Auda – Dinamo City Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Auda — Dinamo City, Τρί 04 Αυγ 19:00

AudaΝΝΝΗΝΝΝΗ

Κόνφερενς Λιγκ

1–0

Ημίχρονο 0–0

Dinamo CityΝΗΝΙΗΝΗΝΙΗ

Παίκτες

Auda — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#25Σενεγάλη25 ετώνB. DiedhiouDiedhiouΔεξ. εξτρέμ44040000000—00000—10000001706,64
#4720 ετώνKader KoneKoneΚ. επιθ.42020000000—00000—10000001706,61
#2Κροατία25 ετώνTin HrvojHrvojΔεξ. οπισθ.41010000000—00000—00000001706,18
#17Λετονία24 ετώνEduards Daskevics DaskevicsΑρ. εξτρέμ41210000000—00000—00000001506,52
#98Λετονία28 ετώνNils PurinsPurinsΤερμ.40000000000—00000—00000001705,97
#20Ακτή Ελεφαντοστού21 ετώνYouba TraoréTraoréΑμ. χαφ40200000000—00000—30000001706,38
#71Λετονία27 ετώνOskars RubenisRubenisΑρ. οπισθ.40000000000—00000—00000001706,22
#422 ετώνMoussa OuedraogoOuedraogoΚ. αμυν.40000000000—00000—10000001606,18
#8Γαλλία22 ετώνEdvin BongembaBongembaΕπ. χαφ40000000000—00000—00000001606,33
#10Γκάμπια24 ετώνWally FofanaFofanaΕπ. χαφ40000000000—00000—10000001606,32
#18Παναμάς21 ετώνAriel ArroyoArroyoΚ. αμυν.30000000000—00000—30000000506,26
#622 ετώνRalfs KragliksKragliksΚ. αμυν.40000000000—00000—10000001206,34
#1420 ετώνHussaini IbrahimIbrahimΕπ. χαφ10100000000—00000—00000000206,38
#7Γκάνα18 ετώνAndrews AppiahAppiahΔεξ. εξτρέμ40100000000—00000—10000001206,49
#80Περού23 ετώνSebastián ArandaArandaΑρ. οπισθ.10000000000—00000—00000000006,50
#46Σουρινάμ22 ετώνJayen GeroldGeroldΔεξ. εξτρέμ10000000000—00000—00000000106,37
#23Ακτή Ελεφαντοστού20 ετώνMohamoud FofanaFofanaΔεξ. εξτρέμ20000000000—00000—10000000006,48
Dinamo City — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#33Νιγηρία25 ετώνDavid FadairoFadairoΔεξ. εξτρέμ63031100000—00000—00020002306,60
#10Αλβανία27 ετώνLorenco VilaVilaΚ. μέσος82020001000—11005—40021002906,36
#21Αλβανία22 ετώνKlevi QefalijaQefalijaΚ. μέσος82020001200—30105—10031002606,50
#2921 ετώνHekuran BerishaBerishaΕπιθ.82121000000—00202—00000002706,59
#22Αλβανία33 ετώνBruno Dita DitaΚ. αμυν.81111000110—20524—30011002906,41
#8Αλβανία26 ετώνEridon QardakuQardakuΚ. μέσος81110000000—21104—30032002506,50
#20Νιγηρία22 ετώνMalomo AyodejiAyodejiΕπ. χαφ61011000000—51006—10001002406,55
#13Αλβανία19 ετώνFabjan PerndrecaPerndrecaΑμυν.61012000000—10303—41011001606,25
#11Καναδάς22 ετώνR. Silva-RichardsSilva-RichardsΚ. επιθ.51311100110—01004—00013002506,83
#27Αλβανία32 ετώνNaser AlijiAlijiΚ. αμυν.80100000302—11839—00006002906,48
#77Αλβανία31 ετώνAldo TeqjaTeqjaΤερμ.80000000000—00101—10000552906,27
#2Αλβανία24 ετώνYsni IsmailiIsmailiΔεξ. οπισθ.80200000000—03203—20043002606,36
#28Αλβανία28 ετώνIsi ManellariManellariΑμ. χαφ60100000000—00000—20000002506,41
#88Αλβανία24 ετώνFlamur RuciRuciΕπ. χαφ60100000000—31116—00022002306,54
#5Αλβανία30 ετώνErion HoxhallariHoxhallariΑρ. οπισθ.40000001100—01306—00024002406,42
#6Νιγηρία25 ετώνAdamu AlhassanAlhassanΑμ. χαφ20100000000—00103—00003000406,46
#47Βραζιλία30 ετώνLorranLorranΑρ. οπισθ.30000000000—00000—00000002006,50
#24Αλβανία25 ετώνFlorenc FarrukuFarrukuΚ. επιθ.40000000000—00101—20011001206,43
#7Κοσσυφοπέδιο29 ετώνAlmir Ajzeraj AjzerajΑρ. εξτρέμ10000001000—10002—00000000206,51
#18Αλβανία20 ετώνDejvi MetajMetajΔεξ. εξτρέμ10000000000—00000—00000000106,46

