Argentinos Juniors – Huracán Στατιστικά αγώνα
Ενημερώθηκε
Argentinos Juniors — Huracán, Σάβ 07 Νοε 22:30
Πιθανότητες 1Χ2
νίκη γηπεδούχου 1 59,5%ισοπαλία Χ 25,2%νίκη φιλοξενούμενου 2 15,3%
Argentinos Juniors
Huracán
Παίκτες
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Molina TomásMolinaΚ. επιθ. | 29 | 5 | 4 | 5 | 62 | 26 | 11 | 21 | 20 | 5 | 5 | 67% | 29 | 5 | 24 | 2 | 178 | 44% | 4 | 0 | 0 | 27 | 29 | 0 | 0 | 14 | 17 | 0 | 6,84 |
Verón GastónVerónΚ. επιθ. | 15 | 5 | 2 | 5 | 39 | 14 | 3 | 12 | 11 | 1 | 1 | 70% | 11 | 1 | 10 | 1 | 84 | 46% | 2 | 0 | 0 | 20 | 19 | 0 | 0 | 5 | 8 | 0 | 7,01 |
Muñoz HernánMuñozΕπ. χαφ | 27 | 4 | 3 | 4 | 50 | 19 | 3 | 23 | 24 | 6 | 12 | 73% | 33 | 8 | 7 | 0 | 111 | 47% | 1 | 0 | 1 | 24 | 50 | 0 | 0 | 10 | 16 | 0 | 6,83 |
Álvarez FranciscoÁlvarezΚ. αμυν. | 33 | 3 | 0 | 3 | 34 | 8 | 2 | 5 | 11 | 1 | 2 | 88% | 55 | 71 | 223 | 16 | 196 | 55% | 10 | 0 | 0 | 29 | 25 | 0 | 0 | 15 | 23 | 0 | 7,22 |
Prieto SebastiánPrietoΑρ. οπισθ. | 31 | 3 | 3 | 3 | 24 | 6 | 0 | 34 | 33 | 4 | 25 | 80% | 53 | 35 | 72 | 7 | 139 | 54% | 7 | 0 | 1 | 30 | 27 | 0 | 0 | 14 | 24 | 0 | 6,99 |
Giménez MatíasGiménezΚ. επιθ. | 14 | 3 | 1 | 3 | 8 | 4 | 1 | 13 | 9 | 1 | 0 | 77% | 4 | 0 | 5 | 0 | 25 | 32% | 1 | 0 | 0 | 4 | 6 | 0 | 0 | 5 | 3 | 0 | 6,70 |
Oroz NicolásOrozΕπ. χαφ | 33 | 2 | 4 | 2 | 24 | 9 | 1 | 26 | 46 | 7 | 38 | 85% | 44 | 33 | 20 | 5 | 102 | 45% | 4 | 0 | 0 | 22 | 25 | 0 | 0 | 15 | 21 | 0 | 7,00 |
Porcel DiegoPorcelΚ. επιθ. | 28 | 2 | 0 | 2 | 22 | 6 | 2 | 13 | 14 | 0 | 7 | 74% | 28 | 2 | 14 | 0 | 74 | 43% | 5 | 1 | 0 | 29 | 24 | 0 | 0 | 12 | 7 | 0 | 6,65 |
Morales IvánMoralesΚ. επιθ. | 17 | 2 | 1 | 2 | 17 | 7 | 5 | 6 | 12 | 0 | 4 | 78% | 4 | 0 | 1 | 1 | 35 | 32% | 2 | 0 | 0 | 19 | 18 | 0 | 0 | 6 | 11 | 0 | 6,60 |
Gutiérrez KevinGutiérrezΑμ. χαφ | 15 | 1 | 0 | 1 | 15 | 5 | 0 | 10 | 11 | 1 | 4 | 89% | 31 | 19 | 29 | 6 | 53 | 56% | 1 | 0 | 0 | 8 | 9 | 0 | 0 | 5 | 10 | 0 | 7,19 |
| Riquelme RománRiquelmeΚ. αμυν. | 13 | 1 | 1 | 1 | 10 | 2 | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 87% | 13 | 21 | 74 | 11 | 77 | 60% | 6 | 0 | 0 | 12 | 10 | 0 | 0 | 6 | 10 | 0 | 7,19 |
Viveros EmilianoViverosΑρ. εξτρέμ | 18 | 1 | 2 | 1 | 14 | 4 | 0 | 8 | 12 | 2 | 9 | 80% | 21 | 6 | 6 | 0 | 63 | 47% | 1 | 0 | 0 | 14 | 26 | 0 | 0 | 8 | 8 | 0 | 6,77 |
