Αλβέρκα – Σπόρτινγκ Στατιστικά αγώνα
Ενημερώθηκε
Αλβέρκα — Σπόρτινγκ, Κυρ 31 Ιαν 02:00
Αλβέρκα
Σπόρτινγκ
Παίκτες
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Vivaldo SemedoSemedoΚ. επιθ. | 8 | 3 | 0 | 3 | 10 | 4 | 1 | 2 | 4 | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 7 | 0 | 14 | 29% | 1 | 0 | 0 | 9 | 5 | 0 | 0 | 1 | 8 | 0 | 6,72 |
Dawda CamaraCamaraΚ. επιθ. | 4 | 3 | 0 | 3 | 10 | 6 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | — | 2 | 0 | 4 | 0 | 9 | 27% | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 7,02 |
FigueiredoFigueiredoΑρ. εξτρέμ | 8 | 2 | 0 | 2 | 12 | 5 | 0 | 15 | 15 | 1 | 5 | 72% | 12 | 2 | 8 | 4 | 42 | 52% | 1 | 0 | 0 | 13 | 12 | 0 | 0 | 1 | 11 | 0 | 7,27 |
F. OliveiraOliveiraΑρ. εξτρέμ | 6 | 2 | 2 | 2 | 13 | 5 | 2 | 12 | 14 | 2 | 6 | — | 17 | 3 | 0 | 1 | 56 | 55% | 2 | 0 | 1 | 10 | 23 | 0 | 0 | 1 | 7 | 0 | 7,41 |
Ian LuccasLuccasΑμ. χαφ | 6 | 1 | 0 | 1 | 9 | 3 | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 72% | 2 | 7 | 3 | 4 | 13 | 36% | 1 | 0 | 0 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 6,57 |
ChissumbaChissumbaΑρ. οπισθ. | 7 | 1 | 0 | 1 | 5 | 1 | 0 | 3 | 9 | 0 | 2 | 86% | 8 | 11 | 5 | 0 | 13 | 26% | 1 | 0 | 0 | 9 | 2 | 0 | 0 | 1 | 5 | 0 | 6,64 |
André VidigalVidigalΑρ. εξτρέμ | 6 | 1 | 0 | 1 | 5 | 1 | 1 | 1 | 3 | 0 | 1 | — | 1 | 3 | 0 | 1 | 6 | 22% | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6,51 |
Matheus MendesMendesΤερμ. | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 68% | 0 | 0 | 11 | 0 | 5 | — | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 24 | 14 | 1 | 12 | 0 | 6,78 |
Isaac JamesJamesΑρ. οπισθ. | 8 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 5 | 6 | 3 | 4 | 83% | 20 | 6 | 14 | 2 | 31 | 57% | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 11 | 0 | 6,86 |
Steven BaseyaBaseyaΚ. αμυν. | 7 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 8 | 1 | 0 | 2 | 83% | 14 | 10 | 31 | 2 | 43 | 70% | 0 | 0 | 0 | 4 | 11 | 0 | 0 | 1 | 11 | 0 | 6,85 |
Yaya BojangBojangΚ. αμυν. | 7 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 88% | 3 | 4 | 33 | 4 | 15 | 63% | 3 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 11 | 0 | 6,51 |
D. GuiGuiΚ. μέσος | 7 | 0 | 0 | 0 | 7 | 2 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 89% | 23 | 7 | 7 | 0 | 31 | 58% | 3 | 0 | 0 | 11 | 5 | 0 | 0 | 1 | 8 | 0 | 6,78 |
Diogo SpencerSpencerΔεξ. οπισθ. | 5 | 0 | 3 | 0 | 4 | 1 | 0 | 6 | 6 | 4 | 3 | 68% | 11 | 9 | 12 | 2 | 16 | 43% | 2 | 0 | 0 | 8 | 3 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 7,33 |
Rayan LucasLucasΑμ. χαφ | 7 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 78% | 14 | 3 | 3 | 0 | 21 | 47% | 0 | 0 | 0 | 7 | 3 | 0 | 0 | 1 | 7 | 0 | 6,59 |
Sergi Gómez SolàSolàΚ. αμυν. | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 87% | 6 | 3 | 18 | 1 | 8 | 40% | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 0 | 6,54 |
Nabil TouaiziTouaiziΔεξ. μέσος | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 77% | 7 | 2 | 8 | 0 | 12 | 52% | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 6,65 |
Bastien MeupiyouMeupiyouΚ. αμυν. | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 4 | 0 | 6 | 1 | 6 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,55 |
Toni TamaritTamaritΔεξ. οπισθ. | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | — | 3 | 3 | 1 | 0 | 5 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,51 |
Samy Jr. MerhegMerhegΚ. επιθ. | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,52 |
Matheus FrançaFrançaΔευτ. επιθ. | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,61 |
Zakaria KessaryKessaryΚ. μέσος | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | — | 3 | 1 | 3 | 0 | 4 | — | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,68 |
Vasco MoreiraMoreiraΑμ. χαφ | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,59 |
Zé Rafael RafaelΚ. μέσος | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,49 |
Cédric NuozziNuozziΑρ. εξτρέμ | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,53 |
