Οσέρ – Τουλούζ Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Οσέρ — Τουλούζ, Σάβ 12 Δεκ 02:00

ΟσέρΗΗΝΝΗΗΗΝΝΗ

Λιγκ 1

ΤουλούζΙΗΙΝΙΙΗΙΝΙ

Παίκτες

Οσέρ — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#19EN24 ετώνCameron ArcherArcherΚ. επιθ.44049634300—21141126%00081001807,05
#27Γαλλία24 ετώνLamine SySyΔεξ. οπισθ.61015101441279%97903149%000930011606,56
#10Καμερούν26 ετώνDanny NamasoNamasoΑρ. εξτρέμ61211161682082%91703146%000660011207,10
#3Γαλλία23 ετώνR. LascaryLascaryΚ. επιθ.51019626201—53301238%00033001706,66
#5Γαλλία22 ετώνKévin DanoisDanoisΜέσος60007201091182%1971304861%10010120011607,09
#23Σενεγάλη26 ετώνMamadou DiopDiopΤερμ.6010000011048%01801—00000241611606,62
#92Ακτή Ελεφαντοστού24 ετώνClément AkpaAkpaΚ. αμυν.6000211210278%1162212750%100880011406,36
#46Βέλγιο21 ετώνArthur PiedfortPiedfortΑμ. χαφ6000100120285%810631647%100530011306,53
#8Γαλλία24 ετώνNaouirou AhamadaAhamadaΚ. μέσος6000630661186%53611547%000320011206,60
#15Γαλλία22 ετώνChrist MakossoMakossoΚ. αμυν.4010000222080%382631048%10141001506,58
#21Γαλλία28 ετώνRomain FaivreFaivreΕπ. χαφ60107318121486%40001956%00026001807,02
#22Νορβηγία24 ετώνFredrik OppegårdOppegårdΑρ. οπισθ.40000003202—34122730%00041001706,45
#4Κονγκό - Κινσάσα28 ετώνAxel TuanzebeTuanzebeΚ. αμυν.3000210010082%221911255%00032001506,61
#20Ακτή Ελεφαντοστού25 ετώνSinaly DiomandéDiomandéΚ. αμυν.20002010000—33919—10033000806,31
#35Κονγκό - Κινσάσα18 ετώνElikya LegrosLegrosΚ. αμυν.40001000000—332128—10030000706,38
#77Ακτή Ελεφαντοστού21 ετώνAristide ZossouZossouΑρ. εξτρέμ40002003101—11204—00020000806,47
#32Καμερούν20 ετώνRayan MandengueMandengueΑρ. εξτρέμ40101003110—3230945%10072001106,63
#17Γαλλία24 ετώνPierre EkwahEkwahΑμ. χαφ40002000000—10013—00022001206,47
#3419 ετώνLamfia DioubatéDioubatéΑμ. χαφ30002100000—00201—10010000106,43
#9Καναδάς27 ετώνTheo BairBairΚ. επιθ.10001000000—00000—00000000106,57
Τουλούζ — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#20Δανία26 ετώνCasper TengstedtTengstedtΚ. επιθ.441413421310—10206—00013000407,28
#8Δανία21 ετώνThomas JørgensenJørgensenΚ. μέσος621212624122276%106102340%000960001007,21
#12Ακτή Ελεφαντοστού20 ετώνChrist TapéTapéΑρ. οπισθ.6101522771187%442632145%100840001106,74
#13Καναδάς24 ετώνJacen Russell-RoweRussell-RoweΚ. επιθ.610111513201—1151719%00051000806,66
#11Γκάνα19 ετώνSion OppongOppongΑρ. εξτρέμ51011105000—30111357%10003000306,69
#23Βενεζουέλα26 ετώνC. Jr.Jr.Κ. μέσος60406119196785%2761935468%20013110001108,04
#3Ηνωμένες Πολιτείες27 ετώνMark McKenzieMcKenzieΚ. αμυν.6000000022092%853242563%000850001106,91
#16Γαλλία21 ετώνGuillaume RestesRestesΤερμ.5000000100088%01504—0000216100806,90
#22Αλγερία23 ετώνRafik MessaliMessaliΔεξ. οπισθ.6000100732283%910802452%00095000706,68
#37Γαλλία18 ετώνIlyas AziziAziziΑρ. εξτρέμ5000810640183%80002343%00095000706,66
#5Γουινέα19 ετώνSeny KoumbassaKoumbassaΚ. αμυν.4000000000091%521331043%10061000706,30
#2Δανία29 ετώνRasmus NicolaisenNicolaisenΚ. αμυν.3000400010095%252051862%10042000507,10
#6Γαλλία18 ετώνAlexis VossahVossahΚ. μέσος5000300200086%83511646%00053000406,54
#31Γερμανία28 ετώνNiklas SchmidtSchmidtΚ. μέσος4000200060292%42516—20040000606,85
#9Αργεντινή21 ετώνSantiago HidalgoHidalgoΚ. επιθ.60009522100—21311036%10065000506,55
#7Αργεντινή19 ετώνJulián VignoloVignoloΚ. επιθ.30004104101—20301043%00053000306,64
#10Γαλλία25 ετώνYann GbohoGbohoΑρ. εξτρέμ20102013410—12201042%00036000306,79
#94Γαλλία23 ετώνIsmail DialloDialloΔεξ. οπισθ.50001002000—508111—00013000306,45
#14Καναδάς23 ετώνNiko SigurSigurΑμ. χαφ30001111200—13717—10035000206,80
#60Γαλλία19 ετώνMathys NifloreNifloreΤερμ.20000000000—00000—00000320306,11
#15Νορβηγία28 ετώνAron DønnumDønnumΔεξ. μέσος10000000100—00000—00000000006,64

