Argeş – Dinamo Bucureşti Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Argeş — Dinamo Bucureşti, Παρ 06 Νοε 20:30

ArgeşΗΗΙΗΗΗΗΙΗΗ
Dinamo BucureştiΝΝΝΙΝΝΝΝΙΝ

Πιθανότητες 1Χ2

νίκη γηπεδούχου 1 16,8%ισοπαλία Χ 22,9%νίκη φιλοξενούμενου 2 60,3%

Παίκτες

Argeş — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#99Ρουμανία27 ετώνMoldoveanu RobertMoldoveanuΑρ. εξτρέμ93031760350056%54404150%10049003306,96
#11Ρουμανία19 ετώνPîrvu YanisPîrvuΕπιθ.1321228162491061%224714551%1001590031406,91
#92Γαλλία27 ετώνLuvambo TaylorLuvamboΑρ. εξτρέμ131112353971271%94205149%300818003806,64
#26Ρουμανία29 ετώνOancea DorinelOanceaΔεξ. οπισθ.1111141014171866%1862025354%40016130021106,79
#17Πορτογαλία26 ετώνMatos RicardoMatosΚ. επιθ.910120415102272%21501827%001730011106,71
#23Ρουμανία27 ετώνBorța FlorinBorțaΑρ. οπισθ.1300019303121879%26155225052%4001480031306,90
#22Μολδαβία33 ετώνRață VadimRațăΚ. μέσος130001011440178%269915345%3002960031206,59
#3Κοσσυφοπέδιο25 ετώνSadriu LeardSadriuΚ. αμυν.11000800120085%101663104949%5001680031306,83
#2Ρουμανία30 ετώνTofan CostinelTofanΔεξ. οπισθ.120001301641568%16225044752%20015130031206,75
#34Ρουμανία30 ετώνCăbuz CătălinCăbuzΤερμ.9000000000050%001107—0000523123706,89
#6Ρουμανία21 ετώνTudose M.TudoseΚ. αμυν.8000410140083%9124624155%10067003606,91
#15Βραζιλία32 ετώνGarutti GuilhermeGaruttiΑμυν.9000200010073%5145754258%10068003806,82
#16Ρουμανία31 ετώνRădescu IonuțRădescuΚ. μέσος120001220371366%125552943%200129003806,62
#69Νιγηρία26 ετώνAlagbe O.AlagbeΑμ. χαφ11000710461173%1392243053%10050002606,81
#27Ισπανία30 ετώνSierra RoberSierraΑμ. χαφ7000200751075%7111912657%20023003506,85
#77Μαυροβούνιο26 ετώνNikic IgorNikicΤερμ.5000000000057%00603—000021980906,88
#96Ρουμανία30 ετώνBalaure SilviuBalaureΔεξ. μέσος100005121111677%122611743%20074002506,62
#25Πορτογαλία26 ετώνGonçalves TiagoGonçalvesΑρ. οπισθ.50003114112660%1041012057%00003000806,85
#19Ρουμανία27 ετώνMicovschi ClaudiuMicovschiΔεξ. εξτρέμ110001423490865%26101458%00034002906,59
#20Ρουμανία21 ετώνDulcea P.DulceaΕπ. χαφ6010410751181%80102144%20042000206,74
#80Βέλγιο27 ετώνEmmers XianEmmersΕπ. χαφ40100000623—1000524%00033001206,60
#7Νιγηρία19 ετώνIdowu MichaelIdowuΔεξ. εξτρέμ40005217614—21001040%00041001106,82
#9Γαλλία27 ετώνCharpentier G.CharpentierΚ. επιθ.50005002310—2000928%00031000206,55
#1Ρουμανία37 ετώνStraton CătălinStratonΤερμ.10000000000—00200—00000201006,93
Dinamo Bucureşti — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#77Ηνωμένο Βασίλειο29 ετώνArmstrong DannyArmstrongΔεξ. εξτρέμ146106471731946133575%113315250%300819006807,83
#44Ισπανία27 ετώνPascual MartínPascualΚ. αμυν.135051973130092%13156348168%5002111006707,32
#29Ισπανία27 ετώνSoro AlbertoSoroΕπ. χαφ1444421916192387%2431245357%3001216006907,42
#10Ρουμανία23 ετώνCîrjan CătălinCîrjanΚ. μέσος134243810482231187%135902832%310186006707,14
#9Γαλλία27 ετώνKaramoko MamoudouKaramokoΚ. επιθ.1122224801992186%21604252%000514005407,05
#97Κάτω Χώρες25 ετώνZandbergen DeanZandbergenΚ. επιθ.7212208221221—10412249%00083004407,28
#7Ρουμανία22 ετώνMusi A.MusiΑρ. εξτρέμ82021544550073%40201736%21077003206,64
#8Πορτογαλία27 ετώνPinto DiogoPintoΕπ. χαφ8202843472176%52301445%10034004206,81
#90Ρουμανία25 ετώνMărginean AndreiMărgineanΑμ. χαφ1310122303142189%26152425960%300189005807,24
#99Ρουμανία26 ετώνPop AlexandruPopΚ. επιθ.81111051592175%11201853%00057002406,99
#18Σουηδία25 ετώνHintsa O.HintsaΚ. επιθ.121312101520—30211043%10034006206,76
#26Ρουμανία21 ετώνMazilu AdrianMaziluΔεξ. εξτρέμ61015201100—41205—20040002106,66
#36Μαρόκο24 ετώνBellaarouch AlaaBellaarouchΤερμ.14010000021084%0033011—3000442246907,20
#31Ρουμανία28 ετώνOpruț RaulOpruțΑρ. οπισθ.1400091032331185%31123276458%2001112006907,01
#15Ισραήλ21 ετώνStoinov NikitaStoinovΚ. αμυν.13000301010094%594382453%20059005906,81
#20Ρουμανία20 ετώνIrimia DavidIrimiaΔεξ. οπισθ.130104108130489%25111814554%2001610006706,85
#6Βέλγιο28 ετώνVerreth MatthiasVerrethΑμ. χαφ8000420020393%53938—00021004206,86
#5Βόρεια Μακεδονία24 ετώνFetai ImranFetaiΚ. αμυν.4000000000098%40817—20020002206,66
#23Ρουμανία20 ετώνTârbă IanisTârbăΔεξ. εξτρέμ100209117623—21001845%10055005006,69
#27Γαλλία28 ετώνSivis MaximeSivisΔεξ. οπισθ.10000002101—11305—10011000107,04
#22Ισπανία23 ετώνBenavides DaríoBenavidesΔεξ. οπισθ.80000000100—13402—00001005106,49
#30Ρουμανία20 ετώνDuțu MatteoDuțuΚ. αμυν.30000000000—00300—00000002006,43
#1920 ετώνRadu RăzvanRaduΑρ. οπισθ.20000000100—00000—00000000006,57
#21Ρουμανία22 ετώνMihai C.MihaiΑμ. χαφ20001000000—11101—00000000006,48