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Auda4 αγώνεςDinamo City8 αγώνες
Auda2 αγώνεςDinamo City4 αγώνες
Auda2 αγώνεςDinamo City4 αγώνες
44Αγώνες88
3-0-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-2-3
—Νίκες38%38%
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,3κάτω από 5 αγώνες (4/8)1,8815
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,36κάτω από 5 αγώνες (4/8)0,252
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,52κάτω από 5 αγώνες (4/8)0,756
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,78κάτω από 5 αγώνες (4/8)1,139
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 11,3κάτω από 5 αγώνες (2/6)1166
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (2/6)3,823
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,12κάτω από 5 αγώνες (4/8)00
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,8κάτω από 5 αγώνες (4/8)3,528
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,7κάτω από 5 αγώνες (4/8)17,8142
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (4/8)0,131
22Αγώνες44
2-0-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-1-1
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,49κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,39κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,6κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,89κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,4κάτω από 5 αγώνες (1/2)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5κάτω από 5 αγώνες (1/2)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,13κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,2κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,5κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,17κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
22Αγώνες44
1-0-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-1-2
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,12κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,33κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,44κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,67κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 10,6κάτω από 5 αγώνες (1/4)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,8κάτω από 5 αγώνες (1/4)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,1κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,3κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,9κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,12κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,23κάτω από 5 αγώνες (4/8)0,252
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,64κάτω από 5 αγώνες (4/8)1,139
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 4,5κάτω από 5 αγώνες (4/8)2,419
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 2,6κάτω από 5 αγώνες (4/8)1,310
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,28κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,46κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 4,6κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 2,6κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,19κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,81κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 4,4κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 2,6κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13,1κάτω από 5 αγώνες (4/8)13104
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,21κάτω από 5 αγώνες (4/7)3,2923
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (4/8)0,131
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,12κάτω από 5 αγώνες (4/7)0,141
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13,3κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,13κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,03κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,13κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,28κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1κάτω από 5 αγώνες (2/4)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Auda4 αγώνεςDinamo City8 αγώνες
Auda2 αγώνεςDinamo City4 αγώνες
Auda2 αγώνεςDinamo City4 αγώνες

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,575%
4 αγ.Over 1,550%
4 αγ.Over 2,538%

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,575%
4 αγ.Over 2,550%
4 αγ.Over 3,538%
4 αγ.Over 4,525%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου25%
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου63%
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου25%

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,538%
4 αγ.Νίκη & Under 1,50%
4 αγ.Νίκη & Over 2,538%
4 αγ.Νίκη & Under 2,50%
4 αγ.G/G & Νίκη13%

Γκολ ομάδας

2 αγ.Over 0,54 αγ.
2 αγ.Over 1,54 αγ.
2 αγ.Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

2 αγ.Over 1,54 αγ.
2 αγ.Over 2,54 αγ.
2 αγ.Over 3,54 αγ.
2 αγ.Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

2 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
2 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
2 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
2 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.Νίκη & Over 1,54 αγ.
2 αγ.Νίκη & Under 1,54 αγ.
2 αγ.Νίκη & Over 2,54 αγ.
2 αγ.Νίκη & Under 2,54 αγ.
2 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.

