Atlético San Luis – Necaxa Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Atlético San Luis — Necaxa, Κυρ 20 Σεπ 02:00

Atlético San LuisΗΗΝΝΗΗΗΝΝΗ

Λίγκα MX

3–1

Ημίχρονο 1–1

NecaxaΙΗΗΗΙΙΗΗΗΙ

Παίκτες

Atlético San Luis — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#10Γαλλία30 ετώνS. Salles-LamongeSalles-LamongeΚ. μέσος11323237292741489%134914849%00015240011907,47
#11Ηνωμένες Πολιτείες24 ετώνDavid RodríguezRodríguezΕπ. χαφ11313221041394187%176414942%0005180011406,85
#21Μεξικό28 ετώνÓscar MacíasMacíasΕπ. χαφ11212620372290%24131024554%10012150011807,00
#22Ισπανία23 ετώνRafa LlorenteLlorenteΔεξ. εξτρέμ920221541271078%84703847%0005120011306,89
#31Μεξικό24 ετώνEduardo ÁguilaÁguilaΚ. αμυν.11101620630189%18124964456%100420012006,72
#99Χιλή33 ετώνFelipe MoraMoraΚ. επιθ.711110450400—10101345%00038001706,54
#8Μεξικό23 ετώνRonaldo NájeraNájeraΑρ. εξτρέμ71012102201—3010732%00031001506,53
#2Μεξικό21 ετώνRomán TorresTorresΔεξ. οπισθ.110108105122977%2173143649%100750011806,80
#1Μεξικό29 ετώνAndrés SánchezSánchezΤερμ.7000000000077%00903—00000201111206,78
#18Μεξικό29 ετώνAldo CruzCruzΑρ. οπισθ.9000101130087%741941860%100320011206,56
#17Ουρουγουάη22 ετώνAnderson DuarteDuarteΔεξ. εξτρέμ1000093010101884%2411314952%1001080011106,73
#3Βραζιλία28 ετώνRobson BambuBambuΚ. αμυν.6000000130188%972833055%310920011006,60
#14Μεξικό24 ετώνMiguel GarcíaGarcíaΚ. μέσος7000300010290%782241359%100430011106,59
#30Μεξικό27 ετώνBenjamín GalindoGalindoΚ. αμυν.6000100000191%631961552%10063000806,66
#25Μεξικό32 ετώνM. BojalilBojalilΤερμ.5000000000076%00302—000001990806,93
#16Βραζιλία26 ετώνLucas EstevesEstevesΑρ. οπισθ.6000300210288%91701450%00021001606,51
#20Μεξικό23 ετώνLeonardo FloresFloresΚ. επιθ.1002011213631—42702748%00069001806,72
#13Κολομβία22 ετώνJohan CaicedoCaicedoΑμ. χαφ6000220320081%891031556%10052000606,87
#26Μεξικό23 ετώνS. BouquetBouquetΕπ. χαφ70003211502—52109—00002000206,66
#5Μεξικό27 ετώνRoberto MerazMerazΑμ. χαφ70004000000—51316—10030000206,63
#7Μεξικό25 ετώνBenjamín GaldamesGaldamesΔεξ. εξτρέμ40000000100—31329—00031000306,59
#19Ηνωμένες Πολιτείες24 ετώνSantiago MuñózMuñózΚ. επιθ.40001100000—20007—00003001206,65
#6Ισπανία35 ετώνJuanpeJuanpeΚ. αμυν.10000000000—00000—0000000000—
Necaxa — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Αργεντινή26 ετώνJulián CarranzaCarranzaΚ. επιθ.1072733148392072%851456450%00125240001807,12
#21Αργεντινή22 ετώνMatías EspíndolaEspíndolaΕπ. χαφ921212336132877%81301738%10032000906,87
#13Μεξικό23 ετώνOwen GonzálezGonzálezΔεξ. εξτρέμ6202940182179%83201040%10021000806,86
#90Κολομβία22 ετώνJuan ValenciaValenciaΚ. επιθ.72126415521—12101447%20014000806,84
#99Μεξικό23 ετώνM. MacíasMacíasΔεξ. εξτρέμ1111112411872580%146415053%30010100001306,75
#12Μεξικό22 ετώνLuis JiménezJiménezΤερμ.10000000030069%001906—10103392002006,85
#3Ουρουγουάη28 ετώνAgustín OliverosOliverosΚ. αμυν.9000702200089%683833675%110170001606,54
#6Ηνωμένες Πολιτείες23 ετώνDanny LeyvaLeyvaΑμ. χαφ1100013414262981%1561223948%2007150001906,86
#8Αργεντινή33 ετώνLorenzo FaravelliFaravelliΚ. μέσος100008401112086%133922344%10010100001506,74
#33Μεξικό23 ετώνR. RuizRuizΚ. αμυν.10000100340385%1281822948%300970001806,34
#10Αργεντινή22 ετώνJavier RuizRuizΕπ. χαφ1001093025174886%152016345%20016220001606,83
#5Βραζιλία24 ετώνK. NavesNavesΚ. αμυν.7000311000084%14751103154%1001210001206,89
#4Μεξικό30 ετώνAlexis PeñaPeñaΚ. αμυν.7010510021090%4113531951%000210001306,71
#16Μεξικό26 ετώνP. ReynaReynaΑμ. χαφ8010000030186%881731229%3001930001306,46
#88Μεξικό27 ετώνCarlos VargasVargasΑρ. οπισθ.8000500351375%2751853563%000920001206,78
#11Κολομβία22 ετώνJuan TorresTorresΕπ. χαφ100001373230080%1120418%100300001106,46
#14Μεξικό24 ετώνMauro ZaletaZaletaΑρ. μέσος9010830152486%541021650%10046000806,75
#21Μεξικό25 ετώνRicardo MonrealMonrealΚ. επιθ.4000611441280%42532447%20068000306,74
#20Μεξικό21 ετώνFrancisco MéndezMéndezΚ. αμυν.4010520111088%341321563%00031000306,96
#7Κολομβία27 ετώνKevin RoseroRoseroΔεξ. μέσος50002003310—50601447%00044000606,53
#15Μεξικό21 ετώνDiego OchoaOchoaΚ. αμυν.20001000000—061035—10022000706,59
#1Μεξικό25 ετώνC. AndradeAndradeΤερμ.10000000000—00000—00000320305,80
#2Μεξικό23 ετώνEmilio MartínezMartínezΔεξ. οπισθ.10000000201—01300—00020000106,57
#17Μεξικό22 ετώνRogelio CortézCortézΕπ. χαφ30001000101—22205—00003000006,87

