Άμεντ – Κοτζάελισπορ Στατιστικά αγώνα

Άμεντ — Κοτζάελισπορ, Κυρ 31 Ιαν 02:00

ΆμεντΝΙΝΝΙΝΙΝΝΙ
ΚοτζάελισπορΝΝΗΝΗΝΝΗΝΗ

Παίκτες

Άμεντ — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#99Νιγηρία24 ετώνGift OrbanOrbanΚ. επιθ.77271783471081%1030819%10073002607,44
#91Ισραήλ33 ετώνDia SabaSabaΕπ. χαφ7404218010142778%71202456%10047002607,56
#10Ελβετία25 ετώνSamuel BalletBalletΔεξ. εξτρέμ711118711091274%122203536%2002011002806,86
#8Τουρκία31 ετώνFurkan SoyalpSoyalpΚ. μέσος61111030051176%941321945%20084001506,84
#45Σενεγάλη34 ετώνMbaye DiagneDiagneΚ. επιθ.61018320000—11204—00051002406,55
#11Νιγηρία26 ετώνYira SorSorΑρ. εξτρέμ31015304200—34009—00032001307,08
#18Γερμανία28 ετώνGökhan GülGülΑμ. χαφ41014101101—430010—00014001306,91
#40Ακτή Ελεφαντοστού27 ετώνAlban LafontLafontΤερμ.7000000100071%001103—3000219122906,79
#5Κοσσυφοπέδιο27 ετώνLumbardh DellovaDellovaΚ. αμυν.7010100451087%1663243282%30041002807,05
#22Μαδαγασκάρη29 ετώνRayan RavelosonRavelosonΑμ. χαφ7020710591082%103833058%200129002806,95
#7Κοσσυφοπέδιο28 ετώνErmal KrasniqiKrasniqiΑρ. εξτρέμ702010106145482%225903647%300145002806,95
#4Ηνωμένο Βασίλειο30 ετώνDavid BatesBatesΚ. αμυν.7000101021093%1163873075%10036002906,96
#17Τουρκία30 ετώνUmut MeraşMeraşΑρ. οπισθ.7000200051081%1541412155%20063002706,68
#74Τουρκία25 ετώνMohamed KhalilKhalilΑρ. εξτρέμ40102103310—0310627%10061001106,55
#21Τουρκία28 ετώνMehmet YeşilYeşilΚ. αμυν.6010000011085%3212110—10012001306,48
#6Αυστρία25 ετώνCem ÜstündagÜstündagΚ. μέσος50000000100—101001464%00012002306,62
#3320 ετώνAmadou CisséCisséΚ. αμυν.40001000100—231026—11022001306,45
#93Κομόρες23 ετώνRayan LutinLutinΕπ. χαφ40000002200—20007—00013002106,62
#81Τουρκία21 ετώνAli Turap BülbülBülbülΔεξ. οπισθ.30000000000—10303—00001001206,27
#3Τουρκία30 ετώνMiraç AcerAcerΚ. αμυν.20000000000—00100—00000001106,24
Κοτζάελισπορ — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#10Τουρκία28 ετώνBerkan KutluKutluΚ. μέσος721211502161679%98801843%00066003507,24
#14Αγκόλα27 ετώνShowShowΑμ. χαφ7111710350085%119752341%000195003606,91
#21Μάλι33 ετώνMassadio HaïdaraHaïdaraΑρ. οπισθ.6101520432086%1311703675%100413003407,11
#7Γκάνα29 ετώνDan AgyeiAgyeiΔεξ. εξτρέμ71019613321—40102335%10076003506,70
#6Κροατία28 ετώνMatej MaglicaMaglicaΚ. αμυν.4101410020087%242311352%10054002207,01
#97Γαλλία29 ετώνFlorian AyéAyéΚ. επιθ.51015203410—30702349%00022002106,95
#26Τουρκία23 ετώνMetehan AltunbaşAltunbaşΚ. επιθ.71018431000—30301134%00051003306,56
#83Τουρκία21 ετώνSerhat ÖztaşdelenÖztaşdelenΤερμ.7000000020055%00806—1000323113606,90
#2Σουρινάμ29 ετώνAnfernee DijksteelDijksteelΔεξ. οπισθ.6010211361188%942442959%100214003406,91
#11Πορτογαλία20 ετώνGonçalo SousaSousaΔεξ. εξτρέμ6020611671179%114412752%10028003406,92
#4Γαλλία23 ετώνTanguy ZoukrouZoukrouΚ. αμυν.5000100300089%642131552%10081002406,68
#20Ισπανία21 ετώνMahamadou Susoho SusohoΑμ. χαφ6000921231085%56702357%100814003406,79
#22Τουρκία24 ετώνUğur Kaan YıldızYıldızΔεξ. οπισθ.7010310291775%881001548%00043003406,90
#32Γερμανία28 ετώνMakana BakuBakuΑρ. εξτρέμ7000633620078%651002455%00036003406,68
#5Τουρκία22 ετώνEmir OrtakayaOrtakayaΚ. αμυν.5000000110188%672081575%00022003207,21
#75Τουρκία33 ετώνTayfur BingölBingölΚ. μέσος40005001201—2230836%20023001406,38
#99Ονδούρα28 ετώνRigoberto RivasRivasΑρ. εξτρέμ20000001312—32505—00051000206,68
#41Τουρκία26 ετώνOnur ÖztongaÖztongaΚ. αμυν.20000000000—13503—00000000206,48
#3Τουρκία28 ετώνMuharrem CinanCinanΑρ. οπισθ.30000000001—20203—00010001006,51
#8Νορβηγία23 ετώνTobias GulliksenGulliksenΕπ. χαφ20000000000—01001—00011001006,39
#27Τουρκία20 ετώνEge BilimBilimΚ. μέσος30002000000—00000—00000002006,54
#1719 ετώνArda ÖzyarÖzyarΚ. επιθ.20002100000—00000—00010000006,46

