Atherton Collieries – Trafford Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Atherton Collieries — Trafford, Τρί 06 Οκτ 21:45

Atherton CollieriesΝΝΝΙΝΝΝΝΙΝ

Κύπελλο Αγγλίας

3–0

Ημίχρονο 1–0

TraffordΝΝΝΙΗΝΝΝΙΗ

Ομάδες

Atherton Collieries7 αγώνεςTrafford6 αγώνες
Atherton Collieries4 αγώνεςTrafford1 αγώνας
Atherton Collieries3 αγώνεςTrafford5 αγώνες
77Αγώνες66
5-2-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-1-1
71%71%Νίκες67%67%
2,4317ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,4212
00ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 000
0,574Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,360,332
1,8613Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,051,6710
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 10κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,4κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
00ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 000
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,7κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 10,7κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,020,171
44Αγώνες11
4-0-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-1-0
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,62κάτω από 5 αγώνες (4/1)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/1)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,43κάτω από 5 αγώνες (4/1)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,2κάτω από 5 αγώνες (4/1)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 11,2κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,9κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/1)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,3κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 10,6κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (4/1)—
33Αγώνες55
1-2-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-0-1
—Νίκες80%80%
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,37κάτω από 5 αγώνες (3/5)210
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/5)00
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,35κάτω από 5 αγώνες (3/5)0,42
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,02κάτω από 5 αγώνες (3/5)1,68
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 9,4κάτω από 5 αγώνες (1/2)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4κάτω από 5 αγώνες (1/2)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/5)00
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (1/2)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 10,9κάτω από 5 αγώνες (1/2)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,01κάτω από 5 αγώνες (3/5)0,21
0,574Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,170,171
0,866Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,961,59
00ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 000
00ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 000
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,21κάτω από 5 αγώνες (4/1)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,65κάτω από 5 αγώνες (4/1)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/1)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/1)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,17κάτω από 5 αγώνες (3/5)0,21
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,96κάτω από 5 αγώνες (3/5)1,47
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/5)00
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/5)00
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 10,7κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,86κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 000
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,11κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,66κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/1)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,08κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 10,4κάτω από 5 αγώνες (1/2)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,06κάτω από 5 αγώνες (1/2)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/5)00
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (1/2)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Atherton Collieries7 αγώνεςTrafford6 αγώνες
Atherton Collieries4 αγώνεςTrafford1 αγώνας
Atherton Collieries3 αγώνεςTrafford5 αγώνες

Γκολ ομάδας

100%Over 0,583%
100%Over 1,583%
43%Over 2,533%

Γκολ αγώνα

100%Over 1,5100%
71%Over 2,583%
43%Over 3,550%
14%Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

57%Over 0,5 α′ ημιχρόνου33%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
100%Over 0,5 β′ ημιχρόνου83%
57%Over 1,5 β′ ημιχρόνου50%

Συνδυασμοί

71%Νίκη & Over 1,567%
0%Νίκη & Under 1,50%
43%Νίκη & Over 2,550%
29%Νίκη & Under 2,517%
14%G/G & Νίκη50%

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,51 αγ.
4 αγ.Over 1,51 αγ.
4 αγ.Over 2,51 αγ.

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,51 αγ.
4 αγ.Over 2,51 αγ.
4 αγ.Over 3,51 αγ.
4 αγ.Over 4,51 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου1 αγ.
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου1 αγ.
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου1 αγ.
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου1 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,51 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 1,51 αγ.
4 αγ.Νίκη & Over 2,51 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 2,51 αγ.
4 αγ.G/G & Νίκη1 αγ.

Γκολ ομάδας

3 αγ.Over 0,580%
3 αγ.Over 1,580%
3 αγ.Over 2,540%

Γκολ αγώνα

3 αγ.Over 1,5100%
3 αγ.Over 2,580%
3 αγ.Over 3,540%
3 αγ.Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

3 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου40%
3 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
3 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου80%
3 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

3 αγ.Νίκη & Over 1,580%
3 αγ.Νίκη & Under 1,50%
3 αγ.Νίκη & Over 2,560%
3 αγ.Νίκη & Under 2,520%
3 αγ.G/G & Νίκη60%

Βασική αγορά

43%Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου0%
43%G/G β′ ημιχρόνου50%

Συνδυασμοί

14%G/G & Νίκη50%
57%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ1 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου1 αγ.
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου1 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη1 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό1 αγ.