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Atlético San Luis11 αγώνεςNecaxa11 αγώνες
Atlético San Luis6 αγώνεςNecaxa6 αγώνες
Atlético San Luis5 αγώνεςNecaxa5 αγώνες
1111Αγώνες1111
3-3-5Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-3-6
27%27%Νίκες18%18%
1,3615ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,491,3615
0,738ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,920,738
0,556Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,650,647
0,829Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,840,738
12,8141ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,814,4159
4,246Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 54,954
0,647ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,440,273
3,134ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,45,257
11,7129Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,913143
0,182ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,290,364
66Αγώνες66
1-2-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-0-4
17%17%Νίκες33%33%
1,177ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,581,338
0,674ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,050,674
0,332Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,690,332
0,835Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,8916
13,782ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,315,291
4,326Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,45,734
16ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,460,332
3,521ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 66,740
11,368Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,912,877
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,230,332
55Αγώνες55
2-1-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-3-2
40%40%Νίκες0%0%
1,68ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,421,47
0,84ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,810,84
0,84Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,6315
0,84Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,790,42
11,859ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,413,668
420Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,6420
0,21ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,430,21
2,613ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,83,417
12,261Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,913,266
0,42ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,340,42
0,091Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,2200
1,8220Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,482,0923
17,3190ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 16,815,6171
7,583ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 9,18,493
0,171Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,2400
1,6710Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,38212
1696ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 16,318,2109
8,249ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,78,752
00Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,200
210Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,592,211
18,894ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 17,112,462
6,834ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 9,58,241
9,8108Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,913,6150
1,2714Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,962,4527
0,091Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,040,091
0,091Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,190,273
9,758Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,814,889
0,835Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,862,3314
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0100
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,170,171
1050Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,812,261
1,89Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,032,613
0,21Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,060,21
0,21Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,20,42

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Atlético San Luis11 αγώνεςNecaxa11 αγώνες
Atlético San Luis6 αγώνεςNecaxa6 αγώνες
Atlético San Luis5 αγώνεςNecaxa5 αγώνες

Γκολ ομάδας

64%Over 0,591%
45%Over 1,536%
27%Over 2,59%

Γκολ αγώνα

91%Over 1,591%
73%Over 2,573%
45%Over 3,545%
18%Over 4,518%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

45%Over 0,5 α′ ημιχρόνου45%
9%Over 1,5 α′ ημιχρόνου18%
55%Over 0,5 β′ ημιχρόνου55%
27%Over 1,5 β′ ημιχρόνου18%

Συνδυασμοί

27%Νίκη & Over 1,518%
0%Νίκη & Under 1,50%
27%Νίκη & Over 2,518%
0%Νίκη & Under 2,50%
27%G/G & Νίκη18%

Γκολ ομάδας

67%Over 0,583%
33%Over 1,550%
17%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

