Atlético San Luis – Cruz Azul Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Atlético San Luis — Cruz Azul, Σάβ 18 Ιουλ 04:00

Atlético San LuisΗΗΝΝΗΗΗΝΝΗ

Λίγκα MX

2–3

Ημίχρονο 0–0

Cruz AzulΝΝΗΙΙΝΝΗΙΙ

Παίκτες

Atlético San Luis — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#10Γαλλία30 ετώνS. Salles-LamongeSalles-LamongeΚ. μέσος11323237292741489%134914849%00015240011907,47
#11Ηνωμένες Πολιτείες24 ετώνDavid RodríguezRodríguezΕπ. χαφ11313221041394187%176414942%0005180011406,85
#21Μεξικό28 ετώνÓscar MacíasMacíasΕπ. χαφ11212620372290%24131024554%10012150011807,00
#22Ισπανία23 ετώνRafa LlorenteLlorenteΔεξ. εξτρέμ920221541271078%84703847%0005120011306,89
#31Μεξικό24 ετώνEduardo ÁguilaÁguilaΚ. αμυν.11101620630189%18124964456%100420012006,72
#99Χιλή33 ετώνFelipe MoraMoraΚ. επιθ.711110450400—10101345%00038001706,54
#8Μεξικό23 ετώνRonaldo NájeraNájeraΑρ. εξτρέμ71012102201—3010732%00031001506,53
#2Μεξικό21 ετώνRomán TorresTorresΔεξ. οπισθ.110108105122977%2173143649%100750011806,80
#1Μεξικό29 ετώνAndrés SánchezSánchezΤερμ.7000000000077%00903—00000201111206,78
#18Μεξικό29 ετώνAldo CruzCruzΑρ. οπισθ.9000101130087%741941860%100320011206,56
#17Ουρουγουάη22 ετώνAnderson DuarteDuarteΔεξ. εξτρέμ1000093010101884%2411314952%1001080011106,73
#3Βραζιλία28 ετώνRobson BambuBambuΚ. αμυν.6000000130188%972833055%310920011006,60
#14Μεξικό24 ετώνMiguel GarcíaGarcíaΚ. μέσος7000300010290%782241359%100430011106,59
#30Μεξικό27 ετώνBenjamín GalindoGalindoΚ. αμυν.6000100000191%631961552%10063000806,66
#25Μεξικό32 ετώνM. BojalilBojalilΤερμ.5000000000076%00302—000001990806,93
#16Βραζιλία26 ετώνLucas EstevesEstevesΑρ. οπισθ.6000300210288%91701450%00021001606,51
#20Μεξικό23 ετώνLeonardo FloresFloresΚ. επιθ.1002011213631—42702748%00069001806,72
#13Κολομβία22 ετώνJohan CaicedoCaicedoΑμ. χαφ6000220320081%891031556%10052000606,87
#26Μεξικό23 ετώνS. BouquetBouquetΕπ. χαφ70003211502—52109—00002000206,66
#5Μεξικό27 ετώνRoberto MerazMerazΑμ. χαφ70004000000—51316—10030000206,63
#7Μεξικό25 ετώνBenjamín GaldamesGaldamesΔεξ. εξτρέμ40000000100—31329—00031000306,59
#19Ηνωμένες Πολιτείες24 ετώνSantiago MuñózMuñózΚ. επιθ.40001100000—20007—00003001206,65
#6Ισπανία35 ετώνJuanpeJuanpeΚ. αμυν.10000000000—00000—0000000000—
Cruz Azul — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Αργεντινή32 ετώνNicolás IbáñezIbáñezΚ. επιθ.11424291693112279%43403150%200870011406,95
#21Ουρουγουάη32 ετώνGabriel FernándezFernándezΚ. επιθ.11414321235620—52714459%1006140011207,10
#16Μεξικό26 ετώνJeremy MárquezMárquezΚ. μέσος10313187010112784%25161425455%2008140011507,19
#8Αργεντινή29 ετώνAgustín PalavecinoPalavecinoΚ. μέσος1020233805150581%25101014041%2001180011507,08
#20Αργεντινή27 ετώνJosé ParadelaParadelaΕπ. χαφ10252218019246871%111144751%2007150011607,39
#11Νιγηρία28 ετώνOsinachi EbereEbereΚ. επιθ.102029313522—41201545%100710001006,72
#5Μεξικό24 ετώνJ. ChiqueteChiqueteΚ. αμυν.101011030430387%18133364563%1001170011906,80
#4Κολομβία28 ετώνWiller DittaDittaΚ. αμυν.10101620240090%1692372543%3001130011806,67
#6Μεξικό26 ετώνÉrik LiraLiraΑμ. χαφ8111310331290%771121543%100450011306,76
#18Αργεντινή21 ετώνLuka RomeroRomeroΕπιθ.1012114517142393%52001744%10047001706,96
#10Μεξικό24 ετώνAndrés MontañoMontañoΚ. μέσος712113300824—41007—10042001606,93
#19Μεξικό29 ετώνΚάρλος ΡοντρίγκεςΡοντρίγκεςΚ. μέσος11050103164331384%114112541%200990011907,14
#3Μεξικό24 ετώνOmar CamposCamposΑρ. οπισθ.11000113011141880%18161424354%000790011806,73
#23Κολομβία26 ετώνKevin MierMierΤερμ.9000000010087%10902—00001291511506,72
#33Αργεντινή32 ετώνGonzalo PioviPioviΚ. αμυν.6000410120080%1152042045%200810001106,48
#17Μεξικό24 ετώνAmaury GarcíaGarcíaΑμ. χαφ7000100210094%1151331858%10073001206,81
#29Αργεντινή29 ετώνCarlos RotondiRotondiΑρ. εξτρέμ30005412301—63219—00001000506,98
#2Μεξικό29 ετώνA. RodríguezRodríguezΔεξ. οπισθ.50000001301—5380832%00051001506,32
#1Μεξικό29 ετώνAndrés GudiñoGudiñoΤερμ.20000000000—00202—00001830606,45
#55Μεξικό21 ετώνRogelio GonzálezGonzálezΔεξ. εξτρέμ50002002201—50201036%00013001006,57
#12Μεξικό25 ετώνAlán MontesMontesΚ. αμυν.20001101000—10313—10020000206,59
#22Μεξικό22 ετώνJ. BarragánBarragánΔεξ. οπισθ.20101110100—03305—00033000306,36
#14Κολομβία27 ετώνJuan CaleroCaleroΚ. επιθ.20000000100—00000—00010000006,53