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Οσέρ6 αγώνεςΤουλούζ6 αγώνες
Οσέρ3 αγώνεςΤουλούζ3 αγώνες
Οσέρ3 αγώνεςΤουλούζ3 αγώνες
66Αγώνες66
2-0-4Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-3-2
33%33%Νίκες17%17%
1,338ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,451,59
0,674ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,051,177
0,53Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,60,171
0,835Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,851,338
1272ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,813,883
530Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,84,527
00ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,390,53
5,835ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,84,527
9,255Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,912,776
0,171ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,170,332
33Αγώνες33
2-0-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-0-2
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,66κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,25κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,74κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,92κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,9κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,4κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,54κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,7κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,2κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,2κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
33Αγώνες33
0-0-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-3-0
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,19κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,79κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,44κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,75κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 12,7κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,22κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,7κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,15κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
0,171Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,2300
2,6716Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,451,8311
15,291ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 16,616,7100
10,261ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 108,350
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,25κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,25κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 16,4κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 9,9κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,2κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,68κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 16,8κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 10κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
1484Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,916,7100
1,338Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,681,6710
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0200
0,171Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0800
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,6κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,74κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,04κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,07κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,2κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,54κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,09κάτω από 5 αγώνες (3/3)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Οσέρ6 αγώνεςΤουλούζ6 αγώνες
Οσέρ3 αγώνεςΤουλούζ3 αγώνες
Οσέρ3 αγώνεςΤουλούζ3 αγώνες

Γκολ ομάδας

100%Over 0,567%
33%Over 1,567%
0%Over 2,517%

Γκολ αγώνα

83%Over 1,583%
83%Over 2,567%
67%Over 3,567%
33%Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

50%Over 0,5 α′ ημιχρόνου17%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
50%Over 0,5 β′ ημιχρόνου67%
33%Over 1,5 β′ ημιχρόνου50%

Συνδυασμοί

17%Νίκη & Over 1,517%
17%Νίκη & Under 1,50%
17%Νίκη & Over 2,517%
17%Νίκη & Under 2,50%
17%G/G & Νίκη17%

Γκολ ομάδας

3 αγ.Over 0,53 αγ.
3 αγ.Over 1,53 αγ.
3 αγ.Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

3 αγ.Over 1,53 αγ.
3 αγ.Over 2,53 αγ.
3 αγ.Over 3,53 αγ.
3 αγ.Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

3 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Νίκη & Over 1,53 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 1,53 αγ.
3 αγ.Νίκη & Over 2,53 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 2,53 αγ.
3 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.

