Οσέρ – Παρί Σεν Ζερμέν Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Οσέρ — Παρί Σεν Ζερμέν, Σάβ 13 Μαρ 02:00

ΟσέρΗΗΝΝΗΗΗΝΝΗ

Λιγκ 1

Παίκτες

Οσέρ — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#19EN24 ετώνCameron ArcherArcherΚ. επιθ.44049634300—21141126%00081001807,05
#27Γαλλία24 ετώνLamine SySyΔεξ. οπισθ.61015101441279%97903149%000930011606,56
#10Καμερούν26 ετώνDanny NamasoNamasoΑρ. εξτρέμ61211161682082%91703146%000660011207,10
#3Γαλλία23 ετώνR. LascaryLascaryΚ. επιθ.51019626201—53301238%00033001706,66
#5Γαλλία22 ετώνKévin DanoisDanoisΜέσος60007201091182%1971304861%10010120011607,09
#23Σενεγάλη26 ετώνMamadou DiopDiopΤερμ.6010000011048%01801—00000241611606,62
#92Ακτή Ελεφαντοστού24 ετώνClément AkpaAkpaΚ. αμυν.6000211210278%1162212750%100880011406,36
#46Βέλγιο21 ετώνArthur PiedfortPiedfortΑμ. χαφ6000100120285%810631647%100530011306,53
#8Γαλλία24 ετώνNaouirou AhamadaAhamadaΚ. μέσος6000630661186%53611547%000320011206,60
#15Γαλλία22 ετώνChrist MakossoMakossoΚ. αμυν.4010000222080%382631048%10141001506,58
#21Γαλλία28 ετώνRomain FaivreFaivreΕπ. χαφ60107318121486%40001956%00026001807,02
#22Νορβηγία24 ετώνFredrik OppegårdOppegårdΑρ. οπισθ.40000003202—34122730%00041001706,45
#4Κονγκό - Κινσάσα28 ετώνAxel TuanzebeTuanzebeΚ. αμυν.3000210010082%221911255%00032001506,61
#20Ακτή Ελεφαντοστού25 ετώνSinaly DiomandéDiomandéΚ. αμυν.20002010000—33919—10033000806,31
#35Κονγκό - Κινσάσα18 ετώνElikya LegrosLegrosΚ. αμυν.40001000000—332128—10030000706,38
#77Ακτή Ελεφαντοστού21 ετώνAristide ZossouZossouΑρ. εξτρέμ40002003101—11204—00020000806,47
#32Καμερούν20 ετώνRayan MandengueMandengueΑρ. εξτρέμ40101003110—3230945%10072001106,63
#17Γαλλία24 ετώνPierre EkwahEkwahΑμ. χαφ40002000000—10013—00022001206,47
#3419 ετώνLamfia DioubatéDioubatéΑμ. χαφ30002100000—00201—10010000106,43
#9Καναδάς27 ετώνTheo BairBairΚ. επιθ.10001000000—00000—00000000106,57
Παρί Σεν Ζερμέν — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Ισπανία26 ετώνFerran TorresTorresΚ. επιθ.640411520400—22101050%00006001407,16
#5Βραζιλία32 ετώνMarquinhos MarquinhosΚ. αμυν.5303441020090%211421542%10042001707,21
#17Πορτογαλία26 ετώνVitinhaVitinhaΑμ. χαφ611113305104192%55711152%10031001707,88
#11Γαλλία24 ετώνMaghnes AklioucheAklioucheΔεξ. εξτρέμ6101533272088%94201442%00042001406,85
#7Γεωργία25 ετώνK. KvaratskheliaKvaratskheliaΑρ. εξτρέμ611114629101290%41001646%00023001407,10
#4Βραζιλία22 ετώνLucas BeraldoBeraldoΚ. αμυν.4101110100088%511212—00001000206,85
#39Ρωσία27 ετώνMatvey SafonovSafonovΤερμ.6000000000080%00904—000021281806,61
#51Ισημερινός24 ετώνWillian PachoPachoΚ. αμυν.5000100000096%1041241858%00011001706,83
#33Γαλλία20 ετώνWarren Zaïre-EmeryZaïre-EmeryΚ. μέσος6010512142093%81301644%00023001606,78
#87Πορτογαλία22 ετώνJoão NevesNevesΚ. μέσος50001144030191%117502456%00054001606,99
#2Μαρόκο27 ετώνAchraf HakimiHakimiΔεξ. οπισθ.50001323861188%34302147%10007001706,74
#8Ισπανία30 ετώνFabián RuizRuizΚ. μέσος60208303103188%732012—10022001307,26
#14Γαλλία21 ετώνDésiré DouéDouéΔεξ. εξτρέμ6010165113101384%102003462%000410001507,33
#10Γαλλία29 ετώνOusmane DembéléDembéléΚ. επιθ.40101645590383%01005—00000001406,78
#21Γαλλία30 ετώνLucas HernándezHernándezΑρ. οπισθ.3000000020091%431109—10013000406,79
#25Πορτογαλία24 ετώνNuno Mendes MendesΑρ. οπισθ.2010320284487%31521357%10026001107,69
#22Βέλγιο21 ετώνMika GodtsGodtsΑρ. εξτρέμ6010510561289%40001655%00026001306,86
#12Γαλλία33 ετώνLucas DigneDigneΑρ. οπισθ.20002000321—11307—00003000207,04
#27Φιλιππίνες18 ετώνDro FernándezFernándezΕπ. χαφ40000011110—51109—10011001206,49
#6Ουκρανία24 ετώνIlya ZabarnyiZabarnyiΚ. αμυν.10000000000—00503—00010000106,64
#24Γαλλία20 ετώνSenny Nsona MayuluMayuluΜέσος10000000000—00000—00010000106,39