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Atlético San Luis11 αγώνεςCruz Azul11 αγώνες
Atlético San Luis6 αγώνεςCruz Azul6 αγώνες
Atlético San Luis5 αγώνεςCruz Azul5 αγώνες
1111Αγώνες1111
3-3-5Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)5-2-4
27%27%Νίκες45%45%
1,3615ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,49222
0,738ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,921,8220
0,556Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,650,829
0,829Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,841,1813
12,8141ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,820,3223
4,246Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 57,481
0,647ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,440,556
3,134ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,46,268
11,7129Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,910,7118
0,182ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,290,273
66Αγώνες66
1-2-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-1-2
17%17%Νίκες50%50%
1,177ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,58212
0,674ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,05212
0,332Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,6916
0,835Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,8916
13,782ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,320,5123
4,326Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,47,847
16ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,460,332
3,521ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 66,841
11,368Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,910,563
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,230,332
55Αγώνες55
2-1-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-1-2
40%40%Νίκες40%40%
1,68ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,42210
0,84ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,811,68
0,84Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,630,63
0,84Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,791,47
11,859ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,420100
420Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,66,834
0,21ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,430,84
2,613ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,85,427
12,261Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,91155
0,42ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,340,21
0,091Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,220,091
1,8220Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,481,9121
17,3190ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 16,817,4192
7,583ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 9,19,2101
0,171Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,240,171
1,6710Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,38212
1696ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 16,317,7106
8,249ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,79,557
00Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,200
210Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,591,89
18,894ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 17,117,286
6,834ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 9,58,844
9,8108Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,911,4125
1,2714Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,962,0923
0,091Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0400
0,091Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1900
9,758Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,810,261
0,835Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,862,1713
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0100
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1700
1050Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,812,864
1,89Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,03210
0,21Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0600
0,21Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,200

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Atlético San Luis11 αγώνεςCruz Azul11 αγώνες
Atlético San Luis6 αγώνεςCruz Azul6 αγώνες
Atlético San Luis5 αγώνεςCruz Azul5 αγώνες

Γκολ ομάδας

64%Over 0,582%
45%Over 1,564%
27%Over 2,545%

Γκολ αγώνα

91%Over 1,582%
73%Over 2,573%
45%Over 3,555%
18%Over 4,545%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

45%Over 0,5 α′ ημιχρόνου55%
9%Over 1,5 α′ ημιχρόνου18%
55%Over 0,5 β′ ημιχρόνου73%
27%Over 1,5 β′ ημιχρόνου36%

Συνδυασμοί

27%Νίκη & Over 1,536%
0%Νίκη & Under 1,59%
27%Νίκη & Over 2,536%
0%Νίκη & Under 2,59%
27%G/G & Νίκη36%

Γκολ ομάδας

67%Over 0,583%
33%Over 1,567%
17%Over 2,533%

Γκολ αγώνα

83%Over 1,583%
67%Over 2,567%
33%Over 3,550%
17%Over 4,550%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