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Άμεντ7 αγώνεςΚοτζάελισπορ7 αγώνες
Άμεντ4 αγώνεςΚοτζάελισπορ3 αγώνες
Άμεντ3 αγώνεςΚοτζάελισπορ4 αγώνες
77Αγώνες77
4-2-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-0-3
57%57%Νίκες57%57%
2,4317ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,471,148
1,299ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,920,866
0,715Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,670,433
1,7112Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,790,715
15,3107ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,112,185
5,136Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,74,330
0,141ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,460,292
4,129ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,73,424
10,976Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,713,796
0,292ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,1700
44Αγώνες33
4-0-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-0-0
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,65κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,06κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,79κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,86κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,2κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,3κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,53κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,1κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,3κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,26κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
33Αγώνες44
0-2-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-0-3
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,25κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,75κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,56κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,69κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 12κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,37κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,3κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 13,2κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,09κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
0,292Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,433
1,299Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,470,866
18,3128ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 13,815105
6,747ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,49,768
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,36κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,26κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 13,4κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,3κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,26κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,7κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,4κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,6κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
14,199Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,712,487
3,4324Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,111,4310
0,141Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0200
0,141Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0900
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13,2κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,12κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,01κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,08κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,3κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,12κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1κάτω από 5 αγώνες (3/4)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Άμεντ7 αγώνεςΚοτζάελισπορ7 αγώνες
Άμεντ4 αγώνεςΚοτζάελισπορ3 αγώνες
Άμεντ3 αγώνεςΚοτζάελισπορ4 αγώνες

Γκολ ομάδας

86%Over 0,571%
86%Over 1,543%
43%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

100%Over 1,571%
86%Over 2,529%
57%Over 3,50%
29%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

57%Over 0,5 α′ ημιχρόνου43%
14%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
86%Over 0,5 β′ ημιχρόνου43%
43%Over 1,5 β′ ημιχρόνου29%

Συνδυασμοί

57%Νίκη & Over 1,543%
0%Νίκη & Under 1,514%
57%Νίκη & Over 2,514%
0%Νίκη & Under 2,543%
29%G/G & Νίκη14%

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,53 αγ.
4 αγ.Over 1,53 αγ.
4 αγ.Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,53 αγ.
4 αγ.Over 2,53 αγ.
4 αγ.Over 3,53 αγ.
4 αγ.Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,53 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 1,53 αγ.
4 αγ.Νίκη & Over 2,53 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 2,53 αγ.
4 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.