| Jainikoski FacundoJainikoskiΚ. επιθ. | 25 | 1 | 2 | 1 | 26 | 6 | 0 | 16 | 13 | 2 | 13 | 77% | 19 | 4 | 2 | 1 | 72 | 42% | 0 | 0 | 0 | 11 | 37 | 0 | 0 | 13 | 6 | 0 | 6,67 |
Godoy ÉrikGodoyΚ. αμυν. | 17 | 1 | 0 | 1 | 6 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 87% | 7 | 14 | 65 | 9 | 44 | 52% | 1 | 0 | 0 | 13 | 6 | 0 | 0 | 8 | 10 | 0 | 6,79 |
Cortés BrayanCortésΤερμ. | 33 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 81% | 1 | 0 | 24 | 0 | 12 | — | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 71 | 38 | 15 | 25 | 0 | 6,90 |
Fattori FedericoFattoriΑμ. χαφ | 19 | 0 | 0 | 0 | 5 | 2 | 0 | 5 | 11 | 0 | 1 | 90% | 24 | 28 | 63 | 7 | 78 | 52% | 4 | 0 | 0 | 17 | 20 | 0 | 0 | 10 | 14 | 0 | 7,16 |
Lozano LeandroLozanoΔεξ. οπισθ. | 14 | 0 | 2 | 0 | 12 | 3 | 0 | 8 | 24 | 5 | 17 | 82% | 32 | 20 | 40 | 3 | 102 | 68% | 3 | 0 | 0 | 7 | 28 | 0 | 0 | 8 | 6 | 0 | 7,42 |
Coronel KevinCoronelΔεξ. οπισθ. | 21 | 0 | 0 | 0 | 17 | 7 | 0 | 7 | 18 | 1 | 21 | 83% | 33 | 13 | 26 | 2 | 66 | 60% | 3 | 0 | 0 | 13 | 10 | 0 | 0 | 8 | 14 | 0 | 6,88 |
| Vázquez FrancoVázquezΚ. αμυν. | 12 | 0 | 0 | 0 | 8 | 2 | 3 | 2 | 7 | 1 | 2 | 88% | 17 | 18 | 56 | 4 | 52 | 68% | 1 | 0 | 0 | 6 | 7 | 0 | 0 | 4 | 8 | 0 | 6,98 |
Paredes FrancoParedesΚ. αμυν. | 9 | 0 | 1 | 0 | 4 | 1 | 0 | 5 | 2 | 0 | 4 | 76% | 19 | 12 | 39 | 1 | 53 | 74% | 4 | 0 | 0 | 5 | 8 | 0 | 0 | 3 | 5 | 0 | 6,98 |
Giaccone LautaroGiacconeΔεξ. εξτρέμ | 11 | 0 | 0 | 0 | 8 | 3 | 1 | 9 | 8 | 0 | 2 | 74% | 9 | 8 | 4 | 0 | 24 | 56% | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0 | 0 | 7 | 1 | 0 | 6,79 |
| Carrizo FacundoCarrizoΕπ. χαφ | 8 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | 4 | 8 | 1 | 6 | 88% | 5 | 1 | 5 | 2 | 15 | 31% | 2 | 0 | 0 | 8 | 5 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 6,65 |
Bravo ClaudioBravoΑρ. οπισθ. | 12 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 3 | 2 | 0 | 4 | 82% | 27 | 7 | 15 | 1 | 35 | 61% | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5 | 2 | 0 | 6,82 |
Florentín GabrielFlorentínΕπ. χαφ | 14 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 6 | 9 | 2 | 3 | 88% | 10 | 2 | 9 | 0 | 27 | 55% | 3 | 0 | 0 | 9 | 6 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 6,74 |
