AFC Rushden & Diamonds – Peterborough Sports Στατιστικά αγώνα

AFC Rushden & Diamonds — Peterborough Sports, Σάβ 19 Σεπ 17:00

AFC Rushden & DiamondsΙΙΝΝΝΙΙΝΝΝ

Κύπελλο Αγγλίας

3–1

Ημίχρονο 2–1

Ομάδες

AFC Rushden & Diamonds6 αγώνεςPeterborough Sports2 αγώνες
AFC Rushden & Diamonds3 αγώνεςPeterborough Sports1 αγώνας
AFC Rushden & Diamonds3 αγώνεςPeterborough Sports1 αγώνας
66Αγώνες22
4-2-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-0-1
67%67%Νίκες—
2,515ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,4κάτω από 5 αγώνες (6/2)—
00ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (6/2)—
0,53Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,36κάτω από 5 αγώνες (6/2)—
212Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,05κάτω από 5 αγώνες (6/2)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 10κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,4κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
00ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (6/2)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,7κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (6/2)—
33Αγώνες11
2-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-0-0
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,62κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,43κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,2κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 11,2κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,9κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,3κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
33Αγώνες11
2-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-0-1
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,37κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,35κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,02κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,01κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
0,332Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,17κάτω από 5 αγώνες (6/2)—
0,674Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,96κάτω από 5 αγώνες (6/2)—
00ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (6/2)—
00ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (6/2)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,21κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,65κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,17κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,96κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,86κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (6/2)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,11κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,66κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,08κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,06κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (1/0)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

AFC Rushden & Diamonds6 αγώνεςPeterborough Sports2 αγώνες
AFC Rushden & Diamonds3 αγώνεςPeterborough Sports1 αγώνας
AFC Rushden & Diamonds3 αγώνεςPeterborough Sports1 αγώνας

Γκολ ομάδας

100%Over 0,52 αγ.
67%Over 1,52 αγ.
50%Over 2,52 αγ.

Γκολ αγώνα

100%Over 1,52 αγ.
67%Over 2,52 αγ.
33%Over 3,52 αγ.
17%Over 4,52 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

33%Over 0,5 α′ ημιχρόνου2 αγ.
17%Over 1,5 α′ ημιχρόνου2 αγ.
100%Over 0,5 β′ ημιχρόνου2 αγ.
33%Over 1,5 β′ ημιχρόνου2 αγ.

Συνδυασμοί

67%Νίκη & Over 1,52 αγ.
0%Νίκη & Under 1,52 αγ.
67%Νίκη & Over 2,52 αγ.
0%Νίκη & Under 2,52 αγ.
33%G/G & Νίκη2 αγ.

Γκολ ομάδας

3 αγ.Over 0,51 αγ.
3 αγ.Over 1,51 αγ.
3 αγ.Over 2,51 αγ.

Γκολ αγώνα

3 αγ.Over 1,51 αγ.
3 αγ.Over 2,51 αγ.
3 αγ.Over 3,51 αγ.
3 αγ.Over 4,51 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

3 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου1 αγ.
3 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου1 αγ.
3 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου1 αγ.
3 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου1 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Νίκη & Over 1,51 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 1,51 αγ.
3 αγ.Νίκη & Over 2,51 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 2,51 αγ.
3 αγ.G/G & Νίκη1 αγ.

Γκολ ομάδας

3 αγ.Over 0,51 αγ.
3 αγ.Over 1,51 αγ.
3 αγ.Over 2,51 αγ.

Γκολ αγώνα

3 αγ.Over 1,51 αγ.
3 αγ.Over 2,51 αγ.
3 αγ.Over 3,51 αγ.
3 αγ.Over 4,51 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

3 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου1 αγ.
3 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου1 αγ.
3 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου1 αγ.
3 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου1 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Νίκη & Over 1,51 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 1,51 αγ.
3 αγ.Νίκη & Over 2,51 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 2,51 αγ.
3 αγ.G/G & Νίκη1 αγ.

Βασική αγορά

67%Γκολ/Γκολ2 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

33%G/G α′ ημιχρόνου2 αγ.
33%G/G β′ ημιχρόνου2 αγ.

Συνδυασμοί

33%G/G & Νίκη2 αγ.
33%Νίκη χωρίς παθητικό2 αγ.