Γκολ ομάδας

3 αγ.Over 0,54 αγ.
3 αγ.Over 1,54 αγ.
3 αγ.Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

3 αγ.Over 1,54 αγ.
3 αγ.Over 2,54 αγ.
3 αγ.Over 3,54 αγ.
3 αγ.Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

3 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
3 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
3 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
3 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Νίκη & Over 1,54 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 1,54 αγ.
3 αγ.Νίκη & Over 2,54 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 2,54 αγ.
3 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.

Βασική αγορά

57%Γκολ/Γκολ29%

G/G ανά ημίχρονο

14%G/G α′ ημιχρόνου14%
43%G/G β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

29%G/G & Νίκη14%
29%Νίκη χωρίς παθητικό43%

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Βασική αγορά

3 αγ.Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

3 αγ.G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
3 αγ.G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

57%Νίκη57%
29%Ισοπαλία0%
86%Νίκη ή ισοπαλία57%
80%Νίκη χωρίς την ισοπαλία57%
29%Νίκη χωρίς παθητικό43%

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη3 αγ.
4 αγ.Ισοπαλία3 αγ.
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία3 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

3 αγ.Νίκη4 αγ.
3 αγ.Ισοπαλία4 αγ.
3 αγ.Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
1 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

43%Over 9,557%
29%Over 10,529%
0%Over 11,514%
0%Over 12,514%

Κόρνερ ομάδας

29%Over 4,5 υπέρ14%
29%Over 5,5 υπέρ14%
29%Over 6,5 υπέρ14%
43%Over 4,5 κατά43%
29%Over 5,5 κατά43%
14%Over 6,5 κατά43%

Συνδυασμοί

57%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ57%
14%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ29%

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,53 αγ.
4 αγ.Over 10,53 αγ.
4 αγ.Over 11,53 αγ.
4 αγ.Over 12,53 αγ.

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ3 αγ.
4 αγ.Over 5,5 υπέρ3 αγ.
4 αγ.Over 6,5 υπέρ3 αγ.
4 αγ.Over 4,5 κατά3 αγ.
4 αγ.Over 5,5 κατά3 αγ.
4 αγ.Over 6,5 κατά3 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ3 αγ.
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

3 αγ.Over 9,54 αγ.
3 αγ.Over 10,54 αγ.
3 αγ.Over 11,54 αγ.
3 αγ.Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

3 αγ.Over 4,5 υπέρ4 αγ.
3 αγ.Over 5,5 υπέρ4 αγ.
3 αγ.Over 6,5 υπέρ4 αγ.
3 αγ.Over 4,5 κατά4 αγ.
3 αγ.Over 5,5 κατά4 αγ.
3 αγ.Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
3 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κάρτες αγώνα

86%Over 1,586%
71%Over 2,571%
57%Over 3,543%
57%Over 4,514%
57%Over 5,50%
57%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

71%Over 15 πόντοι43%
43%Over 25 πόντοι14%
43%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

71%Over 15 πόντοι71%
57%Over 25 πόντοι29%
43%Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,53 αγ.
4 αγ.Over 2,53 αγ.
4 αγ.Over 3,53 αγ.
4 αγ.Over 4,53 αγ.
4 αγ.Over 5,53 αγ.
4 αγ.Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Κάρτες αγώνα

3 αγ.Over 1,54 αγ.
3 αγ.Over 2,54 αγ.
3 αγ.Over 3,54 αγ.
3 αγ.Over 4,54 αγ.
3 αγ.Over 5,54 αγ.
3 αγ.Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.