Γκολ ομάδας

3 αγ.Over 0,53 αγ.
3 αγ.Over 1,53 αγ.
3 αγ.Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

3 αγ.Over 1,53 αγ.
3 αγ.Over 2,53 αγ.
3 αγ.Over 3,53 αγ.
3 αγ.Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

3 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Νίκη & Over 1,53 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 1,53 αγ.
3 αγ.Νίκη & Over 2,53 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 2,53 αγ.
3 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.

Βασική αγορά

83%Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

50%G/G α′ ημιχρόνου17%
17%G/G β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

17%G/G & Νίκη17%
17%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Βασική αγορά

3 αγ.Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

3 αγ.G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Βασική αγορά

3 αγ.Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

3 αγ.G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

33%Νίκη17%
0%Ισοπαλία50%
33%Νίκη ή ισοπαλία67%
33%Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
17%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

3 αγ.Νίκη3 αγ.
3 αγ.Ισοπαλία3 αγ.
3 αγ.Νίκη ή ισοπαλία3 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

3 αγ.Νίκη3 αγ.
3 αγ.Ισοπαλία3 αγ.
3 αγ.Νίκη ή ισοπαλία3 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία—
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

100%Over 9,533%
100%Over 10,533%
50%Over 11,517%
50%Over 12,517%

Κόρνερ ομάδας

83%Over 4,5 υπέρ50%
50%Over 5,5 υπέρ50%
50%Over 6,5 υπέρ0%
67%Over 4,5 κατά50%
67%Over 5,5 κατά33%
67%Over 6,5 κατά33%

Συνδυασμοί

100%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ67%
67%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ50%

Κόρνερ αγώνα

3 αγ.Over 9,53 αγ.
3 αγ.Over 10,53 αγ.
3 αγ.Over 11,53 αγ.
3 αγ.Over 12,53 αγ.

Κόρνερ ομάδας

3 αγ.Over 4,5 υπέρ3 αγ.
3 αγ.Over 5,5 υπέρ3 αγ.
3 αγ.Over 6,5 υπέρ3 αγ.
3 αγ.Over 4,5 κατά3 αγ.
3 αγ.Over 5,5 κατά3 αγ.
3 αγ.Over 6,5 κατά3 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ3 αγ.
3 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

3 αγ.Over 9,53 αγ.
3 αγ.Over 10,53 αγ.
3 αγ.Over 11,53 αγ.
3 αγ.Over 12,53 αγ.

Κόρνερ ομάδας

3 αγ.Over 4,5 υπέρ3 αγ.
3 αγ.Over 5,5 υπέρ3 αγ.
3 αγ.Over 6,5 υπέρ3 αγ.
3 αγ.Over 4,5 κατά3 αγ.
3 αγ.Over 5,5 κατά3 αγ.
3 αγ.Over 6,5 κατά3 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ3 αγ.
3 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ3 αγ.

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,567%
67%Over 2,567%
50%Over 3,550%
17%Over 4,517%
0%Over 5,50%
0%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

50%Over 15 πόντοι50%
33%Over 25 πόντοι33%
0%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

50%Over 15 πόντοι50%
17%Over 25 πόντοι0%
17%Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

3 αγ.Over 1,53 αγ.
3 αγ.Over 2,53 αγ.
3 αγ.Over 3,53 αγ.
3 αγ.Over 4,53 αγ.
3 αγ.Over 5,53 αγ.
3 αγ.Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Κάρτες αγώνα

3 αγ.Over 1,53 αγ.
3 αγ.Over 2,53 αγ.
3 αγ.Over 3,53 αγ.
3 αγ.Over 4,53 αγ.
3 αγ.Over 5,53 αγ.
3 αγ.Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.