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Argeş14 αγώνεςDinamo Bucureşti14 αγώνες
Argeş7 αγώνεςDinamo Bucureşti7 αγώνες
Argeş7 αγώνεςDinamo Bucureşti7 αγώνες
1414Αγώνες1414
3-3-8Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)10-3-1
21%21%Νίκες71%71%
0,578ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,372,2131
0,365ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,961,8626
0,294Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,59114
0,294Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,781,2117
14,6204ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,718,6260
3,346Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,85,982
0,649ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,440,578
5,172ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,65,983
10,6149Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,610,8151
0,142ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,180,365
77Αγώνες77
2-2-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)7-0-0
29%29%Νίκες100%100%
0,574ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,72321
0,433ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,162,4317
0,292Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,731,148
0,292Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,991,8613
13,695ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,219133
321Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,66,948
0,433ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,460,433
5,136ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,36,143
12,185Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,19,365
0,141ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,290,715
77Αγώνες77
1-1-5Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-3-1
14%14%Νίκες43%43%
0,574ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,021,4310
0,292ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,771,299
0,292Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,450,866
0,292Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,570,574
15,6109ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,218,1127
3,625Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 44,934
0,866ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,420,715
5,136ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 3,95,740
9,164Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 1112,386
0,141ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,0700
0,213Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,30,436
1,1416Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,370,649
15,4216ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,912,9181
10,2143ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,56,388
0,292Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,574
0,715Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,010,433
16,1113ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,715,7110
11,983ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,6856
0,141Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,292
1,5711Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,720,866
14,7103ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 15,110,171
8,660ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,44,632
12,8179Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,611154
2,4334Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,252,7138
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,060,142
0,071Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,140,142
13,393Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,11177
2,2916Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2321
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,040,292
0,141Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,080,292
12,386Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 121177
2,5718Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,52,4317
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0800
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1900

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Argeş14 αγώνεςDinamo Bucureşti14 αγώνες
Argeş7 αγώνεςDinamo Bucureşti7 αγώνες
Argeş7 αγώνεςDinamo Bucureşti7 αγώνες

Γκολ ομάδας

50%Over 0,593%
7%Over 1,571%
0%Over 2,529%

Γκολ αγώνα

43%Over 1,586%
14%Over 2,550%
14%Over 3,536%
0%Over 4,57%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

29%Over 0,5 α′ ημιχρόνου64%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου29%
29%Over 0,5 β′ ημιχρόνου71%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου36%

Συνδυασμοί

0%Νίκη & Over 1,564%
21%Νίκη & Under 1,57%
0%Νίκη & Over 2,543%
21%Νίκη & Under 2,529%
0%G/G & Νίκη29%

Γκολ ομάδας

57%Over 0,5100%
0%Over 1,5100%
0%Over 2,543%

Γκολ αγώνα

29%Over 1,5100%
0%Over 2,571%
0%Over 3,543%
0%Over 4,514%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

