Aldershot Town – Tadley Calleva Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Aldershot Town — Tadley Calleva, Σάβ 17 Οκτ 17:00

Κύπελλο Αγγλίας

Tadley CallevaΙΝΝΝΝΙΝΝΝΝ

Ομάδες

Aldershot Town0 αγώνεςTadley Calleva6 αγώνες
Aldershot Town0 αγώνεςTadley Calleva4 αγώνες
Aldershot Town0 αγώνεςTadley Calleva2 αγώνες
00Αγώνες66
—Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)5-1-0
—Νίκες83%83%
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,4κάτω από 5 αγώνες (0/6)1,8311
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (0/5)00
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,36κάτω από 5 αγώνες (0/6)0,53
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,05κάτω από 5 αγώνες (0/6)1,338
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 10κάτω από 5 αγώνες (0/1)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,4κάτω από 5 αγώνες (0/1)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (0/5)00
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,7κάτω από 5 αγώνες (0/1)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 10,7κάτω από 5 αγώνες (0/1)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (0/5)0,21
00Αγώνες44
—Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-0-0
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,62κάτω από 5 αγώνες (0/4)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (0/4)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,43κάτω από 5 αγώνες (0/4)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,2κάτω από 5 αγώνες (0/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 11,2κάτω από 5 αγώνες (0/1)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,9κάτω από 5 αγώνες (0/1)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (0/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,3κάτω από 5 αγώνες (0/1)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 10,6κάτω από 5 αγώνες (0/1)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (0/4)—
00Αγώνες22
—Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-1-0
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,37κάτω από 5 αγώνες (0/2)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (0/1)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,35κάτω από 5 αγώνες (0/2)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,02κάτω από 5 αγώνες (0/2)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (0/1)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,01κάτω από 5 αγώνες (0/1)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,17κάτω από 5 αγώνες (0/6)0,332
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,96κάτω από 5 αγώνες (0/6)0,674
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (0/5)00
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (0/5)00
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,21κάτω από 5 αγώνες (0/4)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,65κάτω από 5 αγώνες (0/4)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (0/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (0/4)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,17κάτω από 5 αγώνες (0/2)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,96κάτω από 5 αγώνες (0/2)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (0/1)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (0/1)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 10,7κάτω από 5 αγώνες (0/1)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,86κάτω από 5 αγώνες (0/2)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (0/5)00
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,11κάτω από 5 αγώνες (0/2)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11κάτω από 5 αγώνες (0/1)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,66κάτω από 5 αγώνες (0/2)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (0/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,08κάτω από 5 αγώνες (0/2)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (0/1)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Aldershot Town0 αγώνεςTadley Calleva6 αγώνες
Aldershot Town0 αγώνεςTadley Calleva4 αγώνες
Aldershot Town0 αγώνεςTadley Calleva2 αγώνες

Γκολ ομάδας

—Over 0,583%
—Over 1,567%
—Over 2,533%

Γκολ αγώνα

—Over 1,567%
—Over 2,567%
—Over 3,533%
—Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

—Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
—Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
—Over 0,5 β′ ημιχρόνου67%
—Over 1,5 β′ ημιχρόνου50%

Συνδυασμοί

—Νίκη & Over 1,567%
—Νίκη & Under 1,517%
—Νίκη & Over 2,567%
—Νίκη & Under 2,517%
—G/G & Νίκη67%

Γκολ ομάδας

—Over 0,54 αγ.
—Over 1,54 αγ.
—Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

—Over 1,54 αγ.
—Over 2,54 αγ.
—Over 3,54 αγ.
—Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

—Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
—Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
—Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
—Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

—Νίκη & Over 1,54 αγ.
—Νίκη & Under 1,54 αγ.
—Νίκη & Over 2,54 αγ.
—Νίκη & Under 2,54 αγ.
—G/G & Νίκη4 αγ.

Γκολ ομάδας

—Over 0,52 αγ.
—Over 1,52 αγ.
—Over 2,52 αγ.

Γκολ αγώνα

—Over 1,52 αγ.
—Over 2,52 αγ.
—Over 3,52 αγ.
—Over 4,52 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

—Over 0,5 α′ ημιχρόνου2 αγ.
—Over 1,5 α′ ημιχρόνου2 αγ.
—Over 0,5 β′ ημιχρόνου2 αγ.
—Over 1,5 β′ ημιχρόνου2 αγ.

