | 0 | 0 | 12 | 2 | 0 | 0 | 2 | 9 | 0 | 6,89 |
Medina FedericoMedinaΔεξ. εξτρέμ | 11 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 | 10 | 6 | 1 | 6 | 64% | 16 | 8 | 11 | 0 | 48 | 49% | 0 | 0 | 0 | 13 | 15 | 0 | 0 | 1 | 10 | 0 | 6,67 |
Ríos LautaroRíosΑμ. χαφ | 5 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 5 | 7 | 3 | 1 | 18 | 41% | 1 | 0 | 0 | 10 | 8 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 6,60 |
Álvarez FavioÁlvarezΕπ. χαφ | 8 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | 5 | 5 | 0 | 1 | 79% | 4 | 2 | 4 | 1 | 18 | 41% | 2 | 0 | 0 | 5 | 2 | 0 | 0 | 1 | 6 | 0 | 6,61 |
Malanca RenzoMalancaΚ. αμυν. | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 2 | 4 | 15 | 1 | 12 | — | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 6,44 |
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Díaz LeandroDíazΚ. επιθ. | 23 | 7 | 2 | 7 | 45 | 22 | 8 | 4 | 14 | 3 | 0 | 63% | 5 | 2 | 18 | 6 | 87 | 39% | 4 | 0 | 0 | 33 | 22 | 0 | 0 | 9 | 19 | 0 | 6,91 |
Ferreira CleverFerreiraΚ. αμυν. | 23 | 3 | 1 | 3 | 25 | 7 | 0 | 7 | 7 | 0 | 1 | 67% | 29 | 33 | 162 | 18 | 147 | 68% | 6 | 0 | 0 | 13 | 18 | 0 | 0 | 10 | 19 | 0 | 7,08 |
Rodríguez R.RodríguezΚ. επιθ. | 18 | 3 | 3 | 3 | 27 | 11 | 3 | 7 | 11 | 1 | 4 | 57% | 6 | 3 | 15 | 0 | 55 | 43% | 1 | 1 | 0 | 13 | 5 | 0 | 0 | 7 | 13 | 0 | 6,76 |
Tesuri RenzoTesuriΔεξ. μέσος | 31 | 2 | 1 | 2 | 30 | 9 | 1 | 11 | 17 | 3 | 7 | 70% | 53 | 19 | 18 | 0 | 105 | 44% | 3 | 0 | 0 | 13 | 32 | 0 | 0 | 12 | 24 | 0 | 6,61 |
Laméndola NicolásLaméndolaΔεξ. εξτρέμ | 29 | 2 | 1 | 2 | 27 | 8 | 2 | 63 | 28 | 2 | 20 | 67% | 56 | 16 | 17 | 3 | 160 | 44% | 7 | 0 | 0 | 43 | 31 | 0 | 0 | 11 | 22 | 0 | 6,71 |
Nicola FrancoNicolaΑρ. εξτρέμ | 28 | 2 | 1 | 2 | 34 | 9 | 0 | 17 | 30 | 4 | 30 | 76% | 33 | 11 | 12 | 5 | 112 | 39% | 2 | 0 | 1 | 36 | 33 | 0 | 0 | 11 | 20 | 0 | 6,69 |
Godoy LautaroGodoyΕπ. χαφ | 28 | 2 | 2 | 2 | 40 | 12 | 1 | 48 | 33 | 4 | 20 | 77% | 40 | 23 | 10 | 4 | 113 | 42% | 3 | 1 | 0 | 31 | 20 | 0 | 0 | 11 | 21 | 0 | 6,87 |
Villa MaximilianoVillaΔεξ. οπισθ. | 19 | 2 | 1 | 2 | 11 | 4 | 1 | 5 | 13 | 2 | 6 | 74% | 23 | 29 | 28 | 5 | 48 | 44% | 4 | 0 | 0 | 21 | 9 | 0 | 0 | 7 | 17 | 0 | 6,77 |
Canelo AlexisCaneloΚ. επιθ. | 8 | 2 | 0 | 2 | 5 | 3 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 | — | 2 | 0 | 1 | 0 | 11 | 41% | 0 | 0 | 0 | 5 | 5 | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 | 6,67 |
| Vallejo LucianoVallejoΚ. αμυν. | 21 | 1 | 0 | 1 | 12 | 2 | 0 | 1 | 3 | 0 | 2 | 73% | 34 | 18 | 130 | 15 | 96 | 64% | 3 | 2 | 0 | 12 | 7 | 0 | 0 | 9 | 20 | 0 | 6,83 |
