Bamber Bridge – Trafford Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Bamber Bridge — Trafford, Σάβ 05 Σεπ 17:00

Κύπελλο Αγγλίας

1–3

Ημίχρονο 1–0

TraffordΝΝΝΙΗΝΝΝΙΗ

Ομάδες

Bamber Bridge1 αγώναςTrafford6 αγώνες
Bamber Bridge1 αγώναςTrafford1 αγώνας
Bamber Bridge0 αγώνεςTrafford5 αγώνες
11Αγώνες66
0-0-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-1-1
—Νίκες67%67%
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,4κάτω από 5 αγώνες (1/6)212
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/6)00
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,36κάτω από 5 αγώνες (1/6)0,332
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,05κάτω από 5 αγώνες (1/6)1,6710
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 10κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,4κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/6)00
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,7κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 10,7κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (1/6)0,171
11Αγώνες11
0-0-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-1-0
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,62κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,43κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,2κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 11,2κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,9κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,3κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 10,6κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
00Αγώνες55
—Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-0-1
—Νίκες80%80%
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,37κάτω από 5 αγώνες (0/5)210
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (0/5)00
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,35κάτω από 5 αγώνες (0/5)0,42
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,02κάτω από 5 αγώνες (0/5)1,68
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 9,4κάτω από 5 αγώνες (0/2)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4κάτω από 5 αγώνες (0/2)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (0/5)00
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (0/2)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 10,9κάτω από 5 αγώνες (0/2)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,01κάτω από 5 αγώνες (0/5)0,21
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,17κάτω από 5 αγώνες (1/6)0,171
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,96κάτω από 5 αγώνες (1/6)1,59
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/6)00
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/6)00
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,21κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,65κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,17κάτω από 5 αγώνες (0/5)0,21
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,96κάτω από 5 αγώνες (0/5)1,47
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (0/5)00
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (0/5)00
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 10,7κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,86κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/6)00
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,11κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,66κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,08κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 10,4κάτω από 5 αγώνες (0/2)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,06κάτω από 5 αγώνες (0/2)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (0/5)00
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (0/2)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Bamber Bridge1 αγώναςTrafford6 αγώνες
Bamber Bridge1 αγώναςTrafford1 αγώνας
Bamber Bridge0 αγώνεςTrafford5 αγώνες

Γκολ ομάδας

1 αγ.Over 0,583%
1 αγ.Over 1,583%
1 αγ.Over 2,533%

Γκολ αγώνα

1 αγ.Over 1,5100%
1 αγ.Over 2,583%
1 αγ.Over 3,550%
1 αγ.Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

1 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου33%
1 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
1 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου83%
1 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου50%

Συνδυασμοί

1 αγ.Νίκη & Over 1,567%
1 αγ.Νίκη & Under 1,50%
1 αγ.Νίκη & Over 2,550%
1 αγ.Νίκη & Under 2,517%
1 αγ.G/G & Νίκη50%

Γκολ ομάδας

1 αγ.Over 0,51 αγ.
1 αγ.Over 1,51 αγ.
1 αγ.Over 2,51 αγ.

Γκολ αγώνα

1 αγ.Over 1,51 αγ.
1 αγ.Over 2,51 αγ.
1 αγ.Over 3,51 αγ.
1 αγ.Over 4,51 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

1 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου1 αγ.
1 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου1 αγ.
1 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου1 αγ.
1 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου1 αγ.

Συνδυασμοί

1 αγ.Νίκη & Over 1,51 αγ.
1 αγ.Νίκη & Under 1,51 αγ.
1 αγ.Νίκη & Over 2,51 αγ.
1 αγ.Νίκη & Under 2,51 αγ.
1 αγ.G/G & Νίκη1 αγ.

Γκολ ομάδας

—Over 0,580%
—Over 1,580%
—Over 2,540%

Γκολ αγώνα

—Over 1,5100%
—Over 2,580%
—Over 3,540%
—Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

—Over 0,5 α′ ημιχρόνου40%
—Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
—Over 0,5 β′ ημιχρόνου80%
—Over 1,5 β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

—Νίκη & Over 1,580%
—Νίκη & Under 1,50%
—Νίκη & Over 2,560%
—Νίκη & Under 2,520%
—G/G & Νίκη60%

Βασική αγορά

1 αγ.Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

1 αγ.G/G α′ ημιχρόνου0%
1 αγ.G/G β′ ημιχρόνου50%

Συνδυασμοί

1 αγ.G/G & Νίκη50%
1 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό17%

Βασική αγορά

1 αγ.Γκολ/Γκολ1 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

1 αγ.G/G α′ ημιχρόνου1 αγ.
1 αγ.G/G β′ ημιχρόνου1 αγ.

