Ανζέ – Μονακό Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Ανζέ — Μονακό, Σάβ 03 Απρ 03:00

ΑνζέΝΗΙΝΗΝΗΙΝΗ

Λιγκ 1

ΜονακόΝΝΙΝΙΝΝΙΝΙ

Παίκτες

Ανζέ — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Νιγηρία19 ετώνProsper PeterPeterΚ. επιθ.62029411110—00101548%10027002506,75
#8Κάτω Χώρες31 ετώνB. van den Boomenvan den BoomenΚ. μέσος611141001611584%1211111646%200630021007,34
#10Μαρόκο25 ετώνAmine SbaïSbaïΑρ. εξτρέμ611114209193873%32002450%0004100021007,29
#19Μαρόκο25 ετώνAmine El OuazzaniEl OuazzaniΚ. επιθ.61219213420—51303148%00067002507,00
#2Αϊτή30 ετώνCarlens ArcusArcusΔεξ. οπισθ.5101310050588%75929—00020002306,93
#1Πορτογαλία36 ετώνAnthony LopesLopesΤερμ.6000000000085%10303—00000302221007,58
#21Γαλλία33 ετώνJordan LefortLefortΚ. αμυν.6000100031385%472781749%101960021006,63
#14Μαρόκο24 ετώνYassin BelkhdimBelkhdimΚ. μέσος6000200050387%139611841%100750021006,60
#4Γαλλία23 ετώνOusmane CamaraCamaraΚ. αμυν.6010200121092%763051657%10031002806,77
#18Γκαμπόν31 ετώνJim AllevinahAllevinahΔεξ. εξτρέμ60001540251582%32302040%1006110021006,72
#17Γαλλία21 ετώνJoseph KaluluKaluluΑρ. οπισθ.5010100631383%861022063%10026002806,85
#26Γαλλία21 ετώνAnthony BermontBermontΑρ. εξτρέμ40006021100—22001142%10054001506,33
#27Γαλλία26 ετώνLilian RaolisoaRaolisoaΔεξ. οπισθ.50001005003—471301568%00012002306,65
#36Γαλλία18 ετώνBané DiattaDiattaΕπ. χαφ40000000001—31109—00005001006,46
#93Αλγερία32 ετώνHaris Belkebla BelkeblaΚ. μέσος20000003000—613011—00021001506,65
#3Γκαμπόν23 ετώνJacques EkomiéEkomiéΑμυν.10002001001—32105—00020000206,52
#24Γαλλία21 ετώνEmmanuel BiumlaBiumlaΚ. αμυν.10001100000—30104—00000000206,73
#20Γαλλία19 ετώνMarius LouërLouërΔεξ. οπισθ.20001000000—11011—00010000405,92
#3417 ετώνMaël GernigonGernigonΚ. αμυν.10000000000—00400—00000000006,59
#6Γαλλία24 ετώνLouis Mouton MoutonΕπ. χαφ20000000100—00000—00010001006,42
Μονακό — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#29Γερμανία20 ετώνParis BrunnerBrunnerΕπιθ.540416943500—50402042%00055002307,13
#15EN32 ετώνEric DierDierΚ. αμυν.6111410221092%754042267%00050002507,26
#20Πορτογαλία23 ετώνNazinhoNazinhoΑρ. οπισθ.6111110171385%10111621850%20084002507,07
#17Βέλγιο21 ετώνStanis IdumboIdumboΜέσος51011231950388%71812255%00026002307,00
#11Γαλλία23 ετώνMatthis AblineAblineΚ. επιθ.51116226411—22201648%00023001406,81
#37Γαλλία22 ετώνEdan DiopDiopΚ. μέσος21112100100—61108—00000000207,19
#72Σενεγάλη22 ετώνSadibou SanéSanéΚ. αμυν.6000000020093%842961655%00043002506,98
#1Φινλανδία36 ετώνLukas HradeckyHradeckyΤερμ.6000000000077%00600—100002192507,07
#8Σενεγάλη22 ετώνLamine CamaraCamaraΚ. μέσος6010410640291%299505567%200717002507,40
#10Ρωσία30 ετώνAleksandr GolovinGolovinΕπ. χαφ60307316112680%102202251%30066002507,04
#6Ελβετία29 ετώνDenis Zakaria ZakariaΑμ. χαφ6000530500091%1041372059%10063002406,99
#2Βραζιλία25 ετώνVandersonVandersonΔεξ. οπισθ.6000200662480%21111443460%100123002507,14
#28Γαλλία22 ετώνMamadou CoulibalyCoulibalyΜέσος30000003312—44101438%00027002106,57
#7Γαλλία19 ετώνMathys DetourbetDetourbetΑρ. εξτρέμ40002004100—410011—00023001106,74
#46Μαρόκο19 ετώνAnis SoubeirSoubeirΜέσος40002112110—32207—00021002006,52
#4Κάτω Χώρες27 ετώνJordan TezeTezeΔεξ. οπισθ.20100000110—31513—10000000007,02
#9Ηνωμένες Πολιτείες25 ετώνFolarin BalogunBalogunΚ. επιθ.20002100000—00101—00011000106,39
#14Δανία23 ετώνMika BierethBierethΚ. επιθ.20000000000—20205—00002002006,60
#31Ισπανία23 ετώνAnsu FatiFatiΑρ. εξτρέμ10002101100—00001—00000000006,86
#19Γαλλία19 ετώνPape CabralCabralΜέσος10000001000—20114—00001000006,91
#13Γαλλία21 ετώνChristian MawissaMawissaΑμυν.10000000000—01100—0000000000—
#22Γκάνα27 ετώνMohammed Salisu SalisuΚ. αμυν.10000000000—10201—0000000000—
#5Γερμανία30 ετώνThilo KehrerKehrerΚ. αμυν.10000000000—00101—0000000100—