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Οσέρ6 αγώνεςΠαρί Σεν Ζερμέν6 αγώνες
Οσέρ3 αγώνεςΠαρί Σεν Ζερμέν2 αγώνες
Οσέρ3 αγώνεςΠαρί Σεν Ζερμέν4 αγώνες
66Αγώνες66
2-0-4Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-2-1
33%33%Νίκες50%50%
1,338ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,451,8311
0,674ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,051,338
0,53Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,60,53
0,835Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,851,338
1272ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,821,3128
530Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,87,344
00ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,390,171
5,835ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,85,734
9,255Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,911,368
0,171ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,170,332
33Αγώνες22
2-0-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-0-1
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,66κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,25κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,74κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,92κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,9κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,4κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,54κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,7κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,2κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,2κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
33Αγώνες44
0-0-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-2-0
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,19κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,79κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,44κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,75κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 12,7κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,22κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,7κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,15κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
0,171Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,230,171
2,6716Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,451,338
15,291ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 16,615,291
10,261ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 10742
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,25κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,25κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 16,4κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 9,9κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,2κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,68κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 16,8κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 10κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
1484Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,95,835
1,338Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,681,177
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0200
0,171Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0800
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,6κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,74κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,04κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,07κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,2κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,54κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,09κάτω από 5 αγώνες (3/4)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Οσέρ6 αγώνεςΠαρί Σεν Ζερμέν6 αγώνες
Οσέρ3 αγώνεςΠαρί Σεν Ζερμέν2 αγώνες
Οσέρ3 αγώνεςΠαρί Σεν Ζερμέν4 αγώνες

Γκολ ομάδας

100%Over 0,5100%
33%Over 1,567%
0%Over 2,517%

Γκολ αγώνα

83%Over 1,583%
83%Over 2,583%
67%Over 3,550%
33%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

50%Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
50%Over 0,5 β′ ημιχρόνου67%
33%Over 1,5 β′ ημιχρόνου67%

Συνδυασμοί

17%Νίκη & Over 1,533%
17%Νίκη & Under 1,517%
17%Νίκη & Over 2,533%
17%Νίκη & Under 2,517%
17%G/G & Νίκη33%

Γκολ ομάδας

3 αγ.Over 0,52 αγ.
3 αγ.Over 1,52 αγ.
3 αγ.Over 2,52 αγ.

Γκολ αγώνα

3 αγ.Over 1,52 αγ.
3 αγ.Over 2,52 αγ.
3 αγ.Over 3,52 αγ.
3 αγ.Over 4,52 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

3 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου2 αγ.
3 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου2 αγ.
3 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου2 αγ.
3 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου2 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Νίκη & Over 1,52 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 1,52 αγ.
3 αγ.Νίκη & Over 2,52 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 2,52 αγ.
3 αγ.G/G & Νίκη2 αγ.