Συνδυασμοί

—Νίκη & Over 1,52 αγ.
—Νίκη & Under 1,52 αγ.
—Νίκη & Over 2,52 αγ.
—Νίκη & Under 2,52 αγ.
—G/G & Νίκη2 αγ.

Βασική αγορά

—Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

—G/G α′ ημιχρόνου17%
—G/G β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

—G/G & Νίκη67%
—Νίκη χωρίς παθητικό17%

Βασική αγορά

—Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

—G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
—G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

—G/G & Νίκη4 αγ.
—Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Βασική αγορά

—Γκολ/Γκολ2 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

—G/G α′ ημιχρόνου2 αγ.
—G/G β′ ημιχρόνου2 αγ.

Συνδυασμοί

—G/G & Νίκη2 αγ.
—Νίκη χωρίς παθητικό2 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

—Νίκη83%
—Ισοπαλία17%
—Νίκη ή ισοπαλία100%
—Νίκη χωρίς την ισοπαλία100%
—Νίκη χωρίς παθητικό17%

Αποτέλεσμα αγώνα

—Νίκη4 αγ.
—Ισοπαλία4 αγ.
—Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
—Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
—Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

—Νίκη2 αγ.
—Ισοπαλία2 αγ.
—Νίκη ή ισοπαλία2 αγ.
—Νίκη χωρίς την ισοπαλία1 αγ.
—Νίκη χωρίς παθητικό2 αγ.

Κόρνερ αγώνα

—Over 9,51 αγ.
—Over 10,51 αγ.
—Over 11,51 αγ.
—Over 12,51 αγ.

Κόρνερ ομάδας

—Over 4,5 υπέρ1 αγ.
—Over 5,5 υπέρ1 αγ.
—Over 6,5 υπέρ1 αγ.
—Over 4,5 κατά1 αγ.
—Over 5,5 κατά1 αγ.
—Over 6,5 κατά1 αγ.

Συνδυασμοί

—Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ1 αγ.
—Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ1 αγ.

Κόρνερ αγώνα

—Over 9,51 αγ.
—Over 10,51 αγ.
—Over 11,51 αγ.
—Over 12,51 αγ.

Κόρνερ ομάδας

—Over 4,5 υπέρ1 αγ.
—Over 5,5 υπέρ1 αγ.
—Over 6,5 υπέρ1 αγ.
—Over 4,5 κατά1 αγ.
—Over 5,5 κατά1 αγ.
—Over 6,5 κατά1 αγ.

Συνδυασμοί

—Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ1 αγ.
—Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ1 αγ.

Κόρνερ αγώνα

—Over 9,5—
—Over 10,5—
—Over 11,5—
—Over 12,5—

Κόρνερ ομάδας

—Over 4,5 υπέρ—
—Over 5,5 υπέρ—
—Over 6,5 υπέρ—
—Over 4,5 κατά—
—Over 5,5 κατά—
—Over 6,5 κατά—

Συνδυασμοί

—Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ—
—Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ—

Κάρτες αγώνα

—Over 1,52 αγ.
—Over 2,52 αγ.
—Over 3,52 αγ.
—Over 4,52 αγ.
—Over 5,52 αγ.
—Over 6,52 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

—Over 15 πόντοι2 αγ.
—Over 25 πόντοι2 αγ.
—Over 35 πόντοι2 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

—Over 15 πόντοι2 αγ.
—Over 25 πόντοι2 αγ.
—Over 35 πόντοι2 αγ.

Κάρτες αγώνα

—Over 1,52 αγ.
—Over 2,52 αγ.
—Over 3,52 αγ.
—Over 4,52 αγ.
—Over 5,52 αγ.
—Over 6,52 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

—Over 15 πόντοι2 αγ.
—Over 25 πόντοι2 αγ.
—Over 35 πόντοι2 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

—Over 15 πόντοι2 αγ.
—Over 25 πόντοι2 αγ.
—Over 35 πόντοι2 αγ.

Κάρτες αγώνα

—Over 1,5—
—Over 2,5—
—Over 3,5—
—Over 4,5—
—Over 5,5—
—Over 6,5—

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

—Over 15 πόντοι—
—Over 25 πόντοι—
—Over 35 πόντοι—

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

—Over 15 πόντοι—
—Over 25 πόντοι—
—Over 35 πόντοι—

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.