Συνδυασμοί

1 αγ.G/G & Νίκη1 αγ.
1 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό1 αγ.

Βασική αγορά

—Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

—G/G α′ ημιχρόνου0%
—G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

—G/G & Νίκη60%
—Νίκη χωρίς παθητικό20%

Αποτέλεσμα αγώνα

1 αγ.Νίκη67%
1 αγ.Ισοπαλία17%
1 αγ.Νίκη ή ισοπαλία83%
1 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία80%
1 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό17%

Αποτέλεσμα αγώνα

1 αγ.Νίκη1 αγ.
1 αγ.Ισοπαλία1 αγ.
1 αγ.Νίκη ή ισοπαλία1 αγ.
1 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία—
1 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό1 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

—Νίκη80%
—Ισοπαλία0%
—Νίκη ή ισοπαλία80%
—Νίκη χωρίς την ισοπαλία80%
—Νίκη χωρίς παθητικό20%

Κόρνερ αγώνα

1 αγ.Over 9,53 αγ.
1 αγ.Over 10,53 αγ.
1 αγ.Over 11,53 αγ.
1 αγ.Over 12,53 αγ.

Κόρνερ ομάδας

1 αγ.Over 4,5 υπέρ3 αγ.
1 αγ.Over 5,5 υπέρ3 αγ.
1 αγ.Over 6,5 υπέρ3 αγ.
1 αγ.Over 4,5 κατά3 αγ.
1 αγ.Over 5,5 κατά3 αγ.
1 αγ.Over 6,5 κατά3 αγ.

Συνδυασμοί

1 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ3 αγ.
1 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

1 αγ.Over 9,51 αγ.
1 αγ.Over 10,51 αγ.
1 αγ.Over 11,51 αγ.
1 αγ.Over 12,51 αγ.

Κόρνερ ομάδας

1 αγ.Over 4,5 υπέρ1 αγ.
1 αγ.Over 5,5 υπέρ1 αγ.
1 αγ.Over 6,5 υπέρ1 αγ.
1 αγ.Over 4,5 κατά1 αγ.
1 αγ.Over 5,5 κατά1 αγ.
1 αγ.Over 6,5 κατά1 αγ.

Συνδυασμοί

1 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ1 αγ.
1 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ1 αγ.

Κόρνερ αγώνα

—Over 9,52 αγ.
—Over 10,52 αγ.
—Over 11,52 αγ.
—Over 12,52 αγ.

Κόρνερ ομάδας

—Over 4,5 υπέρ2 αγ.
—Over 5,5 υπέρ2 αγ.
—Over 6,5 υπέρ2 αγ.
—Over 4,5 κατά2 αγ.
—Over 5,5 κατά2 αγ.
—Over 6,5 κατά2 αγ.

Συνδυασμοί

—Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ2 αγ.
—Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ2 αγ.

Κάρτες αγώνα

1 αγ.Over 1,53 αγ.
1 αγ.Over 2,53 αγ.
1 αγ.Over 3,53 αγ.
1 αγ.Over 4,53 αγ.
1 αγ.Over 5,53 αγ.
1 αγ.Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

1 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
1 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
1 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

1 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
1 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
1 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Κάρτες αγώνα

1 αγ.Over 1,51 αγ.
1 αγ.Over 2,51 αγ.
1 αγ.Over 3,51 αγ.
1 αγ.Over 4,51 αγ.
1 αγ.Over 5,51 αγ.
1 αγ.Over 6,51 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

1 αγ.Over 15 πόντοι1 αγ.
1 αγ.Over 25 πόντοι1 αγ.
1 αγ.Over 35 πόντοι1 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

1 αγ.Over 15 πόντοι1 αγ.
1 αγ.Over 25 πόντοι1 αγ.
1 αγ.Over 35 πόντοι1 αγ.

Κάρτες αγώνα

—Over 1,52 αγ.
—Over 2,52 αγ.
—Over 3,52 αγ.
—Over 4,52 αγ.
—Over 5,52 αγ.
—Over 6,52 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

—Over 15 πόντοι2 αγ.
—Over 25 πόντοι2 αγ.
—Over 35 πόντοι2 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

—Over 15 πόντοι2 αγ.
—Over 25 πόντοι2 αγ.
—Over 35 πόντοι2 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.