Βασική αγορά

3 αγ.Γκολ/Γκολ1 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

3 αγ.G/G α′ ημιχρόνου1 αγ.
3 αγ.G/G β′ ημιχρόνου1 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.G/G & Νίκη1 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό1 αγ.

Βασική αγορά

3 αγ.Γκολ/Γκολ1 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

3 αγ.G/G α′ ημιχρόνου1 αγ.
3 αγ.G/G β′ ημιχρόνου1 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.G/G & Νίκη1 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό1 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

67%Νίκη2 αγ.
33%Ισοπαλία2 αγ.
100%Νίκη ή ισοπαλία2 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
33%Νίκη χωρίς παθητικό2 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

3 αγ.Νίκη1 αγ.
3 αγ.Ισοπαλία1 αγ.
3 αγ.Νίκη ή ισοπαλία1 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία1 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό1 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

3 αγ.Νίκη1 αγ.
3 αγ.Ισοπαλία1 αγ.
3 αγ.Νίκη ή ισοπαλία1 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία1 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό1 αγ.

Κόρνερ αγώνα

2 αγ.Over 9,5—
2 αγ.Over 10,5—
2 αγ.Over 11,5—
2 αγ.Over 12,5—

Κόρνερ ομάδας

2 αγ.Over 4,5 υπέρ—
2 αγ.Over 5,5 υπέρ—
2 αγ.Over 6,5 υπέρ—
2 αγ.Over 4,5 κατά—
2 αγ.Over 5,5 κατά—
2 αγ.Over 6,5 κατά—

Συνδυασμοί

2 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ—
2 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ—

Κόρνερ αγώνα

1 αγ.Over 9,5—
1 αγ.Over 10,5—
1 αγ.Over 11,5—
1 αγ.Over 12,5—

Κόρνερ ομάδας

1 αγ.Over 4,5 υπέρ—
1 αγ.Over 5,5 υπέρ—
1 αγ.Over 6,5 υπέρ—
1 αγ.Over 4,5 κατά—
1 αγ.Over 5,5 κατά—
1 αγ.Over 6,5 κατά—

Συνδυασμοί

1 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ—
1 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ—

Κόρνερ αγώνα

1 αγ.Over 9,5—
1 αγ.Over 10,5—
1 αγ.Over 11,5—
1 αγ.Over 12,5—

Κόρνερ ομάδας

1 αγ.Over 4,5 υπέρ—
1 αγ.Over 5,5 υπέρ—
1 αγ.Over 6,5 υπέρ—
1 αγ.Over 4,5 κατά—
1 αγ.Over 5,5 κατά—
1 αγ.Over 6,5 κατά—

Συνδυασμοί

1 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ—
1 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ—

Κάρτες αγώνα

2 αγ.Over 1,5—
2 αγ.Over 2,5—
2 αγ.Over 3,5—
2 αγ.Over 4,5—
2 αγ.Over 5,5—
2 αγ.Over 6,5—

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

2 αγ.Over 15 πόντοι—
2 αγ.Over 25 πόντοι—
2 αγ.Over 35 πόντοι—

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

2 αγ.Over 15 πόντοι—
2 αγ.Over 25 πόντοι—
2 αγ.Over 35 πόντοι—

Κάρτες αγώνα

1 αγ.Over 1,5—
1 αγ.Over 2,5—
1 αγ.Over 3,5—
1 αγ.Over 4,5—
1 αγ.Over 5,5—
1 αγ.Over 6,5—

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

1 αγ.Over 15 πόντοι—
1 αγ.Over 25 πόντοι—
1 αγ.Over 35 πόντοι—

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

1 αγ.Over 15 πόντοι—
1 αγ.Over 25 πόντοι—
1 αγ.Over 35 πόντοι—

Κάρτες αγώνα

1 αγ.Over 1,5—
1 αγ.Over 2,5—
1 αγ.Over 3,5—
1 αγ.Over 4,5—
1 αγ.Over 5,5—
1 αγ.Over 6,5—

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

1 αγ.Over 15 πόντοι—
1 αγ.Over 25 πόντοι—
1 αγ.Over 35 πόντοι—

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

1 αγ.Over 15 πόντοι—
1 αγ.Over 25 πόντοι—
1 αγ.Over 35 πόντοι—

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.