Al Ain – Khorfakkan Club Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Al Ain — Khorfakkan Club, Σάβ 22 Αυγ 19:35

Al AinΝΝΝΝΙΝΝΝΝΙ

Προ Λιγκ ΗΑΕ

2–0

Ημίχρονο 2–0

Khorfakkan ClubΗΗΝΗΙΗΗΝΗΙ

Παίκτες

Al Ain — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#70Μάλι21 ετώνA. TraoréTraoréΑμ. χαφ52021160000086%74612352%000810002507,13
#21Μαρόκο30 ετώνSoufiane RahimiRahimiΚ. επιθ.421217732911—32201028%00052001507,15
#13Μαρόκο24 ετώνH. RahimiRahimiΚ. επιθ.320213411411—00004—00021001007,41
#25Αίγυπτος33 ετώνRamy RabiaRabiaΚ. αμυν.5111721031093%352301045%00021002507,10
#19Αυστρία30 ετώνValentino LazaroLazaroΔεξ. μέσος51015102110684%53301461%00021002507,02
#10Παραγουάη31 ετώνKakuKakuΕπ. χαφ412191022241682%60009—10031002307,87
#7Ελλάδα31 ετώνG. GiakoumakisGiakoumakisΚ. επιθ.411114610300—30301747%000811001507,21
#1821 ετώνBaba Bello IlouIlouΚ. επιθ.41016200000—20208—00031002006,79
#17Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα37 ετώνKhalid EissaEissaΤερμ.50000000000—10503—000001252506,85
#20Αργεντινή24 ετώνM. PalaciosPalaciosΕπ. χαφ5000134021101189%73121354%10024002507,49
#4Μαρόκο25 ετώνY. Ben KhaleqBen KhaleqΚ. αμυν.5010200050290%961411652%00051002506,95
#14Σλοβενία22 ετώνM. RatnikRatnikΚ. αμυν.4000200040196%75431673%00022002307,20
#2Πορτογαλία24 ετώνRafa RodriguesRodriguesΑρ. οπισθ.5010411182583%42601042%00031002306,82
#15Βραζιλία25 ετώνErikErikΑρ. οπισθ.50002201424—622013—00005002206,82
#6Σερβία23 ετώνĐorđe SkokoSkokoΚ. αμυν.20001000102—30403—10020001206,34
#11Βραζιλία24 ετώνJonatas SantosSantosΑρ. εξτρέμ40006101201—12017—00004002006,87
#5621 ετώνA. NiangNiangΚ. αμυν.30000001101—21403—00020002006,55
#30Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα21 ετώνHazem MohammadMohammadΔεξ. εξτρέμ20000000000—00000—00000001006,50
#3Βραζιλία20 ετώνMarcos MaiaMaiaΚ. αμυν.10000000000—10001—0000000000—
Khorfakkan Club — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#7Τζαμάικα30 ετώνJunior FlemmingsFlemmingsΑρ. εξτρέμ52028623101—10711550%00026002906,85
#11Κομόρες32 ετώνA. JshakJshakΔεξ. οπισθ.5101510530084%72802065%000280021006,81
#10Πορτογαλία33 ετώνAylton Boa MorteMorteΔεξ. εξτρέμ51216304931—20411234%00066002907,03
Μάλι24 ετώνOumar TraoréTraoréΔεξ. εξτρέμ31016210310—11005—00003002506,97
#3Βραζιλία23 ετώνKayque CamposCamposΚ. αμυν.5000000300188%662661556%000420021206,67
#1Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα31 ετώνAhmed Al-HosaniAl-HosaniΤερμ.5000000000074%001502—000001062806,85
#16Αργεντινή26 ετώνPedro PavlovPavlovΑρ. οπισθ.5000300030475%231135—000300021006,37
#30Μαρόκο24 ετώνAkram NakachNakachΑρ. οπισθ.5000100010084%21304943%100220021206,31
Ακτή Ελεφαντοστού23 ετώνJean N'GuessanN'GuessanΚ. μέσος5000310100091%40617—10022002906,49
#19Βολιβία28 ετώνLuis HaquínHaquínΚ. αμυν.4010000032089%231034—00020002506,81
#5Γουινέα23 ετώνAhmadou Ama CamaraCamaraΚ. μέσος40000002100—21307—00043002706,44
#21Μαρόκο29 ετώνSelim AmallahAmallahΕπ. χαφ30104115303—42111348%00044001506,69
#13Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα32 ετώνAhmed BarmanBarmanΚ. μέσος40100000211—13101—00000001406,60
#90Ακτή Ελεφαντοστού23 ετώνAdama DialloDialloΚ. επιθ.50003000000—10003—00021002606,56
#2Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα28 ετώνYousef Al-AmeriAl-AmeriΔεξ. οπισθ.40001001000—13712—00000002406,49
Μαρόκο22 ετώνIlyass LagrimiLagrimiΑρ. οπισθ.20001000101—12103—00010001206,50
#4Βραζιλία26 ετώνRafael PereiraPereiraΚ. αμυν.10000000000—10303—00002000006,73
#95Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα26 ετώνR. SuhailSuhailΤερμ.10000000000—00000—00000330405,80
#77Νιγηρία22 ετώνRilwanu SarkiSarkiΔεξ. εξτρέμ10000000000—00010—00020000406,39
#17Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα27 ετώνSultan Al-ZaabiAl-ZaabiΔεξ. οπισθ.20000000000—10101—00000001006,58
#34Κάτω Χώρες24 ετώνSerano SeymorSeymorΚ. αμυν.10000000000—10001—00000000305,86