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Luis SuárezSuárezΚ. επιθ. | 8 | 7 | 1 | 7 | 15 | 9 | 2 | 5 | 2 | 1 | 1 | 81% | 3 | 1 | 2 | 1 | 19 | 39% | 4 | 0 | 0 | 7 | 7 | 0 | 0 | 2 | 6 | 0 | 7,18 |
Flávio GonçalvesGonçalvesΑρ. εξτρέμ | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 6 | 2 | 4 | 5 | 0 | 3 | 80% | 11 | 1 | 3 | 0 | 27 | 51% | 1 | 0 | 0 | 5 | 10 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 7,06 |
Rodrigo ZalazarZalazarΕπ. χαφ | 8 | 2 | 1 | 2 | 11 | 4 | 2 | 8 | 11 | 3 | 7 | 84% | 8 | 2 | 2 | 0 | 26 | 48% | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0 | 7,06 |
Fotis IoannidisIoannidisΚ. επιθ. | 7 | 2 | 2 | 2 | 15 | 5 | 4 | 4 | 6 | 1 | 0 | — | 3 | 1 | 1 | 0 | 16 | 47% | 0 | 0 | 0 | 6 | 5 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0 | 7,02 |
Sergi AltimiraAltimiraΑμ. χαφ | 8 | 1 | 0 | 1 | 4 | 1 | 0 | 8 | 1 | 0 | 0 | 94% | 29 | 17 | 11 | 1 | 57 | 65% | 2 | 0 | 0 | 12 | 8 | 0 | 0 | 2 | 9 | 0 | 7,31 |
Gonçalo InácioInácioΚ. αμυν. | 7 | 1 | 1 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 90% | 6 | 8 | 26 | 2 | 19 | 48% | 2 | 0 | 0 | 6 | 3 | 0 | 0 | 2 | 8 | 0 | 6,85 |
Geny CatamoCatamoΔεξ. εξτρέμ | 8 | 1 | 4 | 1 | 14 | 5 | 1 | 19 | 8 | 3 | 3 | 82% | 4 | 1 | 1 | 0 | 39 | 48% | 3 | 0 | 0 | 7 | 16 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0 | 7,00 |
Maxi AraújoAraújoΑρ. οπισθ. | 7 | 1 | 2 | 1 | 6 | 3 | 1 | 9 | 9 | 3 | 3 | 90% | 7 | 4 | 9 | 0 | 34 | 49% | 2 | 0 | 0 | 7 | 14 | 0 | 0 | 2 | 6 | 0 | 7,07 |
Rui SilvaSilvaΤερμ. | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 86% | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | 9 | 2 | 9 | 0 | 6,50 |
Issa DoumbiaDoumbiaΚ. μέσος | 8 | 0 | 1 | 0 | 8 | 0 | 1 | 8 | 9 | 4 | 0 | 88% | 15 | 7 | 5 | 2 | 31 | 49% | 0 | 0 | 0 | 8 | 2 | 0 | 0 | 2 | 6 | 0 | 6,97 |
I. CorralizaCorralizaΔεξ. οπισθ. | 8 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 1 | 4 | 3 | 2 | 2 | 91% | 14 | 5 | 13 | 3 | 24 | 46% | 1 | 0 | 0 | 12 | 4 | 0 | 0 | 2 | 6 | 0 | 6,87 |
Zeno DebastDebastΚ. αμυν. | 5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1 | 93% | 1 | 2 | 19 | 1 | 15 | 68% | 0 | 0 | 1 | 5 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 6,97 |
Eduardo QuaresmaQuaresmaΚ. αμυν. | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 1 | 0 | 91% | 11 | 1 | 23 | 4 | 26 | 59% | 2 | 0 | 0 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 6,59 |
G. VagiannidisVagiannidisΔεξ. οπισθ. | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 90% | 2 | 4 | 7 | 1 | 9 | — | 0 | 0 | 0 | 5 | 6 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 6,61 |
Nestory IrankundaIrankundaΑρ. εξτρέμ | 6 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 8 | 1 | 3 | — | 2 | 1 | 2 | 0 | 12 | 48% | 1 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 6,76 |
Luís GuilhermeGuilhermeΔεξ. εξτρέμ | 6 | 0 | 0 | 0 | 5 | 3 | 3 | 4 | 4 | 1 | 1 | — | 2 | 2 | 2 | 0 | 10 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 | 6,63 |
S. AndersenAndersenΑμ. χαφ | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | — | 3 | 0 | 5 | 1 | 12 | 60% | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 6 | 0 | 6,58 |
Ibrahima BaBaΚ. αμυν. | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 2 | 3 | 4 | 0 | 3 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7,07 |
Rodrigo DiasDiasΑρ. οπισθ. | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | — | 3 | 0 | 2 | 0 | 11 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,80 |
Jesse DerryDerryΑρ. εξτρέμ | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,57 |
Rafael NelNelΚ. επιθ. | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,26 |
Pedro LimaLimaΚ. μέσος | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | — |
João Simões SimõesΚ. μέσος | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,34 |
Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.
Ομάδες
Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.
Στοιχήματα
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.
















