| Abeldaño GabrielAbeldañoΚ. επιθ. | 9 | 1 | 0 | 1 | 13 | 3 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | — | 7 | 2 | 2 | 0 | 33 | 35% | 2 | 0 | 0 | 7 | 6 | 0 | 0 | 1 | 9 | 0 | 6,67 |
Benítez MartínBenítezΕπ. χαφ | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 4 | — | 4 | 0 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6,81 |
Ingolotti LuisIngolottiΤερμ. | 31 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 44% | 0 | 0 | 48 | 0 | 16 | — | 3 | 0 | 0 | 0 | 5 | 75 | 45 | 12 | 35 | 1 | 6,77 |
Galván IgnacioGalvánΑρ. οπισθ. | 24 | 0 | 0 | 0 | 12 | 4 | 0 | 18 | 16 | 2 | 5 | 71% | 36 | 19 | 65 | 1 | 113 | 54% | 3 | 1 | 0 | 17 | 20 | 0 | 0 | 8 | 21 | 0 | 6,59 |
Di Plácido LeonelDi PlácidoΔεξ. οπισθ. | 20 | 0 | 1 | 0 | 9 | 2 | 0 | 14 | 17 | 2 | 14 | 70% | 42 | 26 | 56 | 3 | 106 | 53% | 6 | 0 | 0 | 22 | 12 | 0 | 0 | 7 | 19 | 0 | 6,74 |
Suso GastónSusoΚ. αμυν. | 16 | 0 | 0 | 0 | 7 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 76% | 20 | 20 | 80 | 13 | 79 | 72% | 2 | 0 | 0 | 11 | 8 | 0 | 0 | 5 | 20 | 0 | 6,83 |
| Vega LeonelVegaΑμ. χαφ | 17 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 9 | 3 | 0 | 1 | 84% | 79 | 27 | 23 | 2 | 107 | 60% | 9 | 0 | 0 | 35 | 11 | 0 | 0 | 9 | 11 | 0 | 6,91 |
Ferrari GianlucaFerrariΚ. αμυν. | 11 | 0 | 1 | 0 | 7 | 1 | 2 | 3 | 6 | 1 | 2 | 70% | 13 | 14 | 69 | 5 | 52 | 55% | 2 | 0 | 0 | 14 | 7 | 0 | 0 | 3 | 17 | 0 | 6,76 |
Ortiz KevinOrtizΑμ. χαφ | 15 | 0 | 1 | 0 | 6 | 1 | 0 | 6 | 7 | 1 | 2 | 73% | 33 | 15 | 14 | 2 | 71 | 63% | 1 | 1 | 0 | 14 | 16 | 0 | 0 | 8 | 13 | 0 | 6,84 |
Ham EzequielHamΚ. μέσος | 18 | 0 | 1 | 0 | 13 | 1 | 1 | 7 | 11 | 2 | 11 | 79% | 12 | 9 | 10 | 2 | 22 | 49% | 3 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 5 | 15 | 0 | 6,67 |
Infante JuanInfanteΑρ. οπισθ. | 8 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | 2 | 72% | 5 | 9 | 20 | 2 | 10 | 37% | 0 | 0 | 0 | 6 | 1 | 0 | 0 | 2 | 8 | 0 | 6,61 |
Compagnucci G.CompagnucciΔεξ. μέσος | 19 | 0 | 2 | 0 | 9 | 0 | 1 | 5 | 11 | 3 | 7 | 71% | 5 | 6 | 1 | 2 | 21 | 57% | 1 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0 | 0 | 9 | 10 | 0 | 6,56 |
Fernández JuliánFernándezΑμ. χαφ | 10 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 69% | 14 | 10 | 10 | 6 | 41 | 60% | 3 | 0 | 0 | 9 | 5 | 0 | 0 | 4 | 7 | 0 | 6,75 |
Brondo ManuelBrondoΚ. επιθ. | 14 | 0 | 0 | 0 | 9 | 2 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | — | 4 | 2 | 4 | 0 | 19 | 35% | 0 | 0 | 0 | 8 | 7 | 0 | 0 | 9 | 4 | 0 | 6,54 |
Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.
Ομάδες
Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.
Στοιχήματα
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.








