33%Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου33%
50%Over 0,5 β′ ημιχρόνου83%
33%Over 1,5 β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

17%Νίκη & Over 1,533%
0%Νίκη & Under 1,517%
17%Νίκη & Over 2,533%
0%Νίκη & Under 2,517%
17%G/G & Νίκη33%

Γκολ ομάδας

60%Over 0,580%
60%Over 1,560%
40%Over 2,560%

Γκολ αγώνα

100%Over 1,580%
80%Over 2,580%
60%Over 3,560%
20%Over 4,540%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

60%Over 0,5 α′ ημιχρόνου60%
20%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
60%Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου60%

Συνδυασμοί

40%Νίκη & Over 1,540%
0%Νίκη & Under 1,50%
40%Νίκη & Over 2,540%
0%Νίκη & Under 2,50%
40%G/G & Νίκη40%

Βασική αγορά

64%Γκολ/Γκολ73%

G/G ανά ημίχρονο

27%G/G α′ ημιχρόνου27%
45%G/G β′ ημιχρόνου55%

Συνδυασμοί

27%G/G & Νίκη36%
0%Νίκη χωρίς παθητικό9%

Βασική αγορά

67%Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

33%G/G α′ ημιχρόνου17%
33%G/G β′ ημιχρόνου50%

Συνδυασμοί

17%G/G & Νίκη33%
0%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Βασική αγορά

60%Γκολ/Γκολ80%

G/G ανά ημίχρονο

20%G/G α′ ημιχρόνου40%
60%G/G β′ ημιχρόνου60%

Συνδυασμοί

40%G/G & Νίκη40%
0%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

27%Νίκη45%
27%Ισοπαλία18%
55%Νίκη ή ισοπαλία64%
38%Νίκη χωρίς την ισοπαλία56%
0%Νίκη χωρίς παθητικό9%

Αποτέλεσμα αγώνα

17%Νίκη50%
33%Ισοπαλία17%
50%Νίκη ή ισοπαλία67%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία60%
0%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Αποτέλεσμα αγώνα

40%Νίκη40%
20%Ισοπαλία20%
60%Νίκη ή ισοπαλία60%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
0%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

36%Over 9,582%
36%Over 10,555%
36%Over 11,545%
27%Over 12,536%

Κόρνερ ομάδας

27%Over 4,5 υπέρ73%
9%Over 5,5 υπέρ73%
0%Over 6,5 υπέρ45%
55%Over 4,5 κατά64%
45%Over 5,5 κατά27%
36%Over 6,5 κατά18%

Συνδυασμοί

36%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ100%
18%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ91%

Κόρνερ αγώνα

0%Over 9,583%
0%Over 10,567%
0%Over 11,567%
0%Over 12,550%

Κόρνερ ομάδας

33%Over 4,5 υπέρ83%
17%Over 5,5 υπέρ83%
0%Over 6,5 υπέρ67%
17%Over 4,5 κατά67%
0%Over 5,5 κατά17%
0%Over 6,5 κατά17%

Συνδυασμοί

33%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ100%
17%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ83%

Κόρνερ αγώνα

80%Over 9,580%
80%Over 10,540%
80%Over 11,520%
60%Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

20%Over 4,5 υπέρ60%
0%Over 5,5 υπέρ60%
0%Over 6,5 υπέρ20%
100%Over 4,5 κατά60%
100%Over 5,5 κατά40%
80%Over 6,5 κατά20%

Συνδυασμοί

40%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ100%
20%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ100%

Κάρτες αγώνα

82%Over 1,582%
73%Over 2,582%
9%Over 3,555%
9%Over 4,545%
0%Over 5,527%
0%Over 6,518%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

45%Over 15 πόντοι64%
9%Over 25 πόντοι27%
9%Over 35 πόντοι27%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

36%Over 15 πόντοι55%
9%Over 25 πόντοι27%
9%Over 35 πόντοι18%

Κάρτες αγώνα

67%Over 1,567%
50%Over 2,567%
0%Over 3,550%
0%Over 4,550%
0%Over 5,517%
0%Over 6,517%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

17%Over 15 πόντοι67%
0%Over 25 πόντοι33%
0%Over 35 πόντοι33%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

33%Over 15 πόντοι33%
17%Over 25 πόντοι17%
17%Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
100%Over 2,5100%
20%Over 3,560%
20%Over 4,540%
0%Over 5,540%
0%Over 6,520%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

80%Over 15 πόντοι60%
20%Over 25 πόντοι20%
20%Over 35 πόντοι20%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

40%Over 15 πόντοι80%
0%Over 25 πόντοι40%
0%Over 35 πόντοι40%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.