Βασική αγορά

3 αγ.Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

3 αγ.G/G α′ ημιχρόνου0%
3 αγ.G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

3 αγ.G/G & Νίκη60%
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό20%

Αποτέλεσμα αγώνα

71%Νίκη67%
29%Ισοπαλία17%
100%Νίκη ή ισοπαλία83%
100%Νίκη χωρίς την ισοπαλία80%
57%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη1 αγ.
4 αγ.Ισοπαλία1 αγ.
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία1 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία—
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό1 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

3 αγ.Νίκη80%
3 αγ.Ισοπαλία0%
3 αγ.Νίκη ή ισοπαλία80%
1 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία80%
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό20%

Κόρνερ αγώνα

2 αγ.Over 9,53 αγ.
2 αγ.Over 10,53 αγ.
2 αγ.Over 11,53 αγ.
2 αγ.Over 12,53 αγ.

Κόρνερ ομάδας

2 αγ.Over 4,5 υπέρ3 αγ.
2 αγ.Over 5,5 υπέρ3 αγ.
2 αγ.Over 6,5 υπέρ3 αγ.
2 αγ.Over 4,5 κατά3 αγ.
2 αγ.Over 5,5 κατά3 αγ.
2 αγ.Over 6,5 κατά3 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ3 αγ.
2 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

1 αγ.Over 9,51 αγ.
1 αγ.Over 10,51 αγ.
1 αγ.Over 11,51 αγ.
1 αγ.Over 12,51 αγ.

Κόρνερ ομάδας

1 αγ.Over 4,5 υπέρ1 αγ.
1 αγ.Over 5,5 υπέρ1 αγ.
1 αγ.Over 6,5 υπέρ1 αγ.
1 αγ.Over 4,5 κατά1 αγ.
1 αγ.Over 5,5 κατά1 αγ.
1 αγ.Over 6,5 κατά1 αγ.

Συνδυασμοί

1 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ1 αγ.
1 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ1 αγ.

Κόρνερ αγώνα

1 αγ.Over 9,52 αγ.
1 αγ.Over 10,52 αγ.
1 αγ.Over 11,52 αγ.
1 αγ.Over 12,52 αγ.

Κόρνερ ομάδας

1 αγ.Over 4,5 υπέρ2 αγ.
1 αγ.Over 5,5 υπέρ2 αγ.
1 αγ.Over 6,5 υπέρ2 αγ.
1 αγ.Over 4,5 κατά2 αγ.
1 αγ.Over 5,5 κατά2 αγ.
1 αγ.Over 6,5 κατά2 αγ.

Συνδυασμοί

1 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ2 αγ.
1 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ2 αγ.

Κάρτες αγώνα

2 αγ.Over 1,53 αγ.
2 αγ.Over 2,53 αγ.
2 αγ.Over 3,53 αγ.
2 αγ.Over 4,53 αγ.
2 αγ.Over 5,53 αγ.
2 αγ.Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

2 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

2 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Κάρτες αγώνα

1 αγ.Over 1,51 αγ.
1 αγ.Over 2,51 αγ.
1 αγ.Over 3,51 αγ.
1 αγ.Over 4,51 αγ.
1 αγ.Over 5,51 αγ.
1 αγ.Over 6,51 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

1 αγ.Over 15 πόντοι1 αγ.
1 αγ.Over 25 πόντοι1 αγ.
1 αγ.Over 35 πόντοι1 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

1 αγ.Over 15 πόντοι1 αγ.
1 αγ.Over 25 πόντοι1 αγ.
1 αγ.Over 35 πόντοι1 αγ.

Κάρτες αγώνα

1 αγ.Over 1,52 αγ.
1 αγ.Over 2,52 αγ.
1 αγ.Over 3,52 αγ.
1 αγ.Over 4,52 αγ.
1 αγ.Over 5,52 αγ.
1 αγ.Over 6,52 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

1 αγ.Over 15 πόντοι2 αγ.
1 αγ.Over 25 πόντοι2 αγ.
1 αγ.Over 35 πόντοι2 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

1 αγ.Over 15 πόντοι2 αγ.
1 αγ.Over 25 πόντοι2 αγ.
1 αγ.Over 35 πόντοι2 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.