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Al Ain5 αγώνεςKhorfakkan Club5 αγώνες
Al Ain3 αγώνεςKhorfakkan Club3 αγώνες
Al Ain2 αγώνεςKhorfakkan Club2 αγώνες
55Αγώνες55
4-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-1-3
80%80%Νίκες20%20%
2,412ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,6715
1,47ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,0715
1,26Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,70,21
1,26Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,970,84
22,8114ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,38,442
7,638Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,42,814
0,84ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,430,21
10,653ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,52,613
9,447Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,59,648
0,42ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,270,21
33Αγώνες33
2-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-1-1
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,61κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,01κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,67κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,94κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,5κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,5κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,42κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,8κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,4κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,18κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
22Αγώνες22
2-0-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-0-2
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,7κάτω από 5 αγώνες (2/2)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,12κάτω από 5 αγώνες (2/2)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,75κάτω από 5 αγώνες (2/2)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,95κάτω από 5 αγώνες (2/2)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 12,5κάτω από 5 αγώνες (2/2)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (2/2)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,42κάτω από 5 αγώνες (2/2)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4κάτω από 5 αγώνες (2/2)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,6κάτω από 5 αγώνες (2/2)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,33κάτω από 5 αγώνες (2/2)—
0,42Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,230,42
15Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,672,412
14,472ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 11,18,442
735ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 6,75,628
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,19κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,76κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 11,2κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 6,3κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,27κάτω από 5 αγώνες (2/2)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,58κάτω από 5 αγώνες (2/2)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 10,9κάτω από 5 αγώνες (2/2)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 7,2κάτω από 5 αγώνες (2/2)—
9,849Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,57,638
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,53κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 000
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,06κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,9κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,62κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,08κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11κάτω από 5 αγώνες (2/2)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,44κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/2)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (2/1)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Al Ain5 αγώνεςKhorfakkan Club5 αγώνες
Al Ain3 αγώνεςKhorfakkan Club3 αγώνες
Al Ain2 αγώνεςKhorfakkan Club2 αγώνες

Γκολ ομάδας

100%Over 0,560%
100%Over 1,540%
20%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

100%Over 1,580%
60%Over 2,540%
40%Over 3,540%
20%Over 4,540%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

80%Over 0,5 α′ ημιχρόνου20%
40%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
60%Over 0,5 β′ ημιχρόνου40%
40%Over 1,5 β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

80%Νίκη & Over 1,520%
0%Νίκη & Under 1,50%
40%Νίκη & Over 2,50%
40%Νίκη & Under 2,520%
40%G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

3 αγ.Over 0,53 αγ.
3 αγ.Over 1,53 αγ.
3 αγ.Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

3 αγ.Over 1,53 αγ.
3 αγ.Over 2,53 αγ.
3 αγ.Over 3,53 αγ.
3 αγ.Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

3 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Νίκη & Over 1,53 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 1,53 αγ.
3 αγ.Νίκη & Over 2,53 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 2,53 αγ.
3 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.