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Caicedo JordyCaicedoΚ. επιθ. | 28 | 14 | 0 | 14 | 55 | 28 | 9 | 8 | 15 | 1 | 2 | 62% | 13 | 1 | 27 | 2 | 105 | 36% | 13 | 0 | 1 | 54 | 22 | 0 | 0 | 9 | 24 | 0 | 6,82 |
Cortés ÓscarCortésΑρ. εξτρέμ | 31 | 3 | 5 | 3 | 42 | 14 | 4 | 57 | 49 | 6 | 37 | 77% | 34 | 16 | 13 | 1 | 126 | 42% | 4 | 0 | 0 | 24 | 11 | 0 | 0 | 11 | 24 | 0 | 6,94 |
Blondel LucasBlondelΔεξ. οπισθ. | 25 | 2 | 1 | 2 | 44 | 8 | 1 | 16 | 19 | 1 | 7 | 73% | 64 | 35 | 73 | 12 | 153 | 55% | 5 | 0 | 0 | 24 | 17 | 0 | 0 | 9 | 23 | 0 | 6,99 |
Waller FacundoWallerΑρ. μέσος | 28 | 2 | 0 | 2 | 25 | 9 | 2 | 9 | 22 | 2 | 12 | 79% | 69 | 34 | 37 | 14 | 162 | 54% | 8 | 0 | 0 | 50 | 59 | 0 | 0 | 10 | 21 | 0 | 7,02 |
Bisanz JuanBisanzΔεξ. εξτρέμ | 29 | 2 | 2 | 2 | 43 | 14 | 4 | 19 | 19 | 3 | 12 | 69% | 16 | 8 | 12 | 1 | 79 | 44% | 3 | 0 | 0 | 25 | 30 | 0 | 0 | 10 | 19 | 0 | 6,74 |
Romero ÓscarRomeroΕπ. χαφ | 19 | 2 | 0 | 2 | 19 | 6 | 0 | 6 | 14 | 1 | 9 | 77% | 15 | 7 | 14 | 1 | 38 | 51% | 2 | 0 | 0 | 11 | 16 | 0 | 0 | 8 | 11 | 0 | 6,85 |
| Peralta ThaielPeraltaΕπ. χαφ | 20 | 2 | 1 | 2 | 10 | 5 | 0 | 11 | 8 | 1 | 5 | 76% | 10 | 8 | 6 | 0 | 34 | 40% | 1 | 0 | 1 | 7 | 10 | 0 | 0 | 7 | 8 | 0 | 6,57 |
Gil LeonardoGilΚ. μέσος | 32 | 1 | 2 | 1 | 19 | 6 | 0 | 6 | 53 | 8 | 29 | 81% | 54 | 12 | 29 | 5 | 134 | 53% | 6 | 0 | 0 | 27 | 52 | 0 | 0 | 11 | 20 | 0 | 6,98 |
Nervo HugoNervoΚ. αμυν. | 19 | 1 | 0 | 1 | 6 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 81% | 13 | 18 | 100 | 7 | 68 | 66% | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 8 | 9 | 0 | 6,90 |
| Campo IgnacioCampoΔεξ. οπισθ. | 12 | 1 | 1 | 1 | 5 | 2 | 0 | 8 | 3 | 0 | 3 | 75% | 13 | 11 | 31 | 3 | 39 | 52% | 5 | 0 | 0 | 12 | 8 | 0 | 0 | 5 | 8 | 0 | 6,67 |
Lescano LeandroLescanoΑρ. οπισθ. | 13 | 1 | 0 | 1 | 8 | 3 | 0 | 4 | 5 | 0 | 3 | 71% | 11 | 12 | 17 | 1 | 34 | 49% | 2 | 1 | 1 | 15 | 10 | 0 | 0 | 4 | 5 | 0 | 6,27 |
Pussetto IgnacioPussettoΚ. επιθ. | 9 | 1 | 0 | 1 | 14 | 4 | 0 | 6 | 7 | 0 | 1 | — | 6 | 1 | 4 | 1 | 31 | 49% | 2 | 0 | 0 | 6 | 6 | 0 | 0 | 3 | 7 | 0 | 6,85 |