29%Over 0,5 α′ ημιχρόνου86%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου29%
29%Over 0,5 β′ ημιχρόνου100%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου57%

Συνδυασμοί

0%Νίκη & Over 1,5100%
29%Νίκη & Under 1,50%
0%Νίκη & Over 2,571%
29%Νίκη & Under 2,529%
0%G/G & Νίκη43%

Γκολ ομάδας

43%Over 0,586%
14%Over 1,543%
0%Over 2,514%

Γκολ αγώνα

57%Over 1,571%
29%Over 2,529%
29%Over 3,529%
0%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

29%Over 0,5 α′ ημιχρόνου43%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου29%
29%Over 0,5 β′ ημιχρόνου43%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου14%

Συνδυασμοί

0%Νίκη & Over 1,529%
14%Νίκη & Under 1,514%
0%Νίκη & Over 2,514%
14%Νίκη & Under 2,529%
0%G/G & Νίκη14%

Βασική αγορά

29%Γκολ/Γκολ50%

G/G ανά ημίχρονο

14%G/G α′ ημιχρόνου7%
14%G/G β′ ημιχρόνου29%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη29%
21%Νίκη χωρίς παθητικό43%

Βασική αγορά

29%Γκολ/Γκολ43%

G/G ανά ημίχρονο

14%G/G α′ ημιχρόνου0%
14%G/G β′ ημιχρόνου43%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη43%
29%Νίκη χωρίς παθητικό57%

Βασική αγορά

29%Γκολ/Γκολ57%

G/G ανά ημίχρονο

14%G/G α′ ημιχρόνου14%
14%G/G β′ ημιχρόνου14%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη14%
14%Νίκη χωρίς παθητικό29%

Αποτέλεσμα αγώνα

21%Νίκη71%
21%Ισοπαλία21%
43%Νίκη ή ισοπαλία93%
27%Νίκη χωρίς την ισοπαλία91%
21%Νίκη χωρίς παθητικό43%

Αποτέλεσμα αγώνα

29%Νίκη100%
29%Ισοπαλία0%
57%Νίκη ή ισοπαλία100%
40%Νίκη χωρίς την ισοπαλία100%
29%Νίκη χωρίς παθητικό57%

Αποτέλεσμα αγώνα

14%Νίκη43%
14%Ισοπαλία43%
29%Νίκη ή ισοπαλία86%
17%Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
14%Νίκη χωρίς παθητικό29%

Κόρνερ αγώνα

57%Over 9,536%
50%Over 10,529%
50%Over 11,514%
43%Over 12,514%

Κόρνερ ομάδας

50%Over 4,5 υπέρ71%
36%Over 5,5 υπέρ57%
36%Over 6,5 υπέρ43%
43%Over 4,5 κατά14%
43%Over 5,5 κατά14%
36%Over 6,5 κατά7%

Συνδυασμοί

50%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ79%
50%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ36%

Κόρνερ αγώνα

29%Over 9,529%
14%Over 10,529%
14%Over 11,514%
14%Over 12,514%

Κόρνερ ομάδας

43%Over 4,5 υπέρ86%
43%Over 5,5 υπέρ57%
43%Over 6,5 υπέρ57%
14%Over 4,5 κατά14%
14%Over 5,5 κατά14%
0%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

29%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ71%
29%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ57%

Κόρνερ αγώνα

86%Over 9,543%
86%Over 10,529%
86%Over 11,514%
71%Over 12,514%

Κόρνερ ομάδας

57%Over 4,5 υπέρ57%
29%Over 5,5 υπέρ57%
29%Over 6,5 υπέρ29%
71%Over 4,5 κατά14%
71%Over 5,5 κατά14%
71%Over 6,5 κατά14%

Συνδυασμοί

71%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ86%
71%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ14%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
86%Over 2,586%
71%Over 3,564%
50%Over 4,550%
43%Over 5,536%
29%Over 6,536%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

71%Over 15 πόντοι71%
50%Over 25 πόντοι50%
21%Over 35 πόντοι21%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

71%Over 15 πόντοι79%
43%Over 25 πόντοι57%
29%Over 35 πόντοι36%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
86%Over 2,586%
71%Over 3,571%
57%Over 4,557%
57%Over 5,543%
43%Over 6,543%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

57%Over 15 πόντοι71%
43%Over 25 πόντοι43%
29%Over 35 πόντοι29%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

71%Over 15 πόντοι100%
57%Over 25 πόντοι71%
57%Over 35 πόντοι43%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
86%Over 2,586%
71%Over 3,557%
43%Over 4,543%
29%Over 5,529%
14%Over 6,529%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

86%Over 15 πόντοι71%
57%Over 25 πόντοι57%
14%Over 35 πόντοι14%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

71%Over 15 πόντοι57%
29%Over 25 πόντοι43%
0%Over 35 πόντοι29%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.