Γκολ ομάδας

3 αγ.Over 0,54 αγ.
3 αγ.Over 1,54 αγ.
3 αγ.Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

3 αγ.Over 1,54 αγ.
3 αγ.Over 2,54 αγ.
3 αγ.Over 3,54 αγ.
3 αγ.Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

3 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
3 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
3 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
3 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Νίκη & Over 1,54 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 1,54 αγ.
3 αγ.Νίκη & Over 2,54 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 2,54 αγ.
3 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.

Βασική αγορά

83%Γκολ/Γκολ83%

G/G ανά ημίχρονο

50%G/G α′ ημιχρόνου0%
17%G/G β′ ημιχρόνου50%

Συνδυασμοί

17%G/G & Νίκη33%
17%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Βασική αγορά

3 αγ.Γκολ/Γκολ2 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

3 αγ.G/G α′ ημιχρόνου2 αγ.
3 αγ.G/G β′ ημιχρόνου2 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.G/G & Νίκη2 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό2 αγ.

Βασική αγορά

3 αγ.Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

3 αγ.G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
3 αγ.G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

33%Νίκη50%
0%Ισοπαλία33%
33%Νίκη ή ισοπαλία83%
33%Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
17%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Αποτέλεσμα αγώνα

3 αγ.Νίκη2 αγ.
3 αγ.Ισοπαλία2 αγ.
3 αγ.Νίκη ή ισοπαλία2 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό2 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

3 αγ.Νίκη4 αγ.
3 αγ.Ισοπαλία4 αγ.
3 αγ.Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

100%Over 9,533%
100%Over 10,50%
50%Over 11,50%
50%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

83%Over 4,5 υπέρ67%
50%Over 5,5 υπέρ50%
50%Over 6,5 υπέρ33%
67%Over 4,5 κατά0%
67%Over 5,5 κατά0%
67%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

100%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ33%
67%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ17%

Κόρνερ αγώνα

3 αγ.Over 9,52 αγ.
3 αγ.Over 10,52 αγ.
3 αγ.Over 11,52 αγ.
3 αγ.Over 12,52 αγ.

Κόρνερ ομάδας

3 αγ.Over 4,5 υπέρ2 αγ.
3 αγ.Over 5,5 υπέρ2 αγ.
3 αγ.Over 6,5 υπέρ2 αγ.
3 αγ.Over 4,5 κατά2 αγ.
3 αγ.Over 5,5 κατά2 αγ.
3 αγ.Over 6,5 κατά2 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ2 αγ.
3 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ2 αγ.

Κόρνερ αγώνα

3 αγ.Over 9,54 αγ.
3 αγ.Over 10,54 αγ.
3 αγ.Over 11,54 αγ.
3 αγ.Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

3 αγ.Over 4,5 υπέρ4 αγ.
3 αγ.Over 5,5 υπέρ4 αγ.
3 αγ.Over 6,5 υπέρ4 αγ.
3 αγ.Over 4,5 κατά4 αγ.
3 αγ.Over 5,5 κατά4 αγ.
3 αγ.Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
3 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
67%Over 2,583%
50%Over 3,550%
17%Over 4,533%
0%Over 5,517%
0%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

50%Over 15 πόντοι33%
33%Over 25 πόντοι0%
0%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

50%Over 15 πόντοι67%
17%Over 25 πόντοι33%
17%Over 35 πόντοι33%

Κάρτες αγώνα

3 αγ.Over 1,52 αγ.
3 αγ.Over 2,52 αγ.
3 αγ.Over 3,52 αγ.
3 αγ.Over 4,52 αγ.
3 αγ.Over 5,52 αγ.
3 αγ.Over 6,52 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι2 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι2 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι2 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι2 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι2 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι2 αγ.

Κάρτες αγώνα

3 αγ.Over 1,54 αγ.
3 αγ.Over 2,54 αγ.
3 αγ.Over 3,54 αγ.
3 αγ.Over 4,54 αγ.
3 αγ.Over 5,54 αγ.
3 αγ.Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.