Γκολ ομάδας

2 αγ.Over 0,54 αγ.
2 αγ.Over 1,54 αγ.
2 αγ.Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

2 αγ.Over 1,54 αγ.
2 αγ.Over 2,54 αγ.
2 αγ.Over 3,54 αγ.
2 αγ.Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

2 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
2 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
2 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
2 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.Νίκη & Over 1,54 αγ.
2 αγ.Νίκη & Under 1,54 αγ.
2 αγ.Νίκη & Over 2,54 αγ.
2 αγ.Νίκη & Under 2,54 αγ.
2 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ50%

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου13%
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου25%

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη13%
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό25%

Βασική αγορά

2 αγ.Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

2 αγ.G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
2 αγ.G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Βασική αγορά

2 αγ.Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

2 αγ.G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
2 αγ.G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη38%
4 αγ.Ισοπαλία25%
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία63%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία50%
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό25%

Αποτέλεσμα αγώνα

2 αγ.Νίκη4 αγ.
2 αγ.Ισοπαλία4 αγ.
2 αγ.Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

2 αγ.Νίκη4 αγ.
2 αγ.Ισοπαλία4 αγ.
2 αγ.Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,538%
4 αγ.Over 10,525%
4 αγ.Over 11,525%
4 αγ.Over 12,525%

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ25%
4 αγ.Over 5,5 υπέρ25%
4 αγ.Over 6,5 υπέρ25%
4 αγ.Over 4,5 κατά75%
4 αγ.Over 5,5 κατά38%
4 αγ.Over 6,5 κατά38%

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ38%
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ38%

Κόρνερ αγώνα

2 αγ.Over 9,54 αγ.
2 αγ.Over 10,54 αγ.
2 αγ.Over 11,54 αγ.
2 αγ.Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

2 αγ.Over 4,5 υπέρ4 αγ.
2 αγ.Over 5,5 υπέρ4 αγ.
2 αγ.Over 6,5 υπέρ4 αγ.
2 αγ.Over 4,5 κατά4 αγ.
2 αγ.Over 5,5 κατά4 αγ.
2 αγ.Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
2 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

2 αγ.Over 9,54 αγ.
2 αγ.Over 10,54 αγ.
2 αγ.Over 11,54 αγ.
2 αγ.Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

2 αγ.Over 4,5 υπέρ4 αγ.
2 αγ.Over 5,5 υπέρ4 αγ.
2 αγ.Over 6,5 υπέρ4 αγ.
2 αγ.Over 4,5 κατά4 αγ.
2 αγ.Over 5,5 κατά4 αγ.
2 αγ.Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
2 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,5100%
4 αγ.Over 2,5100%
4 αγ.Over 3,5100%
4 αγ.Over 4,571%
4 αγ.Over 5,571%
4 αγ.Over 6,557%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι71%
4 αγ.Over 25 πόντοι71%
4 αγ.Over 35 πόντοι71%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι100%
4 αγ.Over 25 πόντοι71%
4 αγ.Over 35 πόντοι43%

Κάρτες αγώνα

2 αγ.Over 1,53 αγ.
2 αγ.Over 2,53 αγ.
2 αγ.Over 3,53 αγ.
2 αγ.Over 4,53 αγ.
2 αγ.Over 5,53 αγ.
2 αγ.Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

2 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

2 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Κάρτες αγώνα

2 αγ.Over 1,54 αγ.
2 αγ.Over 2,54 αγ.
2 αγ.Over 3,54 αγ.
2 αγ.Over 4,54 αγ.
2 αγ.Over 5,54 αγ.
2 αγ.Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

2 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

2 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.