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Ανζέ6 αγώνεςΜονακό6 αγώνες
Ανζέ3 αγώνεςΜονακό3 αγώνες
Ανζέ3 αγώνεςΜονακό3 αγώνες
66Αγώνες66
2-1-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-2-0
33%33%Νίκες67%67%
1,177ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,451,6710
16ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,051,59
0,53Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,60,835
0,674Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,850,835
1484ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,811,267
318Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,84,527
0,332ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,390,332
7,243ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,83,722
13,279Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,911,368
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,1700
33Αγώνες33
1-0-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-1-0
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,66κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,25κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,74κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,92κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,9κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,4κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,54κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,7κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,2κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,2κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
33Αγώνες33
1-1-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-1-0
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,19κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,79κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,44κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,75κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 12,7κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,22κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,7κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,15κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
0,332Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,230,332
1,6710Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,450,835
14,889ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 16,622,5135
9,255ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 109,859
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,25κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,25κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 16,4κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 9,9κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,2κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,68κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 16,8κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 10κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
10,865Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,910,865
1,6710Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,681,8311
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0200
0,171Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0800
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,6κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,74κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,04κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,07κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,2κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,54κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,09κάτω από 5 αγώνες (3/3)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Ανζέ6 αγώνεςΜονακό6 αγώνες
Ανζέ3 αγώνεςΜονακό3 αγώνες
Ανζέ3 αγώνεςΜονακό3 αγώνες

Γκολ ομάδας

67%Over 0,5100%
33%Over 1,567%
17%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

83%Over 1,583%
50%Over 2,550%
33%Over 3,517%
17%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

50%Over 0,5 α′ ημιχρόνου67%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου17%
50%Over 0,5 β′ ημιχρόνου67%
17%Over 1,5 β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

33%Νίκη & Over 1,550%
0%Νίκη & Under 1,517%
17%Νίκη & Over 2,533%
17%Νίκη & Under 2,533%
17%G/G & Νίκη33%

Γκολ ομάδας

3 αγ.Over 0,53 αγ.
3 αγ.Over 1,53 αγ.
3 αγ.Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

3 αγ.Over 1,53 αγ.
3 αγ.Over 2,53 αγ.
3 αγ.Over 3,53 αγ.
3 αγ.Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

3 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Νίκη & Over 1,53 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 1,53 αγ.
3 αγ.Νίκη & Over 2,53 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 2,53 αγ.
3 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.