Galíndez HernánGalíndezΤερμ. | 31 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 65% | 2 | 0 | 19 | 0 | 18 | 82% | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 88 | 58 | 10 | 32 | 2 | 6,95 |
Pereyra FabioPereyraΚ. αμυν. | 26 | 0 | 0 | 0 | 12 | 2 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 77% | 30 | 26 | 213 | 22 | 133 | 64% | 3 | 1 | 1 | 15 | 10 | 0 | 0 | 9 | 25 | 0 | 6,88 |
Ibáñez CésarIbáñezΑρ. οπισθ. | 27 | 0 | 3 | 0 | 21 | 4 | 1 | 12 | 18 | 4 | 9 | 72% | 84 | 31 | 78 | 7 | 171 | 55% | 14 | 1 | 0 | 51 | 38 | 0 | 0 | 8 | 25 | 0 | 6,87 |
| Palazzo MáximoPalazzoΚ. αμυν. | 22 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 9 | 7 | 1 | 3 | 84% | 22 | 15 | 88 | 13 | 66 | 47% | 4 | 0 | 0 | 14 | 7 | 0 | 0 | 8 | 19 | 0 | 6,72 |
Ojeda EmmanuelOjedaΑμ. χαφ | 22 | 0 | 2 | 0 | 8 | 2 | 0 | 5 | 20 | 2 | 1 | 83% | 39 | 17 | 25 | 9 | 68 | 49% | 2 | 0 | 0 | 13 | 8 | 0 | 0 | 7 | 16 | 0 | 6,83 |
| Kalinger FacundoKalingerΔεξ. μέσος | 20 | 0 | 1 | 0 | 20 | 7 | 4 | 10 | 6 | 1 | 0 | 82% | 24 | 13 | 9 | 0 | 69 | 45% | 1 | 0 | 0 | 20 | 27 | 0 | 0 | 7 | 7 | 0 | 6,63 |
Cedrés R.CedrésΑμ. χαφ | 11 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | 15 | 8 | 0 | 3 | 82% | 28 | 7 | 29 | 2 | 65 | 49% | 3 | 0 | 0 | 22 | 11 | 0 | 0 | 3 | 12 | 0 | 6,93 |
Vera FedericoVeraΔεξ. οπισθ. | 6 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 71% | 16 | 10 | 12 | 0 | 31 | 51% | 1 | 0 | 0 | 9 | 7 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 6,62 |
| Mora LautaroMoraΑμ. χαφ | 13 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 5 | 3 | 0 | 0 | 79% | 4 | 2 | 4 | 0 | 15 | 45% | 2 | 0 | 0 | 6 | 2 | 0 | 0 | 7 | 3 | 0 | 6,62 |
Meza SebastiánMezaΤερμ. | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | — | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 | 6,96 |
Barticciotto BrunoBarticciottoΚ. επιθ. | 6 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 1 | — | 2 | 1 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,57 |
| Sanders T.SandersΔεξ. εξτρέμ | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 6,62 |
Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.
Ομάδες
Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.
Στοιχήματα
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.







