Γκολ ομάδας

2 αγ.Over 0,52 αγ.
2 αγ.Over 1,52 αγ.
2 αγ.Over 2,52 αγ.

Γκολ αγώνα

2 αγ.Over 1,52 αγ.
2 αγ.Over 2,52 αγ.
2 αγ.Over 3,52 αγ.
2 αγ.Over 4,52 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

2 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου2 αγ.
2 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου2 αγ.
2 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου2 αγ.
2 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου2 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.Νίκη & Over 1,52 αγ.
2 αγ.Νίκη & Under 1,52 αγ.
2 αγ.Νίκη & Over 2,52 αγ.
2 αγ.Νίκη & Under 2,52 αγ.
2 αγ.G/G & Νίκη2 αγ.

Βασική αγορά

60%Γκολ/Γκολ40%

G/G ανά ημίχρονο

40%G/G α′ ημιχρόνου0%
20%G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

40%G/G & Νίκη0%
40%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Βασική αγορά

3 αγ.Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

3 αγ.G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Βασική αγορά

2 αγ.Γκολ/Γκολ2 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

2 αγ.G/G α′ ημιχρόνου2 αγ.
2 αγ.G/G β′ ημιχρόνου2 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.G/G & Νίκη2 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό2 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

80%Νίκη20%
20%Ισοπαλία20%
100%Νίκη ή ισοπαλία40%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
40%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Αποτέλεσμα αγώνα

3 αγ.Νίκη3 αγ.
3 αγ.Ισοπαλία3 αγ.
3 αγ.Νίκη ή ισοπαλία3 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

2 αγ.Νίκη2 αγ.
2 αγ.Ισοπαλία2 αγ.
2 αγ.Νίκη ή ισοπαλία2 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό2 αγ.

Κόρνερ αγώνα

80%Over 9,580%
40%Over 10,560%
40%Over 11,520%
40%Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

100%Over 4,5 υπέρ20%
80%Over 5,5 υπέρ20%
80%Over 6,5 υπέρ20%
0%Over 4,5 κατά60%
0%Over 5,5 κατά60%
0%Over 6,5 κατά60%

Συνδυασμοί

20%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ40%
0%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κόρνερ αγώνα

3 αγ.Over 9,53 αγ.
3 αγ.Over 10,53 αγ.
3 αγ.Over 11,53 αγ.
3 αγ.Over 12,53 αγ.

Κόρνερ ομάδας

3 αγ.Over 4,5 υπέρ3 αγ.
3 αγ.Over 5,5 υπέρ3 αγ.
3 αγ.Over 6,5 υπέρ3 αγ.
3 αγ.Over 4,5 κατά3 αγ.
3 αγ.Over 5,5 κατά3 αγ.
3 αγ.Over 6,5 κατά3 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ3 αγ.
3 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

2 αγ.Over 9,52 αγ.
2 αγ.Over 10,52 αγ.
2 αγ.Over 11,52 αγ.
2 αγ.Over 12,52 αγ.

Κόρνερ ομάδας

2 αγ.Over 4,5 υπέρ2 αγ.
2 αγ.Over 5,5 υπέρ2 αγ.
2 αγ.Over 6,5 υπέρ2 αγ.
2 αγ.Over 4,5 κατά2 αγ.
2 αγ.Over 5,5 κατά2 αγ.
2 αγ.Over 6,5 κατά2 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ2 αγ.
2 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ2 αγ.

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.
4 αγ.Over 3,54 αγ.
4 αγ.Over 4,54 αγ.
4 αγ.Over 5,54 αγ.
4 αγ.Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Κάρτες αγώνα

2 αγ.Over 1,53 αγ.
2 αγ.Over 2,53 αγ.
2 αγ.Over 3,53 αγ.
2 αγ.Over 4,53 αγ.
2 αγ.Over 5,53 αγ.
2 αγ.Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

2 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

2 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Κάρτες αγώνα

2 αγ.Over 1,51 αγ.
2 αγ.Over 2,51 αγ.
2 αγ.Over 3,51 αγ.
2 αγ.Over 4,51 αγ.
2 αγ.Over 5,51 αγ.
2 αγ.Over 6,51 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

2 αγ.Over 15 πόντοι1 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι1 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι1 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

2 αγ.Over 15 πόντοι1 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι1 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι1 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.