Γκολ ομάδας

3 αγ.Over 0,53 αγ.
3 αγ.Over 1,53 αγ.
3 αγ.Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

3 αγ.Over 1,53 αγ.
3 αγ.Over 2,53 αγ.
3 αγ.Over 3,53 αγ.
3 αγ.Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

3 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Νίκη & Over 1,53 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 1,53 αγ.
3 αγ.Νίκη & Over 2,53 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 2,53 αγ.
3 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.

Βασική αγορά

50%Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

33%G/G α′ ημιχρόνου0%
17%G/G β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

17%G/G & Νίκη33%
17%Νίκη χωρίς παθητικό33%

Βασική αγορά

3 αγ.Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

3 αγ.G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Βασική αγορά

3 αγ.Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

3 αγ.G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

33%Νίκη67%
17%Ισοπαλία33%
50%Νίκη ή ισοπαλία100%
40%Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
17%Νίκη χωρίς παθητικό33%

Αποτέλεσμα αγώνα

3 αγ.Νίκη3 αγ.
3 αγ.Ισοπαλία3 αγ.
3 αγ.Νίκη ή ισοπαλία3 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

3 αγ.Νίκη3 αγ.
3 αγ.Ισοπαλία3 αγ.
3 αγ.Νίκη ή ισοπαλία3 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

83%Over 9,550%
67%Over 10,533%
50%Over 11,517%
50%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

83%Over 4,5 υπέρ33%
67%Over 5,5 υπέρ17%
50%Over 6,5 υπέρ17%
50%Over 4,5 κατά67%
50%Over 5,5 κατά67%
33%Over 6,5 κατά50%

Συνδυασμοί

83%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ50%
67%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ50%

Κόρνερ αγώνα

3 αγ.Over 9,53 αγ.
3 αγ.Over 10,53 αγ.
3 αγ.Over 11,53 αγ.
3 αγ.Over 12,53 αγ.

Κόρνερ ομάδας

3 αγ.Over 4,5 υπέρ3 αγ.
3 αγ.Over 5,5 υπέρ3 αγ.
3 αγ.Over 6,5 υπέρ3 αγ.
3 αγ.Over 4,5 κατά3 αγ.
3 αγ.Over 5,5 κατά3 αγ.
3 αγ.Over 6,5 κατά3 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ3 αγ.
3 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

3 αγ.Over 9,53 αγ.
3 αγ.Over 10,53 αγ.
3 αγ.Over 11,53 αγ.
3 αγ.Over 12,53 αγ.

Κόρνερ ομάδας

3 αγ.Over 4,5 υπέρ3 αγ.
3 αγ.Over 5,5 υπέρ3 αγ.
3 αγ.Over 6,5 υπέρ3 αγ.
3 αγ.Over 4,5 κατά3 αγ.
3 αγ.Over 5,5 κατά3 αγ.
3 αγ.Over 6,5 κατά3 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ3 αγ.
3 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ3 αγ.

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
67%Over 2,550%
50%Over 3,550%
33%Over 4,517%
0%Over 5,50%
0%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

67%Over 15 πόντοι50%
33%Over 25 πόντοι17%
0%Over 35 πόντοι17%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

50%Over 15 πόντοι33%
17%Over 25 πόντοι17%
0%Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

3 αγ.Over 1,53 αγ.
3 αγ.Over 2,53 αγ.
3 αγ.Over 3,53 αγ.
3 αγ.Over 4,53 αγ.
3 αγ.Over 5,53 αγ.
3 αγ.Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Κάρτες αγώνα

3 αγ.Over 1,53 αγ.
3 αγ.Over 2,53 αγ.
3 αγ.Over 3,53 αγ.
3 αγ.Over 4,53 αγ.
3 αγ.Over 5,53 αγ.
3 αγ.Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.