83%Over 1,583%
67%Over 2,583%
33%Over 3,533%
17%Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

33%Over 0,5 α′ ημιχρόνου17%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου17%
50%Over 0,5 β′ ημιχρόνου67%
33%Over 1,5 β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

17%Νίκη & Over 1,533%
0%Νίκη & Under 1,50%
17%Νίκη & Over 2,533%
0%Νίκη & Under 2,50%
17%G/G & Νίκη33%

Γκολ ομάδας

60%Over 0,5100%
60%Over 1,520%
40%Over 2,520%

Γκολ αγώνα

100%Over 1,5100%
80%Over 2,560%
60%Over 3,560%
20%Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

60%Over 0,5 α′ ημιχρόνου80%
20%Over 1,5 α′ ημιχρόνου20%
60%Over 0,5 β′ ημιχρόνου40%
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

40%Νίκη & Over 1,50%
0%Νίκη & Under 1,50%
40%Νίκη & Over 2,50%
0%Νίκη & Under 2,50%
40%G/G & Νίκη0%

Βασική αγορά

64%Γκολ/Γκολ91%

G/G ανά ημίχρονο

27%G/G α′ ημιχρόνου45%
45%G/G β′ ημιχρόνου55%

Συνδυασμοί

27%G/G & Νίκη18%
0%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Βασική αγορά

67%Γκολ/Γκολ83%

G/G ανά ημίχρονο

33%G/G α′ ημιχρόνου17%
33%G/G β′ ημιχρόνου67%

Συνδυασμοί

17%G/G & Νίκη33%
0%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Βασική αγορά

60%Γκολ/Γκολ100%

G/G ανά ημίχρονο

20%G/G α′ ημιχρόνου80%
60%G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

40%G/G & Νίκη0%
0%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

27%Νίκη18%
27%Ισοπαλία27%
55%Νίκη ή ισοπαλία45%
38%Νίκη χωρίς την ισοπαλία25%
0%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

17%Νίκη33%
33%Ισοπαλία0%
50%Νίκη ή ισοπαλία33%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία33%
0%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

40%Νίκη0%
20%Ισοπαλία60%
60%Νίκη ή ισοπαλία60%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
0%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

36%Over 9,545%
36%Over 10,536%
36%Over 11,536%
27%Over 12,527%

Κόρνερ ομάδας

27%Over 4,5 υπέρ45%
9%Over 5,5 υπέρ36%
0%Over 6,5 υπέρ36%
55%Over 4,5 κατά73%
45%Over 5,5 κατά36%
36%Over 6,5 κατά18%

Συνδυασμοί

36%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ73%
18%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ36%

Κόρνερ αγώνα

0%Over 9,567%
0%Over 10,550%
0%Over 11,550%
0%Over 12,550%

Κόρνερ ομάδας

33%Over 4,5 υπέρ67%
17%Over 5,5 υπέρ67%
0%Over 6,5 υπέρ67%
17%Over 4,5 κατά67%
0%Over 5,5 κατά17%
0%Over 6,5 κατά17%

Συνδυασμοί

33%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ83%
17%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ50%

Κόρνερ αγώνα

80%Over 9,520%
80%Over 10,520%
80%Over 11,520%
60%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

20%Over 4,5 υπέρ20%
0%Over 5,5 υπέρ0%
0%Over 6,5 υπέρ0%
100%Over 4,5 κατά80%
100%Over 5,5 κατά60%
80%Over 6,5 κατά20%

Συνδυασμοί

40%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ60%
20%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ20%

Κάρτες αγώνα

82%Over 1,5100%
73%Over 2,591%
9%Over 3,582%
9%Over 4,564%
0%Over 5,527%
0%Over 6,527%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

45%Over 15 πόντοι82%
9%Over 25 πόντοι45%
9%Over 35 πόντοι27%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

36%Over 15 πόντοι82%
9%Over 25 πόντοι45%
9%Over 35 πόντοι18%

Κάρτες αγώνα

67%Over 1,5100%
50%Over 2,5100%
0%Over 3,583%
0%Over 4,567%
0%Over 5,517%
0%Over 6,517%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

17%Over 15 πόντοι83%
0%Over 25 πόντοι50%
0%Over 35 πόντοι17%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

33%Over 15 πόντοι100%
17%Over 25 πόντοι50%
17%Over 35 πόντοι17%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
100%Over 2,580%
20%Over 3,580%
20%Over 4,560%
0%Over 5,540%
0%Over 6,540%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

80%Over 15 πόντοι80%
20%Over 25 πόντοι40%
20%Over 35 πόντοι40%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

40%Over 15 πόντοι60%
0%Over 25 πόντοι40%
0%Over 35 πόντοι20%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.