Baffins Milton Rovers – Slimbridge Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Baffins Milton Rovers — Slimbridge, Σάβ 05 Σεπ 17:00

Κύπελλο Αγγλίας

1–4

Ημίχρονο 0–2

SlimbridgeΝΙΙΝΗΝΙΙΝΗ

Ομάδες

Baffins Milton Rovers3 αγώνεςSlimbridge6 αγώνες
Baffins Milton Rovers2 αγώνεςSlimbridge3 αγώνες
Baffins Milton Rovers1 αγώναςSlimbridge3 αγώνες
33Αγώνες66
2-0-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-3-1
—Νίκες33%33%
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,4κάτω από 5 αγώνες (3/6)1,8311
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/6)00
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,36κάτω από 5 αγώνες (3/6)0,835
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,05κάτω από 5 αγώνες (3/6)16
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/6)00
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,7κάτω από 5 αγώνες (0/1)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (3/6)0,171
22Αγώνες33
1-0-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-1-1
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,62κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,43κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,2κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
11Αγώνες33
1-0-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-2-0
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,37κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,35κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,02κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (0/1)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,01κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,17κάτω από 5 αγώνες (3/6)00
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,96κάτω από 5 αγώνες (3/6)1,59
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/6)00
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/6)00
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,21κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,65κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,17κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,96κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,86κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/6)00
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,11κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,66κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,08κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,06κάτω από 5 αγώνες (0/1)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (0/1)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Baffins Milton Rovers3 αγώνεςSlimbridge6 αγώνες
Baffins Milton Rovers2 αγώνεςSlimbridge3 αγώνες
Baffins Milton Rovers1 αγώναςSlimbridge3 αγώνες

Γκολ ομάδας

3 αγ.Over 0,5100%
3 αγ.Over 1,550%
3 αγ.Over 2,517%

Γκολ αγώνα

3 αγ.Over 1,5100%
3 αγ.Over 2,567%
3 αγ.Over 3,550%
3 αγ.Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

3 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου67%
3 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου17%
3 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου67%
3 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

3 αγ.Νίκη & Over 1,533%
3 αγ.Νίκη & Under 1,50%
3 αγ.Νίκη & Over 2,533%
3 αγ.Νίκη & Under 2,50%
3 αγ.G/G & Νίκη33%

Γκολ ομάδας

2 αγ.Over 0,53 αγ.
2 αγ.Over 1,53 αγ.
2 αγ.Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

2 αγ.Over 1,53 αγ.
2 αγ.Over 2,53 αγ.
2 αγ.Over 3,53 αγ.
2 αγ.Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

2 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
2 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
2 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
2 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.Νίκη & Over 1,53 αγ.
2 αγ.Νίκη & Under 1,53 αγ.
2 αγ.Νίκη & Over 2,53 αγ.
2 αγ.Νίκη & Under 2,53 αγ.
2 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.

Γκολ ομάδας

1 αγ.Over 0,53 αγ.
1 αγ.Over 1,53 αγ.
1 αγ.Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

1 αγ.Over 1,53 αγ.
1 αγ.Over 2,53 αγ.
1 αγ.Over 3,53 αγ.
1 αγ.Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

1 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
1 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
1 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
1 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

1 αγ.Νίκη & Over 1,53 αγ.
1 αγ.Νίκη & Under 1,53 αγ.
1 αγ.Νίκη & Over 2,53 αγ.
1 αγ.Νίκη & Under 2,53 αγ.
1 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.

Βασική αγορά

3 αγ.Γκολ/Γκολ100%

G/G ανά ημίχρονο

3 αγ.G/G α′ ημιχρόνου33%
3 αγ.G/G β′ ημιχρόνου67%

Συνδυασμοί

3 αγ.G/G & Νίκη33%
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό0%

Βασική αγορά

2 αγ.Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

2 αγ.G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
2 αγ.G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Βασική αγορά

1 αγ.Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

1 αγ.G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
1 αγ.G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

1 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.
1 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

3 αγ.Νίκη33%
3 αγ.Ισοπαλία50%
3 αγ.Νίκη ή ισοπαλία83%
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

2 αγ.Νίκη3 αγ.
2 αγ.Ισοπαλία3 αγ.
2 αγ.Νίκη ή ισοπαλία3 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

1 αγ.Νίκη3 αγ.
1 αγ.Ισοπαλία3 αγ.
1 αγ.Νίκη ή ισοπαλία3 αγ.
1 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία1 αγ.
1 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

—Over 9,51 αγ.
—Over 10,51 αγ.
—Over 11,51 αγ.
—Over 12,51 αγ.

Κόρνερ ομάδας

—Over 4,5 υπέρ1 αγ.
—Over 5,5 υπέρ1 αγ.
—Over 6,5 υπέρ1 αγ.
—Over 4,5 κατά1 αγ.
—Over 5,5 κατά1 αγ.
—Over 6,5 κατά1 αγ.

Συνδυασμοί

—Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ1 αγ.
—Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ1 αγ.

Κόρνερ αγώνα

—Over 9,5—
—Over 10,5—
—Over 11,5—
—Over 12,5—

Κόρνερ ομάδας

—Over 4,5 υπέρ—
—Over 5,5 υπέρ—
—Over 6,5 υπέρ—
—Over 4,5 κατά—
—Over 5,5 κατά—
—Over 6,5 κατά—

Συνδυασμοί

—Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ—
—Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ—

Κόρνερ αγώνα

—Over 9,51 αγ.
—Over 10,51 αγ.
—Over 11,51 αγ.
—Over 12,51 αγ.

Κόρνερ ομάδας

—Over 4,5 υπέρ1 αγ.
—Over 5,5 υπέρ1 αγ.
—Over 6,5 υπέρ1 αγ.
—Over 4,5 κατά1 αγ.
—Over 5,5 κατά1 αγ.
—Over 6,5 κατά1 αγ.

Συνδυασμοί

—Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ1 αγ.
—Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ1 αγ.

Κάρτες αγώνα

1 αγ.Over 1,51 αγ.
1 αγ.Over 2,51 αγ.
1 αγ.Over 3,51 αγ.
1 αγ.Over 4,51 αγ.
1 αγ.Over 5,51 αγ.
1 αγ.Over 6,51 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

1 αγ.Over 15 πόντοι1 αγ.
1 αγ.Over 25 πόντοι1 αγ.
1 αγ.Over 35 πόντοι1 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

1 αγ.Over 15 πόντοι1 αγ.
1 αγ.Over 25 πόντοι1 αγ.
1 αγ.Over 35 πόντοι1 αγ.

Κάρτες αγώνα

1 αγ.Over 1,5—
1 αγ.Over 2,5—
1 αγ.Over 3,5—
1 αγ.Over 4,5—
1 αγ.Over 5,5—
1 αγ.Over 6,5—

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

1 αγ.Over 15 πόντοι—
1 αγ.Over 25 πόντοι—
1 αγ.Over 35 πόντοι—

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

1 αγ.Over 15 πόντοι—
1 αγ.Over 25 πόντοι—
1 αγ.Over 35 πόντοι—

Κάρτες αγώνα

—Over 1,51 αγ.
—Over 2,51 αγ.
—Over 3,51 αγ.
—Over 4,51 αγ.
—Over 5,51 αγ.
—Over 6,51 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

—Over 15 πόντοι1 αγ.
—Over 25 πόντοι1 αγ.
—Over 35 πόντοι1 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

—Over 15 πόντοι1 αγ.
—Over 25 πόντοι1 αγ.
—Over 35 πόντοι1 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.